>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dbe 07/08

Status
Zamknięty.
alex76 21

alex76

Użytkownik
Już w piątek (tj. jutro) startuje Dominet Bank Ekstraliga. Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie szczególnie po wczorajszej wygranej w Superpucharze Anwilu Włocławek. O szczegółową zapowiedź rozgrywek pokuszę się jutro. Mam jednak nadzieję, iż nadchodzące rozgrywki będą ciekawe i przyniosą wszystkim obstawiającym duże pieniądze.

Zachęcam jednocześnie do podawania swoich typów z analizami, przemyśleń, podsumowań.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Rusza nowy sezon DBE!
Meczem w Warszawie pomiędzy SPEC Polonią i Prokomem Treflem rozpocznie się sezon 2007/08 Dominet Bank Ekstraligi. W lidze zadebiutują Basket Kwidzyn i Górnik Wałbrzych.
Prokom Trefl w piątkowy wieczór w stolicy zagra podrażniony po przegranym środowym spotkaniu z Anwilem o Superpuchar Polski. Jednak sopocianie mają niezwykle wyrównany zespół co było widać w we Włocławku i nawet w obliczu kontuzji rozgrywającego Christosa Harissisa trenerzy Prokomu mają duże możliwości rotacji w składzie. Zupełnie inaczej wygląda zespół SPEC Polonii, w którym prym wiedzie czterech obcokrajowców, ale cele jakie stawiają przed sobą w Warszawie są zupełnie inne niż mistrzów Polski. Mimo wszystko ciekawie zapowiada się walka doskonale prezentującego się w sparingach Paula Millera z klasowymi wysokimi Prokomu. Ciekawe kogo Wojciech Kamiński desygnuje do pilnowania superstrzelca Milana Gurovicia, który w Prokomie gra jako niski skrzydłowy, a jest tylko centymetr niższy od najwyższego gracza Polonii. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport o godzinie 20.

Plan transmisji w Polsacie Sport

12.10.2007 - piątek
20.00 - na żywo: SPEC Polonia Warszawa - Prokom Trefl Sopot

13.10.2007 - sobota
7.00 - powtórka: SPEC Polonia Warszawa – Prokom Trefl Sopot
18.00 - na żywo: Górnik Wałbrzych – PGE Turów Zgorzelec
pk


źrodlo : http://www.plk.pl/?sub=news&amp;amp;id=3679



A 1 Kolejka wyglada nastepujaco :
2007-10-12 20:00 SPEC Polonia Warszawa - Prokom Trefl Sopot
2007-10-13 18:00 Górnik Wałbrzych - PGE Turów Zgorzelec
2007-10-13 18:00 ASCO Śląsk Wrocław - Polpak S.A. Świecie
2007-10-13 18:00 Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin
2007-10-13 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek
2007-10-13 18:30 Atlas Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gdański
2007-10-14 17:00 Viking Gdynia - Bank BPS Basket Kwidzyn
Zaznaczylem moje przewidywania, do 2 ostatnich meczy nie podaje, bo nie znam ich
A jak wy uwazacie? kto wygra?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No to dzisiaj wreszcie nasza liga zaczyna swoje rozgrywki . Nie powiem , że bardzo jestem ciekaw czy Dream Team z Sopotu zdominuje rozgrywki tak jak zdominował pozostałe kluby znanymi zawodnikami i budżetem . Mecz o Superpuchar pokazał , że Prokom wcale nie musi tego zrobić . Anwil zarzucał ich trójkami , podobno to również najsilniejsza broń Polonii . Ja jestem w ogóle dość ostrożny odnośnie wszystkich dream teamów , bo często kończą one wcale nie na szczycie . Z tego co słyszałem dla Sopocian najważniejsze będą rozgrywki Euroligi i być może lekko zlekceważą sezon zasadniczy . Nie wiem nie jestem specem od DBE ale dzisiaj sobie lekko zagram
SPEC POLONIA WARSZAWA + 15.5 1.90 ✅
Mecze między tymi ekipami zawsze były zacięte ( choć co to za argument skoro kadry zmieniły się o 180 stopni ). Pokonali nawet Sopocian w Hali Stulecia . Teraz ich skład jest zupełnie inny a o ich sile mają stanowić Carlos Riveira , Norman Richardson , Tyrona Riley oraz Paul Miller. Biorąc pod uwagę fakt , że to początek sezonu to ten handicap według mnie jest dobrą propozycją . Zwłaszcza , że Prokom ma troszkę kontuzji ( Harrisis / Wołkowyski , Slanina grają tuż po kontuzji ). Trzeba będzie dać pograć troszkę młodzieży , bo przecież Best czy Wagner nie mogą grać po 40 minut . A jak Wy typujecie ten mecz ?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Polonia Warszawa - Prokom Sopot
Tak jak napisał Jacques mecze pomiędzy Polonią a Prokomem niemal zawsze były zacięte. Dziś będzie to premierowe spotkanie nowego sezonu tak więc młodzi, ambitni koszykarze Polonii będą się chcieli zaprezentować z jak najlepszej strony w pojedynku ze znacznie silniejszym, przynajmniej na papierze rywalem. Mimo tego, że gospodarze będą stawiali twardy opór to wydaje mi się, że Prokom powinien wygrać w tym spotkaniu, ale moim typem jest under 169,5pkt jaki oferuje Bwin. Wg mnie linia punktowa jest tutaj ustawiona za wysoko. Dla przykładu w Betfair jest 155,5pkt aż o 14 punktów niżej ! Czyżby błąd bukmachera ? Może tak, może nie... tak czy siak ja stawiam na under 169,5pkt gdyż uważam, że mecz będzie wyrównany i aż tak dużo punktów w nim nie padnie.
Mój typ: under 169,5pkt - 1,75 w Bwin
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
A 1 Kolejka wyglada nastepujaco :

2007-10-12 20:00 SPEC Polonia Warszawa - Prokom Trefl Sopot
2007-10-13 18:00 Górnik Wałbrzych - PGE Turów Zgorzelec
2007-10-13 18:00 ASCO Śląsk Wrocław - Polpak S.A. Świecie
2007-10-13 18:00 Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin
2007-10-13 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek
2007-10-13 18:30 Atlas Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gdański
2007-10-14 17:00 Viking Gdynia - Bank BPS Basket Kwidzyn
Polonia - Prokom

Zacznę od dzisiejszego pojedynku SPEC Polonii Warszawa z Prokomem Trefl Sopot. Prokom zagra defensywnie w końcu taka jest ich taktyka i po to zostali ściągnięci niektórzy gracze. Spodziewać się można również dużej rotacji składu,a to ze względu na dopiero pierwszą kolejkę no i przegrany mecz w Superpucharze z Anwilem. Niemniej jednak Mistrzowie Polski mają gwiazdy wysokiego formatu, które grają bardzo skutecznie w ofensywie. W szczególności Milan Gurović. Kontuzjowany co prawda rozgrywający - Charissis, ale Travis Best i momentami DaJuan Wagner na tej pozycji spisują się bardzo dobrze. Ciekawie wśród gości jest również pod koszem, Ruben Wolkowyski, który już na Rosji pokazał się z bardzo dobrej strony. Pozostali Polacy spisują się nieźle i potrafią zebrać piłkę czy też zdobyć punkty. Tak naprawdę gospodarze nie mają szans jeśli chodzi o teoretyczne spojrzenie na ten mecz. Trudno mi coś powiedzieć o zagranicznych zawodnikach tej drużyny bo nie miałem okazji ich zobaczyć w akcji, ale Polacy, którzy występują w barwach Polonii do najlepszych nie należą - nie licząc tutaj oczywiście Krzysztofa Szubargi. Właściwie tylko on w mojej opinii może pociągnąć ten zespół do dobrej gry. Potrafi rzucić z dystansu, niezłe penetracje no i dużo widzi. Patrząc jednak obiektywnie na ten pojedynek zwycięzca może być jeden - Prokom, handicap natomiast będzie już leżał &quot;w geście&quot; samych koszykarzy ekipy z Sopotu, bowiem istotna będzie skuteczność i dobra gra taktyczna.

Górnik - Turów

Turów z Loganem gra wspaniale i trudno się spodziewać aby zespół z Wałbrzycha, który ściągnął w ekspresowym tempie był w stanie zagrozić wicemistrzom Polski. Tym bardziej, że takie budowanie na szybko składu nigdy nie było dobrym rozwiązaniem, a jeśli dodam do tego, iż Turów to obecnie jeden z najlepszych zespołów w Polsce, z bardzo dobrym budżetem i co ważniejsze niezwykle mocnym składem to zwycięzca może być jeden - Turów. Ciekawi mnie jak zagra David Logan u boku Kelatiego w końcu obaj potrafią rzucać jak natchnieni i zdobywać seryjnie punkty, ale całkiem inaczej może to wyglądać, gdy stawka jest wysoka. Skibniewski, Witka oraz Szymański to dobrzy Polscy koszykarze obdarzeni niezłymi umiejętnościami. Choć zespół ze Zgorzelca zagra bez Iwo Kitzingera powinien sobie bez problemu poradzić z zespołem, który już przed sezonem wiele osób skazuje na spadek.

Śląsk - Polpak

Śląsk, który ostatnio goni aferę za aferę (akredytacje etc.) w mojej opinii nie jest obecnie super zespołem. Zagra on u siebie co na pewno będzie motywacją (choć na pewno nie dla kibiców) nie mnie jednak zespół ten wygląda słabiej aniżeli rok czy dwa lata temu. Goście ze Świecia złożyli dość dziwny team w mojej opinii. Dużo graczy z Bałkan, którzy słyną z dobrej gry obwodowej, gorzej jest zaś z zastawieniem deski etc. Jeśli chodzi o Polaków to tu świetnie nie jest, gdyż nie należą oni do górnej półki naszych rodaków w DBE. Mecz trudny i raczej nie ocenię kto jest w stanie tutaj wygrać, gdyż obu ekip nie widziałem, a ważne tutaj może być zgranie. Faktem jest zaś, iż Śląsk miał na to mniej czasu, gdyż Urlep miał Mistrzostwa Europy może to być istotne.

Czarni - AZS

Czarni - ten zespół miałem okazję zobaczyć podczas jednego z turniejów przedsezonowych więc mogę trochę powiedzieć o ich grze. Jeśli chodzi o rozegranie, to w tym sezonie nie wygląda ono tak znakomicie, ale klęski nie ma Ed Scott jest szybki i potrafi penetrować, ma też dobre widzenie i potrafi podać do kolegi, ale często trwa to długo, wręcz zbyt długo. Kudriawcew wprowadza tej drużynie zmianę w postaci większej ilości akcji kończonych rzutem zza linii 6,25 oraz rozgrywa wolniejszym tempem co jest niewątpliwie jakimś plusem. Silną stroną Czarnych jest Cesnauskis, ale przede wszystkim Kikerpil. Obaj potrafią rzucić za 3 punkty praktycznie z każdej pozycji, z tym że Tarmo robi to lepiej. Pod koszem Omar Barlett oraz James Hughes. Podoba mi się ten drugi wysoki choć trochę chudy niemniej jednak potrafi się zastawić, dobrze zbiera, granie tyłem do kosza nie sprawia mu tak wielkich problemów, skuteczny. Jeśli chodzi o Polaków to tutaj jest fatalnie. Frasunkiewicz jest mało skuteczny jeśli chodzi o rzuty z półdystansu i dystansu. Na dodatek, gdy mu nie wychodzi próbuję ich zbyt często zamiast oddać do partnerów, czy też spróbować wejścia pod kosz -w końcu jest w miarę wysoki jak na niskiego skrzydłowego. Czasem coś tam zagra Szczotka, ale na zespoły DBE to zdecydowanie za mało.

Przeciwnikiem Energi Czarnych Słupsk będzie AZS Koszalin - kolejny zespół, którego nie miałem okazji oglądać w spotkaniach przedsezonowych. Trener Dariusz Szczubiał zawsze miał nosa do nowych gwiazd, być może podobnie będzie tym razem. Mnie ciekawi najbardziej postawa Arabasa i Bacika, gdyż obaj mają predyspozycje do gry na bardzo wysokim poziomie.

Kotwica - Anwil

Jak dla mnie zwycięzca jest tylko jeden - Anwil, a o ich umiejętnościach nie muszę pisać, gdyż wystarczy obejrzeć lub poczytać o pojedynku z Prokomem. Kotwica wygląda ciekawie - nie w aspekcie walki o miejsce w czołówce - gdyż skład jest dla mnie wielką niewiadomą (chodzi raczej o zagranicznych koszykarzy) - trudno mi więc czegoś od nich oczekiwać.

Atlas - Polpharma

I tu mam najwięcej problemów. Mogę być subiektywny nie mniej jednak postaram się być jak najbardziej obiektywny przy ocenie tego pojedynku. Zacznę od gospodarzy. Atlas co roku ma niezły skład tak też jest i w tym roku i jakby nie patrzeć to część &quot;zagraniczna&quot; wygląda bardzo dobrze, natomiast dobrych Polaków tutaj mi jest brak. Tak naprawdę doceniam tylko Szawarskiego, a Przybyszewski w mojej opinii należy do &quot;zaledwie&quot; przeciętnych koszykarzy. Natomiast Polpharma ma Copelanda - niezwykle szybki i skuteczny rozgrywający. Zakrzewski oraz Witos to dobrzy gracze, którzy z dystansu potrafią rzucić a do tego Dawid ma znakomite penetracje. Jeśli chodzi o Polaków to najlepiej wygląda Leończyk i Majewski. Obaj mają duże możliwości i mogą w tym sezonie pokazać się z naprawdę dobrej strony. Do tego Hall, Lubeck oraz Dies jeśli chodzi o pozostałych obcokrajowców. Już teraz ośmielę się powiedzieć, iż Hall będzie jednym z najlepszych podkoszowych graczy DBE może nie tyle w ofensywie, ale w defensywie na pewno. Niesamowity zasięg ramion, znakomita skoczność i wspaniałe bloki trochę gorzej jest w ataku, gdyż gra tyłem do kosza i rzut z półdystansu nie jest jego mocną stroną, ale dunk&#39;i robi efektowne. Podsumowując pojedynek niezwykle ciekawy i wyrównany. Szczerze mówiąc nie widzę tutaj zdecydowanego faworyta, ale patrząc na przeciętną postawę Polpharmy w meczach wyjazdowych i fakt, że dwóch graczy dołączyło do zespołu dość późno skłaniałbym się ku gospodarzom.

Typy:
ANWIL WŁOCŁAWEK -7,5 - 1,85 ✅
POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI + 6,5 - 1,85 ⛔
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Śląsk - Polpak

Śląsk, który ostatnio goni aferę za aferę (akredytacje etc.) w mojej opinii nie jest obecnie super zespołem. Zagra on u siebie co na pewno będzie motywacją (choć na pewno nie dla kibiców) nie mnie jednak zespół ten wygląda słabiej aniżeli rok czy dwa lata temu. Goście ze Świecia złożyli dość dziwny team w mojej opinii.
o Co chodzi ? Kibice Ślaska sa wpelni przygotowani i zmotywowani do tego meczu , nie wiem czy przegladales sklady ale Ślask jest na papierze mocniejszy niz rok temu mysle ze Ubaka Fountaine , badz tez nowy gracz ( najlepszy strzelec Francuskiej Pro B ) ktory przyleci do wroclawia w nastepnym tygodniu sa w stanie wypelnic luke po Deanie na obdowdzie.
Uwazam ze Swiecie ma slabszy zespol niz rok temu Jovanowic Kikowski sa to bardzo sredni zawodnicy. Mysle ze Śląsk wygra ale moze byc to mala roznica pkt 3-6
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Mam tu na myśli m.in. sprawę z karnetami oraz ceny biletów, które według wielu osób są zbyt duże co raczej nie zachęca ani ich ani też dziennikarzy.

nie wiem czy przegladales sklady ale Ślask jest na papierze mocniejszy niz rok temu mysle
Z tym się na pewno nie zgodzę. Rok temu Śląsk był mocniejszy w mojej opinii grał bardzo dobrze w obronie teraz tego nie widzę i nie sądze abym zobaczył, a to że przechodzi do Was najlepszy strzelec Pro B z poprzednich rozgrywek nie znaczy, że będzie on super gwiazdą czy też pomoże w tym spotkaniu, gdyż nie wystąpi przeciwko Polpakowi. Tak naprawdę to w tym roku nie widzę miejsca na podium dla ekipy z Wrocławia. Prokom, Turów i Anwil mają zdecydowanie lepsze składy, a po takim klubie z takimi wspaniałymi tradycjami spodziewałem się czegoś więcej bo tegoroczne ruchy graczy określę jako przeciętne. Nawet Polacy są z przeciętnej półki. Tomczyk ma już swoje lata, zaś Hyży nie jest moim zdaniem osobą dominującą na parkiecie. Moim zdaniem 4-5. miejsce to pozycja, którą Śląsk zajmie na koniec rozgrywek. Ale wracając do pojedynku z Polpakiem to może być istotny fakt, że Śląsk Wrocław nie przepracował tak wspaniale okresu przygotowawczego. Poza tym Polpak choć dużo zmienił ma dobrych graczy na obwodzie, a rzuty za 3 potrafią najbardziej zniechęcić. Urlep będzie miał trudne zadanie, w ubiegłych rozgrywkach miał dobrze funkcjonującą defensywę, gorzej było z ofensywą. Tym razem defensywa nie jest tak dobra a ofensywa jest póki co wielką niewiadomą. Moim zdaniem każdy wynik możliwy.
 
coelho 0

coelho

Użytkownik
ZDARZENIE: Górnik Wałbrzych - Turów Zgorzelec
TYP: Turów Zgorzelec -14,5
KURS: 1,85
BUKMACHER: Expekt

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 13.10.2007 (sobota), godz. 18:00

Mecz emocjonujący bo to w końcu Derby Dolnego Śląska. Górnik to z pewnością jedna z najbardziej zasłużonych ekip koszykarskich w Polsce, która po wielu perypetiach powraca na koszykarskie salony. Pech chciał, że już w pierwszym meczu Górnik trafia na ultramocnego rywala jakim jest bez wątpienia drużyna Turowa Zgorzelec. Cele zespołów w tym sezonie są diametralnie różne - Górnik będzie się bił o utrzymanie, wątpię, by nawet powalczyli o środek tabeli (chociaż wszystko się może zdarzyć), a Turów celuje w medal i to na pewno nie brązowy.

Zespół ze Zgorzelca to jeden z moich ulubionych teamów w DBE, a to za sprawą ich polityki klubowej. Zatrzymali trenera i trzon zespołu, co w naszej lidze zdarza się bardzo rzadko. Jest to spowodowane zwykle brakiem pieniążków...ale Turowa raczej ten problem nie dotyczy. No ale pieniądze nie grają...

W Wałbrzychu (a tak w ogóle to w Świebodzicach) niespodzianki raczej nie obejrzymy, stąd mój typ na Turów z handicapem. Zgorzelczanie w sparingach spisywali się bardzo dobrze, ich atak w porównaniu z poprzednim sezonem nabrał rumieńców i jest bardziej urozmaicony. Do zespołu dołączyli tacy gracze jak Logan, Nana, Skibniewski, Kitzinger co stawia na pewno w lepszym świetle grę w ataku tak jak wspominałem wcześniej. W zespole zostali Rodriquez, Witka, Kelati (!!!), Drobnjak, Ljubotina i co najważniejsze jak dla mnie najlepszy obecnie trener w DBE Saso Filipovski. W meczu z Górnikiem najprawdopodobniej nie zobaczymy Kitzingera, ale to nie zmienia faktu, że drużyna Turowa jest zdecydowanym faworytem i handicap -14,5 pkt powinni przeskoczyć.

Skład Wałbrzycha szału nie robi, ale zapewne powalczą, jak to bywa w pierwszym meczu beniaminków. Nowych graczy z USA nie widziałem, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć o nich, ale raczej nie są to gracze z tej samej półki co gracze Turowa, chociaż pewno jeden z nich będzie gwiazdą w swoim zespole. Do tego dochodzą bądź co bądź przeciętni Polacy - Zabłocki, Czerwonka, Wichniarz. Na pozycji numer 5 obejrzymy Ercegovicia, znanego z występów w Polpharmie i Astorii, ale on sam pod koszem zdziała niewiele i na pewno nie wytrzyma całego meczu, o ile wcześniej nie wyleci za 5 fauli jak to ma w zwyczaju.

Reasumując, uważam, że Zgorzelec wygra spokojnie to spotkanie i niespodzianki nie zobaczymy na pewno. Jak wszystko się ułoży po myśli Filipovskiego, a Logan będzie tak skuteczny jak w sparingach to handicap na Turów -14,5 jest z pewnością do pokrycia.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Mam tu na myśli m.in. sprawę z karnetami oraz ceny biletów, które według wielu osób są zbyt duże co raczej nie zachęca ani ich ani też dziennikarzy.



Z tym się na pewno nie zgodzę. Rok temu Śląsk był mocniejszy w mojej opinii grał bardzo dobrze w obronie teraz tego nie widzę i nie sądze abym zobaczył, a to że przechodzi do Was najlepszy strzelec Pro B z poprzednich rozgrywek nie znaczy, że będzie on super gwiazdą czy też pomoże w tym spotkaniu, gdyż nie wystąpi przeciwko Polpakowi. Tak naprawdę to w tym roku nie widzę miejsca na podium dla ekipy z Wrocławia. Prokom, Turów i Anwil mają zdecydowanie lepsze składy, a po takim klubie z takimi wspaniałymi tradycjami spodziewałem się czegoś więcej bo tegoroczne ruchy graczy określę jako przeciętne. Nawet Polacy są z przeciętnej półki. Tomczyk ma już swoje lata, zaś Hyży nie jest moim zdaniem osobą dominującą na parkiecie. Moim zdaniem 4-5. miejsce to pozycja, którą Śląsk zajmie na koniec rozgrywek. Ale wracając do pojedynku z Polpakiem to może być istotny fakt, że Śląsk Wrocław nie przepracował tak wspaniale okresu przygotowawczego. Poza tym Polpak choć dużo zmienił ma dobrych graczy na obwodzie, a rzuty za 3 potrafią najbardziej zniechęcić. Urlep będzie miał trudne zadanie, w ubiegłych rozgrywkach miał dobrze funkcjonującą defensywę, gorzej było z ofensywą. Tym razem defensywa nie jest tak dobra a ofensywa jest póki co wielką niewiadomą. Moim zdaniem każdy wynik możliwy.
Widze ze nie jestes zorientowany jak jest w tym roku z karnetami we wrocku. Oczywiscie normalne karnety sa dostepne i byly tansze niz w ubieglym roku ceny do 159 i 239 w ubieglym sezonie dla porownania 180 i 270-80.
Rok temu Śląsk byl mocniejszy mozesz to poprzec argumentami ?
Fountain , Ubaka sa mocniejsza para niz Dean i beznadziejny Huges , na 2 wracajacy Kamil Hanas ktory pokazal ze jest w dobrej dyspozycji rzutowej i dobrze broniacy B. Diduszko ktory robi duze postepy. Ta para w moim przekonani jest lepsza od ubieglo rocznej Diduszko w ubieglym roku gral srednio, w tym sezonie widac jego ciezko prace przez sezon przygotowawczy, a Sasza mial dobry tylko poczatek sezonu Miha Fon to przecietny grajek. . Na JJ i Kiausas Uwazam ze ta para jest lepsza od ubieglo rocznej (Jancikina i Stefana ) Kiausas broni rownie dobrze jak stefan. Na 4 taka sama pare Hyzy i Domino . a Na 5 Stevic ktory zrobil duze postepy i Gai ktory mi sie nie podoba bo nie umie zagrac tylem do kosza , jest troche gorszy od Hamiltona ktorego tez nie lubialem.
Mysle ze na papierze Sklad slaska jest mocniejszy dojda 2 nowi gracze nie bede ujawnial nazwisk bo to info poufne i bedzie dosyc ciekawie ????

a P.S Do piatku sprzedano 1800 wejsiowek , w sobote pojdzie pewnie z 300-400 co daje wynik 2200 + 250 sponsorskich i 120 ludzi z klubu kibica 2570 wiec Hala Orbita dzis bedzie wypelniona po brzegi ????
P.S 2 Niepewni swojej pozycji w klubie powinni być Ayinde Ubaka oraz Hasan Rizvić (klub nie wyrobił dla nich licencji w PLK). W Śląsku ich miejsce zajmą Dawan Robinson oraz Wayne Wallace, którzy są testowani przez wrocławski zespół i jak na razie dobrze się prezentują.
Ten Robinson to najlepszy strzelec pro b a Wallace to kuzyn slynnego Wallec&#39;a z NBA ???? Nie watpliwie bedzie to ciekawy meczyk
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Widze ze nie jestes zorientowany jak jest w tym roku z karnetami we wrocku. Oczywiscie normalne karnety sa dostepne i byly tansze niz w ubieglym roku ceny do 159 i 239 w ubieglym sezonie dla porownania 180 i 270-80.
Owszem jestem i to bardzo dobrze i nie mam na myśli ceny, ale sytuację jaką z nią zrobiono. Mianowicie mam tu na myśli słowa bodajże prezesa czy też kierownika drużyny z początku września kiedy zapowiadano, iż normalnych karnetów nie będzie a jedynie Vip&#39;owskie, a wszystko po to by każdy je kupował - co za tym idzie większy zysk dla klubu. Dopiero pod koniec września poszła informacja, że karnety na bądź co bądź nie tak wspaniałe sektory jak rok temu będą sprzedawane. Ale skończmy z karnetami bo to akurat najmniej istotna sprawa.

Zanim podam argumenty zwróć uwagę, iż jesteś subiektywny i osobiście znam kilku fanów Śląska, którzy chodzą na mecze i powiem, że z nimi jest najtrudniej dojść do kompromisu bo często wywyższają swój zespół.

O ile mowa o Hughes&#39;ie to nie powiem nie był on z górnej półki niemniej jednak coś tam grał, ale jeśli chodzi o Olivera to spisywał się moim zdaniem bardzo dobrze. Można by od niego troche większej skuteczności wymagać, ale zawsze swoje zdobywał dokładał kilka asyst i niewątpliwie był to koszykarz na bardzo dobrym poziomie. Poza tym w Śląsku stawiano na defensywę.

Chanas w zeszłym sezonie nic ciekawego nie pokazał, grał mało i niczym się nie wyróżniał. Nie sądze aby od razu miał się stać jakimś mocnym ogniwem zespołu Urlepa. Zresztą to nie jest jakiś super strzelec, który mógłby pociągnąć ekipę. Zwykły przeciętniak z niego. Diduszko może i jest dobrym defensorem, ale to normalny zadaniowiec do ofensywy się kompletnie nie nadaje jego rzuty za 3 są katastrofą.

Co do dwójki Tomczyk - Hyży to nie mówie, iż jest słaba, ale się starzeje a to oznacza, przynajmniej w przypadku Dominika mniej minut i coraz mniej biegania. Od Hyżego też już zbyt wiele nie wymagam bo moim zdaniem swój najlepszy okres ma za sobą. Na pewno dorzuci trochę punktów.

Fountaine i J.J. Sulinger potrafią grać bardzo dobrze, ale także mocno chimerycznie. Nie twierdzę, że mają za każdym razem rzucać po kilkanaście punktów, ale fakt, iż raz rzuca się 20-21 punktów a następnego dnia 2 czy 4 jest dość niepokojące. Poza tym Fountaine, ani też Ubaka w mojej opinii nie będą w stanie zastąpić Olivera. Oczywiście jako kibic możesz się z tym nie zgodzić. Rozumiem i szanuję twoje zdanie niemniej jednak pamiętaj, iż jako kibic nigdy nie będziesz do obiektywny bo nikt taki nie jest - każdy ma swoje zdanie i widzi to inaczej i ja również choć staram się być najbardziej obiektywny jak potrafię to jednak taki nie będę.

Pozdrawiam i życze powodzenia w meczu z Polpakiem.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Owszem jestem i to bardzo dobrze i nie mam na myśli ceny, ale sytuację jaką z nią zrobiono. Mianowicie mam tu na myśli słowa bodajże prezesa czy też kierownika drużyny z początku września kiedy zapowiadano, iż normalnych karnetów nie będzie a jedynie Vip&#39;owskie, a wszystko po to by każdy je kupował - co za tym idzie większy zysk dla klubu. Dopiero pod koniec września poszła informacja, że karnety na bądź co bądź nie tak wspaniałe sektory jak rok temu będą sprzedawane. Ale skończmy z karnetami bo to akurat najmniej istotna sprawa.

Zanim podam argumenty zwróć uwagę, iż jesteś subiektywny i osobiście znam kilku fanów Śląska, którzy chodzą na mecze i powiem, że z nimi jest najtrudniej dojść do kompromisu bo często wywyższają swój zespół.

O ile mowa o Hughes&#39;ie to nie powiem nie był on z górnej półki niemniej jednak coś tam grał, ale jeśli chodzi o Olivera to spisywał się moim zdaniem bardzo dobrze. Można by od niego troche większej skuteczności wymagać, ale zawsze swoje zdobywał dokładał kilka asyst i niewątpliwie był to koszykarz na bardzo dobrym poziomie. Poza tym w Śląsku stawiano na defensywę.

Chanas w zeszłym sezonie nic ciekawego nie pokazał, grał mało i niczym się nie wyróżniał. Nie sądze aby od razu miał się stać jakimś mocnym ogniwem zespołu Urlepa. Zresztą to nie jest jakiś super strzelec, który mógłby pociągnąć ekipę. Zwykły przeciętniak z niego. Diduszko może i jest dobrym defensorem, ale to normalny zadaniowiec do ofensywy się kompletnie nie nadaje jego rzuty za 3 są katastrofą.

Co do dwójki Tomczyk - Hyży to nie mówie, iż jest słaba, ale się starzeje a to oznacza, przynajmniej w przypadku Dominika mniej minut i coraz mniej biegania. Od Hyżego też już zbyt wiele nie wymagam bo moim zdaniem swój najlepszy okres ma za sobą. Na pewno dorzuci trochę punktów.

Fountaine i J.J. Sulinger potrafią grać bardzo dobrze, ale także mocno chimerycznie. Nie twierdzę, że mają za każdym razem rzucać po kilkanaście punktów, ale fakt, iż raz rzuca się 20-21 punktów a następnego dnia 2 czy 4 jest dość niepokojące. Poza tym Fountaine, ani też Ubaka w mojej opinii nie będą w stanie zastąpić Olivera. Oczywiście jako kibic możesz się z tym nie zgodzić. Rozumiem i szanuję twoje zdanie niemniej jednak pamiętaj, iż jako kibic nigdy nie będziesz do obiektywny bo nikt taki nie jest - każdy ma swoje zdanie i widzi to inaczej i ja również choć staram się być najbardziej obiektywny jak potrafię to jednak taki nie będę.

Pozdrawiam i życze powodzenia w meczu z Polpakiem.

Chanas moze nic nie piokazal rok temu bo mial kontuzje ?
Te Zdanie ktore tak mocno podkresilem to jakis smiech na sali , zajmujesz sie koszem 2 lata ? a kto ciagnal zespol ktory gral w uleb i rzucal po 20 pkt i wiecej. Chanas to jest strzelec ma bardzo dobrze ulozona reke rzut zza lini 6,25 to jego duzy atut w meczu z Gornikiem 4/5 za 3 to dobry procent choc wiemy ze byl to mecz sparingowy . Bartosz Diduszko tez potrafi rzucic zza lini 6,25 jego mankamentem jest to jezeli trafi 2 razy za 6,25 zaczyna probwac akcji z parkietow ACB badz NBA
Pozdrawiam i zanim zaczniesz cos pisac to pojdz na mecz albo ogladnij go w telewizji bo suche statystyki klamia.

Pozdrawiam wer
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Te Zdanie ktore tak mocno podkresilem to jakis smiech na sali , zajmujesz sie koszem 2 lata ? a kto ciagnal zespol ktory gral w uleb i rzucal po 20 pkt i wiecej. Chanas to jest strzelec ma bardzo dobrze ulozona reke rzut zza lini 6,25 to jego duzy atut w meczu z Gornikiem 4/5 za 3 to dobry procent choc wiemy ze byl to mecz sparingowy . Bartosz Diduszko tez potrafi rzucic zza lini 6,25 jego mankamentem jest to jezeli trafi 2 razy za 6,25 zaczyna probwac akcji z parkietow ACB badz NBA
Pozdrawiam i zanim zaczniesz cos pisac to pojdz na mecz albo ogladnij go w telewizji bo suche statystyki klamia.
Tak się składa, że statystyki mam w nosie, gdyż wszystkie zespoły mam okazję zobaczyć u mnie w Starogardzie.

Chanas jest przeciętny i nie zmienię zdania. To, że 2 lata temu grał dobrze nie znaczy, że teraz tak będzie tym bardziej, gdy Śląsk ma na rozegraniu Ubakę i Fountaine&#39;a. Ile w takim razie dostanie Polak minut 10? to chyba maksimum ile da mu Urlep. Mecz z Górnikiem o niczym nie świadczy bo to nie jest rywal pokroju Polpaku, a celem Śląska jest zapewne podium więc Anwil, Turów, Atlas właśnie z nimi powinien pokazywać się z dobrej strony. Na dodatek w sparingu dostał więcej minut. Chanas dwa lata temu odgrywał w tej ekipie całkiem inną rolę aniżeli w tych rozgrywkach. Ty używasz czasu przeszłego (prowadził) ja zaś patrzę na niego przez pryzmat ostatniego sezonu oraz zawodników zagranicznych ściągniętych na tą pozycję na sezon 07/08.

Swoją drogą z Diduszko taki strzelec jak z Fliegera. Czasem mu coś wejdzie, ale na tyle ile rzutów oddaje to się nie ma co dziwić.
 
bucio 17

bucio

Użytkownik
Polpharma Starogard-Polpak Świecie
Do jutrzejszego meczu oba zespoly przystąpią z odemiennymi nastrojami Polpharma po blamażu w Ostrowie,A Polpak po swietnie zagranym meczu ze Śląskiem.Z perspektywy statystycznej faworytem jest Polpak który ma dobry i ciekawy zespol w tym Sezonie Filigranowy rozgrywający Bobby Dixon do tego swietnie grający skrzydlowy Marco Brkic i znany z polskich parkietow zawsze solidnie grający Mujo Tulijkovic,Ale polpharma wiele razy pokazywala ze na wlasnej hali jest zupelnie innym zespolem Mam nadzieje ze jutro polpharma zagra zespolowo jak to grała na turnieju w Stg.Ze nie bedzie wreszcie Gry samego Copelanda i biegających wokól niego reszty zawodnikow. Mam Rowniez nadzieje ze wreszcie jutro Brian Lubeck udowodni ze jest dobrym strzelcem bo take miano mu przypisywano. Jesli polpharma jutro tak zagra ,z Ambicją i zespolowoscią jest wstanie pokonać faworyzowany w tym meczu zespol Polpaku.A kurs na Polpharme jest warty grania bo szanse obu zespolow widze po rowno.

Ale dzieki przewadze wlasnej hali:

Mój typ:polpharma zwycięzy włącznie z dogrywką 2.00 bet-at-home

A i ps: alex76 gratuluje awansu na Moda :spokodfhgfh: ,Fajnie ze Ktos z Stg jest modem na tym forum. ????
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Polpharma - Polpak

W hali im. Andrzeja Grubby, miejscowa ekipa Polpharmy Starogard Gdański zmierzy się w spotkaniu derbowym z Polpakiem Świecie. Gospodarze tej potyczki w pierwszym meczu sezonu 2007/08 DBE, przegrali z Atlasem Stal Ostrów Wlkp. 68:86. Natomiast ich przeciwnik - Polpak, pokonał we Wrocławiu tamtejszy zespół Śląska 83:70.
Dla obu ekip lato było niezwykle gorące, a to za sprawą wielkich zmian kadrowych jakie nie ominęły tych drużyn.Przed sezonem zespół Polpharmy opuścił Patrick Okafor, który przeszedł do ekipy Alesa Pipana - Anwilu Włocławek. Stolicę Kociewia opuścił również Iwo Kitzinger, który otrzymał bardzo dobrą ofertę z Turowa Zgorzelec i bez wahania przyjął ją. W jego ślady poszedł inny super strzelec David Logan, który także trafił do drużyny wicemistrza Polski. Pierwszą zmianą w zespole było jednak zatrudnienie Jerzego Chudeusza na stanowisko pierwszego trenera &quot;Kociewskich Diabłów&lt;/B&gt;. &quot;Farmaceuci&quot; przez długi czas zwlekali z zakupieniem nowych graczy. Pierwszym z nich został Donald Copeland, który występuje na pozycji rozgrywającego. W ubiegłym sezonie reprezentował barwy Parisu Basket Racing w lidze francuskiej - Pro A. Koszykarz ten jest niezwykle szybki, obdarzony wspaniałym widzeniem boiska. Potrafi także wziąć odpowiedzialność za wynik na swoje barki. Jest to niewątpliwie bardzo wszechstronny gracz, który potrafi zdobyć punkty zarówno rzutem z siedmiu metrów, jak i po akcji penetracyjnej. Doświadczenie nabyte w lidze francuskiej procentuje w postaci bardzo dobrej gry tego zawodnika. Kolejnymi zagranicznymi nabytkami byli Hernon Hall oraz Emmanuel Dies. Obaj gracze występują na pozycjach silnego skrzydłowego lub też środkowego. Hall trafił do stolicy Kociewia po tym jak w ubiegłym sezonie występował w barwach Polpaku Świecie. Natomiast Dies do Polpharmy został ściągnięty z ligi szweckiej - 08 Stockholm. Pierwszy z nich jest bardzo dobrym defensorem, który bardzo często blokuje. Dies jest typem ofensywnego koszykarza i to on prócz Copelanda w meczu z Atlasem zdołał zdobyć dwucyfrową liczbę &quot;oczek&quot; - 10 punktów. Pod koszem gra także Zbigniew Marculewicz, który w pojedynku z Ostrowskim zespołem nie pokazał niczego wielkiego. Po testach do zespołu &quot;Farmaceutów&quot; trafił Brian Lubeck. Koszykarz ten zarówno w czasie występów w Stanach Zjednoczonych jak i podczas gry w Holandii notował bardzo dobre wyniki. Póki co Lubeck w zespole ze stolicy Kociewia nie zaprezentował się z dobrej strony. Jerzy Chudeusz do Starogardu ściągnął Rinalda Sirsninsa, który już kiedyś zaliczył epizod w polskiej lidze koszykówki. Gracz ten występuje na pozycji rozgrywającego i jest alternatywą dla Donalda Copelanda. Łotysz preferuje spokojny ton gry przez co daje on odmienność zespołowi Polpharmy. Potrafi on także rzucić z dystansu, choć zdecydowanie skuteczniejszy jest w rzutach z półdystansu. agranicznych graczy uzupełnia garstka Polaków. Pierwszym z nich jest Paweł Leończyk, który w tym zespole występuje od poprzedniego sezonu. Kolejnym graczem jest Dawid Witos. 24-letni koszykarz występuje na pozycji niskiego skrzydłowego. W poprzednim sezonie został wybrany do Meczu Gwiazd DBE. Były zawodnik AZS&#39;u Koszalin posiada bardzo dobry rzut z półdystansu. Jego atutem jest także szybkość oraz umiejętność penetracji. Łukasz Majewski to kolejny gracz do dyspozycji trenera Chudeusza. Młody koszykarz, któremu zapału do gry nie brakuje. W składzie &quot;Kociewskich Diabłów&quot; znajduje się Kamil Zakrzewski, który od tego sezonu występuje w nowej roli - rzucającego obrońcy (wcześniej niski skrzydłowy). 30-letni zawodnik potrafi zagrać na bardzo wysokim poziomie. Poza tym jego atutem jest całkiem niezły rzut z dystansu. &quot;Dwunastkę Chudeusza&quot; kończy dwóch wychowanków starogardzkiego klubu - Jarosław Drewa oraz Dawid Neumann. Pierwszy z nich gra na pozycji skrzydłowego, zaś drugi jest trzecim rozgrywającym &quot;Kociewskich Diabłów&quot;.Zmiany kadrowe nie ominęły także Polpaku Świecie. Z zespołu odszedł Hernon Hall, Jermaine Bucknor, Howard Frier, Robert Skibniewski, Marcin Sroka, Steve Thomas, Donald Williams, Łukasz Wiśniewski. Najwiekszą stratą dla drużyny jest jednak odejście Hardinga Nany, który w poprzednim sezonie był najlepszym strzelcem tej ekipy - średnio 14,3 punkta na mecz. Bardzo ważnym graczem był Kevin Hamilton oraz David Moss. Trener Polpaku Mihailo Uvalin bardzo szybko skompletował skład. W pierwszym spotkaniu ligowym bardzo dobrze zaprezentował się rozgrywający Bobby Dixon, który rzucił aż 24 punkty. Niewątpliwie gracz ten będzie motorem napędowym Świeckiej drużyny. Bardzo dobrą formę prezentuje trzech nowych zawodników w zespole Polpaku. Mowa tu o Marko Brkiciu, Seid Hajriciu oraz Mujo Tuljkoviciu. Wszyscy trzej pochodzą z półwyspu bałkańskiego i grają na pozycji skrzydłowego. Najlepiej z nich w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław spisał się Tuljković, który rzucił 18 &quot;oczek&quot; na wysokim procencie - 62% z gry. Mówiąc o podopiecznych Uvalina nie można zapomnieć o Polakach. W pierwszej serii spotkań zaprezentowali się oni z bardzo słabej strony, gdyż nie zdobyli nawet 1 punktu. Niemniej jednak Wojciech Barycz czy też Paweł Kikowski to bardzo dobrze znane postacie wszystkim fanom polskiego basketu. pierwszy z nich gra na pozycji silnego skrzydłowego. 24-letni gracz w poprzednich latach występował w lidze włoskiej gdzie nabierał doświadczenia, które ma szanse zaprocentować w tym sezonie Dominet Bank Ekstraligi. Natomiast jego klubowy partner - Paweł Kikowski w poprzednich rozgrywkach występował w barwach Kotwicy Kołobrzeg. Notował w tym zespole średnio 4,6 punkta na mecz przebywając na parkiecie 12,7 minuty. Nie można też zapomnieć o Łukaszu Sewerynie, który jest bardzo dobrym koszykarzem. Do drużyny Polpaku trafił z AZS&#39;u Koszalin, gdzie zdobywał średnio 6,2 punkta. Będzie to niewątpliwie gracz, który wzmocni obwód Świeckiej ekipy. &quot;Polską&quot; część zespołu zamyka dwójka Karol Dębski, Krzysztof Mielnik. Duże nadzieje trener Polpaku Świecie wiąże z Amerykaninem Dionem Harrisem. W pierwszym spotkaniu 22-latek występujący na pozycji rzucającego obrońcy rzucił &quot;zaledwie&quot; 9 oczek. Kadrę uzupełniają gracze z półwyspu bałkańskiego - Srdjan Jovanović, Nenad Sulovic oraz Amerykanin Eric Hicks. Zapowiada sie niezwykle ciekawe spotkanie, bowiem jak to bywa w derbowych pojedynkach faworyta nie ma. Polpharma po bardzo słabym meczu w Ostrowie Wielkopolskim będzie chciała zatrzeć złe wrażenie i pokazać się z dobrej strony, tym bardziej, że zagrają oni przed własną publicznością, gdzie zwykle &quot;Kociewskie Diabły&quot; spisywały się dobrze. Łatwo jednak nie będzie. Polpak to bardzo mocna ekipa i mimo wielu zmian kadrowych bardzo szybko koszykarze się ze sobą zgrali. Wygrana ze Śląskiem Wrocław jest tego najdobitniejszym dowodem.

Jak dla mnie no bet.

Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to postaram się jeszcze jutro coś napisać niemniej jednak faworyci pojedynków są raczej wszystkim fanom polskiego basketu bardzo dobrze znani, a granie takich kursów raczej nie jest wart.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wydaje mi się, że gdzieś już podobną zapowiedź czytałem... bodajże na sportowychfaktach :p no chyba, że to Twój news ;)

Co do samego meczu to Polpharma po odejściu Okafora, Logana i Kitzingera przez pewien czas może grać mocno w kratkę. Będzie brakowało tam stabilizacji formy. Ciekaw jestem też jak poradzi sobie Polpak, ktory w pierwszej kolejce dosyć niespodziewanie pokonał Śląsk. Ten mecz jak dla mnie no bet.

W poszukiwaniu zysków wybrałbym się na inne hale. Anwil Włocławek pewnie powinien wygrać beniaminka z Wałbrzycha, który raczej nie będzie miał szans na ogranie mocnego na początku sezonu Anwilu. Mistrzowie Polski z Wagnerem, Van der Spiegelem i Bestem w składzie pewnie powinni pokonac Czarnych Słupsk, a ambitna Stalówka powinna ograć Kotwicę Kolobrzeg. Do tego dorzuciłbym wygraną Turowa, który mając naprawdę mocny skład u siebie będzie wygrywał większość spotkań.

Uważam, że sa to cztery najpewniejsze propozycje i choć kursy nie zachwycają to może warto spróbować zagrać trochę grubiej ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co do zapowiedzi DBE to proponuję zajrzeć tutaj : http://www.e-basket.pl/News__2_kolejka_DBE_Tym_razem_derby_w_Sopocie__42236.
Prokom Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk
( Ponad/Poniżej , Całkowita Liczba Punktów. Łącznie z Dogrywką. )
Ponad 165.5
1.85
Patrząc na pierwsze dwa mecze Prokomu to z zapowiedzi o dobrej grze w obronie można sobie tylko żartować . Prokom w dwóch pierwszych meczach grał koszykówkę dobrą , skuteczną i szybką w ataku ale w obronie wiele pozostawiało do życzenia . Jeśli zagrają tak w kolejnym meczu to tutaj powinien być over jak nic ;-) Zwłaszcza jeśli w kolejnym meczu Wagner , Gurović i Best rzucą razem 70 punktów ...
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Po tym co widzialem w Hali Orbita , gralbym na Basket Kwidzyn z hendi ( wynosi ono od 7.5 - 10.5) Slask nie posiada lidera , ani tez dobrego rozgrywajka ( moze bedzie nim R.Atkins ) na chwile obecna slabe zgrania . Kwidzyn w tym sezonie podobnie jak gornik bedzie sie bil o utrzymanie na inauguracje napewno beda chcieli sie dobrze zaprezentowac i mysle ze moga sprawic mala niespodzianke.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Spotkanie: Polonia SPEC Warszawa - Anwil Włoclawek
Typ: 1
Kurs: 3,2
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzis o godzinie 18.00 w Warszawie w hali Koło na ulicy Obozowej rozegrane zostanie spotkanie w ramach rozgrywek Dominet Basket Ekstraligi. Stoleczna druzyna Polonia SPEC Warszawa podejmie u siebie vice mistrza kraju w sezonie 2006/2007 zespol Anwilu Wlocławek. Jest to spotkanie III kolejki Dominet Basket Ekstraligi. Czarne koszule wyjazdu do Zgorzelca nie moga zaliczyc do udanych, poniewaz musialy uznac wyzszosc druzyny z Turowa, doznajac porazki 56-75. Zawodnicy pod opieka trenera Kaminskiego, dobrze grali w pierwszej polowie spotkania, ale w drugiej polowie nie wytrzymali tępa i opadli z sil. Najwiecej punktow dla Polonii zdobyl Krzysztof Szubarga, bo az 13.
Druzyna trenera Alesa Pipana, drugiej kolejki rowniez nie moze zaliczyc do udanych. We wlasnej hali Anwill bedacy murowanym faworytem do zwyciestwa niespodziewanie przegral z Gornikiem Walbrzych 76-79.
W pierwszej kolejce Warszawiacy po dramatycznej walce nieznacznie ulegli na wlasnej hali zespolowi grajacemu w eurolidze, naszpikowanym gwiazdami europejskiego formatu Prokomowi Sopot 91-95.
Klub z Wloclawka ,,zmienil swoje oblicze&quot;, bo z tzw trojki muszkieterow, czyli Hilla, Jagodnika i Pluty zostal tylko ten ostatni. Zmartwieniem trenera Pipana jest to, ze w dzisiejszym spotkaniu nie wystapi wlasnie Andrzej Pluta, ktory doznal kontuzji. W zeszlym roku Zespol Polonii pokonal we wlasnej hali Anwil 87-69, dobre spotkanie rozegral wtedy Tomasz Pisarczyk. Ogromnym atutem Polonii w meczu z Anwilem bedzie publicznosc, ktora po brzegi wypelni hale Kolo. Moim zdaniem zawodnicy Polonii SPEC Warszawa powinni bez problemu poradzic sobie z zespolem Alesa Pipana, a do zwyciestwa poprowadzą ich najlepiej punktujacy Carlos Rivera, Norman Richardson, Paul Miller, oraz Krzysztof Szubarga, ktory takze bedzie wiele punktowal i zaliczal duzo asyst.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom