>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Digibet bonus 100% do 20 euro

E 293

emarco

Użytkownik
Założyłeś konto, wpłaciłeś szybko i nie mogłeś obstawić od razu? Czy minęło 2 tygodnie po założeniu konta w którym to czasie jest wymagane wysłanie dowodu?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Euro na PLN przelicza albo twój bank, albo moneybookers. Digibet wypłaca w euro i nie ma nic do przewalutowania. A jaka jest w końcu minimalna stawka na zakład 0,50 czy 1 euro? Bo pojawiły się wcześniej różne odpowiedzi.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Euro na PLN przelicza albo twój bank, albo moneybookers. Digibet wypłaca w euro i nie ma nic do przewalutowania. A jaka jest w końcu minimalna stawka na zakład 0,50 czy 1 euro? Bo pojawiły się wcześniej różne odpowiedzi.
Wejdź sobie w te rekordowe kupony, ktoś z 0.5 EUR zrobił niezły kapitał więc na pewno nie 1 EUR min.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Wszyscy zachwalali, że ten buk super i , że robi bardzo szybko wypłaty, a ja czekam już 48h na przelew na moje konto MB i kasy nadal nie widać co bardzo mnie już irytuje. Trochę długawo jak na mnie idzie ten przelew na MB..
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Wszyscy zachwalali, że ten buk super i , że robi bardzo szybko wypłaty, a ja czekam już 48h na przelew na moje konto MB i kasy nadal nie widać co bardzo mnie już irytuje. Trochę długawo jak na mnie idzie ten przelew na MB..
Ja wczoraj zleciłem i dzisiaj kasa na skrill jest. Mały minusik to to, że wpłacając przeliczali mi euro na złotówki 4.3 a wypłacając już tylko 4.075, a wszystko miało miejsce w przeciągu dwóch dni :razz:
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Jaki minus ? Przeciez to MB przelicza a nie oni

U mnie wyplata tak samo szybko w tym tygodniu
No to mój błąd. Po prostu trochę się zdziwiłem, że gdy wpłacałem we wtorek przeliczyli po wyższym niż dzisiaj wypłacając. Ale są to sprawy groszowe, choć oczywiście wolałbym gdyby było na odwrót.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Ja wczoraj zleciłem i dzisiaj kasa na skrill jest. Mały minusik to to, że wpłacając przeliczali mi euro na złotówki 4.3 a wypłacając już tylko 4.075, a wszystko miało miejsce w przeciągu dwóch dni :razz:
Ja czekałem dwa dni i już się wkurzylem więc napisalem do supportu co z tą kasą ???? Po pół godzinie mi odpisali, że dzisiaj będzie, a po godzinie wpłynęła na moje konto, także jak coś to interwencja pomaga.
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
No to mój błąd. Po prostu trochę się zdziwiłem, że gdy wpłacałem we wtorek przeliczyli po wyższym niż dzisiaj wypłacając. Ale są to sprawy groszowe, choć oczywiście wolałbym gdyby było na odwrót.
Przecież zawsze gdy kupujesz walute masz cene wyższą niż sprzedajesz, więc skąd to zaskoczenie? Normalna sprawa ...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Chcialem dzis zalozyc u nich konto i mam takie cos chyba zmienil sie regulamin:
The welcome bonus at your place of residence is 100% on all deposits up to a maximum of 20,- EUR. The bonus must roll over at least 5x through sports- and/or horse-betting at a minimum of 1.50 odds before it’s valid for withdrawal.

Wychodzi z tego ze trzeba zagrac 100 euro a nie jak bylo 40 wie ktos cos wiecej na ten temat czekam na komentarze
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Tak ja wiem coś więcej, zmienili przed chwilą warunki promocji, zrozumieli swój błąd ????
1. The 100% bonus up to 20 Euro applies only to customers living and residing in Germany, Austria, Switzerland, Liechtenstein and Luxembourg. Depending on the current abode of residence at the time of registration, certain offers can either be the same or deviate from the standard offers. The customer can see the available bonus offers on the registration page at the time of registering and must confirm to have read and accepted the terms and conditions.
Także temat do zamknięcia, dziękuję dobranoc. Było miło ale się skończyło ????
 
E 293

emarco

Użytkownik
Wcześniej też była napisane że ograniczenie do Germany, Austria, Switzerland, Liechtenstein and Luxembourg , ale w regulaminie w języku niemieckim.
-------------------
A teraz przy rejestracji:
The welcome bonus https://www.digibet.com/content/account/register.php# at your place of residence is 100% on all deposits up to a maximum of 20,- EUR. The bonus must roll over at least 5x through sports- and/or horse-betting at a minimum of 1.50 odds before it’s valid for withdrawal.

Zatem można się zarejestrować, zaznaczyć okienko i bonusa otrzymać.
-----------------
A najlepiej upewnić się u supportu..
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wcześniej też była napisane że ograniczenie do Germany, Austria, Switzerland, Liechtenstein and Luxembourg , ale w regulaminie w języku niemieckim.
-------------------
A teraz przy rejestracji:
The welcome bonus https://www.digibet.com/content/account/register.php# at your place of residence is 100% on all deposits up to a maximum of 20,- EUR. The bonus must roll over at least 5x through sports- and/or horse-betting at a minimum of 1.50 odds before it’s valid for withdrawal.

Zatem można się zarejestrować, zaznaczyć okienko i bonusa otrzymać.
-----------------
A najlepiej upewnić się u supportu..
A ja napisalem do nich i taka dostalem odp rozumiem ze otrzymam bonus w woli niesislosci:
Dear Mr. XXX

Thank you for your email.

We have crosschecked your account and have found no matches. Your account should be bonus entitled.
Thank you.

Edit:Otrzymalem bonus wiec Polacy sa uprawnienie do promocji i z supportu udalo mi sie dowiedziec ze laczna kwota do obrotu to az 120 euro!!!!!!
 
Do góry Bottom