>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Chardy dwukrotnie wyciągnął mecz z 1:2 i dwukrotnie miało to miejsce w 2008 roku. Na Roland Garros przeciwko Nalbandianowi (wracał z 0:2) i z Gilem na Wimbledonie.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Chardy epickie zagranie w siatkę przed chwilą. Z kim może zagrać zwycięzca tego meczu? Zboże świata, a jak jakiś Olivio to pół :p :p
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Dobrze, że jutro cały dzień wolny, bo jakbym się miał męczyć w robocie i przypominać sobie ten mecz to mogłoby być źle. :-D
e: Oo, to będzie można coś realnie pomyśleć.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Chardy epickie zagranie w siatkę przed chwilą. Z kim może zagrać zwycięzca tego meczu? Zboże świata, a jak jakiś Olivio to pół :p :p
E tam. Z Chardym jest ten problem, że za dwa dni może zagrac kosmiczny tenis i zmieść rywala z kortu. Dzisiaj się dostosowuje jeden do drugiego i wychodzi taki pseudo tenis :p To było akurat do przewidzenia :p
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
E tam. Z Chardym jest ten problem, że za dwa dni może zagrac kosmiczny tenis i zmieść rywala z kortu. Dzisiaj się dostosowuje jeden do drugiego i wychodzi taki pseudo tenis :p To było akurat do przewidzenia :p
Nie wiem czemu Chardy kojarzył mi się z w miarę solidnym gościem, dlatego go dołożyłem.. chyba jeszcze nie miałem okazji się na nim poznać przedtem.
Ogląda ktoś Fabio? Walczy jeszcze coś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom