>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

DOXXbet bonus - 50% do 600 PLN (150€/100£)

byq86 9

byq86

Użytkownik
ja nie, ale z doswiadczenia znajomego mozna wplacac ile chcesz byle obrot zrobic a bonus od pierwszej wplaty jest
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
no ja im przesłałem wszystkie dokumenty tydzień temu i do dzisiaj ani odezwu ani bonusu..
Po co odkopujesz ten temat?
Czytaj pierwszą stronę jest napisane wyraźnie że bonus już nie obowiązuje bo był do końca zeszłego miesiąca. :zoltakartka:
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Po co odkopujesz ten temat?
Czytaj pierwszą stronę jest napisane wyraźnie że bonus już nie obowiązuje bo był do końca zeszłego miesiąca. :zoltakartka:

tak sie sklada ze bonus przedłużyli dalej jest aktualny wiec jak nie wiesz to nic nie pisz????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
no ja im przesłałem wszystkie dokumenty tydzień temu i do dzisiaj ani odezwu ani bonusu..
obrót zrobiłeś? pewnie nie doczytales, ze aby dostac bonus musisz najpierw obrocic przyszłą suma depozytu 6razy po kursie min 1,65? ta promocja jest troche inna niz u reszty buków, tu najpierw robisz obrót a potem Ci dodadza pieniądze, a nie na odwrót. tez na początku nie doczytałem dobrze regulaminu i domyslalm sie , ze pomyslales tak jak ja - wplace, wysle meila z dokumentami i dostane bonus..tak nie jest, przeczytaj uwaznie regulamin.

ja kase wplacilem, obrót zrobiłem, bonus dostałem. dzisiaj zleciłem wypłate konto, która juz mi zdjęli z konta. także wszystko ok.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ej jak mb i nettleer nie obejmuje promocji to jak mam wplacic kase jak daje na wplate a mam tylko wyzej wymienione, chce wplacic karta to nie mam jak dodac karty zeby wplacic wie ktos jak na ten problem poradzic?
 
M 0

matiwoj66

Użytkownik
Mam pytanko, widze, że je powtórze ale może ktoś aktualnie się orientuje. Jak wygląda kwestia wypłaty u nich ? Ja wczoraj im wysłałem po godz 16:00 skan dowodu dwustronnie i karty z któej wpłącam pieniądze, dodałem tam tak jak trzeba konto potrzebne do wypłaty ale czekam juz dzień i żadnej reakcji. Widze, że support anglojęzyczny i Polski są na czerwono czyli nie działają. Gram tam od dówch dni więc nie wiem, czy oni poprostu jak zwykli ludzie też mają wolne w weekendy czy coś nie gra ?:p
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Mam pytanko, widze, że je powtórze ale może ktoś aktualnie się orientuje. Jak wygląda kwestia wypłaty u nich ? Ja wczoraj im wysłałem po godz 16:00 skan dowodu dwustronnie i karty z któej wpłącam pieniądze, dodałem tam tak jak trzeba konto potrzebne do wypłaty ale czekam juz dzień i żadnej reakcji. Widze, że support anglojęzyczny i Polski są na czerwono czyli nie działają. Gram tam od dówch dni więc nie wiem, czy oni poprostu jak zwykli ludzie też mają wolne w weekendy czy coś nie gra ?:p
ja ostatnio gralem u nich sprawa wyglada w ten sposob ze polski support nie dziala w weekend na wszystkie e-maile odpisza ci w poniedzialek
 
Do góry Bottom