>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Curling

radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie jutro się zaczynaja MŚ mężczyzn.Zapraszam do dyskusji i pisania analiz odnosnie spotkań;) ja osobiscie czekam aż 1 mecze mina i zobacze kto jak gra;)
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Nikt nic nie pisze, rzeczywiście pierwsze mecze mogą sprawić niespodzianki - tylko pytanie gdzie, bo że Szkoci przegrają z Nową Zelandią albo Kanada z Francuzami to chyba mało kto wierzy (tyle że kursy badziewne). Niespodzianki bym upatrywał u Norwegów i chyba nie tylko ja, bo kursy poleciały z 3.3 na 2.9. Norwegowie słabo zaczynają turnieje, przynajmniej ostatnio. ⛔ mało brakło
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tylko trzeba się zastanowić czy warto grać Szkocję i Kanadę po kursach @1,1, przecież to jest kompletnie nie opłacalne i nie ma sensu. Według mnie na początku będzie ciężko coś wytypować. Ja pogram sobie na live dzisiejsze mecze taktyką o której już tu pisałem:
W każdym spotkaniu teoretycznie mamy przynajmniej jeden remisowy end ja już spróbowałem tak grać i idzie na tym zarobić. Gramy na live progresją na remis w każdym endzie, kursy na taki typ wynoszą @5,50 więc łatwo policzyć ile idzie zarobić zaczynając nawet od przysłowiowych 2 zł. Jeśli w pierwszych dwóch enadch padnie remis to proponuję już dalej nie grać danego meczu. Taka moja sugestia, bo na live jest bardziej opłacalny ten sport. :wink:
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Niemcy-Francja ✅ 5-6 po dodaatkowym endzie ;)
2,10

bet365
Francuzi wygrali 8-6 z Amerykanami ktorzy tak samo jak rodaczki kiepsko weszli w turniej bo w 1 meczu takim samym wynikiem przegrali z Niemcami. Obie druzyny graly rowniez z Kanada i tutaj Francuzi nawiazali walke i przegrali w ostatnim endzie 7-5. Niemcy od samego poczatku dostawali baty i polegli 9-2. Szanse wyrownane lecz ze wskazaniem na Żabojadów a ze kurs jeszcze wyzszy na nich to wypada zagrac.
Szwajcaria-Chiny ✅ 4-7 hehe
2,75

bet365
Chinczycy wlasnie przed chwila ulegli mocnym Szwedom 7-6 z ktorymi gospodarze polegli 8-4. Szwajcarzy pokonali Czechow 5-3 lecz po strasznych meczarniach. Czechow wczoraj Kitajce pokonali pewnie 9-5 a wiec kursu nie rozumiem i jest on chyba wystawiony tylko dlatego ze mistrzostwa odbywaja sie w Basel..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szkoda byloby zepsuc skutecznosc tak znakomitych typow i zlamac moja zasade grania tylko wysokich kursow w curlingu ale w meczach porannych nie powinno byc niespodzianek...
Francja-Nowa Zelandia 1,20 ⛔........... zasada zlamana i wtopa
Kanada-
Norwegia 1,40 ✅
ako 1,68
bet365
Francuzi wygrali z Niemcami, Amerykanami i polegli na poczatku z Kanadyjczykami. Nowa Zelandia dzisiaj sprawila ogromna niespodzianke pokonujac Norwegow ale wystarczy. Wygrali o to byl ich cel a Francuzow nie powinni zatrzymac.
Norwegowie pokonali Dunczykow, dostali baty od Szkotow i przegrali z kelnerami z Nowej Zelandii. Kanadyjczycy jesli ich nie oleja to powinni utrafic dwucyfrowke..
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
MŚ|Basel godzina 14:00
Dziś gospodarze turnieju zagrają w sesji popołudniowej z dobrze prezentującą się ekipą Szkocji,która ładnie zagrała dziś w meczu z Niemcami.
Szwajcaria w tym turnieju nie prezentuje się za dobrze ma na koncie 3 porażki i żadnej wygranej mam nadzieje że zła passa będzie trwać dalej,Szkoci po wygranej mogą przesunąć się w tabeli na czołową pozycję.
Szkocja-Szwajcaria typ 1 ( kurs 1,65) betsafe ✅ 7-4
Kolejnym spotkaniem którym się zainteresowałem jest pojedynek naszych południowych sąsiadów Czechów z ekipą Norwegi.
Norwedzy w tym turnieju prezentują się słabo i jeśli chcą coś w tym turnieju osiągnąć będą musieli za wszelką cenę pokonać dziś Czechów którzy,prezentują się tu całkiem przyzwoicie.Moim zdaniem będąca pod presją Norwegia może mieć problemy z Czechami a kurs 3,22 bardzo kusi.

Norwegia-Czechy typ 2 ( kurs 3,22) betsafe ⛔ 6-4 blisko było dogrywki
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
MŚ|Basel godzina 19:00
Chiny-Usa typ 2 ( kurs 1,71) betsafe ⛔ eh.
Doświadczona ekipa Usa spotka się z młodą rewelacyjną jak na razie w swoich dokonaniach ekipą Chińską.
Chiny w dzisiejszym meczu popełniły dużo błędów a mimo to wygrali w całym turnieju mają dużo szczęścia które mam nadzieję dziś zniknie i dostaną w końcu zasłużone lanie.Ekipa Usa w tym turnieju prezentuje się słabo i aby wierzyć w szansę o medale musi być dziś skoncentrowana na 100 % i wygrać.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szwajcaria-Kanada
4,00

Bet365
Kanada z 5 zwyciestwami, z taka gra nie wiem mialby im zagrozic, Szwecja nie wydaje mi sie na tyle mocna. Jednak nie zdziwilbym sie gdyby byl jakis ukłon w strone gospodarza. Patrzac pod katem sportowym to kurs powinien wynosic 6,00 a nie 4,00 a wiec nawet buki chyba spodziewaja sie mozliwego odpuszczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dokładnie jak Soltysiao myślałem o grze na Szwajcarię która w swojej ekipę porobiła troszkę zmian kadrowych co przyniosło to efektowną wygraną w meczu z Niemcami.
Czechy-Niemcy typ 1 ( kurs 2,15) betsafe ⛔ 3-4 do ostatniego momentu nie wiadomo było kto wygra
Czesi w każdym meczu pokazują &quot;pazur&quot; starają się walczyć do końca,dziś w meczu z Kanadyjczykami zaryzykowali w ostatnich partiach otwierając się i przegrali 4 punktami w 8 endzie.
Niemcy grają na tych mistrzostwach totalny piach już praktycznie nie mają szans na awans i mogą walczyć jedynie o oddanie &quot;czerwonej latarni&quot;.Zaczynali od wygranej żeby ponieść potem 4 porażki ich morale są na słabym poziomie i myślę że Czesi mogą poprzez swoją grę spokojnie pyknąć Niemców.
Szwecja-Usa typ 2 ( kurs 2,73--&gt;3,20) betsafe ✅ 1-10 ???? ale baty.
Tutaj chciałbym zwrócić uwagę na ekipę Usa iż w każdym meczu przegrywają 1 lub 2 punktami gdyby lepsza koncentracją i efektywność mogli by być w czołówce drużyn.
Patrząc na Szwecję można by napisać że wygrywają wszystko ale zwróciłbym uwagę że mają również chwile dekoncentracji w swoim zespole , najlepszym przykładem na to potwierdzenie był dzisiejszy 7end w którym dali zdobyć przeciwnikowi aż 4 punkty.
Coś czuję że jutro następuję przerwaną passa ekipy Szwedzkiej oraz nastąpi wkońcu wygrana Usa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Poszedł inwest na Czechów zobaczymy czy się opłaci..

Poczytałem trochę waszych analiz i postanowiłem zagrać po fajnym kursie na Czechy. Niemcy rzeczywiście nie zachwycają swoją formą 1 zwycięstwo i 4 porażki w dość marnym stylu.. Czechy nie stoją na straconej pozycji i myślę że dzisiaj ich motywacja do zwycięstwa będzie duża. Kolejny mecz grają z Nową Zelandią i teoretycznie maja szansę na 2 winy i wrócenie do gry. Niemcy poza meczem otwarcia nic nie pokazali. Myślę, że ten turniej dla nich będzie już zupełnie stracony jeśli dziś polegną. Trzymam kciuki za sąsiadów z południa ;)
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Szkocja-Chiny typ 2 ( kurs 2,73) betsafe ⛔ znów walka do ostatniego enda i porażka 7-6
Zajmująca 2 miejsce w turnieju ekipa Chińska spotka się w sesji wieczornej z ekipą Szkocką.
Chińczycy w tym turnieju stają się powoli niezłą rewelacją i mogą już powoli myśleć o walce o medale ,grająca totalnie ofensywnie bez żadnego respektu do rywala z pełnym luzem ,młoda ekipa moim zdaniem napsuję dziś troszkę humory Szkotom którzy również wysoko stoją lecz uważam że taki kurs to value.
w Pozostałych meczach totalna suchota
Norwegia-Szwecja typ 1 ( kurs 1,94) betsafe ✅ 8:3
Poprawiająca się gra Ulsruda kontra słabnąca gra Kauppa który dał dziś &quot;popis&quot; w meczu z Usa.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chiny-Szkocja 2,70 pinnacle ⛔ 6-7 szkoda
Szkocja-Chiny typ 2 ( kurs 2,73) Betsafe Zajmująca 2 miejsce w turnieju ekipa Chińska spotka się w sesji wieczornej z ekipą Szkocką. Chińczycy w tym turnieju stają się powoli niezłą rewelacją i mogą już powoli myśleć o walce o medale ,grająca totalnie ofensywnie bez żadnego respektu do rywala z pełnym luzem ,młoda ekipa moim zdaniem napsuję dziś troszkę humory Szkotom którzy również wysoko stoją lecz uważam że taki kurs to value.
Zdecydowanie popieram i do tego :


Nowa Zelandia-
Czechy 2,27 pinnacle ✅ 8-5 ;)
Pepiczki troche graja bez jaj w przeciwienstwie do rodzynka Nowej Zelandii ktora uz zrobila ogromne niespodzianki z Norwegia, Francja i przed chwila z Niemcami. Kurs zdecydowanie za wysoki i NZ dalej jest niedoceniana jak byla Korea u kobiet a wiadome gdzie doszly azjatki i niewykluczone ze NZ jeszcze namiesza sporo.
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Chińczycy rewelacją, ale wygrali z drużynami, które były w ich zasięgu - słabi Francuzi i po kolei beznadziejni Duńczycy, Amerykanie i fatalni Szwajcarzy. Owszem, byli też bliskiego wygrania ze Szwecją, ale to był 2. dzień zawodów. Myślę, że dzisiaj kubeł zimnej wody na Chińczyków spadnie, tym bardziej, że Szkoci muszą nadrabiać punkty. ✅
Typ na NZ też mi się nie podoba - ale tu już kieruję się tlyko przeczuciem ;). Czesi w końcu wysoko zaszli w ME. ⛔
Za to typ na Norwegó jak najbardziej TAK, którzy w turniejach zawsze się rozkręcają po jakimś czasie. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Na jutrzejszą sesję poranną proponuje dwa typki
Norwegia-Chiny typ 1 ( kurs 1,55) betsafe ✅ 7-5
Moim zdaniem Norwedzy są już na dobrych torach i obok Kanady są na chwilę obecną drużyną która może powalczyć o złoto.Strasznie poprawiła się gra Ulsruda który jest mocnym punktem drużyny.Chińczycy po początkowych świetnych meczach zaczynają puchnąć i młoda ekipa zaczyna jednak odczuwać presję.
Dania-Czechy typ 1 ( kurs 1,50) betsafe ✅9-8
Dzisiaj solidna gra Duńczyków przekonała mnie do siebie i powinni sobie spokojnie poradzić z naszymi południowymi sąsiadami.
AKO-2,33
Na jutro nie szukałbym jakiś sensacji na siłę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Norwegia-Chiny✅
1,60

Bet365

Norwegowie sie rozkrecaja z meczu na mecz i grja coraz pewniej i precyzyjniej. Chinczycy zajmuja 2 miejsce z bilansem 5-2 a Skandynawowie 4-3 i po jutrzejszym meczu wszystko wskazuje ze to sie wyrowna.

Dania-Czechy ✅
1,50

Bet365

Czesi to tak naprawde outsider tych mistrzostw podobnie jak Czeszki na MŚ kobiet. Dunczycy to solidna ekipa i powinna dac sobie rade.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Pojawiły sie już kursy na sesję popołudniową oraz poranną.Oferta jest ciężka do wytypowania choćby jednego meczu,jedynie co mi się nasuwa to pojedynek:
Niemcy-Norwegia typ 2 ( kurs 1,40)
Niemcy grają słabo ,dostają ostre lanie praktycznie od każdej lepszej drużyny.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chiny-Niemcy 1,65 bet365 ✅
Niemcy slabiutka forma jak i potencjal. Juz raczej bez szans na cokolwiek a Chinczycy po dorbym poczatku, obnizyli loty ale dalej maja szanse na top 4 wiec trzeba powalczyc. Potencjal zdecydowanie wiekszy u Azjatow i sa zdecydowanymi faworytami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom