>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

dźwięki ściśle tajne - eska

endriu 361

endriu

Forum VIP
otworzyłem ten temat, aby poznać typy naszych forumowiczów, a to dlatego że mamy teraz ładną kumulację, a dźwięk który teraz jest nie daje mi spokoju, bo na pewno go znam ale nie mogę sobie przypomnieć co to może być ... podpowiedzi do konkursu to:
nie powinniśmy o tym zapominać
przedmiot jest z metalu
moja aktualna propozycja to na tę chwilę... zamykanie drzwi, a konkretnie to odgłos zamka w drzwiach, oczywiście tych nowszych, a nie starego typu ... nie wiem czy to, to ale na pewno w dźwięku jest sprężyna, bo gdy dałem na prawie full w głośnikach to chyba jest tam ją słychać ...
czekam na opinie innych :-D
http://dst.eska.pl/
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
jak wygrasz dzieki mojej odpowiedzi to na prowizje bede czekac :mrgreen:
nie śle tej odpowiedzi, w sumie to jeszcze żadnej nie wysłałem, ale z tych wszystkich odpowiedzi na eska.pl wynika że możemy się mylić, z naszymi typami :kwasny4565:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jeszcze to jest? Pamietam jak przed rokiem chwile słuchałem eski to 2 razy zgadłem ,tylko że nie wysyłałem ,ale usatysfakcjonowany byłem nieźle! ????
 
S 0

smack

Użytkownik
W puli mamy juz 30 talzenów ???? .
Jak narazie padly nastepujace odpowiedzi:
-pracujaca betoniarka x3
-dzwiek maszyny drukarskiej
-uruchomienie gry typu jednoreki bandyta
-odglos jadacego pociagu slyszany na zewnatrz
-drukujaca drukarka
-odglos jadacego pociagu slyszany wewnatrz wagonu
-wciaganie kabla do odkurzacza
-otwieranie bramy garazowej
-wybieranie numeru na starej tarczy telefonu
-wybieranie numeru w starym telefonie z karbka
-pranie w pralce automatycznej
-wycieraczki samochoodowe
-robot kuchenny (mikser)
Co do poprawnej odpowiedzi to nadal niewiem hehe ale mysle ze NIE jest to urzadzenie wyposazone w silnik spalinowy, urzadzenie to charakteryzuje sie równa praca. Slychac taki specyficzny turkot jakby ciecie drzewa pila (ale troche za wolno).
Piszcie co wam przychodzi do glowy
Adres strony http://dst.eska.pl/
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja tak inni myślałem o betoniarce, lecz ludzie wolą tracić swoje szanse nie patrząc na stronę, na razie nic mi nie przychodzi do głowy, lecz tak jak ostatnio w kłódce było wyraźnie słychać sprężynę tak i w tym dźwięku jest taki specyficzny dźwięk w tle ... za chwilkę będzie kolejny strzał, i kolejna betoniarka pewnie ... hehehe
 
S 0

smack

Użytkownik
ja tak inni myślałem o betoniarce, lecz ludzie wolą tracić swoje szanse nie patrząc na stronę, na razie nic mi nie przychodzi do głowy, lecz tak jak ostatnio w kłódce było wyraźnie słychać sprężynę tak i w tym dźwięku jest taki specyficzny dźwięk w tle ... za chwilkę będzie kolejny strzał, i kolejna betoniarka pewnie ... hehehe
tym razem padla odpowiedz dzwiek wycieraczek samochodowych
to chyba musialyby byc wycieracki pokryte szczotka druciana albo czym innym hehe
 
S 0

smack

Użytkownik
I juz mamy 30000zl w puli
Podpowiedz jest taka: to cos znacznie ulatwia nam zycie
Troche przypomina mi to tartak
 
Do góry Bottom