>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dream Match Tennis pro

kamil90 69

kamil90

Użytkownik
kto taki ? bo nie mysle logicznie o tej godzinie ????
CluBerS wczoraj pisał, że mu kumpel coś poprzestawiał i teraz może zakładać.
Poza tym jeszcze Aimar o tym pisał parę dni temu:
Wejdź w ustawienia routera i tam powinieneś mieć opcję &quot;Ports forwarding&quot; czy coś w podobie. Ustawiasz dla TCP i UDP oddzielnie i gra.
żeby wejść w konfiguracje routera trzeba wpisać w polu adresu przeglądarki 192.168.01/ jako hasło wpiasać admin.
Jednak mi ten adres przeglądarki nie działa, może dlatego że mam XP a on ma Vistę, nie wiem :-|
 
R 0

ratay86

Użytkownik
CluBerS wczoraj pisał, że mu kumpel coś poprzestawiał i teraz może zakładać.
Poza tym jeszcze Aimar o tym pisał parę dni temu:
Wejdź w ustawienia routera i tam powinieneś mieć opcję &quot;Ports forwarding&quot; czy coś w podobie. Ustawiasz dla TCP i UDP oddzielnie i gra.
żeby wejść w konfiguracje routera trzeba wpisać w polu adresu przeglądarki 192.168.01/ jako hasło wpiasać admin.

Jednak mi ten adres przeglądarki nie działa, może dlatego że mam XP a on ma Vistę, nie wiem :-|
192.168.1.1 jak juz :p
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Już jestem ale coś lagi są.
Nie wiem czemu Net 4mb na kablowie i powinno śmigać ładnie a tu coś takiego..
że niby mam piłkę skończoną, stoje w miejscu czekam już na następny serv, a tu nagle poprzednia piłka wraca ;/
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
widze tylko serwer greg... ale nie moge sie na niego wbic
ogolnie w tym wszystkich chodzi o to ze musi byc odblokowany jakis port 2319 TCP UPD ale jak go odblokowac to juz nie mam pojecia
wlasnie gralem z tym gregiem...Polak ale gra juz długooo... dostałem baty 6-1 ???? 2 metry za linia koncowa przy serwach i ledwo co przyjmowałem masakra tak dobry koles

jeżeli chodzi o odblokowanie portów to może to zrobić tylko i wyłącznie dostawca internetu.. Tak mi się wydaje.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
wlasnie gralem z tym gregiem...Polak ale gra juz długooo... dostałem baty 6-1 ???? 2 metry za linia koncowa przy serwach i ledwo co przyjmowałem masakra tak dobry koles

jeżeli chodzi o odblokowanie portów to może to zrobić tylko i wyłącznie dostawca internetu.. Tak mi się wydaje.
Tez z nim cipualem troche wczesniej i przy 1-3 sie rozloczyl bo lagi były straszne.
A z tym portem to własnie juz sam nie wiem a lipa jest ze nie da sie grac i juz
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Panowie mam pytanie wpisywał ktos dzisiaj serial podany w 1 poście? zadziałał&gt;?
dużo osob sciągało gre z tego linku z pierwszego postu, w paczcie był serial w notatniku, wlasnie ten który podalem. Powinien śmigac
 
Do góry Bottom