>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
jakie głupoty?
tą mapę na oficjalnych meczach w tamtym roku grali MAX! 10 razy
więc gdzie napisałem głupoty ?
Że nie warto na nich stawiać biorą to łatwo bo sami chcieli grać dusta.
ee. ale tak to jest jak nawet się nie patrzy na odrzucane mapy ...
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Jak ostatnio wyglada forma VP? Mozna ladowac grubiej? Myszy mnie jakos nie przekonuja.
Do treningów wrócili dopiero po nowym roku, ostatniego lana skończyli grać bodajże 13 grudnia. Nabili co prawda ponad 100h / 2 tyg. więc widać że grali, ale to 1 ważniejszy mecz ich w tym roku. Więc czy grubiej to raczej nie. Ale wygrać pewnie wygrają
Że nie warto na nich stawiać biorą to łatwo bo sami chcieli grać dusta.
no po @ 1.33 to moim zdaniem 0 value
wygrać powinni, są o klasę lepszym zespołem więc mnie to nie zdziwi
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
@Kamillo0103
Luminosity za to było value 1.4 z Faze faktycznie mój błąd to ty się znasz.
Ładować w Virtusów bo zwyczajnie biorą ten mecz łatwo.
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
W jakim składzie Wisła na drugą półówkę?
Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Małecki, na boisku pojawia się Boguski.
Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Burliga, na boisku pojawia się Bartosz.
Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Crivellaro, na boisku pojawia się Cywka.

a reszta bez zmian.
 
szoky 104

szoky

Użytkownik
Widzę że pojawił się Boguski
Ok mam.
Wisła Kraków: Cierzniak (34&#39; Miśkiewicz) – Pietrzak, Głowacki, Guzmics, Burliga (46&#39; Bartosz) – Uryga, Popović, Małecki (46&#39; Boguski), Crivellaro (46&#39; Cywka), Bałaszow – Drzazga.
#up
dzięki i tak.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
@Kamillo0103
Luminosity za to było value 1.4 z Faze faktycznie mój błąd to ty się znasz.

Ładować w Virtusów bo zwyczajnie biorą ten mecz łatwo.
Ty jesteś jakiś upośledzony ? Gdzie napisałem że Luminosity to było value? Nie dopowiadaj sobie takich słów, chyba że w policji pracujesz...
Luminosity postawiłoby 99% użytkowników, bet jak bet Francja przegrała z Rosją w meczu o RIO co też było niespodzianką. Bywa i tak, wszystkiego się nigdy nie trafi
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Do treningów wrócili dopiero po nowym roku, ostatniego lana skończyli grać bodajże 13 grudnia. Nabili co prawda ponad 100h / 2 tyg. więc widać że grali, ale to 1 ważniejszy mecz ich w tym roku. Więc czy grubiej to raczej nie. Ale wygrać pewnie wygrają



no po @ 1.33 to moim zdaniem 0 value
wygrać powinni, są o klasę lepszym zespołem więc mnie to nie zdziwi
co mozna trenowac w CS&#39;ie ?
jak chlopy graja 10+ lat to strzelac sie juz bardziej raczej nie naucza
a mapy w tym csie sa tak male ze ja tu nie widze zadnego pola do taktycznej gry :&gt;

a tak btw , duzo spadliscie po nowych rangach ? ????
ja z szeryfa na 4 gwiazdki
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
co mozna trenowac w CS&#39;ie ?
jak chlopy graja 10+ lat to strzelac sie juz bardziej raczej nie naucza
a mapy w tym csie sa tak male ze ja tu nie widze zadnego pola do taktycznej gry :&gt;
Moim zdaniem dużo można przećwiczyć na profesjonalnym poziomie. Jakby było inaczej przez cały rok wygrywałaby jedna drużyna. A taktycznie zmieniają się mapy chociażby train już nie jest 90/10 na CT, te proporcje się zmniejszają z turnieju na turniej o czym statystyki świadczą.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
co mozna trenowac w CS&#39;ie ?
jak chlopy graja 10+ lat to strzelac sie juz bardziej raczej nie naucza
a mapy w tym csie sa tak male ze ja tu nie widze zadnego pola do taktycznej gry :&gt;
a tak btw , duzo spadliscie po nowych rangach ? ????
ja z szeryfa na 4 gwiazdki
Ja nie gralem miesiac, takze musialem wygrac 1 mecz, zeby znowu zobaczyc range. Z kalacha na golda 3. A ten mecz wygralismy 16-0 i bylem drugi. No, ale potem dowiedzialem sie o zmianie range. Zagralismy potem jeszcze 2 mecze z chlopakami z forum, gralismy na orzelki i spadlem na g2 ????
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
co mozna trenowac w CS&#39;ie ?
jak chlopy graja 10+ lat to strzelac sie juz bardziej raczej nie naucza
a mapy w tym csie sa tak male ze ja tu nie widze zadnego pola do taktycznej gry :&gt;

a tak btw , duzo spadliscie po nowych rangach ? ????
ja z szeryfa na 4 gwiazdki
z supreme na lem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom