>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dlaczego większość twierdzi, że na live nie da się zarobić ?

dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wymyśliłem to podczas obserwacji live, a szczegolnie koszykowki. W wiekszosci przypadkow na live mozna zlapac duzo lepsze linie i to juz na samym poczatku spotkania.
Ale linie na co? przykładowo zagrałeś sobie wczoraj Hiszpanie -6.5 z Serbią. Na live Hiszpanie odskoczyli im błyskawicznie na 8:0, w którym momencie pobrałbyś lepszą linię od tej przed meczem?

Oczywiście była też szansa, że to Serbowie obejmą prowadzenie. Ale tak jak mówie 50/50
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ci którzy piszą że dziś zarobili 300zł i są szczęśliwi jestem niemal pewny że jutro oddają to z nawiązką. Wszystkie zakłady trzeba traktować na chłodno jeśli się podpalisz możesz stracić wszystko.
Rzekł Fonfe zamykający temat za tematem.
(- 3676,83 zł.)
Pavluchenkova za 2000zł po @4.50 w Bet365 !
Zamilcz chopaku, bo wielu może pisac takie pouczające tezy, ale nie ty ????
Ale linie na co? przykładowo zagrałeś sobie wczoraj Hiszpanie -6.5 z Serbią. Na live Hiszpanie odskoczyli im błyskawicznie na 8:0, w którym momencie pobrałbyś lepszą linię od tej przed meczem? Oczywiście była też szansa, że to Serbowie obejmą prowadzenie. Ale tak jak mówie 50/50
Dobrze no podałeś przykład Hiszpanii, a ja moge podać 90% wczesniejszych spotkan z mistrzostw gdzie mozna bylo złapac lepsze linie. Np choćby Hiszpani, która w większości spotkań była faworytem, a jak grała tak grała...Niby masz rację, ze 50 na 50, ale osobiście uważam, że w większości spotkań koszykówki, a juz na tych Mistrzostwach to w ogóle można złapać w trakcie live lepsze linie niż proponują to bukmacherzy przed meczami i to dosłownie na obydwie drużyny, bo raz wygrywa 29-15 jedna drużyna by potem wynik odwracał się w 2ga strone bądź dobijał z powrotem do remisu. Nie wiem jak inne sporty, bo ich aż tak nie obserwuję na live jak koszykówki.
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Moim zdaniem jeśli ma się duży zasób gotówki to grając zakłady live można bardzo się wzbogacić. Niektórzy twierdzą, że głupotą jest granie np. kursów 1.08-1.20 live - sam często gram takie zakłady kwotą np. 100 złotych (bo takowej mi nie szkoda gdy przegram) i np. zarobek rzędu 8-20 złotych jest zarobkiem całkiem miłym. Dwa takie kupony na dzień i stawiam sobie jakiś zakład ako z kursem + - 2.00 i można całkiem ładnie wygrywać jeśli dobrze idzie. Znam osobiście chłopaka, który gra stawką tysiąc, a nawet i więcej podobne kursy, 2/3 spotkania na dzień i z czegoś takiego wpada mu około 200 złotych. Więc myśle, że nie jest źle tak grając i że się da ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Znam osobiście chłopaka, który gra stawką tysiąc, a nawet i więcej podobne kursy, 2/3 spotkania na dzień i z czegoś takiego wpada mu około 200 złotych.
Jeśli tak gra to musi trafić ok. 7-8 razy, zeby zarobić na stawke, która gra...A wygrywac ciagle sie nie da, wiec dosc ryzykowny styl grania.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
granie np. kursów 1.08-1.20 live
po pierwsze czym sie roznia kursy pre 1.08-1.2 od kursow live? po drugie od kiedy to kursy grają? na moje to graja druzyny/zawodnicy.
granie &quot;kursow&quot; w blizszej badz dalszej perspektywie doprowadzi jedynie do wyzerowania konta, no ale moze niektorym wlasnie o to chodzi ? ????
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jeśli tak gra to musi trafić ok. 7-8 razy, zeby zarobić na stawke, która gra...A wygrywac ciagle sie nie da, wiec dosc ryzykowny styl grania.
Idzie tak grać, sam ostatnio cisnąłem tysiakiem dziennie pewne określone zdarzenia o małych kursach tak, żeby ugrać 200zł dziennie. W miesiąc zarobiłem 6k. Ale nie będę oszukiwał, przegrałem przynajmniej 6 razy na kursach ~1.02, z tym, że odrabiałem to potem na grubym przyłożeniu w &quot;normalny&quot; typ za budżet, który już ugrałem. Przerwałem to jednak, bo to na dłuższą metę nie miało sensu.

Chociaż mam zamiar powrócić do tego sposobu (200 zł ugrać dziennie przy stawce 1k), z tym, że zmienię selekcję typów.

P.S. Grałem na live over 6.5 gema w secie(challengery, wta kobiety) i uwierzcie mi - da się 2x z rzędu trafić seta o wyniku 6:0 grając over 6.5 ;).
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Idzie tak grać, sam ostatnio cisnąłem tysiakiem dziennie pewne określone zdarzenia o małych kursach tak, żeby ugrać 200zł dziennie. W miesiąc zarobiłem 6k. Ale nie będę oszukiwał, przegrałem przynajmniej 6 razy na kursach ~1.02, z tym, że odrabiałem to potem na grubym przyłożeniu w &quot;normalny&quot; typ za budżet, który już ugrałem. Przerwałem to jednak, bo to na dłuższą metę nie miało sensu. Chociaż mam zamiar powrócić do tego sposobu (200 zł ugrać dziennie przy stawce 1k), z tym, że zmienię selekcję typów.
Ciężko wywnioskowac cokolwiek z tego co napisałeś...Niby twierdzisz, że się da, a za chwilę, ze się nie da, bo raz wygrałes później przegrałeś czyms tam nadrobiłeś...trzeba mieć sporo farta i przede wszystkim mega mocnego charakteru, żeby typować nie na siłę...Ciężki system ogólnie.
Poza tym 100 dziennie jeśli już tez zła nie jest, a nawet 50 zł dziennie.
 
henry 83

henry

Użytkownik
Ja tam nie widzę nic trudnego w tym co Rangizz napisał, więc jeśli coś jest nie jasne to radziłbym potrenować czytanie ze zrozumieniem.
Poruszając temat &quot;fartu&quot;, szczęścia, losowości. Niestety nie ma takiego sposobu grania, żadnego systemu bukmacherskiego ( wyłączając surebety) który czynnik losowy nam całkowicie eliminuje. Możemy się starać jedynie umniejszać rolę szczęścia stosując właśnie systemy, albo inne triki. Jednak zawsze mamy ten ułamek prawodpodobieństwa że się wyczyścimy z kasy.
W mojej opinii granie zakładów live to taki sam syf jak granie oferty przedmeczowej. Jedynym ratunkiem uniknięcia fatum związanego z losowością jest wyszukiwanie surebetów, które łatwiej złapać na live. To jedyna przewaga takiego sposobu grania.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja tam nie widzę nic trudnego w tym co Rangizz napisał, więc jeśli coś jest nie jasne to radziłbym potrenować czytanie ze zrozumieniem.
No sorry, ale jak ktos pisze, ze tak sie opłaca grać, bo wygrywał, ale jednak koniec koncow przegrywał i odrabiał to grając normalnie, ale i tak tak sie opłaca grać, to chyba jednak musisz siebie wysłac na kurs efektywnego czytania...Żeby trafić z 50 typów pod rząd (grając kursy 1,01-1,20 za 1000) i wyrobić sobie spory stan konta, żeby miec luz psychiczny no to jednak trzeba mieć sporo szczęscia oprócz wiedzy i dobrego doboru spotkań.
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
s6.ifotos.pl/img/Stawkowan_nrqwqxq.jpg &lt;- Screen.
Tadzin już się czepiasz :p Moim zdaniem dobierając 1-3 spotkania na dzień, przy kursie 1.08, w którym ma się już swojego &quot;faworyta&quot;, ciężko jest przegrać tak stawkując. Grałem tak i było bardzo okey. Spróbuję ponownie tak pograć, założe temat + screeny będę wrzucał.
Granie powyżej 7.5 gemów przy takich kursach jest w miarę bezpieczne jeśli dobiera się spotkania dwóch dobrych serwujących graczy.
Jak wrócę ze szkoleń to założe temat gdzie zacznę grać stawką 100 złotych. Zobaczymy jak długo dam radę tak pociągnąć z tej kwoty. ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Granie powyżej 7.5 gemów
Kolega powyżej proponował powyzej 6,5. Więc jeszcze bezpieczniej, ale jakie na to są kursy to nie wiem...
Chyba jedni zapomnieli (np. dawczanek)
Dla ciebie Pan Dawczanek. Nie zapominaj się dzieciaku.
czy grając po niskich kursach da się zarobić na live.
Rzeczywiście - nie ma to związku z graniem live...Naprawde zamilcz jak nie masz nic konkretnego do napisania, bo pisanie na siłę wychodzi właśnie tak jak powyżej, czyli żenująco ;)
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Kolega powyżej proponował powyzej 6,5. Więc jeszcze bezpieczniej, ale jakie na to są kursy to nie wiem...Dla ciebie Pan Dawczanek. Nie zapominaj się dzieciaku.Rzeczywiście - nie ma to związku z graniem live...Naprawde zamilcz jak nie masz nic konkretnego do napisania, bo pisanie na siłę wychodzi właśnie tak jak powyżej, czyli żenująco ;)
Fonfe chyba zły bo znowu przegrał &quot;duży hajs&quot;. Zależy kto z kim gra (jak zawsze). Ale np. Williams z kimś pobocznym to już kurs na powyżej 6.5 jest plus/minus 1.08, a 7.5 w normalnym jest właśnie tak od 1.06. Najlepiej w tenisie na Radwańska stawiać i powyżej 6.5/7.5 ;)

W zakładach na live jest dobre to, że zawsze można zrobić kontrę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Rozumiem że pani na lekcji polskiego w 4 klasie podstawówki (coś czuję właśnie że to twój rocznik) karze napisać wypracowanie na temat Jana Twardowskiego a ty piszesz wypracowanie o Janku Twardowskim który dziennie pije pod monopolowym? Więc teraz możesz stwierdzić kto jest żenujący...
Hmmm - fonfe wymyśl coś swojego ? Badź nowatorski i kreatywny (nie wiem czy wiesz co to oznacza), a nie kopiuj tylko tego co ja wymyśliłem na ciebie dzieciaczku ;)
zapraszam do mojego tematu nigdy takich wyników nie osiągniesz
Buahahahaha ;) Przecież i tak każdy wie, że 2 razy tyle wtopiłeś na live jak to masz w zwyczaju ???? Zreszta za chwile cos nie siądzie i zacznie sie pisanie czego to nie postawiłeś i po jakim kursie ????
Koniec dyskusji z dzieckiem, bo szkoda czasu ???? Pozdro 600.
PS: Zaraz dzwonek - wyłączaj neta !
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W ostatnim tygodniu opracowałem taktykę na siatkówkę na live gdzie łapie kursy powyżej 2.00 i skuteczność mam około 90% ale nie piszę żeby się chwalić tylko po prostu pytam tych którzy grają za większe kwoty (500zł-1000zł) i grają na live w Bet365. Jakie macie doświadczenie z graniem na live takimi kwotami? Czy Bet365 jakoś limituje takich graczy itd?
Wielkie dzięki za opinie.
Dla twojej wiadomości nie gram już na live.
Bukom pewnie ulżyło hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 0

ryuuu

Użytkownik
A co myslicie o stawianiu dosc duzych stawek na koncowki meczow ? Stawialem od 40 minuty na to ze nei wpadnie wiecej zadna bramka do przerwy i od 87 tak samo, wplacilem 200zl na konto, po 3 dniach mialem 1800zl , ale dzis przegralem wszystko po obstawilem jakies ligi singapurskie i ruskie rezerwy 3x po 600 zl.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A co myslicie o stawianiu dosc duzych stawek na koncowki meczow ?
Wg mnie loteria. To już lepiej stawiać za mniejszą kasę a po większym kursie od ok 75 minuty, że coś padnie...Jakby nie było sporo goli pada w końcówkach.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
A co myslicie o stawianiu dosc duzych stawek na koncowki meczow ? Stawialem od 40 minuty na to ze nei wpadnie wiecej zadna bramka do przerwy i od 87 tak samo, wplacilem 200zl na konto, po 3 dniach mialem 1800zl , ale dzis przegralem wszystko po obstawilem jakies ligi singapurskie i ruskie rezerwy 3x po 600 zl.
Sprawa jest prosta - możesz mieć szczęście i pomnożyć nawet kilkukrotnie kapitał, możesz mieć pecha i go momentalnie stracić.
Tak więc oczywiście można na live zarobić, potrzeba jednak jeszcze większego szczęścia, żeby tego na tym samym live tego wszystkiego nie stracić - wraz z depozytem ;)
Sam się tym kiedyś bawiłem, na różnych underach z kursami do 1,2 (początki gry i przekonanie, że jak kurs 1,2 to nie ma bata żeby nie wszedł) - dało się kapitał kilkukrotnie pomnożyć, pojawiła się euforia - koniec końców zawsze jakiś pewniak zawalał i z ugranego w pocie czoła 1000 nagle robiło się 500.
Mój wniosek - szkoda na to nerwów, szczególnie wysokimi stawkami. Gra szczęścia, robi się z tego typowy hazard, bardzo duży wpływ mają czynniki psychologiczne - w przeciwieństwie do zakładów przedmeczowych decyzje trzeba podejmować szybko, a jak wiadomo wtedy popełnia się dużo więcej błędów.
Tyle ode mnie.
 
half 4

half

Użytkownik
Na live&#39;ach trzeba niestety liczyć trochę już na szczęście, bo analizy odchodzą na drugi plan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 0

ryuuu

Użytkownik
wczoraj tez postawielm ok 10 meczy ktore wczesniej soie wybralem w miare wyrownane druzyny typu man u vs liperpool, po 500 na koniec i do przerwy i spokojnie weszlo, dalem w sumie 10 zdarzen, 1 nie weszla, ale to 300zl jest do przodu. troche nerwow przy tym jest, ale jak wejdzie z 5 meczy to juz spokojnie do tego podchodze bo nawet jak wtopi to mam profit, akurat wczoraj wtopil ostatni dziesiaty
 
Do góry Bottom