>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Maila się nie doczekałem, więc jeszcze dziś spróbowałem do nich napisać w tej sprawie i jak ktoś potrzebuje dostęp do starej wersji to podaję :
&quot;Marta
12:23 pm
Najmocniej przepraszam, ale dopiero dostałam informację o prawidłowym linku do azjatyckiej strony działającej dla Polskich użytkowników. Oto link: https://www.dafa-bet.org/pl/sports/&quot;
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Strona mobilna działa tragicznie, nie spotkałem się z gorszą chyba ???? Dzisiaj założone konto, bonus obrócony , zobaczymy jak pójdzie wypłata.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Ju kilka dni gram na Dafabet i kilka moich uwag

PLUS
- dobre i wysokie kursy (w porównaniu np ze Sportingbet to niebo a ziemia)
- bezproblemowa i błyskawiczna wpłata
- szybka weryfikacja konta (wieczorem załadowałam na stronie wymagane dokumenty, a rano konto było w pełni zweryfikowane)
- rzetelny support, może i troszkę czeka się na odpowiedź, ale w odpowiedzi same konkrety
- bonus 20% od wpłaty, najlepszy na rynku

MINUS
- strona internetowa działa fatalnie...oj nie przepraszam, tragicznie! wolno, zacina się. Przez co granie na live jest bardzo utrudnione. I nie jestem w stanie grać przez telefon...zrobienie zakładu trwa wieki.
Zauważyłam że strona działa szybciej jeśli ją się zmniejszy ze 100% na 90%, wtedy też po prawej stronie pokazały mi się statystyki ze spotkania których wcześniej nie mogłam znaleźć
- ograniczona liczba spotkań z kilkudziesięciu do kilku o tej samej godzinie

Wypłaty jeszcze nie robiłam, ale mówicie że jest bezproblemowa więc o to się nie martwie.
 
S 0

specunio

Użytkownik
Gdzie w wersji europejskiej znajdę historię zakładów rozliczonych bo wchodząc w historię moich zakładów pokazują mi się tylko zakłady nierozliczone.
Orientuje się ktoś ?
 
D 99

domcab

Użytkownik
Po 7 dniach grania u tego buka dostałam limit zakładu, który teraz mogę postawić do max 80zł. Nie wiem za co bo dużo nie wygrałam...w regulaminie oczywiście napisane elegancko że firma nie musi informować o limitach i może sobie robić z kontem co chce....????
Oooo, właśnie mogłam postawić zakłąd za max.... uwaga uwaga - 19.60zł ????
no jakieś jaja!!!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ten max 19.60 na wszystkie dyscypliny pre i live ? Ja mam limit koło 700zł jak NBA ostatnio grałem , ale z każdym zakładem tak mi schodziło 900, 800 itp zobaczymy co dalej
 
C 8

crackp

Użytkownik
Witam.
Czy ktoś ma informacje jakie są maxymalne stawki na dafabet przy graniu reload bonusem?
Ostatnimi czasy na Copa del Ray na Villareal był kurs 2 i max stawka jaka moglem postawic to marne 1750 zl.
Proszę o wiadomość czy Wam udało się postawić więcej na 1 zakład i jaka to była liga.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Ten max 19.60 na wszystkie dyscypliny pre i live ? Ja mam limit koło 700zł jak NBA ostatnio grałem , ale z każdym zakładem tak mi schodziło 900, 800 itp zobaczymy co dalej
Obstawiam tylko live, kosza i tam mam limit 19.60 oraz pilke nozna i tutaj udało mi się za max 80zł. Dziwne są te limity.
Zauważyłam że im wyższy kurs tym niższą stawkę mogę postawić.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Witam.
Czy ktoś ma informacje jakie są maxymalne stawki na dafabet przy graniu reload bonusem?
Ostatnimi czasy na Copa del Ray na Villareal był kurs 2 i max stawka jaka moglem postawic to marne 1750 zl.
Proszę o wiadomość czy Wam udało się postawić więcej na 1 zakład i jaka to była liga.
Po kilku miesiącach stwierdzam że maksymalne stawki to przedział mniej więcej 1000-2000zł, 3razy udało mi się chyba postawić za 3000zł(m.in. FA CUP Anglia) choc próbowałem grubiej za każdym razem
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 0

tichy121212

Użytkownik
witam
Pod koniec ubiegłego roku skorzystałem z bonusu powitalnego Dafabet i złożylem depozyt.

Niestety okazało się, że parę groszy zabrakło mi do wymaganego obrotu bonusem i depozytem. Dzisiaj logując się, dostałem informację, że na koncie mam 0 PLN.
Czy w takich przypadkach (nie zrobiony obrót) bukmacher może zabrać nie tylko środki bonusowe , ale i cały mój wpłacony depozyt?
 
D 99

domcab

Użytkownik
witam

Pod koniec ubiegłego roku skorzystałem z bonusu powitalnego Dafabet i złożylem depozyt.


Niestety okazało się, że parę groszy zabrakło mi do wymaganego obrotu bonusem i depozytem. Dzisiaj logując się, dostałem informację, że na koncie mam 0 PLN.

Czy w takich przypadkach (nie zrobiony obrót) bukmacher może zabrać nie tylko środki bonusowe , ale i cały mój wpłacony depozyt?
Szczerze to przeglądałam aktualny regulamin bonusu powitalnego i nic tam nie jest napisane odnośnie zabierania depozytu jeśli bonus nie został obrócony.
Tylko że ten regulamin dotyczy aktualnego bonusu, a Ty chyba skorzystałeś w zeszłym roku z poprzedniego.
Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z ich obsługą klienta. Pani tam po polsku wszystko konkretnie wyjaśnia ????
 
A 185

adikos

Użytkownik
to wygląda tak że jak przegrał swoje środki i zostały mu bonusowe i ich nie obrócił to traci je w całości(wraz z wygranymi z niego pochodzącymi) i było tak wcześniej jak i teraz.
 
D 99

domcab

Użytkownik
to wygląda tak że jak przegrał swoje środki i zostały mu bonusowe i ich nie obrócił to traci je w całości(wraz z wygranymi z niego pochodzącymi) i było tak wcześniej jak i teraz.
Tak to wygląda, tylko w regulaminie ani widu, ani słychu o tym :zoltakartka:
 
L 0

liverani13

Użytkownik
Zdecydowanie odradzam tego bukmachera. Idiotyczne wymagania odnośnie potwierdzenia tożsamości (selfie z własnym dowodem), konieczność kilkukrotnego przesłania tego samego dokumentu celem rzekomej weryfikacji, a tak naprawdę służy to jedynie przeciągnięcie wypłaty. I najważniejsze. Po wygraniu kilku zakładów moje konto zostało zablokowane bez możliwości wypłaty własnych pieniędzy!!!! Powodem jest rzekome naruszenie punktu 9, a więc zmowa i działalność kryminalna. Sprawa trwa już dwa tygodnie, brak jakiegokolwiek kontaktu, zbywania debilnymi mailami. Uważajcie na nich, stosują nieuczciwe praktyki. Mówiąc wprost ukradli mi 4 tys.!!!!!
 
Do góry Bottom