>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Darmowe spiny Betsafe

davvid89 0

davvid89

Użytkownik
Masz Trzy Darmowe Spiny w Kasynie!

Witaj Dawid,

Gry w jakich czekają na ciebie darmowe spiny, to: Beetle Frenzy, Relic Raiders i Crusade of Fortune.

Najlepszym w tym jest to, że wygrane możesz oczywiście zatrzymać dla siebie. Musisz jedynie dokonać przynajmniej 35 obrotu w kasynie otrzymaną kwotę, zanim będziesz nią mógł dowolnie dysponować. Masz cały tydzień na wykonanie obrotu. Pamiętaj, że otrzymujesz 3 darmowe spiny we wszystkich grach, nie 3 darmowe spiny w każdej grze.

Czyż nie jest to proste? Nie musisz dokonywać wpłaty czy też spełniać jakichkolwiek innych wymagań – po prostu zaloguj się do swojego konta gracza i udaj się do jednej z wymienionych powyżej gier.




nie wiem czy dal wszystkich czy tylko dla wybrańców ????
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
hehe mialem 12euro z darmowych slotow i wykonac obrot ponad 400:jezora: oczywiscie poleglem w mniej wiecej polowie:kwasny4565:
 
adi1026 0

adi1026

Użytkownik
6 ojro mam ale nie mogę przelać wiec idę popykać w coś ???? Myślicie że jak ugram coś ponad te 6 to mogę przelać na zakłady?
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Ja ze spinów wyciągnęłem 9 euro, w pewnym momencie miałem około 15, a teraz powróciłem do kwoty bonusu, a do obrotu zostało mi jeszcze duuużo. :p Zobaczymy co będzie dalej.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Ja przelałem 10 euro, ale temat nie o tym tylko o samych spinach ????

Łącznie przelałem na zakłady jakieś 35 euro i koniec ????
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Ze spinów wpadło 3.10 Euro , pograłem troche n Hi-Low i na Crusaiders of Fortune czy jakoś tak dało mi jakiś bonus i 40 złotych na zakładach :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom