>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Digibet bonus 100% do 20 euro

E 293

emarco

Użytkownik
o to chodziło, dziękówa!
mam jeszcze jedno pytanie. czy mogę jednym kontem MB &quot;obsłużyć&quot; dwa konta na digibet? chodzi o wpłatę, bo kumpel nie ma konta na MB a chętnie by pograł, a boi się założyć... czy mogę z jednego konta MB wpłacić na swoje a potem na jego?
A czego ten kolega się boi? Domyślam się, że nie masz zmiennego IP chyba ;)
Niech zakłada MB i już, trwa to jedną minutę.
Nawet jeżeli jak wpłata z tego samego MB zostanie przyjęta i formalnie problemów nie będzie, to na jakie konto będzie wpłata? Bo już na pewno nie na to samo.
MB jest bardziej sprawdzane, duży ryzyko na konkretną weryfikację.
A najlepiej zrobić .. napisać do supportu : [email protected] , napisz i wstaw tutaj później odpowiedź, w ciągu 1 h powinna być. Poczytamy wszyscy :)
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Panowie, a jak mam konto MB w walucie PLN, to jeżeli wpłacę te złotówki do digibet, to przemieni mi to na euro, czy musiałbym mieć już euro na koncie MB?
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Panowie, a jak mam konto MB w walucie PLN, to jeżeli wpłacę te złotówki do digibet, to przemieni mi to na euro, czy musiałbym mieć już euro na koncie MB?
Zawsze przy każdej wpłacie na konto w euro,przeliczy Ci złotówki na euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
art_ 18

art_

Użytkownik
Panowie, a jak mam konto MB w walucie PLN, to jeżeli wpłacę te złotówki do digibet, to przemieni mi to na euro, czy musiałbym mieć już euro na koncie MB?
Tak jak napisał poprzednik MB dokona przewalutowania, ale każda taka operacja będzie Cię kosztować 1,99% wartości przelewu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To jaka jest ta minimalna stawka na zakład? 0,50 czy 1 euro? Jeszcze u nich konta nie założyłem więc nie wiem, na razie gram gdzie indziej. Planuję grać progresją, więc ta minimalna stawka na zakład ma dla mnie spore znaczenie.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
A ja mam następujący problem. Chciałem postawić pojedynczy zakład do obrotu bonusem, że w meczu Trabzonspor-Besiktas (21 kwietnia o godz. 18) obie drużyny strzelą gola przy kursie 1,85. Najpierw sprawdziłem, czy ligę turecka można obstawić w pojedynczym zakładzie i tak, zgadza się - w ofercie digibet pisze przy lidze tureckiej minimum 1 kombinacja.
Niestety jednak, gdy chciałem postawić ten pojedynczy zakład (za 5 euro) pojawił się komunikat: Account disabled i system digibet nie chciał przyjąć mi zakładu.
Czy ktoś z Was miał więc taki problem, że w ligach, w których według digibet dopuszczalny jest pojedynczy zakład (jak właśnie w lidze tureckiej) nie można jednak obstawić pojedynczego zakładu ?
 
Do góry Bottom