>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Mi się podobają zakłady Half Time STRONA GŁÓWNA Full Time Na wyjeździe co by to nie znaczyło, bo nie wiem autentycznie. Ale to chyba Wietnamce z byłego stadionu Europa w Warszawie prowadzą jacyś.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
wszystko fajnie tylko szkoda że nie można wypłacić, byłem dosłownie we wszystkich zakładkach i nigdzie nie ma info o wypłacie, a przeszukałem całą stronę przez kilka godzin
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Hehe ???? To fakt, że nieźle to ukryli ????
Klikasz bankowość ---&gt; po lewej stronie na górze masz &quot;Cashier&quot; najeżdżasz na to i pokażą Ci się opcje, gdzie zaraz pod depozytem będzie wypłata ???? pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Hehe ???? To fakt, że nieźle to ukryli ????
Klikasz bankowość ---&gt; po lewej stronie na górze masz &quot;Cashier&quot; najeżdżasz na to i pokażą Ci się opcje, gdzie zaraz pod depozytem będzie wypłata ???? pozdro
z wieloma przypadkami utrudniania wypłat się spotkałem ale z taką jeszcze nie :d ważne że fajne kursy i limity spore
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Warto się tam rejestrować?
Jak limity, jest polska waluta?
I co z wypłatą na skrilla? Nadal dostępna czy nie?
Warto się tam rejestrować - jak dla mnie warto, choćby dla Handi azjatyckich

Jak limity, jest polska waluta? - pograsz spokojnie nawet za parę K i jest PLN

I co z wypłatą na skrilla? Nadal dostępna czy nie? - jest i nie ma problemów z wypłatami
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 5

sateja

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, jak przebiega proces weryfikacji?
Skan dowodu czy jakieś inne udziwnienia?
Dzięki za szybką odpowiedź kolego mazitbg
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, jak przebiega proces weryfikacji?
Skan dowodu czy jakieś inne udziwnienia?
Dzięki za szybką odpowiedź kolego mazitbg
Skan dowodu.
Przy rejestracji można wziąć bonus 300 pln - obrót wychodzi ponad 30 000 złotych, chyba że wcześniej go przegrasz. Dla surebetowców żaden problem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 5

sateja

Użytkownik
Zarejestrowałem się i chciałem zmontować pierwszy kupon.
Czy możliwe są tylko duble i triple?
Powyżej wskakują mi jakieś systemy : yankee, kanadyjski, goliath...
Nie ma opcji postawieniakuponu AKO z 5-6 zdarzeń jako jeden zakład?
 
S 5

sateja

Użytkownik
Przepraszam za posta pod postem ale może się komuś przyda informacja.
Można normalnie stawiać kupon 3+ wydarzeń.
Dopiero zagłębiam się w Dafabet, ale póki co jestem bardzo zadowolony.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Wypłacał ktoś ostatnio na skrill bo ja już czekam czwarty dzień?
No to coś jest mocno nie tak, wypłaty od nich idą bardzo szybko.
Sprawdz czy na pewno masz wykonany obrót za ostatnią wpłatę/bonus ;) Jesli tak to wal na live czat.
 
G 13

gris

Użytkownik
Nigdy nie korzystałem z bonusa a wypłacałem już w przeszłości i się zdziwiłem, że tyle to trwa. Tak zrobię napiszę do nich. Może gdzieś się &quot;zapodziała&quot; moja wypłata.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Powyżej wskakują mi jakieś systemy : yankee, kanadyjski, goliath...
Abyś wiedział czym są te jakieś systemy, bo z czasem może to Ci się przydać:
Patent
Zakład Patent składa się z 7 różnych zakładów złożonych z 3 różnych zakładów składowych na 3 różne zdarzenia. Zakład Patent składa się z 3 singli (3 różne zakłady na 3 różne zdarzenia), 3 akumulatorów dwuelementowych i 1 akumulatora trójelementowego. Przy jednym trafionym zakładzie otrzymujesz pierwszy zwrot z zakładu.
Yankee
Zakład Yankee składa sie z 11 różnych zakładów złożonych z 4 różnych zakładów składowych na 4 różne zdarzenia: W skład zakładu Yankee wchodzi 6 akumulatorów dwuelementowych, 4 akumulatorów trójelementowych i 1 akumulator czteroelementowy. Dwa trafione pojedyncze zakłady przynoszą Ci pierwszy zwrot z zakładu.
Super Yankee (Canadian)
Zakład Super Yankee (lub Kanadyjski) składa się z 26 różnych zakładów złożonych z 5 różnych zakładów składowych na 5 różnych zdarzeń: W skład zakładu Super Yankee wchodzi 10 akumulatorów dwuelementowych, 10 zakładów trójelementowych, 5 zakładów czteroelementowych i 1 akumulator pięcioelementowy. Dwa trafione pojedyncze zakłady przynoszą Ci pierwszy zwrot z zakładu.
Heinz
Zakład Heinz to 57 zakładów złożonych z 6 różnych zakładów składowych na 6 różnych zdarzeń. W skład zakładu Heinz wchodzi 15 akumulatorów dwuelementowych, 20 akumulatorów trójelementowych, 15 akumulatorów czteroelementowych, 6 zakładów w systemie 5z6 (patrz niżej zakłady systemowe) i 1 akumulatora sześcioelementowego. Dwa trafione pojedyncze zakłady przynoszą Ci pierwszy zwrot z zakładu.
Super Heinz
Zakład Super Heinz to 120 zakładów złożonych z 7 różnych zakładów na 7 różnych zdarzeń. W skład zakładu Super Heinz wchodzi 21 akumulatorów dwuelementowych, 35 akumulatorów trójelementowych, 35 zakładów w systemie 4z7 (patrz niżej zakłady systemowe), 21 zakładów w systemie 5z7 (patrz niżej zakłady systemowe), 7 zakładów w systemie 6z7 (patrz niżej zakłady systemowe) i 1 Akumulator siedmioelementowy. Dwa trafione pojedyncze zakłady przynoszą Ci pierwszy zwrot z zakładu.
Goliath
Zakład Goliath to 247 zakładów złożonych z 8 różnych zakładów składowych na 8 różnych zdarzeń, zestawionych w różnych kombinacjach. W skład Zakładu Goliath wchodzi 28 akumulatorów dwuelementowych, 56 akumulatorów trójelementowych, 70 zakładów w systemie 4z8 (patrz niżej zakłady systemowe), 56 zakładów w systemie 5z8 (patrz niżej zakłady systemowe), 28 zakładów w systemie 6z8 (patrz niżej zakłady systemowe), 8 zakładów w systemie 7z8 (patrz niżej zakłady systemowe) i 1 akumulator ośmioelementowy. Dwa trafione pojedyncze zakłady przynoszą Ci pierwszy zwrot z zakładu.
 
shizok123 10

shizok123

Użytkownik
Ok a więc napiszę dla tych którzy kiedyś będą w mojej sytuacji. Chciałbym nauczyć się tego co tutaj napiszę z czyjegoś błędu ale przyszło mi z mojego.
Niestety nie miałem środków żeby grać surebety i prędzej czy później wyciągnąć całą kasę z Dafabet. Grałem różnymi systemami i w ogólnym rozrachunku naprawdę kiepsko się to skończyło zanim zorientowałem się co można zrobić.
( dziś autentycznie słyszałem śmiejącego się ze mnie pana Boga w głowie )

W Dafabet jeśli masz postawiony zakład to nie liczy się on do Twojego obecnego stanu konta. Pewnie u większości booków azjatyckich też tak jest.
Jeśli masz dużo kasy którą zamroziłeś u buka z kolosalnym roll overem bo źle weszły Ci surebety zrób to:
(sprawdzone w Dafabet, u innych radzę poczytać w necie)

Krok 1.
(Musisz się liczyć ze stratą bonusa który otrzymałeś od Dafabet lub innego buka
W moim przypadku depozyt wynosił 120 gbp + 60 gbp bonusu.)
Zostawiasz na koncie początkowy depzyt + bonus który Ci przyznali
Całą resztę wygranych stawiasz w jakimś kursie np 1.05 i robisz leya na betfair żeby zabezpieczyć się przed ewentualną stratą.
Krok 2.
Kontaktujesz się z live chatem i informujesz ich, że chcesz zrezygnować z promocji bonusu. Oni upewniają się 20x czy aby napewno i informują Cię, że w przypadku zakończenia promocji zostanie zabrany Ci bonus + wszystkie wygrane na co oczywiście się zgadzasz. Po paru chwilach na koncie zostaje Ci tylko depozyt początkowy i odbierany jest bonus.

Krok 3

Wypłacasz depozyt z konta na swoje konto skrill lub inne bo roll over jest już odblokowany przez system.

Krok 4

Czekasz aż kasa z dafabet beziecznie wróci na Twoje konto skrill i do tego czasu zakład w Dafabet który wcześniej postawiłeś już powinien być rozstrzygnięty.
Na to, że trafisz akurat lay&#39;a na betfair jest mała szansa więc kasa najzwyczajniej wraca Ci na konto Dafabet. Teraz spokojnie możesz wypłacić wszystkie środki na swoje konto skrill bo nie są już objęte roll overem (tą opcję wyłączył agent z live chatu zamykając promocję na Twoim koncie).

PS
Naprawdę radzę NAJPIERW wypłacić depozyt który Ci zostawili a później dopiero resztę środków która wróciła z betu, bo jest szansa, że mają procedurę sprawdzania stanu konta przed wypłatą i może się okazać, że jesli poczekamy aż bet się rozstrzygnie i będziemy chcieli wypłacić całość czyli depozyt + wygrane, to agenci zorietują się co się stało.
Dla ciekawych ile straciłem to ze smutkiem muszę stwierdzić, że poszło się walić ponad 2/3 mojego wyrobionego bank rolla. Całe szczęście wyciągnąłem też swoją własną zainwestowaną kasę którą tam miałem. Więc nic tak naprawdę nie straciłem z własnych pieniędzy, zostałem z czymś do gry i dostałem dobrą szkołę życia. Może to dziwnie zabrzmi na tym forum, ale cieszę się, że jutro NIE BĘDĘ musiał nic obstawiać i szukać jakiś value betów aby ratować kasę. Kamień z serca.
PAMIĘTAJCIE !!! ZAWSZE CZYTAJCIE REGULAMIN ZANIM ZACZNIECIE GDZIEŚ GRAĆ !!!
Oszczędzicie sobie kasę, czas i nerwy.
Pozdrawiam
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Dodałbym do plusów bardzo fajną promocję na mecze ich partnerów w EPL czyli Everton i Aston Ville. W skócie - zwracają do 150 pln za przegrany zakład na dokładny wynik (mecze Aston Villa i Everton) jeśli się przegra, a któryś z tych zespołów wygra swój mecz. Zresztą promocja ta też dobrze i szczegółowo opisana jest na ich stronie i w jezyku polskim ;)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Na samym początku rzuca się w oczy fakt, iż strona się ślimaczy i wczytuje jakby chciała a nie mogła. Nie raz zdarza się tak, że dopiero po kilkukrotnym odświeżeniu wskakuje oferta.
Sprawa druga, wybrałem sobie singla na nieparzyste gole po kursie 2, jako singiel było wszystko w porządku. Gdy dodałem drugi taki zakład z innego meczu na kuponie nie widniały kursy 2x2 a już 1,99x1,99. Czy to powszechna praktyka u tego buka?
Co do reszty póki co nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ dopiero założyłem konto.
 
Do góry Bottom