>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy poker jest ustawiony?

roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie ocenia sie pokera po kilku rozdaniach, jesli w dlugim terminie jestes na plus to ok jak nie to po prostu nie graj, proste.
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Na BWIN-ie w turniejach darmowych jaki płatnych są goście podstawieni
Tak, bwin podstawia swoich ludzi we freerollach żebyś nie mógł wygrać 0,20$ :jezora: Dzięki poprawiłeś mi humor na cały dzień ????

ps. Polecam ci zagrać w paru darmowych turniejach na bwin wtedy uwierzysz co za cyrki są
To zacznij grać poważniejsze turnieje a nie płaczesz, że ktoś we freerollu o grosze wykopał Cie z 10 2 offsuit. ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
Tak, bwin podstawia swoich ludzi we freerollach żebyś nie mógł wygrać 0,20$ :jezora: Dzięki poprawiłeś mi humor na cały dzień ????



To zacznij grać poważniejsze turnieje a nie płaczesz, że ktoś we freerollu o grosze wykopał Cie z 10 2 offsuit. ????
hehehe ciesze się bardzo ze ci humor poprawiłem a ty mnie za to rozbawiłeś do łez na bwin turnieje za 0.20 hahahah poszukaj mi takiego i daj znać haha
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
hahhahha ty stary dobrze się czujesz? jest temat więc pisze jakie miałem sytuacje i moje zdanie a to co napisałem to nie jest bujdą jak nie wiesz to nie mów może ty się z takim czymś nie stykłes ale ja tak i nie pisz mi że jak zacznę wygrywać bo ja jeśli chodzi o pokera nie jestem stratny dużych pieniędzy sporo wygrałem i wygrywam na BWIN dlatego gram bo tam jest w miarę wysoki poziom ale tam maja błedy i ustawki i nikt mi nie powie że poker nie jest ustawiony jeśli ruletka kasyna są ustawiane mecze to poker też jest bo jak im udowodnicie że ktoś jest podstawiony co a oni zarobią koniec tyle tematu to był mój ostatni komentarz na ten temat pozdro

ps. Polecam ci zagrać w paru darmowych turniejach na bwin wtedy uwierzysz co za cyrki są
nic ciekawego... opanuj emocje, gra toczyła się dodatek na wirtualne pieniądze ????
Podaję przykład (USOP Poznań turniej live zaliczany do cyklu turnieji z unibetu, jak nie wiesz to sprawdź gdziekolwiek) ????
Typ po flopie łapie fulla drugi nie ma nic, trash(smieci...) na turn i river dochodzi kareta i mamy podział... więc nikt Ci chyba na żywo kart nie ustawiał...;|
 
G 46

ghs

Użytkownik
hehehe ciesze się bardzo ze ci humor poprawiłem a ty mnie za to rozbawiłeś do łez na bwin turnieje za 0.20 hahahah poszukaj mi takiego i daj znać haha
Chłopcze, czy ty naprawdę myślisz, że ktoś się na Ciebie uwziął i Cię kręcą na sofcie pokerowym?
 
R 0

royalmarcin

Użytkownik
Witam,
Moje zdanie na ten temat jest takie, że ten cały poker jest podkręcony jak juz ktoś pisał wcześniej, strit za stritem, kolor czy full na zawołanie. Gram około 5 miescięcy na poker paradise i już 3 razy pokera trafiłem. Ogólnie żenada! Jak dla mnie niewiele ma to wspólnego z prawdziwym pokerem. Na dowód mogę powiedzieć że przeprowadzałem statystyki wyniki przerażające blisko 40% zwycięstw przez kolor lub strita. Jak dla mnie żenada
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Pomińmy możliwości techniczne takiego działania. Pytanie, po co pr miałby oszukiwać, przecież on ma działke zawsze (rake), niezależnie od tego kto wygrał.
Bardzo chciałbym zobaczyć twoje przerażające statystyki, mam nadzieje że nie zrobiłeś ich na próbie 20 rozdań.
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Dzisiaj grałem 2 turki pod rzad na &quot;krzaku&quot; KONG POKER ... i grał jakis chiniol xiazio czy jakos tak wrecz jestem pewny ze cos tutaj nie było uczciwe ... gosc mi przed flopem podbija stawke na 500 ... Ja mam AA wiec ALL IN gosc ALL IN i co pokazuje mi 4 2 ... na flop spada 2 2 2 turn 4 river 4 no myslałem ze zlece z krzesła ... podbija stawke z 4 2 jakby wiedział co go potem czekac bedzie ... Turniej numer 2 godzinke po tym pierwszym i znowu typek xiazio wpada na mój stolik ... wchodzi ALL IN z KQ ... Ja para 1010 wiec wchodze tez sam poczatek 1 albo 2 rozdanie ALL IN ... wypada na flopie KKQ turn Q river Q ... sam niewiem co mam myslec 2 razy to samo z tym samym gosciem ????
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
No czasami odbywaja sie bardzo ciekawe sytuacje. Bylem swiadkiem w sumie przed okolo godziny czegos niezwyklego. Jeden gracz trafil w all in 4 razy pod rzad wygrana na riverze z 4 innymi graczami. Przypadkowo bylem jednym z nich gdzie trafil na flopie i rivierze jedyna karte jak mogla mu pomoc wygrac. Ogolnie w takim przypadku po prostu zmieniam stol na inny albo nie gram dalej. Z moich obserwacji wynika ze najwieksze jaja dzieja sie na Bwin i nie polecam ich pokerromow. Duzo nie wiem o pokerze bo gram tylko i wylacznie dla przyjemnosci.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Najwieksze jaja dzieja sie na Paradise Poker. Ten soft jest jakos dziwnie ukierunkowany na jednego gracza niekiedy. Ciagle wygrywa ta sama osoba przez jakis czas.I niema sily ja przebic, zawsze ma lepszy uklad. Spotkalem sie z tym juz kilkadziesiat - jak nie kilkaset razy .
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
No dobra mozecie sobie mowic co chcecie ale nie wierze w to co zabaczylem dzisiaj na jednym ze stolow:

Turniej $22 buy in
Gracz nr 1 z dwoma asami ciagle podbija bo na flopie nie ma nic co mogloby mu zagrozic
Gracze nr 2 podbija z 6 i 4 kiedy na flopie nie ma kompletnie nic dla niego procz szansy na strita
Przed Rivera karta gracz nr 1 all in (jego turniejowe 1600)
Gracz nr 2 all in 1100 z jedynie mozliwoscia strita.
Szanse 94% dla asow no i oczywiscie ostatnia karta to=&gt;&gt;&gt;3 czyli strite.
Nie znam ani swiatowej slawy gracza, ani jakiegokolwiek ktory podbijal by 1100 czyli jego all in z niczym na kartach oprocz mozliwosci dokonczenia strita na rivierze w turnieju ze sporym $ buy-in.
BWIN oszukuje moim zdaniem;);)
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dziwić się, że ludzie uważają pokera za hazard skoro Ci którzy się już z nim spotkali i grają wygadują takie brednie.
Jego sprawa, jego pieniądze, donka nie widziałeś?
I jeszcze ten stereotyp o tym jaki to Bwin złodziej, oszust...
Przecież to dla całej sieci ONGAME, więc na 95% koleś z AA grał na innym oprogramowaniu.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Dziwić się, że ludzie uważają pokera za hazard skoro Ci którzy się już z nim spotkali i grają wygadują takie brednie.
Jego sprawa, jego pieniądze, donka nie widziałeś?
I jeszcze ten stereotyp o tym jaki to Bwin złodziej, oszust...
Przecież to dla całej sieci ONGAME, więc na 95% koleś z AA grał na innym oprogramowaniu.
Uwazam ze nie powinienes obejmowac w temacie calosci hazardu do jednego bukmachera, do tego jednego z najbogatszych. Jak juz mowilem gram dla czystej przyjemnosci i wielokrotnie zajrze do romow. W bwinie dzieja sie cuda jak wyzej opisane, nie wiem moze soft jest podkrecony na &quot;wieksza mozliwosc wyzszych kart&quot;. Nie wierze natomiast ze ktos podbija stawke z 6 i 4 i daje sprawdza all in z pozostalych 3/4 by wyzerowac konto na to ze wpadnie jedna karta ktora moze uratowac mu dupsko w drogim turnieju. Nie wcisnie mi nikt takiego kitu...

Wcisnalem takze na youtube poker bwin i o to co wyszlo(musisz kliknac bo chodzi mi glownie o komentarze):
http://www.youtube.com/watch?v=pUPXKtl-oOg&amp;amp;feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ITBtQTbOFVs&amp;amp;feature=related
 
R 0

rigged

Użytkownik
sajuken ja wczoraj grałem turniej live i sprawdzilem allina innego gracza z gutshotem (brakowalo srodkowej karty do strita) mialem tylko 3 outy. Przeciwnik mial JJ i trafilem swojego outa na river i co niby to tez jest ustawione?

Takich sytuacji w pokerze jest mnóstwo, tydzien temu rowniez na turku live przegralem z kolesiem, ktorego ratowala tylko jedna karta z talii i dostał ja na river...


Poker to nie hazard to gra umiejętności. Szczescie tez ma duzy wplyw ale przede wszystkim licza sie umiejetnosci.
 
A 52

androlo

Użytkownik
h
Uwazam ze nie powinienes obejmowac w temacie calosci hazardu do jednego bukmachera, do tego jednego z najbogatszych. Jak juz mowilem gram dla czystej przyjemnosci i wielokrotnie zajrze do romow. W bwinie dzieja sie cuda jak wyzej opisane, nie wiem moze soft jest podkrecony na &quot;wieksza mozliwosc wyzszych kart&quot;. Nie wierze natomiast ze ktos podbija stawke z 6 i 4 i daje sprawdza all in z pozostalych 3/4 by wyzerowac konto na to ze wpadnie jedna karta ktora moze uratowac mu dupsko w drogim turnieju. Nie wcisnie mi nikt takiego kitu...


Wcisnalem takze na youtube poker bwin i o to co wyszlo(musisz kliknac bo chodzi mi glownie o komentarze):

http://www.youtube.com/watch?v=pUPXKtl-oOg&amp;amp;feature=related




gosc podstawiony z pokera bwin
normalka z niczym wygrywa non stop


zenada
 
J 0

johanzz76

Użytkownik
Zauważyłem pewne zjawisko..dopadł mnie downsing w party,który już trwa jakieś 2 tygodnie(spoko,nie mam zamiaru wylewac tu swoich żalów ???? ).Spróbowałem pograc sit n go,i tu jest zgoła inaczej..może &quot;dupy nie urywa&quot;..ale da się grac ????
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
oczywiscie , ze ustawiony
np graja boty, sam tak pogrywam czasami
mozna tez grac na dwa lub trzy kompy czyli stolik na 6 osob w polowie nalezy do jednej osoby
i jeszcze jedno niektore konta widza twoje karty! SZOK
 
Do góry Bottom