>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dania - Polska, el. MŚ 2018 [piątek, 01.09.2017, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nawałka to potworny asekurant i to ujawniło się w kolejnym meczu. Robert nie mógł nic zrobić w pojedynkę. Kadra się starzeje, np. Kuba i Piszczu. Nie ma następców, nie ma skrzydeł, nie ma rozgrywającego czy choćby zawodnika, który by potrafił wziąć grę na siebie. Zieliński jest dobry, ale tylko wtedy, gdy obok siebie ma dobrych graczy, a Linetty ani Mączyński takimi nie są i nie będą.Do Rosji pewnie uda się zakwalifikować, bo kalendarz dobry, ale tam będzie jak zwykle. 3 mecze: otwarcia, o wszystko i o honor.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolejny raz to buki miały rację. Jak buk daje na teoretycznego faworyta 3,0 to coś musi być na rzeczy. Wiele osób może nie wie, a może nie chce wiedzieć, że dla firm bukmacherskich pracują potężne głowy za potężne pieniądze. Im coś bardziej egzotycznego tym bardziej buk może się pomylić, a im bardziej coś znanego tym mniej. Oczywiście zdarza się często tak, że i te potężne głowy się mylą nawet w znanych wydarzeniach, ale generalnie jeśli mamy kursy 2,20 do 3,0 to należy naprawdę uważać. Ja wczoraj na komórkę i na maila miałem taką ilość esmesów od Totolotka, forBET, LVBET, STS jak chyba nigdy. Oczywiście w każdym - postaw na Polskę. Konkluzja dla mnie więc jest taka, że Polska przegrała, ale polskie buki WYGRAŁY ???? i to więcej niż 4:0. Osobiście nic nie grałem tu.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Ale akurat typowanie tego meczu 1X2 to byla czysta loteria wiec tu mogl wygrac kazdy.
Buki bardziej sie wzbogacily na BTS to to dla mnie (jak i chyba dla wiekszosci) byl typ na jakies 80-90 %
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Tez uwazam ze tylko huraopymisci twierdzili ze w Rosji bedzie cos wiecej niz wyjscie z grupy, na medal jestesmy za slabi w defensywie, euro w defensywie dwa razy sie nie zdarza a pokazalo ze od tylu zaczyna sie gra.
Do Rosji pewnie awansujemy bo nikt nie wyobraza sobie 3 porazek, nawet po wczorajszym blamazu. Jednak dzis obowiazkiem bedzie w poniedzialek wygrac i to wysoko na bilansu bramkowego z kazachami, by w pazdzierniku moze przy dobrych wiatrach juz w Armenii po zwyciestwie cieszyc sie z awansu, w przeciwnym razie pozostanie mecz o wszystko w Warszawie gdzie moga byc dwa scenariusze, albo czarnogora bedzie miala szanse na awans i beda gryzc trawe albo nie beda mieli ale to nie znaczy ze zagraja towarzysko, nie z nami.
Ja porazke z Dania mialem wliczona ale nie w takim stylu. Czekam na poniedzialek bo moze sie okazac ze Armenia urwie punkty Dunczykom ktorzy wczoraj cieszyli sie jak nasi w siatke po zwyciestwie z finlandia i estonia a dodatkowo podzial punktow moze nastapic w czarnogorze gdyz Rumunia gra o wszystko w poniedzialek.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przed meczem sami hurraoptymiści, a po meczu sami pesymiści ???? Dani bardzo zależało, Polska ma wciąż 1 miejsce w grupie... Ile razy tak się zdarzało w historii w grupach kwalifikacyjnych z Hiszpanią, Francją, Włochami - najlepszymi topowymi zespołami ? To był pierwszy mecz po przerwie. Większość graczy po za optymalną formą, część po za rytmem meczowym lub rozegranych parę spotkań. To nam nie mówi kompletnie NIC. To jak będzie w Rosji to dzisiaj nikt nie jest w stanie powiedzieć bo do tego czasu może się wiele zmienić i to kilka razy. Polska ma szansę i potencjał na zdobycie MŚ lub wejście do strefy medalowej.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dania - Polska 1 2,45 eFortuna ✅ 4:0
Dania - Polska 1/obie strzelą 4,40 eFortuna ⛔
Dania - Polska +2,5 i obie strzelą 2,31 eFortuna ⛔
Takie 3 typki daje na ten mecz. Moim zdaniem to Duńczycy są faworytem tego meczu i to dość wyraźnym. My mamy swoje problemy... Pazdan i Jędrzejczyk bez formy i tak wiem, że Oni w Legii a w kadrze to zupełnie inni piłkarze ale mimo wszystko nie pokazują swoich umiejętności i nie wiadomo jak to bedzie podczas tego meczu. Mączyński nie jest w swojej 100% formie i to też jest duża niewiadoma dla mnie, Linetty póki co w kadrze pokazuje hm... zbyt za mało. Błaszczykowski kontuzjowany w meczu z Dortmundem, potem pauzował podczas kolejnego meczu, ma być gotowy ale czy będzie w optymalnej formie? Nie sądzę.
W formie jest tylko Lewy, Zieliński, Glik i Piszczek a to zbyt mało na Danię.
Dania w swoim zespole też ma piłkarzy na bardzo wysokim poziomie chociaż by Eriksen, ktoś porównuje go do Zielińskiego ale póki co to Eriksen przewyższa Zielińskiego.
Może zacznę od bramki - K. Schmeichel bramkarz Leicester, solidny bardzo.
Obrona - A. Christensen kupiony ostatnio przez Chelsea, S. Kjaer kupiony przez Sevillę, J. Vestergaard obrońca M&#39;gladbach - 3 bardzo solidnych środkowych obrońców, R. Durmisi boczny obrońca Betisu oraz J. Larsen Austria Wiedeń.
Pomocnicy - przede wszystkim Ch. Eriksen gwiazda Tottenham, L. Schone podstawowy piłkarz Ajaxu, W. Kvist piłkarz Kopenhagi, T. Delaney W. Brema, P. Sisto Celta Vigo. Ma spory wybór trener Duńczyków co do pomocników.
Atak - Y. Poulsen RB Lipsk, N. Jorgensen Feyenoord, młoda wschodząca gwiazda Ajaxu K. Dolberg jest jeszcze nowy nabytek Atalanty A. Cornelius.
Także sami widzimy, że skład Danii jest bardzo mocny.
W dodatku jeśli spojrzymy na ostatnie mecze w Danii z Polską to 4 mecze = 4 zwycięstwa Danii.
My w grupie mamy 6 punktów przewagi, Dania MUSI zdobyć 3 punkty jeśli marzą o Mistrzostwach świata w Rosji nam jeszcze nic poważnego się nie stanie jeśli przegramy.
Powodzenia
Sprawdziło się to co mówiłem, Typ na Danię wszedł... Graty dla tych co wygrali...
P.S. Najbardziej żałosne komentarze są takie które przed meczem typowali na Polskę a po meczu już mówią, że na Mistrzostwach Świata nie zwojujemy nic nawet z grupy nie wyjdziemy... Prosze Was... Tylko 1 mecz Polsce nie wyszedł a już jest Polska słaba, żałosna... itd... Weźcie się zastanówcie co piszecie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Meczu nie widziałem, bo byłem w pracy, ale sądząc po statystykach niestety nam kompletnie nie wyszedł, szkoda, ale z drugiej strony taki zimny prysznic może nam pomoże, bo balon z awansem do TOP3 rankingu FIFA i losowaniem do MŚ z pierwszego koszyka był pompowany niemiłosiernie. Teraz trzeba się skupić na kolejnych meczach, żeby utrzymać pozycję lidera, a nie liczyć kogo możemy &quot;przeskoczyć&quot; w rankingu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zgadzam się z doberman - jeśli miała się przydarzyć porażka to dobrze że nie 0-1 tylko 0-4. Nie ma żadnych głupich tłumaczeń, żadnego usprawiedliwiania - fatalnie zagraliśmy. To może wieszczących nam medal na MŚ trochę ściągnie na ziemię i zejdziemy do realnej oceny naszej reprezentacji, a nie będziemy krążyć w przestworzach.
Chyba to jest pierwszy reprezentacyjny test na obecność jaj u Nawałki, bo do tej pory wszystko szło jak po sznurku i co decyzja to strzał w dziesiątkę. Do tej pory nawet jak zawodicy byli w słabej dyspozycji to na reprezentacji trzymali poziom. Teraz ma legionistów w słabej formie, a bogactwa na ławce też nie widać. Pytanie, jak to poukłada, czy porobi zmiany w składzie czy będzie się dalej trzymał tych samych twarzy.
Jak Wy myślicie, czy zmiany w składzie na mecz z Kazachstanem powinny być? A jeśli tak to jakie? Zapraszam do dyskusji już w temacie na kolejny mecz ---&gt; Zapraszam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom