>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS GO TYPY - ROK 2022

Status
Zamknięty.
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jak widzicie te pary?
Najciekawszym spotkaniem zapowiada się FURIA z NAVI. Wiele faworytów odpadło na początkowej fazie turnieju.
Kto uniesie puchar IEM'a Rio ?

1668023341511.png
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Poprzednia faza zebrała niesamowite żniwa i obfitowała w niespodzianki. Na ćwierćfinały próbuje to co kiedyś dobrze wchodziło:

Outsiders wygrają 2-1 @3,5 2/10
Ponad 2,5 mapy @2 2/10

Cloud9 wygrają 2-0 @2,25 2/10

Heroic wygrają 2-1 @3,4 2/10
Ponad 2,5 mapy @2 2/10

Natus Vincere wygrają 2-1 @3,5 2/10
Ponad 2,5 mapy @2,06 2/10

Turniej zaskoczeń i eliminacji faworytów wkracza w decydującą fazę. Na początek mamy spotkanie Outsidera z fnatic. Tydzień temu ekipa Jame'a wygrała 2:0 - dzisiaj oczekuje oporu ze strony fnatic. Rosjanie odprawili Vitality, NIP, Spirit i MOUZ czyli dwie drużyny które pożegnały się już z turniejem oraz dwóch przedstawicieli ćwierćfinałów. Widać formę zwyżkową i pomimo słabej dyspozycji quikerta wydaję mi się że są ciut wyżej z lvl niż gracze fnatic. Ci ostatni zagrali świetne zawody z BIG i chociaż mają potencjał to wydaje mi się że wielce prawdopodobny jest podobny rezultat jak poprzednio.

C9 wjechało na dobre tory i rozdaje karty idealnie. Zaczęli od dwóch porażek w dogrywkach ale potem już był tylko marsz zwycięstw. Na rozkładzie FAZE, Navi, Heroic, GL. Nie sądzę żeby MOUZ miało szanse podjazdu na taką formę Rosjan. Słabsze outsiders odprawiło ich 2-0 więc C9 powinno uzyskać podobny rezultat szczególnie że pod formą jest torzsi.

Pierwsze spotkanie piątkowe a mianowicie Spirit vs Heroic powinno być najbardziej wyrównane. Nie zdziwię się jeśli 2-1 wygra również Spirit które pokazało super csa z Liquid. Wg mnie drużyny o zbliżonym potencjale i jednym i drugim zdążają się przestoje w grze. Close game + doświadczenie po stronie Heroic.

Creme de la creme piątkowego wieczoru to FURIA z Navi. Gdyby inne losowanie byłoby możliwe to upatrywałbym szansy na FURIE w finale ale... ale no właśnie jest NaVi z s1mplem na czele. Wyniki FURII oczywiście robią wrażenie, jak również niesamowite wsparcie publiczności które dodaje +10 do nieśmiertelności (jak również do podpowiadania), ale ekipa z regionu CIS moim zdaniem jest dużo wyżej od Nich. Jasne przegrali z Liquid oraz c9 gdzie zdarzały się przestoje w grze ale przy B03 to oni moim zdaniem są drużyno wszechstronniejszą.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie pamiętam takiego Majora w którym wszystkie drużyny z top5 odpadły przed półfinałami. Twierdziłem przed meczem Navi vs Furia, że wygrany z tego spotkania zwycięży Majora. Zdanie cały czas podtrzymuje. Ta publiczność jest niesamowita o czym nawet s1mple pisał na twitterze.
Kurs na Furie z Heroic to około 1.85 i polecam w to wejść. Po wygranej z Navi są w stanie pokonać każdego.
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Furia powinna rozjechać Heroic, wczoraj to mogło być nawet 2:0 gdyby nie popełnili błedu w końcówce na Nuke, tam 14:13 było 5 vs 3 i eco NAVI, ale brazole za bardzo się poczuli, nie sprawdzili pozycji na kurniku i SDY ich wyczyścił. Ogólnie to Furia ma genialne TT, tak agresywnego stylu w Terro to nikt nie pokazuje, aimowo też świetnie wyglądają, do tego publiczność robi szoł w Rio, zdziwię się mocno jak oni nie wygrają tego IEMA. KSACERATO idzie po MVP, chłop jest w mocnym gazie, reszta drużyny też świetnie wygląda. Pierwszy półfinał ruskich z Myszkami ciężko przewidzieć, ale w tym drugim to trzeba dać na Furię, kurs jest dobry, ja w to wchodzę.

Furia @1.82 a jednak :LOL:
 
Ostatnia edycja:
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, szkoda że taka pustka w tym dziale, szczególnie iż za nami takie Eventy, ale w grudniu więcej czasu, więc postaram się coś skrobać jak będę widzieć ku temu okazję.

ESL Challenger ~ 19.00 / Sangal vs Heet / Heet win @ 1,44 bet365 ➖
E: zakładałem porażkę z Astraliis a oni wygrali dość łatwo, później nastawienie było oczywiste...

Typowo do dubelka. Powiedzieć, że Sangal bez formy to jak nie powiedzieć nic i dziś nie przewiduję jakiegoś odskoku czy świetnego spotkania. Przegrali siedem ostatnich meczów i choć czasem to nie jest żadnym wyznacznikiem bo rywale bywają mocni, ale tutaj...każdy na papierze był do ogrania oczywiście nie licząc Heroic.
Heet wygląda bardzo solidnie i to wcale nie od czasu dołączenia JACKZA, który ostatnio zamyka stawkę a mimo to koledzy ciągną i to jeszcze jak! Świetnie oglądało się ich spotkanie ze Spirit, gdzie mogli wygrać śmiało 2:0 a ostatecznie polegli. Wygrana z Havu czy wczoraj do 7 i 4 z IntoTB, które ostatnio ograło obie polskie "potęgi" 🤣
Co przemawia za Sangal? Na pewno to, że będą mega zmotywowani po tej serii porażek, ale osobiście więcej jakości jak i lepszą formę widzę po stronie Francuzów którzy właśnie grają na Astralis i świetnego Devica, który zagrał wczoraj pierwszy mecz po powrocie do "domu" i zrobił na dwóch mapach 56-28, nie wymaga komentarza. Prawdopodobnie teraz Francuzi polegną, więc tym bardziej będą chcieć wygrać wieczorne spotkanie a tam jest walka o ESLPRO ;)➖
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +584
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Cs go ~ 16.00 / ESEA Ad / EYEBALLERS @ 2,14 @ 1xbet 🛑
E: Oddając z 12-8(4-2) nie da się wygrać

Nie widząc kursów na to spotkanie, miałem odpuścić, ale tutaj widzę już value. Uważam, że Szwedzi powinni być tutaj niewielkimi faworytami, ale na pewno nie coś takiego.
Monte to w moich oczach sklejka, która nie ma prawa bytu na dłuższą metę, choć początkowo szło na prawdę przyzwoicie, tak teraz to wszystko odpadło. Z komunikacją na pewno perfekcyjnie do końca nie jest, jak to bywa w takich ekipach. Doświadczenie również na pewno nie leży po ich stronie. Wymęczone zwycięstwo z akademią Spirit, porażka z Nexus, porażka do 4 z Falcons.
Po drugiej stronie zdobywcy tylu Eventów, że ciężko zliczyć. Oczywiście to nie jest ekipa, która gra ze sobą od dawna, ale w ostatnim czasie wygląda to na prawdę coraz lepiej i są na pewno na właściwej drodze, aby nie mieć problemów z tego typem ekipami. Flusha, JW chyba nie trzeba ich nikomu przedstawiać. Wraz z nimi trzech młodych Szwedów, którzy na pewno bardzo dużo wyciągnął od doświadczonych kolegów i już to robią. Wygrali wczoraj z Ekipą Amanka na dwóch mapach.
Stawiam tutaj na doświadczenie po stornie Szwedzkiej. Jeśli JW zagra dobrze na awp to spokojnie powinni odnieść zwycięstwo. Kurs na Szwedów jest najzwyczajniej za wysoki.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, nie mam niestety czasu, ale nie wiem skąd ten kurs na Apeks. Uwielbiam Snaxa, ale dziś niestety tego nie widzę. Styko, jkaem, nawwk i michu, który może gdzieś w końcu zawita na dłużej. Liczyłem na coś w granicach 1,7 a coś takiego biorę bez zastanowienia.

Apeks @ 2,25 bet365 ✅ (2-0)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +906
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Blast / 14.12 g. ~ 16.00
Navi vs Vitality / Navi @ 1,73 1xbet
mój błąd, grał chłopaczek z akademii 🛑


Cześć, spotkanie dopiero w środę, ale obawiam się że kursy mogą polecieć.
Osobiście darzę Francuzów dużą sympatią, ale obecnie tego nie widzę. Słabo ostatnio wyglądało Vitality jak i Navi, gorąco było po sytuacji Simpla z sdy i wiele opinii, że najzwyczajniej w świecie nie chce go w drużynie, ale mało ma to wspólnego z prawdą. Francuzi porażka z mouz czy ence do zera, momentami zupełnie bez pomysłu, wystarczało przejąć środek i mieli ogromne problemy. W Navi jest więcej jakości, Simple na pewno podrażniony ostatnimi wynikami, tutaj będzie walczyć o jedno. Bardzo rzadko możemy spotkać taki kurs na Navi, osobiście korzystam.

14.12 g. ~ 13.00
Heroic vs OG / OG +1.5 @ 1,60 ✅

Nie sądzę, aby można było powiedzieć że OG to świeży skład. Już dłuższą chwilę ze sobą grają i należy mieć oczekiwania, których na razie zbytnio nie spełniają, choć są na prawdę znakomite momenty. Jeszcze nie tak dawno bo miesiąc temu grali ze sobą i zakończyło się na trzech zaciętych mapach, które mogły pójść w każdą stronę. Heroic tym razem, pierwsze oficjalnie spotkanie z k0nfigiem w składzie, który zastępuje stavna. Czy to będzie grać jak należy przez dwie mapy? Nie widzę tego, po za tym OG pokazało nie jednokrotnie mimo porażki, że z takimi rywalami potrafi się mocno postawić. 1,60 na ich mapę pobieram bez zastanowienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +791
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Blast /~ 13.00 / Navi @ 1,73 1xbet

Witam, niestety z trasy jeszcze, ale w kilku słowach. Wczoraj Navi grało z chłopaczkiem z akademii, mimo to Francuzi wcale tak łatwo nie mieli. Dziś u Simpla jest to must win a doskonale wiem do czego jest zdolny Ukrainiec, gdy jest tak potężnie zmotywowany. Heroic wczoraj jak sądziłem wyglądało bardzo przeciętnie z równie przeciętnym OG. Gram Navi bo po takim kursie po prostu trzeba to zagrać a nie wierzę w drugą porażkę z rzędu.

Vitality @ 1,60 pinnacle 🛑

Poniosło ich mocno z tym kursem, wszędzie koło 1,45 a tutaj takie value, korzystać!
Francuzi to po prostu wezmą, nie widzę to OG kompletnie. Miałem wczoraj mapę OG i po za tą pierwszą to lekki haos a przypominamy, że Heroic pierwszy oficjalny mecz z k0nfigiem grało. Obecnie Vitality to półka wyżej od OG i to nie podlega dyskusji. Na prawdę fatalnie musiało by zagrać Vita, aby to spotkanie dziś przegrać a taki kurs?! Nic tylko grać, imo nawet po ~ 1,50 warto
 
Ostatnia edycja:
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
~ 12.30 / Liquid vs Navi / Navi @ 1,85 lvbet


Idę nadal w Navi i co mnie lekko zdziwiło, po jeszcze lepszym kursie niż wczoraj. W jakimś stopniu jest to spowodowane testowaniem przez Navi młodziaka z akademii, który grał z Vitality jak i wczoraj z Heroic. Na decydującej mapie zobaczyliśmy już sdy i Navi ostatecznie zamknęło to na Nuke. Moim zdaniem Heroic jest lepszą ekipą niż Liquid od dłuższego czasu i mimo progresu TL to nadal nie jest to co prezentują Duńczycy i w tym przypadku już nie można mówić o tym, że jest k0nfig bo Duńczyk z Navi wykręcił 57-54 i był najlepszy w swojej ekipie. Kursy na TL na pewno zawyżone z powodu ostatnich wyników, tylko....no właśnie, zwycięstwo z Outsiders co było do przewidzenia. Po wygraniu Majora, nagle pierwsze oficjalne spotkania, nie mogło to pójść dobrze. Przegrana z Faze 1:2, na ostatnich dwóch mapach do 5 i 9...prawda jest taka, że gdyby nie przyjście Yekindara to TL było by zdecydowanie niżej. Bardzo dużo Łotysz wniósł to zespołu i to w pewnym stopniu można zobaczyć po wynikach. Na pewno jakimś problemem TL jest to, że to w dużej mierze Łotysz wygrywa im ważne rundy. Wystarczy słaba gra właśnie Yekindara lub oSee na AWP i może się to zakończyć nawet na dwóch mapach.
To jeszcze nie jest to Navi które znamy, ale na TL powinno wystarczyć nawet z nplem w składzie. Amerykanie grają strasznie nie równo, potrafią przegrywać full vs eko, gdy nie ma błysku Łotysza to ciężko o pomysły po TT. Jeśli TL zagra jak z Faze to przegrają i to szybko, jeśli zagrają lepiej to może na mapę ich stać, ale na prawdę musieli by zagrać świetne spotkanie, aby wyjść zwycięsko, wiemy o jaką pulę gramy i widząc to 1,85 na Navi...ciężko przejść obojętnie.

~ 16.00 / Vitality vs G2 / Vitality @ 2,01

Zdecydowana większość dziś idzie w stronę G2 a te kursy są takie ze względu na wczorajszy dzień, jestem pewien, że gdyby nie porażka Vita, to na nich nie znaleźli byśmy więcej niż 1,7. G2 jest bez formy od dawna, na ostatnie 10 spotkań wygrali 3...z Fluxo...Ecstatic...i wczoraj z Outsiders. Nie ma co ukrywać, że Hooxi jest uubieńcem większej widowni Csa, ale również niestety dla fanów G2 jest najsłabszym ogniwem i to momentami widać gołym okiem, złe decyzje, często strzelecko również bardzo a to bardzo przeciętnie. Słabo wczoraj Vitality, OG ich najpierw zaskoczyło prostotą tak jak dzień wcześniej Heroic, najprostsze schematy a momentami i spontan. Nie potrafiło się Vitality odnaleźć.
Francuzi mimo tego, że nie są w wybitnej formie to na pewno jest to lepsza dyspozycja od G2 i nie mam zamiaru tak jak buki sugerować się ostatnim spotkaniem obu ekip.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +590
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
12.30 / OG vs Liquid
OG @ 2,61 1xbet

Dosłownie na kolanie bo nie mam czasu.
OG w końcu zaczyna grać to czego się od nich oczekuje, bardzo nieprzewidywalnie momentami a czasem i bardzo bardzo prosto i rywale potrafią się zgubić. Nie uważam, że TL ma wyborną formę, trafili na Navi które jest własnym cieniem. Bardzo podoba mi się Degster na AWP i jest forma, trzeba grać taki kurs. Nie jest TL aż tak wyraźnym faworytem jak sugerują to buki.
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Illuminar nie chce Szejna, nie wierzę w to...zbyt słaby dla polskich mierniaków, mocarny na światowej scenie, ehhh nie wiem śmiać się czy płakać.

Ps Snax na testach w Illuminar i po prostu szkoda...jeśli tam dołączy. Zdecydowanie powinien grać na wyższym poziomie...ale cóż, mimo wszystko cudownie będzie go nadal oglądać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom