>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Modena niestety z Gdańskiem na wyjebce nie wygra, jak zagrali skoncentrowani 2 seta to pełna kontrola była, a teraz znów pajacowanko się zaczęło i odjazd momentalny.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
mozgu?
raczej na wałka wyglada bo jeszcze w 2secie miał brejka, albo ty masz tak niewyobrazalna moc kota :-|
ciągle przerwa medyczna od 1 seta to widocznie coś jest na rzeczy , a że gra u siebie to pewnie chciał powalczyć
Faktycznie 1 break w meczu na clayu to taka przewaga że musi być wałek . ja wiem że ty wszędzie gdzie wtopisz to widzisz wałek ale bez przesady
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
witam
po ostatnich typach tak sie zastanawiam czy wawo to nie siekiera
albo czy siekiera w jakis sposob (np droga plciowa) nie przekazal &quot;genu porazki&quot; wawo
????
 
ted 11,5K

ted

Forum VIP
ciągle przerwa medyczna od 1 seta to widocznie coś jest na rzeczy , a że gra u siebie to pewnie chciał powalczyć
ja wiem że ty wszędzie gdzie wtopisz to widzisz wałek
no a jak, ja się nie mylę w typowaniu :p za niski był kurs na pereire a i tak pograłem ty czy ja
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
ciągle przerwa medyczna od 1 seta to widocznie coś jest na rzeczy , a że gra u siebie to pewnie chciał powalczyć
Faktycznie 1 break w meczu na clayu to taka przewaga że musi być wałek . ja wiem że ty wszędzie gdzie wtopisz to widzisz wałek ale bez przesady
skreczował, pięknie. dzięki bracie za zwrot i mnóstwo emocji, pozdrawiam.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
witam

po ostatnich typach tak sie zastanawiam czy wawo to nie siekiera

albo czy siekiera w jakis sposob (np droga plciowa) nie przekazal &quot;genu porazki&quot; wawo

????
ja tam wciaz jestem na grubasnym plusie, w tym miesiacu cos over 15k
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom