>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Piękny mecz w Bilbao, a tu trzeba za moment wychodzić... Jeszcze jeden gol, a najlepiej jak go Eibar strzeli, to będzie pełny zysk za mecz.
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Osobiście starał się bede już nie grać, i mam nadzieje ze w tym wytrwam bo wczoraj była lokomotywa tsonga kazdy go w dziale polecał praktycznie i wtopa jak nie wiem nawet nie walczył jak oglądałem to serce samo sie krajało.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
jednak psycholog w sporcie kobiet to powinna byc podstawa
i to nic nie pomoże ????
Dorę to bierze na lajcie
Pidruszna vs Wierer fajny pojedynek będzie na ostatniej zmianie
Nasze dzisiaj na podium spokojnie gdyby nie ta łamaga no ale to tylko gdyby
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Skąd cytat w sygnaturze? ????
Pod napięciem sprzed kilku lat i &quot;kibic&quot; Lechii Gdańsk. Na youtube do znalezienia bez problemu. Polecam!

Ale Eibar okazje miało, ale Saul zamiast podać, to zje*ał okrutnie. Idę sam w piłkę pograć.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Wiem, muszę odpuścić ale muszę też jakoś zdobyć kasę, bo jestem w czarnej dupie.
Siema wszyskim.


jak chcesz kredyt przez internet to spróbuj na igotowka.pl to jest taki internetowy bank BGŻ BNP Paribas. Wchodzisz na strone wypelniasz recznie wszystkie dane i od razu masz wstepna decyzje kredytowa. jak masz pozytywna to idziesz z zaswiadczeniem o zarobkach w poniedzialek do banku i gora we wtorek masz juz kase. A i oprocentowanie nie duze z reszta na stronie masz od razu kalkulator to sobie obliczysz. U innych bym internetowych nie próbował bo na pierwszy raz to sumy wystarczajacej na samochod raczej nie dostaniesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom