>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

dźwięki ściśle tajne - eska

endriu 361

endriu

Forum VIP
Teraz nowy dzwiek, mysle ze to przewijanie kasety magnetofonofej
ja sądzę dokładnie to samo, a jeszcze ten obrazek w który się klika aby sprawdzić dźwięk tak się ładnie patrzy heh ... kurcze muszę mieć parę zł na koncie, a mam niestety przeszło zeta lipa :-D
 
S 0

smack

Użytkownik
ja sądzę dokładnie to samo, a jeszcze ten obrazek w który się klika aby sprawdzić dźwięk tak się ładnie patrzy heh ... kurcze muszę mieć parę zł na koncie, a mam niestety przeszło zeta lipa :-D
poczekamy, zobaczymy co powiedza sluchacze, moze wysle eska ale jak bedzie tak z 8000 ????
Ciekawi mnie ile ludzi wysyla smsy w ciagu godziny
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
poczekamy, zobaczymy co powiedza sluchacze, moze wysle eska ale jak bedzie tak z 8000 ????
Ciekawi mnie ile ludzi wysyla smsy w ciagu godziny
mnie też, ja nie wiem czy uda mi się zdobyć sarkę tak szybko bez wychodzenia z domu, ale jak kumpel mi przeleje jeśli ma to wyślę ... mam w 36i6 :-D
 
S 0

smack

Użytkownik
matko od takich odpowiedzi zdążę kupić doładowanie przed szkołą i wyślę esa heh ... ale zieja z tej babki ????
ludzie to chyba maja problem ze sluchem, a co do dzwieku trzymam sie tej kasety ale moze to byc tez przewijanie tasmy filmowej, ogolnie to przewijanie czegos tam...
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ludzie to chyba maja problem ze sluchem, a co do dzwieku trzymam sie tej kasety ale moze to byc tez przewijanie tasmy filmowej, ogolnie to przewijanie czegos tam...
ja bym powiedział &quot;przewijanie kasety&quot; i tyle :-D
 
S 0

smack

Użytkownik
W puli juz 52 tysiaczki. Wysylam smsy od wczoraj i nie mam szczescia dostac sie na antene radia... ale odpowiedz znam :-D
 
S 0

smack

Użytkownik
ja myślę ... chodź sam w to nie wierze, że to ...

włączanie starego typu telewizora ????
przysluchaj sie dokladnie, po wlaczeniu klawisza (czy jak to nazwac) slychac jak cos wiruje. Moim zdaniem to wiruje rozklekotany wiatraczek.
Trzymam sie okapu kuchennego, jutro sie okaze bo podobno do jutra ta gra ma trwac.
 
C 0

cac

Użytkownik
hmmm....
moze masz racje chociaz mi sie nie wydaje...
mysle ze to nie wcisniecie klawisza tylko jakiegos przelacznika ktory za moment &quot;odbija&quot; (po wykonaniu przez &quot;maszynke&quot; czynnosci)....
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
hmmm....
moze masz racje chociaz mi sie nie wydaje...
mysle ze to nie wcisniecie klawisza tylko jakiegos przelacznika ktory za moment &quot;odbija&quot; (po wykonaniu przez &quot;maszynke&quot; czynnosci)....
mi to by pasowało tak

włącznie nagrywania i automatyczne wyłączenie w radiu kasetowym

czyli po prostu włączenie kasety do nagrywania, w momencie gdy za chwilę ma się skończyć na niej miejsce i sam pstryczek wyskoczy ... bo tak jest :spokodfhgfh:
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
mi to by pasowało tak
włącznie nagrywania i automatyczne wyłączenie w radiu kasetowym
czyli po prostu włączenie kasety do nagrywania, w momencie gdy za chwilę ma się skończyć na niej miejsce i sam pstryczek wyskoczy ... bo tak jest :spokodfhgfh:
byla juz podana ta odpowiedz i jest nieprawidłowa ;)
 
S 0

smack

Użytkownik
wszystko co zwiazane z odtwarzaczami kasetowymi czyli nagrywanie, przewijanie i jeszcze cos... bylo.
Ja Wam mówie ze to okap kuchenny :-D
 
Do góry Bottom