>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dafabet

baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Maila się nie doczekałem, więc jeszcze dziś spróbowałem do nich napisać w tej sprawie i jak ktoś potrzebuje dostęp do starej wersji to podaję :
&quot;Marta
12:23 pm
Najmocniej przepraszam, ale dopiero dostałam informację o prawidłowym linku do azjatyckiej strony działającej dla Polskich użytkowników. Oto link: https://www.dafa-bet.org/pl/sports/&quot;
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Strona mobilna działa tragicznie, nie spotkałem się z gorszą chyba ???? Dzisiaj założone konto, bonus obrócony , zobaczymy jak pójdzie wypłata.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Ju kilka dni gram na Dafabet i kilka moich uwag

PLUS
- dobre i wysokie kursy (w porównaniu np ze Sportingbet to niebo a ziemia)
- bezproblemowa i błyskawiczna wpłata
- szybka weryfikacja konta (wieczorem załadowałam na stronie wymagane dokumenty, a rano konto było w pełni zweryfikowane)
- rzetelny support, może i troszkę czeka się na odpowiedź, ale w odpowiedzi same konkrety
- bonus 20% od wpłaty, najlepszy na rynku

MINUS
- strona internetowa działa fatalnie...oj nie przepraszam, tragicznie! wolno, zacina się. Przez co granie na live jest bardzo utrudnione. I nie jestem w stanie grać przez telefon...zrobienie zakładu trwa wieki.
Zauważyłam że strona działa szybciej jeśli ją się zmniejszy ze 100% na 90%, wtedy też po prawej stronie pokazały mi się statystyki ze spotkania których wcześniej nie mogłam znaleźć
- ograniczona liczba spotkań z kilkudziesięciu do kilku o tej samej godzinie

Wypłaty jeszcze nie robiłam, ale mówicie że jest bezproblemowa więc o to się nie martwie.
 
S 0

specunio

Użytkownik
Gdzie w wersji europejskiej znajdę historię zakładów rozliczonych bo wchodząc w historię moich zakładów pokazują mi się tylko zakłady nierozliczone.
Orientuje się ktoś ?
 
D 99

domcab

Użytkownik
Po 7 dniach grania u tego buka dostałam limit zakładu, który teraz mogę postawić do max 80zł. Nie wiem za co bo dużo nie wygrałam...w regulaminie oczywiście napisane elegancko że firma nie musi informować o limitach i może sobie robić z kontem co chce....????
Oooo, właśnie mogłam postawić zakłąd za max.... uwaga uwaga - 19.60zł ????
no jakieś jaja!!!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ten max 19.60 na wszystkie dyscypliny pre i live ? Ja mam limit koło 700zł jak NBA ostatnio grałem , ale z każdym zakładem tak mi schodziło 900, 800 itp zobaczymy co dalej
 
C 8

crackp

Użytkownik
Witam.
Czy ktoś ma informacje jakie są maxymalne stawki na dafabet przy graniu reload bonusem?
Ostatnimi czasy na Copa del Ray na Villareal był kurs 2 i max stawka jaka moglem postawic to marne 1750 zl.
Proszę o wiadomość czy Wam udało się postawić więcej na 1 zakład i jaka to była liga.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Ten max 19.60 na wszystkie dyscypliny pre i live ? Ja mam limit koło 700zł jak NBA ostatnio grałem , ale z każdym zakładem tak mi schodziło 900, 800 itp zobaczymy co dalej
Obstawiam tylko live, kosza i tam mam limit 19.60 oraz pilke nozna i tutaj udało mi się za max 80zł. Dziwne są te limity.
Zauważyłam że im wyższy kurs tym niższą stawkę mogę postawić.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Witam.
Czy ktoś ma informacje jakie są maxymalne stawki na dafabet przy graniu reload bonusem?
Ostatnimi czasy na Copa del Ray na Villareal był kurs 2 i max stawka jaka moglem postawic to marne 1750 zl.
Proszę o wiadomość czy Wam udało się postawić więcej na 1 zakład i jaka to była liga.
Po kilku miesiącach stwierdzam że maksymalne stawki to przedział mniej więcej 1000-2000zł, 3razy udało mi się chyba postawić za 3000zł(m.in. FA CUP Anglia) choc próbowałem grubiej za każdym razem
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 0

tichy121212

Użytkownik
witam
Pod koniec ubiegłego roku skorzystałem z bonusu powitalnego Dafabet i złożylem depozyt.

Niestety okazało się, że parę groszy zabrakło mi do wymaganego obrotu bonusem i depozytem. Dzisiaj logując się, dostałem informację, że na koncie mam 0 PLN.
Czy w takich przypadkach (nie zrobiony obrót) bukmacher może zabrać nie tylko środki bonusowe , ale i cały mój wpłacony depozyt?
 
D 99

domcab

Użytkownik
witam

Pod koniec ubiegłego roku skorzystałem z bonusu powitalnego Dafabet i złożylem depozyt.


Niestety okazało się, że parę groszy zabrakło mi do wymaganego obrotu bonusem i depozytem. Dzisiaj logując się, dostałem informację, że na koncie mam 0 PLN.

Czy w takich przypadkach (nie zrobiony obrót) bukmacher może zabrać nie tylko środki bonusowe , ale i cały mój wpłacony depozyt?
Szczerze to przeglądałam aktualny regulamin bonusu powitalnego i nic tam nie jest napisane odnośnie zabierania depozytu jeśli bonus nie został obrócony.
Tylko że ten regulamin dotyczy aktualnego bonusu, a Ty chyba skorzystałeś w zeszłym roku z poprzedniego.
Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z ich obsługą klienta. Pani tam po polsku wszystko konkretnie wyjaśnia ????
 
A 185

adikos

Użytkownik
to wygląda tak że jak przegrał swoje środki i zostały mu bonusowe i ich nie obrócił to traci je w całości(wraz z wygranymi z niego pochodzącymi) i było tak wcześniej jak i teraz.
 
D 99

domcab

Użytkownik
to wygląda tak że jak przegrał swoje środki i zostały mu bonusowe i ich nie obrócił to traci je w całości(wraz z wygranymi z niego pochodzącymi) i było tak wcześniej jak i teraz.
Tak to wygląda, tylko w regulaminie ani widu, ani słychu o tym :zoltakartka:
 
L 0

liverani13

Użytkownik
Zdecydowanie odradzam tego bukmachera. Idiotyczne wymagania odnośnie potwierdzenia tożsamości (selfie z własnym dowodem), konieczność kilkukrotnego przesłania tego samego dokumentu celem rzekomej weryfikacji, a tak naprawdę służy to jedynie przeciągnięcie wypłaty. I najważniejsze. Po wygraniu kilku zakładów moje konto zostało zablokowane bez możliwości wypłaty własnych pieniędzy!!!! Powodem jest rzekome naruszenie punktu 9, a więc zmowa i działalność kryminalna. Sprawa trwa już dwa tygodnie, brak jakiegokolwiek kontaktu, zbywania debilnymi mailami. Uważajcie na nich, stosują nieuczciwe praktyki. Mówiąc wprost ukradli mi 4 tys.!!!!!
 
Do góry Bottom