>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Dania - Polska, el. MŚ 2018 [piątek, 01.09.2017, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: Polska i powyżej 1,5 gola w meczu ⛔ Bez komentarza
Kurs: 3,95
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Wracam do Typów Dnia po wakacyjnej przerwie, na dzisiaj wybrałem mecz naszych Orłów, jak już zostało napisane wcześniej według buków faworytem jest Dania, oni muszą ten mecz wygrać my możemy i wydaje mi się, że to tylko może nam pomóc. O bramki jestem spokojny ponieważ praktycznie cały nasz blok ofensywny jest formie co potwierdzili w ostatni weekend przed zgrupowaniem Lewy strzelił 2 gole, Zieliński jednego, Grosik też jednego + 2 asysty, Glik również trafił, najsłabiej na tą chwilę wygląda u nas obrona Pazdan i Jędrzejczyk dalecy są od swojej optymalnej formy, ale uważam, że Nawałka przez te kilka dni odpowiednio wszystkich zmotywował i ułożył wszystko pod dzisiejszy mecz. Każdy z piłkarzy zna wagę tego spotkania i liczę, że już dzisiaj znacząco zbliżymy się do wyjazdu do Rosji. Jeżeli chodzi o H2H to niestety nie wygląda to różowo jeżeli wezmiemy pod uwagę tylko mecze, które rozegraliśmy w Dani, było ich do tej pory 5, z czego 4 przegraliśmy i tylko raz udało się wygrać, ale było to 40 lat temu. Jedynym pocieszeniem jest to,że te przegrane były głównie towarzyskie, a wiadomo, że w nich koncetracja nie jest najwyższa, ten jeden wygrany miał miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata i dlatego liczę, że dzisiaj podobnie jak wtedy to nasza reprezentacja okaże się lepsza i zainkasuje 3 punkty.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 DaniaPolska 4:0
BTS @ 1.80 ⛔
Powyżej 2.5 gola @ 2.02 ✅
Buk: bah
Eliminacje wchodzą w decydującą fazę. Dla obu ekip jest to bardzo ważne, ale myślę, że ważniejsze jest ono dla gospodarzy, gdyż żeby dalej być w grze o pierwszej miejsce w grupie to jutro muszą po prostu wygrać. Ja jednak spodziewam się spotkania takiego jakie było rozegrane w Polsce z dużą ilością goli. Polska mając sześć punktów przewagi nad swoim rywalem podchodzi do tego spotkania bardziej komfortowo. Myślę, że jak ugramy tu remis, to i Nawałka będzie zadowolony z podziału punktów. Znając Nawałkę to jutro pokusimy się o komplet punktów. Cieszy na pewno forma naszych piłkarzy z poprzedniego tygodnia. Do siatki rywali trafiali min. Lewandowski, Glik, Grosiki czy też Zieliński. Myślę, że cała czwórka jest w dobrej dyspozycji, a okazji do strzelenia gola na pewno nie zabraknie. Martwi na pewno forma Mączyńskiego i Pazdana. Obaj spisują się przeciętnie w Legii i jutro może to mieć duże znaczenie, gdyż obaj Panowie będą musieli pokazać swoje najlepsze umiejętności w tak ważnym dla nas spotkaniu. Dlatego może warto było by dać szansę Starzyńskiemu, który bardzo dobrze spisuje się w Lubinie. Nie wiadomo co z Błaszczykowskim, który ostatnio leczył uraz. Może Nawałka da szansę Makuszewskiemu?, ale w to raczej wszyscy wątpią. Nie będę zdziwiony jak wyjdziemy jutro ustawieniem 4-4-2 i zagramy na dwóch napastników, chociaż to też jest mało prawdopodobne i zagramy 4-2-3-1. Każde z tych ustawień jest nam znane i każde przynosiło efekty. Duńczyków remis w tym meczu z pewnością nie urządzi zwłaszcza jeśli Czarnogórcy wygrają z Kazachstanem. W ostatnich meczach zespół Age Hereide prezentował się lepiej niż na początku, a mając w składzie takich graczy jak Christian Eriksen, Lasse Schöne, Viktor Fischer, Nicolai Joergensen czy też William Kvist, Dania będzie bardzo groźna w ataku co pokazała już w pierwszym spotkaniu rozegranym w Polsce. Myślę, że wybór bramek na to spotkanie jest jedną z najlepszych opcji. Dania stojąca pod ścianą bowiem nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów, a my spokojnie powinniśmy kontrolować to spotkanie i szukać swoich szans, których z pewnością nie zabraknie po obu stron.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik

PRZEWIDYWANE JEDENASTKI
Dania: Schmeichel – Larsen, Vestergaard, Kjaer, Durmisi – Delaney, Kvist, Eriksen – Dolberg, Jorgensen, Fischer.
Polska: Fabiański – Piszczek, Pazdan, Glik, Jędrzejczyk – Mączyński, Linetty – Błaszczykowski, Zieliński, Grosicki – Lewandowski.
Nie wiem jak u innych bukmacherów ale forbet wystawił zakład na to że Pazdan dostanie czerwoną kartkę z kursem 12,5. To tak tylko informacyjnie w nawiązaniu do wcześniejszych rozmów ;].
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie Dania - Polska
Typ: Polska (remis = zwrot)
Kurs: 1,97
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś 20:45 kolejne spotkanie Eliminacji MŚ, z udziałem naszych reprezentantów Dania - Polska. Pojedynek niezwykle wyrównany, Dania aktualnie 3 zespół grupy E, w 6 meczach: 3 zwycięstwa, 1 remis, co daje 10 punktów, strzelili przy tym 10 bramek tracąc ich 6. Polska to z kolei lider grupy 5 zwycięstw, 1 remis na Kazachstanie 2:2, mimo prowadzenia do przerwy 2:0. Polska ma 6 punktów przewagi zarówno przed drugą Czarnogórą, jak i trzecią Dania, związku z tym myślę, że remis nie będzie dla nas złym wynikiem, to Dani powinno bardziej zależeć na zwycięstwie w tym meczu. Dania jest niepokonana od 5 meczy, zremisowali niedawno w meczu towarzyskim z Niemcami, jednak nasi sąsiedzi nie grali podstawowym składem. Remis na Rumunii również Duńczycy powinni traktować jako strata punktów. Polska z kolei w mega gazie, jeśli Robert Lewandowski jest w formie, to gramy świetnie, a nasz napastnik w ostatnim meczu ligowym strzelił 2 gole, z czego pierwszy piętką, Zieliński również gol w Napoli, Grosicki gol i asysta, z kolei Glik został piłkarzem spotkania w konfrontacji Monaco z OM. Polska nie przegrała spotkania po regulaminowym czasie gry już ponad rok czasu, myślę że dziś będzie podobnie, nawet remis będzie dla nas dobrym rezultatem, bowiem Dania, będzie mieć dalej 6 pkt straty do naszej ekipy, a z Czarnogórą gramy u siebie.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Rzut karny: TAK @ 4.00 Unibet
Polska zdobędzie bramkę po rzucie karnym @ 10.00 Unibet
Over 2.5 @ 1.91 Unibet

Powyższe propozycje ryzykowne z różnych przyczyn ale patrząc na kilka faktów wcale nie takie niemożliwe.
Biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie kwalifikacje, w meczach z udziałem Duńczyków aż w 4 meczach na 6, w tym z Polską, podyktowany został rzut karny.
Polacy w tym aspekcie, kolokwialnie mówiąc, są jeszcze lepsi, bowiem na 6 rozegranych meczów podyktowano aż 5 rzutów karnych (oczywiście analogicznie 11-tka podyktowana została również z dzisiejszym rywalem).
Obie ekipy lubią wejść w pole karne. Lewy szuka kontaktu bo jest doświadczonym piłkarzem i wie jak wykorzystać chociażby lekkie popchnięcie. W akcjach blisko bramki przeciwnika, Zielu potrafi dograć dobrą prostopadłą piłę, a w takich sytuacjach nierzadko niesforna interwencja broniącej ekipy kończy się faulem. Uskrzydlające akcje z dośrodkowaniami w pole karne mogą być problemem dla pilnujących Lewandowskiego. Robert ma chyba 100% skuteczność w wykonywaniu &quot;jedenastek&quot; w ostatnim czasie więc jego podejście do wapna można nazwać formalnością a jeśli nie formalnością, to możemy być bardziej pewni jego trafienia niż pudła.
Dania również ma zawodników którzy kreują grę do przodu. Eriksen preferuje grę po ziemi, grę kombinacyjną i te podania mogą przechodzić w strefę pola karnego. Niektórzy nasi defensywni zawodnicy mają to do siebie że nie przebierają w środkach żeby wejść w kogoś i zatrzymać akcję czego nie można mieć im za złe bo tak trzeba czasem zagrać. Defensywa różnie się spisuje. Nadrabiamy grą ofensywną i skutecznością co pozwala nam nie martwić się przy stracie jednego lub dwóch goli. Na to jednak też trzeba zwrócić uwagę - przeciwnicy dochodzą do sytuacji i różnie układa się potem mecz. Spotkanie ma też swoją stawkę, i to nie małą, a to na pewno jest kolejnym argumentem przemawiającym za tymi typami.
Ogół analizy daje do myślenia i za drobne można spróbować takich rozwiązań ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Mecz raczej będzie toczył się w środku pola, więc jeśli żadna z reprezentacji nie będzie popełniać dużych błędów w defensywie, to nie liczyłbym na wiele bramek. Duńczycy są waleczni i z pewnością nie odpuszczą, bo dla nich to gra o być albo nie być. Z kolei polskiej reprezentacji trudno rozgrywa się mecze po dłuższej przerwie, a tutaj jeszcze wyjazd na trudny teren. Takie czynniki powodują, że lepiej pójść w kartki. A jeśli chodzi o wynik to remis albo jedna ze stron minimalnie wygra po kopaninie w środku pola. Statystyki bezpośrednich pojedynków też są bardzo ciekawe, dlatego idę w remis.
http://i66.tinypic.com/jhcz0j.png[/IMG]]
Remis @3,0 Totolotek
Dokładny wynik: 1-1 @ 6,0 Totolotek
E:
Typy okazały się błędne, ale po takim meczu humorek od razu się człowiekowi poprawia ????
Panowie gwiazdorzy odstawili prawdziwy dramat. Adam Wenger Nawałka kolejny raz popisał się wyśmienitą reakcją na boiskowe poczynania swoich gwiazdeczek. Ciekawe czy zepną się na Czarnogórę.
Dziwi mnie ich postawa. Dzisiaj mogli się przybliżyć do awansu, a tak pojawia się niepotrzebna nerwówka.
A wiadomo, że radzenie sobie z presją nie jest ich najmocniejszą stroną. Liczę, że media i kibice zrobią swoje i już zesrają się do końca. Gwiazdeczki za pinć groszy. Wstyd i kompromitacja.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Rzut karny: TAK @ 4.00
Robert ma chyba 100% skuteczność w wykonywaniu &quot;jedenastek&quot; w ostatnim czasie więc jego podejście do wapna można nazwać formalnością a jeśli nie formalnością, ...
Kiedyś musi być pierwszy raz. Oby nie w takim meczu jak dzisiaj.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dania - Polska
Typ: X2/poniżej 3.5 gola - 2.07/milenium ⛔
Typ: Pazdan - kartka - TAK - 2.9/unibet ⛔

Pazdan w podstawowym składzie, kartka po 2.9, więc myślę, że warto spróbować. Michał w dwóch ostatnich spotkaniach został wyrzucony dwukrotnie po otrzymaniu dwóch żółtych kartek. Wyżej kolega pokazywał rachunek prawdopodobieństwa, który neguję opinię o tym, że trzecia kartka pod rząd jest nierealna. &quot;Gwiazda Euro&quot; wyraźnie gra dużo słabiej w ostatnim czasie i w pojedynkach z Eriksenem czy Jorgensenem może mieć spory problem. Do tego ostatnio pokazał, że głowa szybko się gotuję i w mojej opinii jak najbardziej warto zagrać kartkę dla tego Pana. W szczególności, że ostatnie 5 spotkań tego Pana w pierwszym składzie zakończyło się
8 kartkami (6ŻK/2CZK) i tylko w jednym z nich nie dostał on upomniany przez sędziego.
Drugim moim typem na to spotkanie jest brak przegranej naszej reprezentacji przy strzeleniu przez obie ekipy maksymalnie 3 bramek. Długo się zastanawiałem między over 1.5 a under 3.5 jednak koniec końców zdecydowałem się moim zdaniem na lepszą opcję po lepszym kursie. Nawałka wystawił dzisiaj defensywny skład z trio Mączyński/Linetty/Zieliński w środku. Tak naprawdę żaden z nich nie jest typową &quot;10&quot; i można stwierdzić, że ustawienie ich ma na wygranie środka pola i rozprowadzania szybkich ataków na skrzydłach z Grosikiem i duetem Piszczek/Błaszczykowski. Duńczycy po wygranej Czarnogórców są naprawdę pod kreską i będą musieli rzucić się do ataku. Moim zdaniem brakuję im jednak jakości, a błysk Eriksena może dać maksymalnie jednego gola. Moim zdaniem wynik 1-1 lub 2-1 dla naszej reprezentacji jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czekam i czekam i brak komentarzy po meczu. Wprawdzie były w dziale &quot;Typy na żywo&quot;, ale on do tego nie służy....
Generalnie co tu dużo pisać, DRAMAT nasza gra. Nawet nie warto oceniać poszczególnych graczy, bo zespołowo zagraliśmy jak San Marino. Od zespołu na 5 miejscu w rankingu FIFA, od lidera grupy w eliminacjach do MŚ, od pretendenta do medalu na mundialu to oczekiwałbym czegoś mega, mega więcej. Granie piłkarzami Legii, która jest bez formy to pomyłka do kwadratu. Obrona po prostu nie istniała. A to według mnie fundament dobrej gry. O środku pola już nie wspomnę. Czy taka gra wystarczy na Kazachów? Średnio to widzę. Typy z tego co widzę to nikomu nie powchodziły, szkoda, ale takie jest życie bukmachera. Nie zawsze słońce świeci. W poniedziałek się odkujemy ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niema co szukać teorii taki &#39;&#39;wpierd***&#39;&#39; się nam przydał, zbyt dużo euforii już było. Ponad 700 dni bez porażki, i wszelkie zachwyty niestety każde drużyny robią postęp, nikt nie sądził że w Danii będzie łatwo. Obnażyli nasze błędy w dodatku Pazdan nie jest sobą od kilku tygodni widać to po grze w Legii widać po kadrze. Udzieliło się niestety także Glikowi który popełniał wielbłądy. Szkoda straty Piszczka widać było że próbował chciał ale się nie udało. Środka pola niestety nie było a Lewandowski był tak szczelnie kryty że nie mógł nic zrobić....
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Kiedyś porażka musiała przyjść ,katastrofy nie ma ,nadal mamy wszystko w swoich rękach . wczoraj zagralismy poniżej krytyki ale taki mecz był potrzebny aby nasi zrozumieli ze nie będą wiecznie na szczycie . Kazachstan i Armenia muszą zostać pokonane ,jeśli to uczynimy to mundial jest nasz wg. mnie . Dania trochę się za bardzo spuszcza nad swoja wygrana i czuje ze ich los szybko skarci.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kiedyś porażka musiała przyjść ,katastrofy nie ma ,nadal mamy wszystko w swoich rękach . wczoraj zagralismy poniżej krytyki ale taki mecz był potrzebny aby nasi zrozumieli ze nie będą wiecznie na szczycie . Kazachstan i Armenia muszą zostać pokonane ,jeśli to uczynimy to mundial jest nasz wg. mnie . Dania trochę się za bardzo spuszcza nad swoja wygrana i czuje ze ich los szybko skarci.
Mają ku temu powody wygrali z liderem, fakt jest taki że z Kazachami nasi muszą wygrać aby zbudować od nowa atmosferę. A Dania poczekajmy jak zagrają na Armenii bo tam teren nie nalezy także do łatwych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie chcę kopać leżącego, bo to nie w moim stylu, z racji wieku &quot;przeżyłem&quot; wiele kompromitacji i lat posuchy w naszym futbolu reprezentacyjnym, ale jak zobaczyłem wczoraj grę naszego zespołu i kiwki Fabiana, zmuszonego do takich sytuacji to trauma wróciła niestety. Oby to był wypadek przy pracy, ale na zimno już można stwierdzić, że z taką defensywą daleko nie zajedziemy w Rosji. A tu jeszcze must win z Kazachstanem - dobrze, że u siebie ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Lewandowski nas przyzwyczaił do tego co &quot;niepolskie&quot;, a wczoraj wyszło po polsku. Mamy emocje do końca.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lewandowski nas przyzwyczaił do tego co &quot;niepolskie&quot;, a wczoraj wyszło po polsku. Mamy emocje do końca.
Emocje emocjami, jednak kubeł zimnej wody wskazany, tym bardziej że panował zbyt duży zachwyt. Szczególnie media już nas widziały na mundialu, już liczyły miesiące bez porażki. Niestety rywale mają już zupełnie inne podejście do Polski a Lewandowski już od dawna ma &#39;&#39;plaster&#39;&#39; i musimy liczyć że zawodnicy drugiej linii pokażą nam się w drugim spotkaniu. Go Go Poland ????
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Szczególnie media już nas widziały na mundialu, już liczyły miesiące bez porażki.
Ta, że już nie wspomnę o mediach pod postacią ekspertów w studio, szczególnie Tomaszewskiego, który widział nas nie tylko na Mundialu, ale nawet w jego finale ????
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Nie ma powodu do paniki , w poniedziałek izi ogrywamy Kazachów i jest git a Dania wygrała tak naprawdę dzięki naszej fatalnej postawie i jestem pewny ze w tych eliminacjach stracą jeszcze pkt,ba nawet nie będą w top 2
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Nie ma co tutaj się rozpisywać zbytnio, balonik pękł. Dobra drużyna Danii pokazała nam co znaczy ranking fifa. Nie istnieliśmy wczoraj, ani jeden zawodnik nie zasłużył na choćby note solidny. Od dawna powtarzałem że Nawałka to nie jest żaden świetny trener, po prostu trafił na generację dobrych zawodników. Gdy zawodnicy złapali gorszą formę od razu dostaliśmy lanie. Sam jeden Eriksen rozniósł naszą całą defensywe.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zagraliśmy źle taktycznie osamotniony Robert z podwojonym kryciem nic nie zdziałał, obrona tak jak wspomnieliście nie istniała, Pazdan z taką grą, nie powinien nawet w ekstraklasie wystepować, bo popełnial takie błedy że w naszej młodzieżowce nawet takich nie ma, Nawalka musi szukać jakiejs alternatywy dla Pazdana, myślę tu może Kamiński, dobry sezon w Sttutgarcie, w 2 bundeslidze, Duńczycy wyelimniowali nasze najwieksze atuty mowa o Robercie i Kamilu Grosickim, podania do nich były od razu tłamszone przez Duńczyków, trener musi wyciągnać wnioski, bo 2 taki mecz nie moze sie powtórzyć, ciężar gry powinien wziąć na siebie Zieliński ale słabo to wyglądało, i jeszcze odnośnie bramkarza, zawsze uważałem, że Szczęsny to wyższa pólka od fabiana, lepszy refleks, lepszy taiming itd. Fabiański mógł zachować się lepiej przynajmniej przy 2 bramkach, ale Szczesny uraz wiec wyszlo jak wyszło. Analiza,HARD RESET i misja Kazachstan,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom