>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

dźwięki ściśle tajne - eska

endriu 361

endriu

Forum VIP
otworzyłem ten temat, aby poznać typy naszych forumowiczów, a to dlatego że mamy teraz ładną kumulację, a dźwięk który teraz jest nie daje mi spokoju, bo na pewno go znam ale nie mogę sobie przypomnieć co to może być ... podpowiedzi do konkursu to:
nie powinniśmy o tym zapominać
przedmiot jest z metalu
moja aktualna propozycja to na tę chwilę... zamykanie drzwi, a konkretnie to odgłos zamka w drzwiach, oczywiście tych nowszych, a nie starego typu ... nie wiem czy to, to ale na pewno w dźwięku jest sprężyna, bo gdy dałem na prawie full w głośnikach to chyba jest tam ją słychać ...
czekam na opinie innych :-D
http://dst.eska.pl/
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
jak wygrasz dzieki mojej odpowiedzi to na prowizje bede czekac :mrgreen:
nie śle tej odpowiedzi, w sumie to jeszcze żadnej nie wysłałem, ale z tych wszystkich odpowiedzi na eska.pl wynika że możemy się mylić, z naszymi typami :kwasny4565:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jeszcze to jest? Pamietam jak przed rokiem chwile słuchałem eski to 2 razy zgadłem ,tylko że nie wysyłałem ,ale usatysfakcjonowany byłem nieźle! ????
 
S 0

smack

Użytkownik
W puli mamy juz 30 talzenów ???? .
Jak narazie padly nastepujace odpowiedzi:
-pracujaca betoniarka x3
-dzwiek maszyny drukarskiej
-uruchomienie gry typu jednoreki bandyta
-odglos jadacego pociagu slyszany na zewnatrz
-drukujaca drukarka
-odglos jadacego pociagu slyszany wewnatrz wagonu
-wciaganie kabla do odkurzacza
-otwieranie bramy garazowej
-wybieranie numeru na starej tarczy telefonu
-wybieranie numeru w starym telefonie z karbka
-pranie w pralce automatycznej
-wycieraczki samochoodowe
-robot kuchenny (mikser)
Co do poprawnej odpowiedzi to nadal niewiem hehe ale mysle ze NIE jest to urzadzenie wyposazone w silnik spalinowy, urzadzenie to charakteryzuje sie równa praca. Slychac taki specyficzny turkot jakby ciecie drzewa pila (ale troche za wolno).
Piszcie co wam przychodzi do glowy
Adres strony http://dst.eska.pl/
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja tak inni myślałem o betoniarce, lecz ludzie wolą tracić swoje szanse nie patrząc na stronę, na razie nic mi nie przychodzi do głowy, lecz tak jak ostatnio w kłódce było wyraźnie słychać sprężynę tak i w tym dźwięku jest taki specyficzny dźwięk w tle ... za chwilkę będzie kolejny strzał, i kolejna betoniarka pewnie ... hehehe
 
S 0

smack

Użytkownik
ja tak inni myślałem o betoniarce, lecz ludzie wolą tracić swoje szanse nie patrząc na stronę, na razie nic mi nie przychodzi do głowy, lecz tak jak ostatnio w kłódce było wyraźnie słychać sprężynę tak i w tym dźwięku jest taki specyficzny dźwięk w tle ... za chwilkę będzie kolejny strzał, i kolejna betoniarka pewnie ... hehehe
tym razem padla odpowiedz dzwiek wycieraczek samochodowych
to chyba musialyby byc wycieracki pokryte szczotka druciana albo czym innym hehe
 
S 0

smack

Użytkownik
I juz mamy 30000zl w puli
Podpowiedz jest taka: to cos znacznie ulatwia nam zycie
Troche przypomina mi to tartak
 
Do góry Bottom