>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy poker jest ustawiony?

G 0

gosztu

Użytkownik
A niby po co miałby być ustawiany? Pokerroomy żyją z obrotu. Nie zależy im, żeby ludzie przegrywali, a wręcz przeciwnie. Zależ im żeby grali jak najwięcej. Fold rzeczywiście imponujący, ale widziałem jeszcze lepsze ;)
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
A niby po co miałby być ustawiany? Pokerroomy żyją z obrotu. Nie zależy im, żeby ludzie przegrywali, a wręcz przeciwnie. Zależ im żeby grali jak najwięcej. Fold rzeczywiście imponujący, ale widziałem jeszcze lepsze ;)
temat rzeka, kiedys zrozumiesz posiedz w tym wiecej
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
biorąc pod uwagę jak mało osób rozumie, że numery w totolotka 1 2 3 4 5 6 są tak samo prawdopodobne jak każda inna &quot;dziwna&quot; kombinacja, nic dziwnego, że tak wiele osób wierzy w ustawianego pokera...
Polecam pograć live, wtedy szybko stwierdzicie, że krupier także jest podkręcony.
Większość zapewne ocenia grę na podstawie jednego rozdania. W długim okresie czasu lepsza ręka zawszę będzie wygrana. Jeżeli w lotto padły by liczby 1,2,3,4,5,6 na 100% znalazły by się osoby które twierdziły by że losowanie zostało ustawione.
Rozdanie PokerStars nr 103703277181: Turniej nr 781125255, $10+$1 USD
Hold&#39;em No Limit - Poziom XVI (1250/2500) - 05/09/2013 18:25:40 CET
[05/09/2013 12:25:40 ET]
Stół &#39;781125255 46&#39; 9-max Miejsce nr 3 to rozdający
Miejsce 1: player2003 (308174 żetonów)
Miejsce 2: Holmsted11 (119966 żetonów)
Miejsce 3: AndreBusato (22527 żetonów)
Miejsce 4: SylwekXXS1 (83233 żetonów)
Miejsce 5: P458Y (50522 żetonów)
Miejsce 6: DavixinAA (73670 żetonów)
Miejsce 7: ari0nn (54360 żetonów)
Miejsce 8: AfraocOG (60375 żetonów)
Miejsce 9: appell (22025 żetonów)
player2003: wpłaca ante 250
Holmsted11: wpłaca ante 250
AndreBusato: wpłaca ante 250
SylwekXXS1: wpłaca ante 250
P458Y: wpłaca ante 250
DavixinAA: wpłaca ante 250
ari0nn: wpłaca ante 250
AfraocOG: wpłaca ante 250
appell: wpłaca ante 250
SylwekXXS1: wpłaca małą ciemną 1250
P458Y: wpłaca dużą ciemną 2500
*** KARTY WŁASNE ***
Gracz SylwekXXS1 otrzymał [Ac Jh]
DavixinAA: pasuje
ari0nn: pasuje
AfraocOG: pasuje
appell: pasuje
player2003: przebija 2779 do 5279
Holmsted11: pasuje
AndreBusato: przebija 16998 do 22277 i wchodzi all-in
SylwekXXS1: sprawdza 21027
P458Y: pasuje
player2003: pasuje
*** FLOP *** [Js 5d Qc]
*** TURN *** [Js 5d Qc] [Tc]
*** RIVER *** [Js 5d Qc Tc] [Th]
*** POKAZANIE KART ***
SylwekXXS1: pokazuje [Ac Jh] (dwie pary, Walety oraz Dziesiątki)
AndreBusato: pokazuje [Td As] (trójkę, Dziesiątki)
AndreBusato wygrał 54583 z puli
*** PODSUMOWANIE ***
Łączna pula 54583 | Prowizja 0
Co na to powiecie ? Ustawione ?
Przykład z gry live ja 3c4c gosciu 3d8c ja na BB gosc call/ja check 1/1 flop 5c7c2h gosciu bet 2XBB ja call turn Qh gosciu check ja 2XBB gosciu call i river 10d ja 3XBB gosciu CALL. Pytanie na co on liczył ? Może mi ktoś sensownie odpowiedzieć ? Podstawiony był? Skąd on wiedział że ja mam mniejsze nic od niego ? Ja stawiając liczyłem na kolor lub strita a a mój zakład po riverze był blefem a co było celem jego gry ?
 
J 10

jkoww

Użytkownik
Na necie się uważa, że jest ustawiony bo są &quot;chore&quot; akcje ale to wg. mnie poprostu wynika tylko z robionego volume. NA żywo przecież nikt nie trzaśnie nawet kilku-kilkunastu k rąk dziennie. A przy takiej skali wiadomo, że AA będą łamane itp. raz na jakiś czas. Po co soft miałby być rigged? Jak ktoś ma problemy to generalnie nie powinien grać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Wg mnie także nie powinno się drążyć tego typu tematu.
Nawet jeśli Poker jest gdzie nie gdzie podkręcony to i tak nic nie udowodnisz.
Ja osobiście uważam że możliwe jest by grając online mogą przy stole być boty.
Ja kiedyś regularnie grałem na BWIN i tam faktycznie dość często były cyrki, raz grałem w turnieju gdzie gracz pewien mając słabą rękę typu 5,8 River dawał mu win. I z tego co pamiętam była taka seria może 5-6 razy za porządkiem i do tego taki gracz wygrywał turniej, ale ogólnie dużo miałem podobnych sytuacji na BWIN, wiadomo jest że w pokerze wszystko jest możliwe i ktoś może mieć rękę 3x razy A,A za porządkiem.

Grałem już kilka turnieju na Live i w to nie wierze by mogło być coś ustawione, jak niektórzy mówią iż krupier jest podstawiony, kompletna bzdura.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie ma to jak standardowe teorie spiskowe.
Wystarczy sobie zadac proste pytania. Na czym polega ten biznes ? I po co ryzykowac utrate graczy - klientow - pieniedzy botami czy podkrecanym w jakikolwiek sposob softem?
Do tego dorzucimy standardowa reakcje , ze jak nam river dojdzie to spoko - dobry call czy push, wszystko przeciwidziane toc to czysty skill. Jak przeciwnikowi dojdzie i dostaniemy suck outa to oczywiscie soft podrekcany...
Dajcie juz spokoj z tymi legendami ...
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Nie ma to jak standardowe teorie spiskowe.
Wystarczy sobie zadac proste pytania. Na czym polega ten biznes ? I po co ryzykowac utrate graczy - klientow - pieniedzy botami czy podkrecanym w jakikolwiek sposob softem?
Do tego dorzucimy standardowa reakcje , ze jak nam river dojdzie to spoko - dobry call czy push, wszystko przeciwidziane toc to czysty skill. Jak przeciwnikowi dojdzie i dostaniemy suck outa to oczywiscie soft podrekcany...
Dajcie juz spokoj z tymi legendami ...
w każdej legendzie jest jakas prawda, ale tak na poważnie to dodajmy że dany soft nic nie traci gdyż jest rozgrywka pomiędzy ludźmi, więc wg mnie tu nie ma mowy o podkręceniu, przy maszynach ruletkach tak i owszem ale nie w Pokerze.
 
kusiu_gunner 11

kusiu_gunner

Użytkownik
Na początku jak przegra się kilka razy AA, czy przegra się kilka coinów z rzędu, można się zacząć irytować i zrzucać winę na soft. Ale wystarczy trochę dłużej pograć, żeby wiedzieć, że AA czy KK to nie jest ręka która gwarantuje wygranie rozdania. I tak jak już wielu wspomniało przede mną, Pokerroomy nie mają żadnego interesu w ustawianiu rozdań.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Na początku jak przegra się kilka razy AA, czy przegra się kilka coinów z rzędu, można się zacząć irytować i zrzucać winę na soft. Ale wystarczy trochę dłużej pograć, żeby wiedzieć, że AA czy KK to nie jest ręka która gwarantuje wygranie rozdania. I tak jak już wielu wspomniało przede mną, Pokerroomy nie mają żadnego interesu w ustawianiu rozdań.
Mając AA czy KK czy jeszcze inną kartę w ciemno bez obejrzenia Flopa to masz jedynie dobrą rękę i tyle!! NIGDY NIE MA IDEALNEJ RĘKI Z IDEALNYM UKŁADEM!! Ile to się wtopiło z ręką A,A czy KK to nie zdołałbym zliczyć, znam ludzi zaawansowanych jeśli chodzi o Pokera większość z nich folduje mając rękę A,A, co prawda to głupie ale także mając taką rękę to dla osób emocjonalnych pierwszeństwo do wtopy.
 
kusiu_gunner 11

kusiu_gunner

Użytkownik
NIGDY NIE MA IDEALNEJ RĘKI Z IDEALNYM UKŁADEM!!
No chyba że trafisz nutsa ???? . Chodziło mi nawet nie o to, żeby pasować AA, ale o to zeby sie nie przejmować jak ktoś je połamie. Bo jak ktoś limpuje monstera i widzi flop z 4 czy 5 innymi graczami to jeśli flop nie polepszył układu to mała szansa na zwycięstwo.
A P* które jest włascicielem nowego FTP nie może sobie pozwolić na żadne wpadki jak wspomniał przedmówca, szczególnie że walczą o zalegalizowanie pokera on-line w USA
 
D 570

duff999

Użytkownik
Jestem w stanie uwierzyć , że w mniejszych pokerroomach można spotkać jakieś boty i inne cuda lub podkręcony soft. Wystarczy przytoczyć np Absolute Poker i gracza &quot;POTRIPPER&quot; (do znalezienia np na yt bądź w materiałach na google) . Jeśli chodzi o takie roomy jak Pokerstars , FullTilt to tam nie ma mowy o żadnym kręceniu ponieważ nie na tym polega ten biznes. na Starsach pieniądz tworzy pieniądz nie widzę sensu aby oszukiwać słabszych graczy bądź tym lepszym dawać jakiś handicap.
Należy pamiętać , że zwykle to Ci słabi gracze czują się oszukiwani ????
 
R 0

robertg4g

Użytkownik
Trochę grałem w pokera online, ale niestety psychicznie nie wytrzymuję wariancji. Jednak mniejsza z tym, odpowiadając przewrotnie na pytanie z tematy, ja zadam swoje:
- Czy bukmacherka jest ustawiona?
Pozdrawiam!
 
losiuu6 21

losiuu6

Użytkownik
Tak działa podświadomość, że gdy wygrywasz mając kilka procent nie bierzesz tego aż tak do siebie, a jak przegrywasz to 3 razy mocniej to odczuwasz ????
 
R 0

remisy

Użytkownik
też bym nie przesadzał, że wszystko ustawione jest - miliony turniejów, ale myślę że taka możliwość technicznie istnieje i nie słyszałem żeby jakieś kontrole techniczne to sprawdzały
 
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
Mysle ze temat jest bez sensu. O wszystkim mozna powiedziec ze jest ustawione kiedy mamy dluga czarna serie i nic nam nie wchodzi. Ktos wyzej dal dobre porownanie z lotto jakby padly liczby 1,2,3,4,5,6. W pokerze trzeba znac mozliwosci i wiedziec kiedy oplaca sie wchodzic, stawkowac, a kiedy nie i tyle.
 
Do góry Bottom