>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dafabet

A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
ja ostatnio c0dziennie korzystam z bonusu 20% od wpłaty, i co zauwazyłem przez ostatnie 2tygodnie: częste problemy z zawarciem zakładu-na czacie tłumacza sie że jakies problemy mają trwa to kilka godzin(w tym tyg chyba ze 4razy) . limity na zakłady dość słabe, odświezanie kursów na żywo trwa zbyt długo , wiec ciezko cos postawić- klikam postaw a tam info ze kursy juz uległy zmianie(mam tak prawie za kazdym razem)
 
A 0

arigold312

Użytkownik
Witam Panowie (i Panie ;) )
Ktoś ogarnia z Was jak liczone są zakłady na kartki w dafa, tzn po dwóch żółtych mamy czerwoną i jak to jest rozliczane? Pozdrawiam ????
 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Wpłaciłem, bonus obróciłem. Większość obrotu zrobione na live, gdzie grałem m.in. kobiecą ligę turecką i drugą ligę rumuńską (więc ligi do których teorytycznie mogą się przyczepić). Z wypłatą żadnych problemów - wczoraj zlecona, dzisiaj na skrillu. Także u mnie wszystko w porządku i mogę polecić ;)

E: europejska
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Może warto dopisywać o której stronce dafy się pisze - czy chodzi o europejską wersję czy azjatycką ???? Ewentualnie administracja mogłaby zrobić dwa osobne tematy
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
zalozylem konto w angielskiej wersji serwisu.promocja zwrot za pierwszy przegrany zakald 30f.Zaklad wygrany.zlecilem na probe wyplate.bez zadnych weryfikacji natychmiastowa wyplata i srodki blyskawicznie na koncie.wplata i wyplata karta.jak dobrze pamietam przy rejestracji nawet nie podawalenm adresu zamieszkania.Jak najbardziej polecam.
 
A 185

adikos

Użytkownik
tylko że nie da się zakładać kont w tej azjatyckiej wersji dafabet już od jakiegoś czasu , obecnie rejestracja automatycznie przekierowuje na europejską wersję tego buka.
 
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Witam. Co to jest Branch Code który trzeba wpisać podczas wypłaty na konto. SWIFT i IBAN wiadomo, le Branch Code? Mam konto w Millennium. Pozdrawiam i dziekuje z góry za pomoc
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Szybka weryfikacja, mega kursy, bonus reload chyba najlepszy w historii buków, Pani Marta na czacie swietna laska, MEGA PLUS
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Ja na Dafabet otrzymałem bonus z innego forum i obrót x5 przy kursie 1,5,Obrocilem kwote bonusu a bylo to 60 euro i na koncie troszke uroslo i niby bonus zszedł z konta , a wyplaty nie mogłem wypłacic bo mi napisali ze musze obrót dalej robic , ale wyjasnilem im ze obrót mam wykonany i pisze mi w ustawieniach ze mam wykonane cała kwote obrócona 5 x , ale oni swoje cos tam, że sprawdzą itp dział techniczniczy , finansowy...
i po niecałych 2 dniach odpisali ,że wszystko sie zgadza wykonany obrót i kase wyplacili na skrilla.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Pytanko z innej beczki,zauważyłem od dzisiaj ,że pod adresem : http://sb.df-bet.org/pl otwiera mi się już ta nowa,europejska wersja. Jednak nadal chciałbym korzystać ze starej,azjatyckiej witryny.
Rozmawiałem w południe z konsultanką Dafabet i odpowiedziała :
&quot;oczekuję odpowiedzi w tej sprawie, ponieważ już innych 4-ech użytkowników miało ten sam problem. Napiszę Panu e-mail kiedy dowiem się co się dzieje, dobrze?&quot;
Wy też nie możecie korzystać ze starej strony ? O dziwo w telefonie działa mi poprzednia wersja.
 
Do góry Bottom