>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dobrze wyselekcjonowane i przeanalizowane typy

superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#97
⚽
Mecz: Chelsea - Watford
Typ: Chelsea
Kurs: 1,48
Bukmacher: Ónibet
1j
Wynik: 2-2 ⛔

Pozdrowienia: levy42

#98
⚽
Mecz: Newcastle - Everton
Typ: Lukaku strzeli
Kurs: 2,18
Bukmacher: Ónibet
0,5j
Wynik: ⛔


#99
⚽
Mecz: Stoke - Manchester United
Typ: Stoke +0
Kurs: 2,28
Bukmacher: Ónibet
1j
Wynik: 2-0 ✅


Obawiam się, że z powodu kłopotu bogactwa nie poprzestanę na tych 3 typach, bo ten Boxing Day ma swoją magię, ale narazie leci to. Wesołych Świąt wszystkim forumowiczom ????
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#100
⚽
Mecz: Manchester City - Sunderland
Typ: BTS (obie strzelą)
Kurs: 1,97
Bukmacher: Ónibet
1j
Wynik: 4:1 ✅

Ostatni typ, choćby mnie coś jeszcze olśniło, nic więcej z Premier League już nie ruszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Statystyki grudzień 2015:
Ilość podanych kuponów: 17
Trafione kupony: 7
Zwroty: 1
Nietrafione kupony: 9
Skuteczność: 44%
Suma stawek: 15,5j
Wygrane: 14,055j
Bilans: ⛔ 1,445j
Yield: ⛔ 9,32%

Statystyki ogólne:

Ilość podanych kuponów: 102
Trafione kupony: 56
Zwroty: 3
Nietrafione kupony: 44
Skuteczność: 57%
Suma stawek: 105j
Wygrane: 116,925j
Bilans: ✅ 11,925j
Yield: ✅ 11,36%

Z okazji rozpoczęcia Nowego Roku, życzę wszystkim forumowiczom samych wygranych.

Tutaj małe podsumowanie dotychczasowych wyników:
- kwiecień 2014 - ✅ 8,04j; Yield ✅ 47%
- maj 2014 - ✅ 2,79j; Yield ✅ 17%
- czerwiec 2014 - ⛔ 1,37j; Yield ⛔ 17%
- kwiecień 2015 - ✅ 1,11j; Yield ✅ 4,62%
- maj 2015 - ✅ 2,24j; Yield ✅ 16%
- listopad 2015 - ✅ 0,56j; Yield ✅ 5,60%
- grudzień 2015 - ⛔ 1,445j; Yield ⛔ 9,32%
Ogółem: ✅ 11,925j; Yield ✅ 11,36%

Pierwszy miesiąc był świetny, potem już tego nie powtórzyłem, jeśli były plusy to nie tak spektakularne. Ja sobie życzę więcej takich miesiąców, jak kwiecień 2014.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Wszystkie typy niestandardowo za połowę stawki, ponieważ jest ich dużo, jestem do nich jednakowo przekonany, nie potrafię wyselekcjonować jednych jako pewniejsze od drugich.

#103
⚽
Mecz: Middlesbrough - Derby
Typ: Derby DNB
Kurs: 2,43
Bukmacher: Ónibet
0,5j
Wynik: 2-0 ⛔


#104
⚽
Mecz: West Ham - Liverpool
Typ: West Ham DNB
Kurs: 3,05
Bukmacher: Ónibet
0,5j
Wynik: 2-0 ✅


#105
⚽
Mecz: Norwich - Southampton
Typ: Norwich DNB
Kurs: 2,25
Bukmacher: Ónibet
0,5j
Wynik: 1:0 ✅

#106
⚽
Mecz: West Bromwich Albion - Stoke City
Typ: Stoke City +0
Kurs: 1,975
Bukmacher: bet365
0,5j
Wynik: 2:1 ⛔


#107
⚽
Mecz: Sunderland - Aston Villa
Typ: Aston Villa DNB
Kurs: 2,30
Bukmacher: Ónibet
0,5j
Wynik: 3:1 ⛔


Uważam, że Derby ma szansę na przełamanie passy Middlesbrough. Grają najlepiej na wyjeździe, są drugą ofensywą. Pomyślicie, że jestem szaleńcem typując gości, bo od ośmiu meczów nie przegrali u siebie, ba nie stracili ani jednej bramki w żadnym z nich. Jednak w ostatnim meczu z trudnym rywalem, jakim było Sheffield Wednesday drugą połowę zagrali bardzo słabo, co może zwiastować dzisiaj kłopoty. Na Riverside przyjeżdża dobry przeciwnik i myślę, że taki obniżony kurs na gości może sugerować kłopoty Boro. Zobaczymy jak będzie.
Liverpool w dalszym ciągu nie przekonuje. Oglądałem ich ostatni mecz z Sunderlandem i mecz stał na słabiutkim poziomie. Czarne Koty to na ten moment zdecydowanie najgorsza ekipa ligi, grali kompletnie bez pomysłu, a i tak zwycięstwo Liverpoolu mogło być zagrożone przez bardzo niepewną postawę z tyłu i indolencję w ofensywie. West Ham to inna półka i będzie dzisiaj ciężkim przeciwnikiem dla The Reds. Na Anfield Młoty wygrały 0-3.
Southampton drugi mecz z rzędu z zaniżonym kursem. Byli faworytem na Boleyn Ground z WHU, są faworytem dzisiaj, a nie jestem pewien czy na to miano zasługują. Przez kilka kolejek będzie się za nimi ciągnęła dobra prasa po rozgromieniu Arsenalu i kursy będą niższe. Norwich jak zdobywa punkty to tylko u siebie, ostatnio mają lepszy okres i myślę, że dzisiaj mają szansę sięgnąć po 3 punkty.
O Stoke dużo napisano w dziale BPL. Są piłkarsko dużo lepsi, kwestia czy potwierdzą to na boisku. Warto spróbować.
No i Aston Villa. Dawno ich nie widziałem, ale podejrzewam, że nie mogą być gorsi od Sunderlandu, który miałem nieprzyjemność ostatnio oglądać. Personalnie wydają się mocniejsi, no i dochodzi korzystne H2H.

EDIT: Cały eksperyment z minusem, myślałem że siądzie przynajmniej 3/5. No trudno, lecimy dalej.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#108
⚽
Mecz: Everton - Tottenham
Typ: Everton DNB
Kurs: 1,88
Bukmacher: Ónibet
1j
Wynik: 1-1 (zwrot)

Everton zasługuje swoją grą na lepsze wyniki, dzisiaj był nawet minimalnym dogiem z Tottenhamem, więc po taki kursie warto.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#109
????
Mecz: Irina Falconi - Coco Vandeweghe
Typ: Vandeweghe
Kurs: 1,47
Bukmacher: Ónibet
1j
Wynik: 2-1 ⛔

Taki kurs, kobieta i początek sezonu, ale co zrobić... Falconi jest waleczna, ale wydaje się, że argumentów czysto tenisowych nie ma zbyt wiele. Coco dysponuje świetnym serwisem, który automatycznie na twardej nawierzchni powinien dać jej duży handicap w gemach serwisowych. Do tego technicznie nie jest źle, świetnie pokazała się w deblu z Groenefeld w ubiegłym sezonie. Ja pamiętam Coco z ubiegłorocznego AO, gdzie odprawiła Stosur nie dając reprezentantce gospodarzy ani jednej szansy na przełamanie. Jeśli będzie odpowiednia motywacja to powinno być zwycięstwo. H2H to 1:0 dla Falconi, ale to był clay, gdzie Coco nie ma za wiele argumentów.

#110
????
Mecz: Bojana Jovanovski - Anna-Lena Friedsam
Typ: Jovanovski
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
1j
Wynik: 0-2 ⛔

Obie panie świetna końcówka ubiegłego sezonu. U Serbki zauważyłem duży progres i wzrost pewności siebie. Ogólnie lubi Azję, w 2015 na Dalekim Wschodzie dodatni bilans, na rozkładzie między innymi Mladenovic. Friedsam rzadko grywa w Chinach i okolicach, na 3 podejścia w 2015 - 3 porażki, również na inaugurację w Shenzen z przeciwniczką z poziomu niżej. Ogólnie wydaje się, że Niemka preferuje halę i grę w Europie. Lekkie value po stronie Jovanovski.

Zobaczymy jaki ze mnie znawca.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#113
:hokej:
Mecz: Calgary Flames - Tampa Bay Lightning
Typ: Lightning +0
Kurs: 1,70
Bukmacher: Ónibet
1j
Wynik: 3-1 ⛔


Jeśli nie wejdzie to wracam do stawkowania o połowę mniejszego, daję sobie ostatnią szansę.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#115
⚽
Mecz: Everton - Manchester City
Typ: Gospodarze lub remis
Kurs: 1,87
Bukmacher: Ónibet
0,5j
Wynik: 2-1 ✅

Everton następny mecz w Pucharze Anglii z ogórkami, więc może rzucić wszystko na dzisiejsze starcie. Kluczowe wyrobienie sobie jakiejś zaliczki, nie wiem czy się uda, ale wierzę, że nie przegrają
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#118
????
Mecz: Jana Fett - Klara Koukalova
Typ: Fett
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
0,5j
Wynik: 2:1 ✅


#119
????
Mecz: Lucie Hradecka - Magda Linette
Typ: Linette
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
0,5j
Wynik: 0:2 ⛔


Pierwsza rzecz - jeśli Koukalova jest faworytką to już trzeba się mocno zastanowić nad graniem przeciwniczki. Takiej obrażonej na wszystko, sfochowanej zawodniczki na korcie ze świecą szukać. Niesamowicie irytująca osoba, mam ją dodaną do &quot;ulubionych&quot; na wszelakich livescorach, żeby tylko wiedzieć, kiedy rozpocznie swój teatr. Jana Fett miała świetną końcówkę ubiegłego sezonu, jak utrzyma choć połowę tamtej formy powinna dzisiaj wygrać. A na naszą Madzię widzę value. Potrafi pograć fajne wymiany, nie podpala się, myśli na korcie (co u kobiet już jest olbrzymim handicapem).
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#120
⚽
Mecz: Exeter City - Liverpool FC
Typ: Exeter City DNB
Kurs: 5,00
Bukmacher: Ónibet
1j
Wynik: 2-2 (zwrot)

Płakać się chce, że było @11,00. Przespałem najlepsze kursy, kiedy wczoraj pisałem analizę w dziale były wyższe, choć też już po spadkach. Poszło info o kontuzje Ibe&#39;a i zleciały na łeb i na szyję. Wydaje mi się, że już nie wzrosną, a po ogłoszeniu składów jeszcze zlecą, może nawet do poziomu @4,50 za zwycięstwo Exeter. Trudno, ale próbujemy po tym kursie co jest.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#121
⚽
Mecz: Wycombe - Aston Villa
Typ: Aston Villa
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
0,5j
Wynik: 1:1 ⛔

@2,05 w meczu 4-ligowca z ekstraklasowcem to trzeba spróbować. Sporo osób będzie szukało zwycięstwa underdoga po wczorajszym popisie Exeter i dodatkowo mając na uwadze słabą pozycję The Villans w lidze (co mogłoby się wiązać z odpuszczeniem FA Cup). Myślę, że jednak przeważy chęć przełamania się, w końcu wygrania meczu na wyjeździe i napędzenia się przed nadchodzącymi bataliami w lidze. Do składu wrócą Westwood i Ayew.

E: Ten miesiąc to jakieś nieporozumienie
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#122
????
Mecz: Coco Vandeweghe - Jelena Jankovic
Typ: Vandeweghe
Kurs: 2,625
Bukmacher: Sportingbet
1j
Wynik: 0-2 ⛔

Podtrzymuję wszystko co pisałem o Amerykance, kiedy ostatni raz ją typowałem. W ostatnim meczu z Falconi 50% punktów trafienia 1 serwisu i 9 DF&#39;ów, więc słabiutko, ale drugi tak cienki mecz mam nadzieję, że jej się nie przydarzy. Mam też nadzieję, że Janković swoim aktorstwem i fochami nie wytrąci jej z równowagi. Poza wszystkim Serbka w Australii nigdy jakoś szczególnie nie brylowała. Vandeweghe niech trzyma swój serwis, ograniczy DF i będzie ok.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
#123
⚽
Mecz: Oxford - Swansea
Typ: Oxford DNB
Kurs: 1,94
Bukmacher: Ónibet
0,5j
Wynik: 3-2 ✅

Ten eksperymentalny i rezerwowy skład co wystawili goście sugeruje pełną olewkę na ten mecz. Oczywiście ci co grają będą walczyć o wygraną i niektórzy jak Gomis, czy Shelvey to gracze zdecydowanie z poziomu BPL, ale widać, że menedżer i szefowie Swansea z odpadnięcia z FA Cup nie zrobia tragedii.
 
Do góry Bottom