>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cuda Tuska paliwo po 5 zł....

midel 189

midel

Użytkownik
Poza tym Korwin ma hasła rewolucyjne, które pewnym wpływowym kolesiom co dorobili się na lewiźnie nie pasuje więc przy pomocy mediów go niszczą.
Wtrącę się jeszcze raz, bo ciężko mi przejść obok tego bez reakcji. Uważasz normalność i wolność za &quot;hasła rewolucyjne&quot;? Ładnie masz już wyprany mózg przez ten ustrój.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wtrącę się jeszcze raz, bo ciężko mi przejść obok tego bez reakcji. Uważasz normalność i wolność za &quot;hasła rewolucyjne&quot;? Ładnie masz już wyprany mózg przez ten ustrój.
Mój tata często do mnie mówił, że jak dorosnę to wiele rzeczy zrozumiem, jednak w drodze do zrozumienia często będzie mi się wydawało, że to co myślę w danym momencie to już jest to;) przemyśl szczegółowo zalety konfliktu pokoleń;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Mój tata często do mnie mówił, że jak dorosnę to wiele rzeczy zrozumiem, jednak w drodze do zrozumienia często będzie mi się wydawało, że to co myślę w danym momencie to już jest to;) przemyśl szczegółowo zalety konfliktu pokoleń;)
Świetny rebus. Jeżeli sądzisz, że kiedykolwiek wyprę się gospodarki wolnorynkowej czy wolności to jesteś w błędzie. W moim pokoleniu widać zmiany na lepsze, jednak pokolenie moich rodziców i starsze są już totalnie stracone, znowu będą musiały dostać po d***e, żeby mogła zapanować wolność. Cóż, taka już jest historia naszego kraju.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Chciałem odnieść się tylko do dwóch kwestii 1 to po co wyjechałeś z tymi orlikami jeżeli on nie pisze, że jest za budowanie orlików na pokaz przy których i tak więcej kasy się rozchodzi na boki niż na ich budowę, a po 2 to co miałeś na myśli jeżeli chodzi Ci o ten zachód, bo jeśli o dobrobyt tam panujący to muszę Cie zmartwić, że kiedyś było lepiej a teraz jest coraz gorzej(to oczywiście moje zdanie wynikające z moich obserwacji) Ale to przede wszystkim zasługa UE i jakże cudownego ojro.
Midel w swoich wypowiedziach (musiałbyś poszukać) wychwalał pod niebiosa, że w końcu dzięki Słońcu Peru ma Orlika pod blokiem i jest mega zadowolony bo w końcu może pokopać skopankę, czynny orlik od 6-22 i non stop w użyciu.
Natomiast jak zwróciłem mu uwagę, że tak jak TY piszesz
&quot;Więcej kasy poszło na boki przy budowaniu tych Orlików, oraz że tylko 1 firma non stop wygrywała przetargi&quot; to zwyzywał mnie od psycholi, Moherów, Pisuarów i takich innych ????
O co mnie chodzi z Zachodem?
- Midel wypowiadał się bardzo pięknie o demokracji, gospodarce wolnorynkowej.
Lecz jak można o tym mówić skoro nie widzi się różnicy między demokracją i wolnością gospodarczą a także słowa między różnymi krajami?
Byłem w Czechach(choć krótko to pogadałem i przyjrzałem się ich wersji kapitalizmu), byłem dość długo w UK i po prostu jego wypowiedź to dla mnie śmiech na sali. Dlaczego?
W UK dbają o lokalny interes w sensie narodowy (mimo, że pełno imigrantów), klasa polityczna jest naprawdę klasą polityczną a nie flagą na wietrze (osobami, które zmieniają poglądy by być przy korycie).
Każda partia/polityk za swoją głupotę i kompromitację płaci wysoką cenę - poprzedni premier pokazał, że jest dwulicowy (spotkał się przed kamerami z pewną starszą Brytyjką oczywiście miłe uściski dłoni czułości och i ach, a potem wsiadł do limuzyny i pojechał i zapomniał wyłączyć mikrofonu a tam słowa &quot;powiedzcie temu [tu nazwisko osoby od aranżacji spotkań] by mnie nie umawiał więcej z takimi tłustymi starymi wrednymi krowami&quot;)
Idąc dalej. Nam mami się oczka, że przyjmujemy standardy Unijne, no to proszę bardzo, w UK rejestrując się po Insurance, w mieście liczącym 50 tys. osób w biurze pracowało 5 osób!!!! (urzędasów) Organizacja szybka sprawna i wydajna.
Wszystko załatwia się poprzez pocztę, nie ma targania Cię do jakiegoś urzędasa i spowiedź, dlaczego nad nazwiskiem &quot;Kowalski&quot; brak jest kropki nad (i).
(Baqu - może Ci coś o tym powiedzieć, Kuba86 chyba też może to potwierdzić)
Dlaczego Donuś tak maluje nam oczka o standardach demokracji, a sam zatrudnia coraz więcej urzędasów (czytaj wiernych żołnierzy, którzy mogą na niego oddać głos w przypadku &#39;redukcji&#39; kadry urzędniczej)
Dlaczego nie idzie za dobrymi wzorcami z Zachodu? Sam dawał słowo, że nie będzie wykorzystywał podatników na przywileje władzy - a sam 2-3 razy w tygodniu kursuje samolotem rządowym
GDAŃSK - Warszawa.
A premier Szwecji np jeździ metrem razem z ludźmi (+ tajniacy po cywilu) - no Donek co z Tobą cammon?
Więc teraz się postaw na moim miejscu:
Ktoś kto prawdopodobnie nie był na dłużej w UK zaczyna Ci malować opowiastki o cudach, donkach i innych a w życiu tam nie był i nie doświadczył tego klimatu to jak możesz przyjąć takie info? - ŚMIECH :!:
Ktoś kto nie doświadczył zdrowego podejścia wolnorynkowego (UK) i polityki prospołecznej zaczyna Ci chrzanić o wolnym rynku - no to jak to skwitujesz ???? :?:
Tak jak napisałem kiedyś- Jak pojedzie do UK czy innego wysokorozwiniętego kraju zobaczy co jak, gdzie kiedy i jakie rozwiązana, osiągnie i doświadczy tego co ja za granicą to dopiero może cwaniakować - na razie to jego wypowiedzi traktuję jako trollowanie albo gadanie ze ślepym o kolorach ;)
PEACE - proszę moda o wyrozumiałość za off topic .
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Skasowałem dwa ostatnie posty. Emocje na bok panowie, albo po kartce i temat zamknę, dobranoc.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Świetny rebus. Jeżeli sądzisz, że kiedykolwiek wyprę się gospodarki wolnorynkowej czy wolności to jesteś w błędzie. W moim pokoleniu widać zmiany na lepsze, jednak pokolenie moich rodziców i starsze są już totalnie stracone, znowu będą musiały dostać po d***e, żeby mogła zapanować wolność. Cóż, taka już jest historia naszego kraju.
Midel:grin: naprawdę nie zrozumiałeś o co mi chodziło? Jak tak, to trochę mi smutno, bo w Tobie pokładałem tutaj największą nadzieję na wymianę zdań, mimo, że mamy bardzo odmienne poglądy.


A co do podwyżek cen produktów spożywczych. Akurat produkty najzdrowsze dla człowieka są na bardzo przyzwoitych cenach. Jeszcze raz gorąco namawiam do zapoznawania się z dietą optymalną (byle nie z internetu, liczba przekłamań jest większa jak w podręcznikach do historii). Podwyżkę cukru czy mąki będziecie mieli w d....
 
midel 189

midel

Użytkownik
Midel:grin: naprawdę nie zrozumiałeś o co mi chodziło? Jak tak, to trochę mi smutno, bo w Tobie pokładałem tutaj największą nadzieję na wymianę zdań, mimo, że mamy bardzo odmienne poglądy.
Oczywiście, że zrozumiałem, ale nie mam zamiaru ciągnąć tego tematu, zwłaszcza, że się z tym nie zgadzam.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Oczywiście, że zrozumiałem, ale nie mam zamiaru ciągnąć tego tematu, zwłaszcza, że się z tym nie zgadzam.
no po tym co napisałeś wyżej i teraz sądzę, że nie zrozumiałeś. Ale w sumie masz rację, nie ma sensu tutaj prowadzić takiej wymiany.

Proponuję zamknąć wymianę, bo w sumie odchodzimy wszyscy od głównego tematu
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Podzielam Twoje zdanie, lecz powiem Ci dlaczego Korwin nie wygra.
Ja wiem, ze on nie wygra, gdyz wiekszosc ludzi widzi tylko PO i PiS, no i SLD (ale to juz wogole idioci, jakby nie pamietali co było o 95&#39; do 05&#39;) i nic nie zrobimy, mozemy tylko nie myslec jak oni i oddac głos na &#39;normalna&#39; i &#39;uczciwa&#39; partię.

Tak nawiasem mowiac, w polsce powinna rzadzic jedna partia, obojetnie po, pis sld, korwin, psl (boze chron), ale wtedy po 4 latach bedziemy mogli powiedziec &#39;&#39;te gnojki nic nie zrobily&#39;&#39; , albo na odwrót ???? . Bo teraz to własciwie jak ktos jest nie na biezaco, to własciwie nie wie, czy paliwo jest drogi bo Tusk... czy bo wojna gdzies tam...

Prawda jest taka, ze nie raz PO miala ciekawa propozycje, a została zablokowana przez PiS, ale cóż Jarek nigdy nie przyzna racji platformie, ani na odwrót ????

Cóż panowie, pozyjemy, zobaczymy. Tylko nie głosujcie na PO,PiS,SLD,PSL, PJN to w naszym kraju na pewno bedzie zajebiscie ???? Dajmy szanse rzadzic młodym ludziom, ktorzy nie beda mieli zadnych teczek, ukladow itp ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja wiem, ze on nie wygra, gdyz wiekszosc ludzi widzi tylko PO i PiS, no i SLD (ale to juz wogole idioci, jakby nie pamietali co było o 95&#39; do 05&#39;) i nic nie zrobimy, mozemy tylko nie myslec jak oni i oddac głos na &#39;normalna&#39; i &#39;uczciwa&#39; partię.
Pierwsza sprawa: w latach 97-01 rządziło AWS.
Cóż panowie, pozyjemy, zobaczymy. Tylko nie głosujcie na PO,PiS,SLD,PSL, PJN to w naszym kraju na pewno bedzie zajebiscie ???? Dajmy szanse rzadzic młodym ludziom, ktorzy nie beda mieli zadnych teczek, ukladow itp :smile:
Czytałeś Folwark zwierzęcy Orwella? Na pewno, więc wiesz jak kończy się przejęcie władzy przez &quot;młodych, bez układów etc.&quot;. Zresztą można to zaobserwować w Polsce po 89&#39;, podobnie będzie w Afryce Północnej.
 
Do góry Bottom