>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
jak dla mnie to jest przyszla nastepczyni Sereny, podobny styl gry, nawet bardziej ofensywny, gdyby nie miala tych Williamsowych nawykow, typu chodzenie po korcie jakby miala kolek w dupie czy gapienie sie w niebo jakby ja sam Pan Bóg dopingowal to bym ja nawet lubil ????
Bencic będzie lepsza.
 
domell 454

domell

Użytkownik
jak dla mnie to jest przyszla nastepczyni Sereny, podobny styl gry, nawet bardziej ofensywny, gdyby nie miala tych Williamsowych nawykow, typu chodzenie po korcie jakby miala kolek w dupie czy gapienie sie w niebo jakby ja sam Pan Bóg dopingowal to bym ja nawet lubil ????
Zdecyduj się która w końcu ma być nr 1, Bencic czy Muguruza?
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
warto ???? dalej co proponujesz ? ogolnie potrzebuje kursu 3 nba/tenis
Z wyższych kursów dla mnie warte rozpatrzenia : Rosol (trzeba pamiętać, że to debil), Hewitt, Stepanek (chyba że ostrą orkę miał w nocy), Tomić (tutaj też niezły świr), Isner i ten Sock którego wspominałeś wcześniej. Reszty bym nie ruszał.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Karzeł Schwartzman zagrał świetnego seta. wszystko wchodzi, trochę tak jak wczoraj Ramosowi
Na Rao patrzę czasem to widzę potwierdza formę :cool:
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
nie rozumiem... sprecyzujesz?
Teraz jest jakaś walka, ale nie mogłem patrzeć jak po każdym punkcie francuz wykłócał się z sędzia i stroił miny, wyrzucając przy tym drugie serwisy Ernesta po autach... plus wiadomo, nie wchodzi to trzeba popłakać, jak widać jak zwykle pomogło. :p Co nie zmienia faktu,że Fog - Muller zdecydowanie lepiej mi się ogląda. Co by nie mówić o włochu, przyjemnie się ogląda jego tenis (kiedy mu się chce oczywiście).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom