>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
justt 212

justt

Użytkownik
Mi szkoda ciebie, że myślenie wyłaczyłeś.
idz sobie zwal do niemki, jezeli to lubisz ????
myslenie to swinia wylaczyla bo zamiast kalkulowac to biegala do kazdej pilki jak typowa swinia do koryta, majac duze braki fizyczne. przegrala na wlasne zyczenie i zamiast kreczowac to odwalala cyrk, wiec mi jej wcale nie szkoda.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
gowno a nie kontuzja, raz placze i sie zwija z bolu a za chwile biega po korcie jak po**** ????
Przy serwisie schodzisz nisko czyli największy ból w udzie. Jak już gra punkty to jest o wiele łatwiej - włącz myślenie :]
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
wszyscy zadowoleni a macias jedyny smutny bo nasza wygrala haha
jednak regularne ogladanie wta nie sprzyja dobrze, skoro polak kibicuje takiemu czemus z niemiec ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
trochę mnie rozwalają te pociski w stronę Niemki
kibicowaliście Radwańskiej spoko , co ona wam zrobiła że takie wyzwiska tutaj lecą
pokazała walkę do końca , walczyła o życiowy sukces i pokazała mimo bólu charakter i serce do walki jak mało który gracz w ATP/WTA i bardziej niż wyzwiska zasłużyła na szacunek
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
trochę mnie rozwalają te pociski w stronę Niemki
kibicowaliście Radwańskiej spoko , co ona wam zrobiła że takie wyzwiska tutaj lecą
pokazała walkę do końca , walczyła o życiowy sukces i pokazała mimo bólu charakter i serce do walki jak mało który gracz w ATP/WTA i bardziej niż wyzwiska zasłużyła na szacunek
maroon czarnuchu tym wpisem i tak nie dostaniesz niemieckiego obywatelstwa ???? siedź cicho w Afryce
 
cathos 58

cathos

Użytkownik
trochę mnie rozwalają te pociski w stronę Niemki

kibicowaliście Radwańskiej spoko , co ona wam zrobiła że takie wyzwiska tutaj lecą

pokazała walkę do końca , walczyła o życiowy sukces i pokazała mimo bólu charakter i serce do walki jak mało który gracz w ATP/WTA i bardziej niż wyzwiska zasłużyła na szacunek
W drugim skontrowali Age to teraz hejty na niemke lecą :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom