>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Digibet bonus 100% do 20 euro

S 2

stevie

Użytkownik
Bonus REJESTRACYJNY jest dla Polakow!! wczoraj 2 kumpli zakladalo ode mnie! normalnei zweryfikowali konta (ID+ bill) i normalnie dopisane i odpisane,ze dla Polakow!!
 
0 4

007donald

Użytkownik
Za regulaminem:
&quot;1. The 100% bonus up to 20 Euro applies only to customers living and residing in Germany, Austria, Switzerland, Liechtenstein and Luxembourg.&quot;
Ale może jeszcze przyznają, nie wiem nie próbowałem wpłacać.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Gdyby tak ten punkt regulaminu doczytać do końca...

Depending on the current abode of residence at the time of registration, certain offers can either be the same or deviate from the standard offers. The customer can see the available bonus offers on the registration page at the time of registering and must confirm to have read and accepted the terms and conditions.
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
The welcome bonus at your location is 100% on the first deposit(s) up to a maximum total bonus of 20,- EUR. The bonus needs to be wagered at least 5x and the actual deposit at least 1x on one or more sports- or horse racing bets before any funds can be withdrawn.
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
mam pytanie o ten zapis:
6. Risk-free betting (e.g. on 1 and 2 within a 2-way-bet) does not count towards the turnover requirements.
czyli,że nie można grać np over i under na dwóch różnych kuponach w digibet.com czy ogólnie dwudrożnych zakładów?
Czy próbował ktoś po obrocie depozytem(1raz)wypłacić depozyt oraz pieniądze wygrane z niego(środki bonusowe zostawiając)?
Nie można grać za więcej niż 20euro?Bo ja pierwszy zakład zagrałem za całość czyli za 40euro to teraz by wypłacić bonus muszę 5razy po 20euro zagrać czy mogę np za 100euro i będę mieć obrót wykonany?
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
mam pytanie o ten zapis:
6. Risk-free betting (e.g. on 1 and 2 within a 2-way-bet) does not count towards the turnover requirements.
czyli,że nie można grać np over i under na dwóch różnych kuponach w digibet.com czy ogólnie dwudrożnych zakładów?
Czy próbował ktoś po obrocie depozytem(1raz)wypłacić depozyt oraz pieniądze wygrane z niego(środki bonusowe zostawiając)?
Nie można grać za więcej niż 20euro?Bo ja pierwszy zakład zagrałem za całość czyli za 40euro to teraz by wypłacić bonus muszę 5razy po 20euro zagrać czy mogę np za 100euro i będę mieć obrót wykonany?
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
Sprawa jest prosta jak zagrales 1 kupon za 40 euro za calosc musisz zagrac 4 kupony po 20 euro po krsie min 1,5......czyli zostalo ci lacznie 80 euro.A co do tego zakladu co zagrales za calosc zostanie ci wliczone bo zagrales raz za bonus i raz za depozyt.Wiec zostalo ci 80 euro!!!
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
Sprawa jest prosta jak zagrales 1 kupon za 40 euro za calosc musisz zagrac 4 kupony po 20 euro po krsie min 1,5......czyli zostalo ci lacznie 80 euro.A co do tego zakladu co zagrales za calosc zostanie ci wliczone bo zagrales raz za bonus i raz za depozyt.Wiec zostalo ci 80 euro!!!
no ok ale czy np mogę zagrać teraz za 80euro 1kupon czy musze 4razy po 20euro xD? i czy mogę grać zakłady dwudrożne ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Można się w dalszym ciągu rejestrować na digibet.com? Bonus dalej dostępny dla Polaków, czy robią jakieś problemy?
Wszystko zgodnie z tym co jest w pierwszym poście?
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
Można się w dalszym ciągu rejestrować na digibet.com? Bonus dalej dostępny dla Polaków, czy robią jakieś problemy?

Wszystko zgodnie z tym co jest w pierwszym poście?
mozna tylko dla Polaków zrobili obrót 9razy po kursie 1.5 mimo,że w regulaminie piszę 5razy. Specjalnie pytałem.
Weryfikacja to:
dowód osobisty plus rachunek ,który nalezy trzymać w ręce.
pozdrawiam
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Mam problemy z wpłatą pieniędzy za pomocą Paypala - komunikat jakby Polacy nie mogli używać Paypala z digibet, wie ktoś o co chodzi? w czym rzecz?.. Czy Polacy nie mogą wpłacać paypalem na digibet?
 
G 0

gr0chu

Użytkownik
a mnie po wyslaniu skanu dowodu i 2 rachunkow wyslali cos takiego troche ich pogielo jak mam im udowodnic miejsce zamieszkania ?
The copy of your ID and the proof of address provided could not be accepted and therefore not used for the verification of your digibet account.
As a consequence we need to ask you for a copy of ID certified by a public institution or notary.
We also need to ask you for a certified proof of address from a local administration unit e.g. registration or mayor&#39;s office.
Please be aware that your account is suspended until further notice.
Any emails from your end that do not contain the respective documentation we ask for and/or do not help resolve the case will not be responded to.
We apologize for any inconvenience caused and thank you for your cooperation.

Mit freundlichen Grüßen / Kind regards
digibet.com Team
 
Do góry Bottom