>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
No i się mści na Mullerze poprzedni gem, który wygrać musiał ???? Strach w oczach i paraliż po prostu. Za duża presja na nim i nie wytrzymuje w połączeniu z tą publiką.
Te Woleje zepsute to po każdym, ale nie po nim bym się spodziewał ????
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
no publika jak nic
w ogóle myślałem, że Millman coś gra lepiej, a odkąd włączyłem to straszna bida, Muller powinien go już 2 x połamać w tym secie. a to się może zemścić niestety

Myślisz, że Giraldo znajduje się na słynnej liście sprzedawczyków?
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
????
nie wiem nawet co napisać. gość na 5 serwisów nie trafia ani razu pierwszym, na koniec jeszcze psując znowu najprostszego volleya świata :eek:

@up
chyba tak ;p
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Ten mecz u Turków to o pietruszkę jest, może coś wyrzeźbią. Takich meczy między nimi gdzie ktoś przegrywał albo remisował po przejęciu prowadzenia kilka było. Co prawda nie od stanu 0:3 ale może oglądali coś z Boliwii ????

e. o już gospodarze zaczęli strzelać
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
ale jakby nie patrzeć, stara tenisowa prawda ciągle aktualna na tym turnieju, nie łamiesz przy 3 BP, to sam jesteś połamany :mrgreen:
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
dobrze ze millman to ogor pierwszorzedny, tylko dzieki temu muller jeszcze trzyma sie w meczu bo gra masakre. fog zrobilby tu min 3-1 i pod prysznic
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Millman strasznie teraz pasywnie znowu
on w ogóle na tym turnieju atakuje jeszcze gorzej niż normalnie, serio to jest masakra, że w takiej formie ma szanse na 3. rundę ???? jak gra na 100% to nawet przyjemnie się go czasem ogląda, ale tak to...
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Tak czy siak Tomic prezent dostaje w 3 rundzie. Milmana to wiadomo, że czysto sportowo poskłada, a z Mullerem na którymś z głównych kortów to publika Gillesa zje skoro on tutaj presji nie wytrzymuje
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Ten mecz u Turków to o pietruszkę jest, może coś wyrzeźbią. Takich meczy między nimi gdzie ktoś przegrywał albo remisował po przejęciu prowadzenia kilka było. Co prawda nie od stanu 0:3 ale może oglądali coś z Boliwii ????

e. o już gospodarze zaczęli strzelać
spojrzałem na składy i widzę, że z oby stron jest mieszane... różnie może być w tym spotkaniu chyba jednak było warto tylko overy w 1 połowie ładować...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom