>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na temat Primera Division

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To teraz przydałoby się pozbyć gwiazdy Ibrahimovića który wg mnie był najgorszym transferem od wielu lat. Co do króla strzelców to myśle że wszystko wyjaśni się między Villą a Forlanem, no i wmiesza się jeszcze Higuain. Wszystko przemawia za Villą ale pamiętajmy bitwe Eto&#39;o vs Forlan. Forlan też strzelał jak na zawołanie, nie można go skreślać bo gra w czwartej czy piątej sile Hiszpanii.
Barcelona chcę sprzedać Ibrahimowicza, ale za 40mln... Manchester City może się skusi.:grin:
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Barcelona chcę sprzedać Ibrahimowicza, ale za 40mln... Manchester City może się skusi.:grin:
City ponoc chce Zlatana, ale sam zawodnik stwierdzil ze bedzie chcial jednak powalczyc o miejsce w pierwszym skladzie Barcy, chociaz moze przekonaja go pieniadze. Gdyby Ibrahimovic przyjal oferte zostalby najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii. Za każdy rok gry dla City na jego konto wpłyneloby 24 miliony funtów.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
City ponoc chce Zlatana, ale sam zawodnik stwierdzil ze bedzie chcial jednak powalczyc o miejsce w pierwszym skladzie Barcy, chociaz moze przekonaja go pieniadze. Gdyby Ibrahimovic przyjal oferte zostalby najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii. Za każdy rok gry dla City na jego konto wpłyneloby 24 miliony funtów.
Też czytałem te głupoty na temat jego zarobków, ale to jest nie możliwe żeby tyle mu zaproponowali, przecież Ronaldo i Messi razem zarabiają coś koło tej kwoty...
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Też czytałem te głupoty na temat jego zarobków, ale to jest nie możliwe żeby tyle mu zaproponowali, przecież Ronaldo i Messi razem zarabiają coś koło tej kwoty...
Wiesz moze faktycznie tyle bedzie troche ze duzo, ale w City wszystko jest mozliwe, ich glupota nie zna granic;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Levante - Sevilla 2,05
Chciałbym zapytać o ten mecz. Tak sobie przeglądam ofertę I kolejki Primera Division i widzę taki kurs na Seville z beniaminkiem.
Jak dla mnie można grać w ciemno taki kurs. A może jest jakiś powód, że tak wysoki kurs ?
Jak ktoś ma jakieś info to niech napisze.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Będzie można o tym podyskutować w najbliższym temacie o 1 kolejce. Jeśli chodzi o ten kurs to trzeba zauważyć, że Levante to drużyna własnego boiska, poza tym dokonali kilka ciekawych i dobrych wzmocnień na pozycji pomocnika gdzie zazwyczaj sobie nie radzili. Przede wszystkim kupili Valdo. Pierwsza kolejka zawsze obfituje w wiele niespodzianek. Wszystko się okaże, po meczu 21 sierpnia i czy Sevilla wygra Superpuchar i czy nie dojdzie do jakichś poważniejszych urazów i jakie będzie nastawienie zespołu do nowego sezonu. Levante również kupiło nieźle spisującego się Victoriano Rivas Alvaro znanego jako grającego dotychczas w Realu Betis. Także obrona również wzmocniona dzięki doświadczonemu 30 latkowi.
Polecam dzisiaj oglądnąć mecz Almerii z Levante, żeby zobaczyć jak się ogólnie prezentują.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Tak się zastanawiam po co Mascherano pcha się do Barcelony.
O ile mi wiadomo w jednej drużynie może grać 11 zawodników i jakoś miejsca w pierwszym składzie dla Argentyńczyka nie widzę. Z resztą z takim podejściem jakie miał w Liverpoolu to i na ławkę nie powinien się łapać.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Tak się zastanawiam po co Mascherano pcha się do Barcelony.
O ile mi wiadomo w jednej drużynie może grać 11 zawodników i jakoś miejsca w pierwszym składzie dla Argentyńczyka nie widzę. Z resztą z takim podejściem jakie miał w Liverpoolu to i na ławkę nie powinien się łapać.
Sergio Busquets zasiądzie na ławce, gdzie jego miejsce, a na jego pozycję wskoczy właśnie pozyskany Javier Mascherano. Z pewnością będzie do lepsza decyzja niż wystawianie Busquetsa.
 
N 1

necrosis

Użytkownik
na tym weekendzie najpewniejszy meczy moim zdaniem wydaje sie byc Sevilla i tez nie jest zla stawka bo ponad 2zł. No i mozna byłoby zaryzykowac ze Real M. straci pkt bo to pierwsza kolejka i wielki szkoleniowiec Realu moim zdaniem nie zdarzy poukładac zepsołu od samego poczatku a tym bardziej ze nie mieli jeszcze zadnego meczu o jakas powazniejsza stawke.
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Sergio Busquets zasiądzie na ławce, gdzie jego miejsce, a na jego pozycję wskoczy właśnie pozyskany Javier Mascherano. Z pewnością będzie do lepsza decyzja niż wystawianie Busquetsa.
Sergio Busquets to wychowanek klubu, który wygryzł ze składu fantastycznego Yaya Toure, więc nie wydaje mnie się, żeby sprowadzony Mascherano wskoczył od razu na jego miejsce. To transfer mający na celu powiększenie kadry przed długim sezonem. Mister z pewnością zastosuje w składzie jakąś rotację. Mascherano może równie dobrze grać u boku Xavi&#39;ego i wtedy Barca będzie posiadać w składzie 2 fantastycznych defensywnych pomocników. Konkurencja jest ogromna a sezon, tak jak powiedziałem długi, więc Javier na pewno się przyda. Kombinacji wystawienia składu jest bardzo dużo, ale lepiej chyba mieć taki problem, niż krótką ławkę?
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Chcieć to nie znaczy móc . Mallorca to bardzo trudny teren i bardzo trudno będzie Realowi wygrać , tym bardziej po tym jak słabiutko prezentowali się w towarzyskich meczach. Co do Barcy to się zgadzam , Racing to słaby team , do tego pamiętam ich z tamtego sezonu jako drużyne która grała słabo w meczach u siebie i jeśli się to powtórzy to Barcelona powinny ich bez trudu pyknąć , pewnie nawet z handicapem -1.5 gola.
Tutaj się nie zgodzę z kolegą. Radziłbym odstawić sentymenty na bok i pierwszą kolejkę raczej odpuścić, bo mogą się cuda dziać. Drużyny rozgrywały tylko mecze towarzyskie i ciężko wyczuć czego się można po nich spodziewać. Sam jestem kibicem Barcelony, ale jutro tylko siądę przed tv i na spokojnie obejrzę chłopaków.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Tutaj się nie zgodzę z kolegą. Radziłbym odstawić sentymenty na bok i pierwszą kolejkę raczej odpuścić, bo mogą się cuda dziać. Drużyny rozgrywały tylko mecze towarzyskie i ciężko wyczuć czego się można po nich spodziewać. Sam jestem kibicem Barcelony, ale jutro tylko siądę przed tv i na spokojnie obejrzę chłopaków.

Człowieku to są profesjonaliści, do tego oba zespoły (Barca, Real) zdają sobie sprawe, że każdy głupi remis oddala ich od końcowego tryumfu! Myślę, że bedziemy musieli troche poczekać dopoki, któraś z tych drużyn zremisuje. W tamtym sezonie w pierwszych kolejkach oba teamy były nie do zatrzymania! Reasumując obdwie w.w ekipy zdają sobie sprawe, że tracenie głupio pkt, gdy nie ma zmęczenia, to strata mistrzostwa!
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tak się zastanawiam po co Mascherano pcha się do Barcelony.
O ile mi wiadomo w jednej drużynie może grać 11 zawodników i jakoś miejsca w pierwszym składzie dla Argentyńczyka nie widzę. Z resztą z takim podejściem jakie miał w Liverpoolu to i na ławkę nie powinien się łapać.
Sorry ale bredzisz kolego , Masche to jeden z najlepszych defensywnych pomocników świata ( a moim zdaniem i najlepszy) i bez problemu przebije się do pierwszej 11.

Tutaj się nie zgodzę z kolegą. Radziłbym odstawić sentymenty na bok i pierwszą kolejkę raczej odpuścić, bo mogą się cuda dziać. Drużyny rozgrywały tylko mecze towarzyskie i ciężko wyczuć czego się można po nich spodziewać. Sam jestem kibicem Barcelony, ale jutro tylko siądę przed tv i na spokojnie obejrzę chłopaków.
Masz jeszcze coś do powiedzenia? nie trzeba znać formy Barcelony żeby wiedzieć że oni w tej lidze każdego przewyższają o głowe i z każdym powinni sobie gładko radzić , patrząc na to jak Racing grał w tamtym sezonie na swoim stadionie grzechem było nie obstawienie tutaj na Barce.
Jednak co do Realu to miałem całkowitą racje , grali słabiutko i nie zdołali strzelić nawet bramki na bardzo trudnym terenie w Mallorce (nie wiem co podkusiło tutaj ludzi żeby grać na nich po marniutkim kursie 1.50 ze świetną w tamtym sezonie Mallorcą)

Sergio Busquets to wychowanek klubu, który wygryzł ze składu fantastycznego Yaya Toure, więc nie wydaje mnie się, żeby sprowadzony Mascherano wskoczył od razu na jego miejsce.
A czemu ma odrazu wskakiwać na jego miejsce? Guardiola z Racingiem zagrał dwoma defensywnymi pomocnikami , Busquetsem i Keitą , teraz tylko zamienić Keite na Mascherano i jest super.

Wygryzł ze składu &quot;fantastycznego Yaya Toure&quot; bo ten fantastyczny Toure grał piach , poza tym Mascherano to jednak większa klasa niż piłkarz WKS.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Sorry ale bredzisz kolego , Masche to jeden z najlepszych defensywnych pomocników świata ( a moim zdaniem i najlepszy) i bez problemu przebije się do pierwszej 11.
Teraz to ty bredzisz. Mascherano grał ostatni bardzo przeciętnie, a za fochy strzelane w Liverpoolu fifa powinna go zawiesić.
I uważaj jak argentyńczyk po przyjściu do klubu, po tygodniu treningów wskoczy od razu do pierwszego składu.
Trochę obiektywizmu. Z reszta po całym twoim poście widać, że jesteś rozchwiany emocjonalnie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Teraz to ty bredzisz. Mascherano grał ostatni bardzo przeciętnie, a za fochy strzelane w Liverpoolu fifa powinna go zawiesić.
I uważaj jak argentyńczyk po przyjściu do klubu, po tygodniu treningów wskoczy od razu do pierwszego składu.
Trochę obiektywizmu. Z reszta po całym twoim poście widać, że jesteś rozchwiany emocjonalnie.
Mascherano grał przeciętnie? weź idź stąd bo nie wyrobie , Javier grał w każdym meczu na znakomitym poziomie i pokazał to chociażby w meczu z Arsenalem gdzie zaliczył asystę i w ogóle świetnie się prezentował.
A niby czemu po tygodniu treningów ma nie wskoczyć do pierwszego składu? teraz mecz u siebie z Herculesem i będzie najlepsza pora aby wstawiać nowych zawodników do składu bo nie oszukujmy się , rywal zbyt wymagający to nie jest.
Niby za co powinna go zawiesić? odbył on rozmowę z trenerem Liverpoolu i potem obaj uznali że jest on myślami już w Barcelonie i lepiej będzie dla klubu jak z City nie zagra , widać kolego że nie znasz całej sytuacji a do mądrzenia to jesteś pierwszy ;)
 
michaliv 9

michaliv

Użytkownik
A ja patrząc codziennie po Realu Madryt, jako że jestem jego kibicem, jestem pewien overa z Osasuną. Real jak to Real, straci coś na pewno, bo by im nie dało, zwłaszcza, że obrona jest dziurawa (Rysiek Carvalho w obronie Portugalii i 4-4 z Cyprem :|). Mam nadzieję, że na Osasune nie wróci Ronaldo, co jest raczej pewne. Bez niego będzie o wiele lepiej. Wszystkie piłki z Mallorcą szły do niego, a on się plątał. W ten sposób do peirwszego składu wskoczy niesamowity Pedro Leon, który moim zdaniem będzie najlepszym transferem Mórinio. Pokusiłbym się wręcz na samego overa 2.5 na Real, bo u siebie grać potrafi jak mało kto.
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
A ja patrząc codziennie po Realu Madryt, jako że jestem jego kibicem, jestem pewien overa z Osasuną. Real jak to Real, straci coś na pewno, bo by im nie dało, zwłaszcza, że obrona jest dziurawa (Rysiek Carvalho w obronie Portugalii i 4-4 z Cyprem :|). Mam nadzieję, że na Osasune nie wróci Ronaldo, co jest raczej pewne. Bez niego będzie o wiele lepiej. Wszystkie piłki z Mallorcą szły do niego, a on się plątał. W ten sposób do peirwszego składu wskoczy niesamowity Pedro Leon, który moim zdaniem będzie najlepszym transferem Mórinio. Pokusiłbym się wręcz na samego overa 2.5 na Real, bo u siebie grać potrafi jak mało kto.
Takie pytanie czy Real ma tylko Carvalho w obronie??
Chyba nie.
Poza tym nie tylko on jest odpowiedzialny za wynik z Cyprem w reprezentacji.
Kolejnym aspektem który chyba pominąłeś jest zależność a raczej nie zależność klubu od reprezentacji.
Wynik to choćby z punktu widzenia taktyki jaki ma Murinho a Carlos Queiros
Real to marka sama w sobie jest jeszcze Garay Albiol Ramos Marcelo więc spokojnie nie jest tak źle.
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Patrząc na spotkanie z Ajaxem myślę że mozna smiało postawić na Real w meczu z Sociedad. rzecz jasna z handicapem ;) nie każdy bramkarz rozegra dobry mecz przeciw drużynie z Madrytu. Poza tym oni muszą zacząć wykorzystywać te dziesiątki okazji. Kurs będzie ok.1,7 na handi(-0,5)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A propo tej czerwonej kartki dla Davida Villa to chodzą spekulacje, że zrobił to specjalnie bo dobrze wie, że za 2 kolejki Barcelona zagra właśnie z Valencia w której grał Villa. Więc David zapewne nie chciał grać przeciwko swoim kolegom z którymi był 5 lat. Nie wiadomo czy wykluczony będzie na 2 czy 3 mecze. Ale jakby na 3 mecze to również Barcelona zagra z Saragossą w której też Villa grał jeszcze przed tym jak grał w Valencia ;-).

Robson / HAHAHAHAHA, chłopie lepiej nie wychylaj się poza swój temat z tak durnymi postami bo tylko zaniżasz poziom. Pisz sobie tam, ale nie udzielaj się w działach, taka prośba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom