>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czy obstawianie singli ma w ogóle sens ???

T 0

TakisobieTyper

Użytkownik
Witam ,jak w temacie czy obstawianie singli ma w ogóle sens , często w internecie możemy natknąć się na stwierdzenie że typer który osiąga yield na poziomie 4-6% jest już dobrym typerem ,a taki plus minus 10% to już mega kozak ,ludzie siedzący w zakładach od lat dobrze wiedzą że wykręcenie i utrzymanie takiego poziomu w długim okresie czasu jest mega wyczynem i teraz do sedna jeśli ktoś w ogóle zrobi taki wynik to i tak w Polsce będzie na minusie przez bandycki podatek 12% wiem wiem zawodowcy grają z dala od terytorium naszego pięknego kraju gdzie podatek nie obowiązuje ,ale nawet tam gra traci sens ,osiągnąć wyżej wymieniony poziom yield dla większości jest nie osiągalne ,na jednym z portali mam yield 6.9% co daje mi po miesiącu typowania plus 70j jest to nie wiele w porównaniu z poświęconym czasem na wybieranie zdarzeń ,do tego żeby finansowo miało to sens musimy obrócić kwota rzędu kilkunastu a nawet kilkudziesięciu tysięcy złoty w skali miesiąca lub danego okresu gry ,do tego z czego być może wielu poczatkujacych graczy nie zdaje sobie sprawy w momencie gdy przestaniemy przegrywać w moment zostaniemy zlimitowani lub zacznie nam się utrudniać grę ,żeby dostać bana od buka wcale nie trzeba być na dużym plusie ,reasumując wychodzi na to że zakłady to dobre miejsce dla ludzi z potężnym kapitałem i ogromną wiedzą w temacie .
 
P 1,2K

Pirania

Użytkownik
W Polsce przy 12% podatku nie ma sensu, bez tego podatku idzie znacznie lepiej.
Ja gram bo wychodzę na plus ale 25 lat grania już za mną 😉 zazwyczaj 2-5 zdarzeń max
 
Ostatnia edycja:
psychol32 468,9K

psychol32

Użytkownik
Witam ,jak w temacie czy obstawianie singli ma w ogóle sens , często w internecie możemy natknąć się na stwierdzenie że typer który osiąga yield na poziomie 4-6% jest już dobrym typerem ,a taki plus minus 10% to już mega kozak ,ludzie siedzący w zakładach od lat dobrze wiedzą że wykręcenie i utrzymanie takiego poziomu w długim okresie czasu jest mega wyczynem i teraz do sedna jeśli ktoś w ogóle zrobi taki wynik to i tak w Polsce będzie na minusie przez bandycki podatek 12% wiem wiem zawodowcy grają z dala od terytorium naszego pięknego kraju gdzie podatek nie obowiązuje ,ale nawet tam gra traci sens ,osiągnąć wyżej wymieniony poziom yield dla większości jest nie osiągalne ,na jednym z portali mam yield 6.9% co daje mi po miesiącu typowania plus 70j jest to nie wiele w porównaniu z poświęconym czasem na wybieranie zdarzeń ,do tego żeby finansowo miało to sens musimy obrócić kwota rzędu kilkunastu a nawet kilkudziesięciu tysięcy złoty w skali miesiąca lub danego okresu gry ,do tego z czego być może wielu poczatkujacych graczy nie zdaje sobie sprawy w momencie gdy przestaniemy przegrywać w moment zostaniemy zlimitowani lub zacznie nam się utrudniać grę ,żeby dostać bana od buka wcale nie trzeba być na dużym plusie ,reasumując wychodzi na to że zakłady to dobre miejsce dla ludzi z potężnym kapitałem i ogromną wiedzą w temacie .
Nie bardzo rozumiem jak to co tu napisałeś ma się do pytania zawartego w temacie.
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Screenshot_2024-06-02-08-27-37-792_com.miui.home-edit.jpg

Ciężka "robota" idealna jako druga, jako podstawowe źródło dochodu bardzo niebezpieczna i niewdzięczna, aktualnie, od ponad 2ch lat, w 3cim kraju(a w sumie w 5tym) gra na prawie 30 stu legalnych bukmacherów 🇮🇹 (5 ciu już nie ma na tej liscie bo ban 🚫) zapomnij o milionach z tego, jeśli chodzi o 🇵🇱 to jedyne wyjście to dać sobie spokój i wcale nie grać. Screenshot_2024-06-02-08-27-37-792_com.miui.home-edit.jpg Screenshot_2024-06-02-08-27-49-875_com.miui.home-edit.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +421
T 0

TakisobieTyper

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem jak to co tu napisałeś ma się do pytania zawartego w temacie.
Może trochę zakręciłem i nie jestem najlepszym pisarzem 🙃chodzi mi o to że nie bardzo opłaci się grać single bo ciężko wyjść na plus pomijam nawet kwestie podatkowe
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 41288

Ciężka "robota" idealna jako druga, jako podstawowe źródło dochodu bardzo niebezpieczna i niewdzięczna, aktualnie, od ponad 2ch lat, w 3cim kraju(a w sumie w 5tym) gra na prawie 30 stu legalnych bukmacherów 🇮🇹 (5 ciu już nie ma na tej liscie bo ban 🚫) zapomnij o milionach z tego, jeśli chodzi o 🇵🇱 to jedyne wyjście to dać sobie spokój i wcale nie grać. Pokaż załącznik 41288 Pokaż załącznik 41290
Tylko pozazdrościc możliwości korzystania z tak dużej ilości bukmacherów ,w PL pozostaje granie taśm dla zabawy lub tak jak piszesz zaprzestać całkowicie grania pzdr
Post automatycznie złączony:

W Polsce przy 12% podatku nie ma sensu, bez tego podatku idzie znacznie lepiej.
Ja gram bo wychodzę na plus ale 25 lat grania już za mną 😉 zazwyczaj 2-5 zdarzeń max
Ten podatek od zakładów to jest porażka ,ale z drugiej strony myślę że bukmachera ta na rękę 12% pokrywa gracz i tym samym odstrasza to typerów zawodowych ,obecnie betclik wzioł na siebie kwestie podatkowe ,ale na jak długo to się okaże
 
Ostatnia edycja:
psychol32 468,9K

psychol32

Użytkownik
Może trochę zakręciłem i nie jestem najlepszym pisarzem 🙃chodzi mi o to że nie bardzo opłaci się grać single bo ciężko wyjść na plus pomijam nawet kwestie podatkowe
Nie zgadzam się z tym. Według mnie tylko single gwarantują plus w dłuższym okresie czasu. Nie mówimy tu o graniu kursów 1.30 -1.50 bo to się nie opłaca. Co do grania singli w bukach z podatkiem to też się opłaca. Tylko kurs musi być konkretny. Ja grałem we wszystkich polskich firmach i w wielu przypadkach kursy na doga były lepsze niż w zagranicznych. Także po podatku wychodziło podobnie.
 
T 0

TakisobieTyper

Użytkownik
Nie zgadzam się z tym. Według mnie tylko single gwarantują plus w dłuższym okresie czasu. Nie mówimy tu o graniu kursów 1.30 -1.50 bo to się nie opłaca. Co do grania singli w bukach z podatkiem to też się opłaca. Tylko kurs musi być konkretny. Ja grałem we wszystkich polskich firmach i w wielu przypadkach kursy na doga były lepsze niż w zagranicznych. Także po podatku wychodziło podobnie.
W sumie masz rację ,kwestia kursów jest kluczowa ,bo rzeczywiście grając te niskie finansowy plus może być nie wielki i nieadekwatny do poświęconego czasu , też to zauważyłem że nasi opodatkowani bukmacherzy mają często wyższe kursy od zagranicznych pzdr.
 
Do góry Bottom