>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ktoś by im musiał podsunąć temat Ibaki haha :cool:
Uwazasz ze Green jest w top10 PF jeśli chodzi o ofens ?
Jesli by go teraz wsadzili do jakis Blazersów to myślisz że wyróżniałby się czymś szczególnym w ofens?
jakbyś tam wstawił Griffina to by się wyróżniał bez Paula ? grałby sobie , robił DD i nic by nie osiągnął nie wiem co to za porównanie
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Widać nawet było po mowie ciała jak schodził na przerwę po tym gemie, że już taka nonszalancja, &quot;a wszystko mi jedno&quot;.
W Óni 2,25 na 3. set Grotha.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
jakbyś tam wstawił Griffina to by się wyróżniał bez Paula ? grałby sobie , robił DD i nic by nie osiągnął nie wiem co to za porównanie
Przecież bez Paula w playoffach to Griffin ciągnał ich za uszy i nawet TD robił tam :razz:

podkreslam w playoffach a nie z jakimis leszczynami w RS
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
jakbyś tam wstawił Griffina to by się wyróżniał bez Paula ? grałby sobie , robił DD i nic by nie osiągnął nie wiem co to za porównanie
Akurat tu się wtrące, bo Blake ma coś prawie 40% unassisted field goals made % i to jest kosmicznie dużo, jak na jego pozycje ;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dobra przyjmuje zakłady ile zrobi Lebron po przerwie ????
wystawiam wam linie 14 pkt i 4 asyst w drugiej połowie wchodzi ktos ? ????
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Jak ktoś spodziewał się patologicznego meczu u Chardyego z Gulbisem pełnego gadania do siebie i banalnych błędów to...spełniają oczekiwania panowie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom