>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dafabet

L 0

liverani13

Użytkownik
Oczywiście nieszczęsne sparingi. Ustawili kursy bez jakiejkolwiek wiedzy w temacie. Lepsza drużyna z wyższej ligi po kursie 7-8. I własny błąd tłumaczą zmową i działalnością kryminalną. Brak słów
 
A 185

adikos

Użytkownik
czyli grałeś ewidentne błędy buka, takich graczy żaden buk nie toleruje więc nie dziw się że buk tak zareagował.
 
L 0

liverani13

Użytkownik
Mam doświadczenia z kilkoma bukami, nie gram błędów tylko to, co sobie założę przed meczem, a na tym akurat byłem bo planowałem to wcześniej. Przeważnie błędne selekcje są weryfikowane po meczu po poprawnym kursie, nie ma mowy o żadnej blokadzie konta czy zawłaszczeniu wkładu. Mnie chodzi o czas trwania rozpatrzenia tego zdarzenia oraz sam kontakt z bukiem, który praktycznie nie istnieje. No i twierdzenie jakobym brał udział w grupie przestępczej. Ze względu na błąd buka mam nie stawiać selekcji, którą sobie założyłem wcześniej? W tej zabawie wszyscy muszą dbać o swoje 4 litery. Proponuję większą kontrolę swoich pracowników, a nie insynuowanie przestępstwa, korupcji czy czegokolwiek
 
Z 0

zadro

Użytkownik
Zalogowałem się u nich pare dni temu zaciekawiony ofertą reload. Po wejściu zobaczyłem, że mam na koncie 40zł, było to &quot;FINAL- Login bonus - 10EURO/40PLN Bonus&quot;. Nie widziałem nigdzie zasad tego bonusu, założyłem, że wyglądają one tak jak przy reload. Stopniowo powiększałem kapitał i po paru zakładach miałem 164zł, postawiłem całość po kursie 1,95 a po wygranym meczu miałem i do teraz mam tylko 40zł. Odezwałem się wiec do obsługi na czacie i dostałem informacje, że z tego bonusu można wygrać jedynie 40zł... Dostałem rzekome punkty regulaminu z takim zapisem, jednak po prośbie o pokazanie całego regulaminu bonusu Pani z obsługi powiedziała, że nigdzie go już nie ma a bonus był przyznawany osobom, które były zarejestrowane na azjatyckiej wersji strony. Czy mogę w jakiś sposób odzyskać pozostałe 280zł czy to buk ma rację?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
korzysta ktoś jeszcze z azjatyckiej wersji dafa https://www.dafa-bet.org/pl/sports/ ?
Wypłacał ktoś w tym roku ?
Ja czekam ponad 48h na wyplate do skrilla, nigdy u nich nie trwalo to dluzej niz kilkanascie godzin.
Napisałem wczoraj do polskiego i zagranicznego supportu,ale bez odzewu; )
Ktoś miał jakieś przejścia z nimi ostatnio ? Chodzi mi tylko o granie z tej wersji co wrzuciłem stronkę(nie interesują mnie kwestie z europejskiej wersji)
 
M 78

michal89216

Użytkownik
korzysta ktoś jeszcze z azjatyckiej wersji dafa https://www.dafa-bet.org/pl/sports/ ?
Wypłacał ktoś w tym roku ?
Ja czekam ponad 48h na wyplate do skrilla, nigdy u nich nie trwalo to dluzej niz kilkanascie godzin.
Napisałem wczoraj do polskiego i zagranicznego supportu,ale bez odzewu; )
Ktoś miał jakieś przejścia z nimi ostatnio ? Chodzi mi tylko o granie z tej wersji co wrzuciłem stronkę(nie interesują mnie kwestie z europejskiej wersji)
Samo granie na azjatyckiej wersji się nie zmieniło. Support polski nie istnieje a angielski jest bardzo wolny. Mimo to lepszy buk niż większość na rynku.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
korzysta ktoś jeszcze z azjatyckiej wersji dafa https://www.dafa-bet.org/pl/sports/ ?
Wypłacał ktoś w tym roku ?
Ja czekam ponad 48h na wyplate do skrilla, nigdy u nich nie trwalo to dluzej niz kilkanascie godzin.
Napisałem wczoraj do polskiego i zagranicznego supportu,ale bez odzewu; )
Ktoś miał jakieś przejścia z nimi ostatnio ? Chodzi mi tylko o granie z tej wersji co wrzuciłem stronkę(nie interesują mnie kwestie z europejskiej wersji)
Ja korzystam, a żadnych problemów nie zauważyłem. Najlepiej pisać na live chata angielskiego, szybko idzie się dogadać.

Co do wypłaty, jak zleciłeś i tak jakby &quot;wisi&quot; napisz im na live chacie, pewnie chodzi o to, abyś im skan dowodu podesłał, bo tak miałem jakiś czas temu i poszło ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Ja korzystam, a żadnych problemów nie zauważyłem. Najlepiej pisać na live chata angielskiego, szybko idzie się dogadać.

Co do wypłaty, jak zleciłeś i tak jakby &quot;wisi&quot; napisz im na live chacie, pewnie chodzi o to, abyś im skan dowodu podesłał, bo tak miałem jakiś czas temu i poszło ;)
Rzeczywiście,zapomniałem o czacie u nich bo miałem włączony polski język a na nim nie pokazuje ikonki chatu ;) wyjaśnione , dzięki ;)
 
D 99

domcab

Użytkownik
Dziś moje konto zostało zlimitowane i nie mam pojęcia dlaczego, ponieważ nie wygrywam tam w ogóle!
Wyobraźcie sobie że max jaki mogę postawić na kurs 1.01 to 565zł :?

Napisałam na chacie z zapytaniem o co chodzi i jedyna odpowiedz to &quot;Niestety te informacje nie są udzielane ani graczom ani Działowi Obsługi Klienta. Bardzo mi przykro jednak w tej chwili nic już nie możemy zrobić...&quot;
????????????????????????????

jakieś jaja!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wczoraj dość długo na Cleveland trzymali ponad 6 kurs kiedy było wiadomo że LBJ i reszta grają , inne buki w tym czasie zmieniły kurs na 1,9. Pograłem , każdy zna wynik a rozliczenie jako przegrany kupon.

Chodzi mi o to, że jakby wygrali to czy by był wygrany czy anulowany ze względu na pomylony kurs powiedzmy, miał ktoś taką sytuację u nich w drugą stronę?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Raczej rozliczyliby normalnie, nie raz grałem u nich takie opóźnienia i wszystko było normalnie rozliczone, obojętnie czy zakład wygrany czy przegrany
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Dziś moje konto zostało zlimitowane i nie mam pojęcia dlaczego, ponieważ nie wygrywam tam w ogóle!
Wyobraźcie sobie że max jaki mogę postawić na kurs 1.01 to 565zł :?

Napisałam na chacie z zapytaniem o co chodzi i jedyna odpowiedz to &quot;Niestety te informacje nie są udzielane ani graczom ani Działowi Obsługi Klienta. Bardzo mi przykro jednak w tej chwili nic już nie możemy zrobić...&quot;
????????????????????????????

jakieś jaja!
Mówisz o wersji europejskiej czy azjatyckiej ? ????
 
D 99

domcab

Użytkownik
Mówisz o wersji europejskiej czy azjatyckiej ? ????
Europejskiej.
Bez sensu. Kurs 1.01 za max 565zł, kurs 1.03 za max 242zł.
I uwaga uwaga hit! Kurs 1.90 mogę postawić za max 9zł .... porażka ????????
Ten buk jest dla cierpliwych ludzi.
 
L 0

liverani13

Użytkownik
z kronikarskiego obowiązku - nadal nie mam dostępu do swojego konta i swoich pieniędzy. nie wiem jakim cudem ten buk ma takie ratingi. zero kontaktu, zero informacji, zero perspektyw, że odzyskam własne pieniądze. niebawem minie miesiąc od blokady i jak już jakimś cudem ktoś odpisze to dyrdymały typu sprawa jest w toku. brak słów, gdyby to było 400 zł to olałbym sprawę, ale kwota jest dla mnie znacząca. ja osobiście nie polecam tego buka
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
masz kase na europejskiej czy azjatyckiej stronie?
jak na azjatyckiej (starej) to próbuj pisać do licencjonodawcy, bo chyba mają na Malcie. Eurpejska ma na curacao, więc licencja taka, którą można by się podetrzeć.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
masz kase na europejskiej czy azjatyckiej stronie?
jak na azjatyckiej (starej) to próbuj pisać do licencjonodawcy, bo chyba mają na Malcie. Eurpejska ma na curacao, więc licencja taka, którą można by się podetrzeć.
Malta też ***** warta czego przykładem jest oddsring.
 
L 0

liverani13

Użytkownik
też tak uważam. Gracz nie ma wobec nich żadnej możliwości nacisku. Niestety należy mieć na uwadze, że wpłacając pieniądze na konta takich buków możemy już ich nie zobaczyć. To nie bet365. Tam wszystko działa sprawnie i bez zarzutu
 
L 0

liverani13

Użytkownik
nawiasem mówiąc dla mnie każdy buk, który wymaga potwierdzenia tożsamości przy wypłacie, a nie wcześniej, nie jest godny zaufania. Ma to na celu jedynie odwleczenie wypłaty w czasie lub niewypłacenie hej wcale. A wymaganie przesłania zdjęcia z dowodem przy twarzy to czysty idiotyzm. Dużo czytałem o 1xbet, dafabet miał niezłe recenzje, a teraz widzę, że ma podobny schemat działania
 
Do góry Bottom