>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

J 18

joepike

Użytkownik
ode mnie duży minus za niższe kursy po zalogowaniu. czytałem już gdzieś o tym na forum i sam mam podobnie. odwiedzając stronę jako gość kursy są wyższe niż logując się na swoje konto gracza. sprawdzałem kilkukrotnie na tym samym zdarzeniu więc nie jest to błąd.
plusem na pewno jest widoczność limitów, strona w języku pl
 
yam 93

yam

Użytkownik
Nizsze kursy sa dla europejczykow, azjaci graja po takich jak podaja.
W mansion88 sa identyczne kursy i po zalogowaniu nie spadaja dla nikogo.
Minusem, ze maja limity na 50-100eur, ale mozna kilka razy zagrac to samo po identycznym kursie z takimi limitami.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam

Bardzo proszę o pomoc w temacie gdzie mogę zobaczyć swoje dane osobowe w Dafabet

Nie wiem co mam kliknąć a muszę zweryfikować konto.
Nie istnieje taka możliwość aby zobaczyć swoje dane osobowe.
Dla mnie też na samym początku wydawało się to dziwne.
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera. Dzisiaj od kilku godzin mają awarie serwera i taka sytuacja bardzo często się powtarza. Do tego bardzo szybko nakładają limity. Kursy średnie. Zdecydowanie radze poszukać lepszego bukmachera a w obecnych czasach jest w czym wybierać.
 
yam 93

yam

Użytkownik
&quot;Od kilku dni pracujemy nad rozwiazaniem problemu ataku internetowego wykonanego przez strony trzecie na nasz serwis. Nasi klienci moga napotkac utrudnienia w korzystaniu z naszych uslug.
Oferujemy cwierc miliona dolarów $250,000 za informacje, które moga pomóc nam zaprzestac ataków na nasz serwis online.
Przepraszamy za powstale przerwy w dzialaniu serwisu. Jako najwiekszy operator hazardowy w Azji gwarantujemy naszym klientom, ze priorytetem pozostaje ich obsluga. W zwiazku z tym zapewniamy, ze wszystkie loginy i hasla sa w 100% bezpieczne i niedostepne dla stron trzecich. Dziekujemy za cierpliwosc.
Dafabet pracuje nad rozwiazaniem problemów, które moga napotkac nasi klienci. Mamy nadzieje, ze nasz serwis wkrótce wróci do optymalnego dzialania. Poinformujemy naszych klientów o nowosciach zwiazanych z atakiem.
Dafabet&quot;
 
dawid126p 2,5K

dawid126p

Użytkownik
Ja tez miałem problemy z tą stroną, dzisiaj chiałem zrobić depozyt i pieniądze nie przeszły na konto, a ze skrilla mi odjęło. Napisałem do nich w tej sprawie, długo tam się czeka na odpowiedź?
 
dawid126p 2,5K

dawid126p

Użytkownik
Wysyłanie maili na polski support nic nie dawało, ale po rozmowie na livechacie rozwiązali problem i depozyt dotarł na konto.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Grywam tam regularnie, z bonusem ( co prawda dawno zakłądałem konto i obracałem bonus) nie było żadnych problemów. Weryfikacja standardowa bez żadnego uporczywego dosyłania dokumentów. Śmiało moge polecić jesli ktoś gra dużo HA, bo kursy mają często najwyższe w branży ;)
 
M 0

maik86

Użytkownik
Gorąco polecam. Kursy jak już ktoś wspominał bardzo wysokie, do tego mała marża przy zakładach live i nie ma opłat przy wypłatach na Skrill, co jest przewagą w porówananiu do PinnacleSports
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
ode mnie duży minus za niższe kursy po zalogowaniu. czytałem już gdzieś o tym na forum i sam mam podobnie. odwiedzając stronę jako gość kursy są wyższe niż logując się na swoje konto gracza. sprawdzałem kilkukrotnie na tym samym zdarzeniu więc nie jest to błąd.

plusem na pewno jest widoczność limitów, strona w języku pl

zawsze jak czytam podobne wypowiedzi to się zastanawiam czemu ja nie mam takiego farta:grin:
 
Do góry Bottom