>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

DOXXbet bonus - 50% do 600 PLN (150€/100£)

P 2

parisan

Użytkownik
Tak, był po prostu błąd w warunkach, już są zmienione na stronie.
Czyli bonus ciężki do zrobienia, tym bardziej, że zakłady rzędu 600zł i więcej są brane do akceptacji przez administratora i w 90% przypadkow sa odrzucane. Szkoda, bo duza kwota bonusu jednak za duzo zachodu.
Mysle, ze to zle posuniecie i w ten sposob nie zyskaja zbyt wielu graczy, poprzedni bonus 120zl dla poczatkujacych wydaje sie byc teraz okazalszy.
 
M 0

malico

Użytkownik
zakłady rzędu 600zł i więcej są brane do akceptacji przez administratora i w 90% przypadkow sa odrzucane
Hej! Możesz rozwinąć tą myśl? Jestem początkującym graczem i nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie i kiedy mogą być odrzucone zakłady? Czy to norma tylko u tego buka?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
600 zł bonusu robi wrażenie. Ale obrót robi jeszcze większe. Dla mnie osobiście 12 000 zł obrotu to jest kosmos...Dobre 3-4 miesiące. Więc te 12 koła to jednak przesada...
 
P 2

parisan

Użytkownik
Hej! Możesz rozwinąć tą myśl? Jestem początkującym graczem i nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie i kiedy mogą być odrzucone zakłady? Czy to norma tylko u tego buka?
Norma u tego buka dla zakładów rzędu 600zł i wyższych.
Gdy złożysz taki zakład dostaniesz komunikat, że kupon został wysłany do akceptacji do administratora. Poczekasz pare minut i w 90% będzie odrzucony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 12

sick

Użytkownik
bardzo złe wrażenie mam z tego bukmachera
to może się nimi podziel bo takie zdanie może rzucić każdy bez powodu.
ja chwilę tam pograłem i miałem same dobre wrażenia - może poza dość słabymi wtedy kursami
(fakt że nie grałem jakichś kosmiczych stawek - 200 PLN max)
ale obsługa klienta i tempo wypłat raczej powyżej bukowej średniej
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A ja mam inne pytanko...
Wyczytałem w pewnym miejscu, że dawniej można było dopłacać do wyrobienia obrotu, tzn.wpłacało się 1200, gdy ktoś przegrywał, to mógł dopłacić, żeby wyrobić obrót, a wie może ktoś, czy mogę część środków wypłacić i resztą wyrabiać obrót ?? Bo nazbierała się duża kwota na koncie już i chciałbym wypłacić większość, ale nie wiem, czy pozostałymi środkami będę mógł kontynuować obrót, czy też po wypłacie promocja się kasuje ??
 
A 0

arek90

Użytkownik
z tego co pamietam maja dobry livechat (chyba do 18 w jezyku polskim) wiec tam najlepiej poszukac odpowiedzi. pozdro.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wyczytałem w pewnym miejscu, że dawniej można było dopłacać do wyrobienia obrotu, tzn.wpłacało się 1200, gdy ktoś przegrywał, to mógł dopłacić, żeby wyrobić obrót, a wie może ktoś, czy mogę część środków wypłacić i resztą wyrabiać obrót ?? Bo nazbierała się duża kwota na koncie już i chciałbym wypłacić większość, ale nie wiem, czy pozostałymi środkami będę mógł kontynuować obrót, czy też po wypłacie promocja się kasuje ??
&quot;W czasie realizowania obrotu na zakładach sportowych w grze o bonus powitalny gracz może realizować wpłaty oraz wypłaty z konta.&quot; więc pozytywnie. można wypłacić część kasy, jeśli nazbierało się zbyt dużo i obracać resztą ????
Przy okazji : LC ✅✅✅ błyskawiczny, na temat formułki z regulaminu(?)
 
L 12

lobusiak

Użytkownik
Jak wypłacić na MB? komunikat że nie mam dodanego konta. Jak dodać MB? W zakładce konta bankowe nie ma nic o moneybookers ????
 
Do góry Bottom