>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Dobra to teraz:
23/01 z Norwegią
25/01 z Białorusią
27/01 z Chorwacją
2 zwycięstwa, w tym z Norwegią, dają nam pewny awans i pewne 1 miejsce w grupie ;) A 2 zwycięstwa ogólnie dają nam pewny półfinał ;)
Ja bym tam się nie zachwycał naszymi grajkami.
Mecz im wyszedł, ale to Francuzi totalnie zayebali mecz. Do tego obijali bramkę często.
Raz się zrobiło z 14-7 -&gt; 14-12
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Antonio Pedroza, grał w Cruz Azul, Monarcas i Chiapas kojarzysz może z gry cokolwiek?
Wrócił do Herediano, miał epizod w Crystal Palace, nawet filmiki były Welcome to Tottenham

obejrzałem parę goli jedno no i taki przebojowy chłopak, a może widziałeś go w lidze kiedyś?
rezerwowy napastnik który mało strzelał nie utkwił mi w ogóle w pamięci
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ja bym tam się nie zachwycał naszymi grajkami.
Mecz im wyszedł, ale to Francuzi totalnie zayebali mecz. Do tego obijali bramkę często.
Raz się zrobiło z 14-7 -&gt; 14-12
I co z tego, że Francuzi zagrali słabiej? Pokonaliśmy najlepszą drużynę w ręcznej od kilkunastu lat, nawet nie ma porównania z innymi sportami, żeby porównać dokonania Francji.

Trzeba się cieszyć, w drugiej fazie trudniejszych przeciwników jak Francja nie będzie!
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Ja bym tam się nie zachwycał naszymi grajkami.
Mecz im wyszedł, ale to Francuzi totalnie zayebali mecz. Do tego obijali bramkę często.
Raz się zrobiło z 14-7 -&gt; 14-12
A potem 20-15, nie ma czym sie zachwycac, ze ogralismy faworytow do zlota ????
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
To wina Homela, przeżarł kable od internetu bo myślał że to żelki. Bo lodówkę Oderki już całą opędzlował.
i tak dobrze, że zamieszkał u Odry, a nie wkradł się do jakiegoś Maca. zdziwiliby się, jakby im ginęło 20 kg ziemnioli dziennie, które by jeszcze popijał tłuszczem do robienia frytek

info o Srace Bełchatów potwierdzone? nie będzie jakiegoś cudownego uzdrowienia czy gry w pampersach podstawowych zawodników?
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Kain, może i masz rację, ale ciężko coś wykombinować do czegoś w okolicach @2
Wziąłem Age kosztem Seppiego który ledwo grał w tym TB 4 seta z Gabashvilim. Miałbyś coś jeszcze, chyba że GGL na upartego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom