>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS GO TYPY - ROK 2022

Status
Zamknięty.
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ten temat będzie służył do podawania typów wraz z analizami ze sceny Counter Strike w roku 2022.
Powodzenia, obszernych analiz, trafionych typów, oraz miejmy nadzieje że zaangażowanie w tym dziale będzie większe niż w 2021 roku.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
W dniu dzisiejszym rozpoczynamy zmagania z BLAST Premier Spring Groups 2022. Ruszamy z grupą A w której zmierzą się NiP, BIG, Complexity oraz G2.
Zwycięstwa grupy A - G2 Esports - 1.85 unibet ✅

Tak szczerze każdy inny wynik z tej grupy będzie zaskoczeniem. NiP bez Device'a ze standinem phzy. BIG z nowym nabytkiem faveNem ze sproutów. Complexity całe nowe. No i oni G2 na białym koniu z mONESYm oraz Aleksib dołacząjacy do NiKo, huNter-a i JACKZa. Jakoś nie widzę kto mógłby im zagrozić w tej grupie. Jak dla mnie spoko będzie Szybka piłka EZ money.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +562
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Na szybko big - NIP
Wgrana big @1.8 betfan

Big stabilniejszy, rotowanie zawodników w nipie. Big myślę że 2022 pokażę pazur. Za wcześnie na NIP z nowym składałem. Ale uwaga to bo1
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: CS:GO Pinnacle
Godzina: 18.30
Spotkanie: Wisła Kraków - Furia
Kurs: 2.55
Typ: Win Wisła

Bukmacher:Betfan
Analiza:
Ostanie gwizdki, ostatnie dzwonki, przed IEM'em w Katowicach.
O turnieju Pinnacle:
Wisła musi all in wejść w ten turniej jest już 1/4 do wygrania 40 000$. Pozostałe zespoły w grze to K23, Apeks, Copenhagen i Furia.
Więc w zasięgu, ale patrząc na ostatnie gry dla mnie właśnie Wisła jest najgorsza, wiemy że ciągle się budują, ale dzisiejszego wieczoru odpalą taka mam nadzieję. Furia jak dla mnie faworyt tego spotkania, ale ja idę w stronę doga, czemu ? Furia agresywne CT i TT, offensywa, słabość w obronie, już tłumaczę Wisła spokój, powolny atak, i mocna defensywna statyczna. Furia gra odmienność, jeśli Wisła odpowiednio wyczeka na skróty CT, dobrze rozstawią się na mapie może to skutkować wygranymi rundami po stronie gości z paczką na plecach. Furia Indywidualnie vs Wisła zespołowo tak to widzę dzisiaj. Obydwie drużyny zagrają na IEMIE, za wcześnie na Polskie drużyny w światowych turniejach więc tutaj musza wejść i pokazać się przed IEMEM, dzisiejszy przecinkowiec to właśnie ten z którymi będą się mierzyć równo za dwa tygodnie podczas eliminacji do rundy pucharowej IEM.

Do tego proponuje win 1 mapa - Wisła @2.27 Betfan, grają nuke Wisły najlepsza mapa, a Furia officiala w tym składzie nie grałaja jeszcze na tej mapie polecam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +966
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina Counter Strike : Pinnacle
Godzina : 12:00
Spotkanie : Copenhagen Flames vs K23
Typ : Win Copenhagen Flames
Kurs : 2.30
Bukmacher : lvbet


No i mamy półfinał. Mecz rozgrywany bo3. Dzisiaj rozpiszę to tak:
Copenhagen Flames - utalentowani Duńczycy, HooXi, nicoodoz, roej, jabbi, Zyphon. - powiem tak drużyna dogowa jak dla mnie w 2021 roku, chłopaki na prawdę grają fajnego csa, i mają mocnego mapoola, perma dust2,perma ancient, to to co widzę. Oglądałem dzisiaj mecz z turkami. Rozprawili Xantiego i resztę, może nie rozprawili bo na nuke dostali baty, ale dwie mapy bez zastrzeżeń, chłopaki grają fajnego teamplaya, mocny overpass oraz mirage. jabbi jest wariatem który, który bierze karabin w dłoń i robi robotę, skillowo silnie bardzo, nicoodezm mocno intuicyjnie, spokój i opanowanie, reszta uzupełnia, ale nie odstaje silny skład. w 2021 w jednym z ważniejszych truniejów drużyn bili po kasach takie zespoły jak Liquid.
K23 - są w gazie, na prawdę chłopaki nie z łapanki, bo znane marki na zapleczu cs;go. Czapki z głów wyeliminowali dzisiaj Heroic, są w półfinale, h2h K23 2:0 Copenhagen. Grają wspaniale dusta ale poleci perma ban od Copenhagen, czyli ich najlepsza mapa zbanowana, grali obecnie troszeczkę i na niższym szczeblu niż Duńczycy (niewiele), mają wspaniały winrate, biją wszystkich, ale jutro spotkanie na którym pokażą swoją moc.

Idę po raz kolejny w stronę doga. Dzisiaj Wisła szybkie rozgromione 2:0. Dla mnie po prostu granie K23 po kursie 1.5 nie ma żadnego sensu, można popróbować +2,5 mapy, ale ja nie jestem zwolennikiem takiego grania. Wspomnę o IEMIE, który jest za 2 tygodnie tam właśnie zagrają za chwilę chłopaki z Dani, ten truniej, ta presja, te bo3. Dzisiejsza meta, oni szlifują kamień i to dziś jestem przekonany że namieszają na IEMIE. Wierzę w nich bardzo bo grają mocnego cs'a. K23 są silni, jutro zagra teamplay nie inwidualność. Kurs zachęcający jak wspomniałem wcześniej idę w doga w którego warto. Moim zadaniem kursy poiwnny wyglądać 1.8 vs 1.8. Nie zdziwię się jak kursy rano polecą więc gram dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Apeks - Wisła
1.92 totalbet
Wygrana Wisły

Wczoraj rozgromiona Furia. Apeks ładnie zagrał na fnatic. Idę dalej za Wisła. Nie oglądałem wczoraj Wisly, oglądałem Apeks dwa razy comebacki inferno po tt, mirage po ct. Tutaj już bardziej ryzykowanie ale pisałem wczoraj Wisła leci po finał i mogli by to wygrać, to na pewno dobry bodziec przed Katowicami. Wiemy jak wyglądała Wisła rok temu....
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Kontynuujemy zmagania w BLAST Premier Spring Groups 2022. W dniu jutrzejszym rozpoczynamy mecze 1 rundy rundy eliminacji. Całość możecie zobaczyć tutaj. To co najważniejsze to że wcześniejsze zmagania (w tym sporo niespodzianek) mogą się nie odbić w konsekwencjach bo tutaj dłuższą drogą można dojść do upragnionego celu a mianowicie do finałów BLAST SPRING.
Do rzeczy:
Complexity wygra 2-1 @3,5 unibet ❌
powyżej 2,5 mapy @2,15 Unibet ❌


Complexity vs MIBR to pierwsza para która rusza o 13:00. Kompletnie nie opłacalny jest stawianie na wygranie Complexity po 1,4 na unibecie, więc szukam ciut innego rozwiązania. MIBR wygrał bardzo niespodziewanie z NaVi na d2 podczas ostatnich zmagań oraz uległ OG i Astralis. Complexity uległo G2 oraz BIG. Obie drużyny dalekie od optymalnej formy. Amerykanie po sporej przebudowie czyli Extra Salt plus Grim i junior ale jakoś tak chyba stabilniej pod względem mappicków. Co do Brazylijczyków. Jest d2 na którym potrafili ograć zaspane NaVI. Plany może pokrzyżować ban na tą mapę, ale jestem dobrej myśli że to będzie spotkanie walki i nie skończy się szybkim 2-0 dla Complexity.

EG wygra 2-1 @4,75 unibet ❌
powyżej 2,5 mapy @2,15 Unibet ✅


Ostatnie spotkanie z dnia jutrzejszego które celuje w podobnej formie jak powyżej. BIG trochę zawiodło zmagania z przed tygodnia gdzie ulegli dwukrotnie NIPom. EG przegrało z Vitality dość gładko oraz po dogrywce Liquid. EG miało tam 15-14 ale zabrakło zimnej krwi. Oglądałem zmagania jednych i drugich i przyznam szczerze że jestem zaskoczony podziałem kursów. Szedłbym w tym przypadku w stronie 1,85 - 1,85 ale nie stawiałbym w roli aż takiego faworyta BIG. Oczywiście EG jest jeszcze mocno niezgrane względem dobrego trzonu BIG (4 starych graczy plus 1 nowy) ale spodziewam się wysoko postawionej poprzeczki Niemcom i być może niespodzianki. Zobaczymy jak wyjdzie dyspozycja dnia.

Celowo nie pisałem o NaVi bo ich wygrana po 1,15 to żadna impreza. Wygrać wygrają, jak się spręża wygrają 2:0, jak nie to 2:1. Jakoś nie chce mi się wierzyć że na 3 spotkania 2022 roku zaliczą 3 porażkę. Liquid mają ciekawy skład i zaliczyli 3 dogrywki ale prawda jest taka że jeśli ekipa s1mpla wejdzie na swój poziom to max 8 rund na mapę daje że mogą stracić. Wszystko zależy od poziomu "chcenia się".
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: CS:GO Elisa
Godzina: 13:0
Spotkanie: Eternal Fire - Sprout
Typ: Eternal Win
Kurs:1.62
Bukmacher:Totalbet
Analiza:

Dla mnie ten kurs to value, Turcy w gazie, ostatnio potknięcie w Pinnacle, Xantares dostał to co chciał, czyli cały zespół turecki więc już nie ma problemów z komunikacją, Sprout po przebudowie radzi sobie nieźle, bardzo dobry mapoool Eternal oprócz Ancienta, mecz bo3.
Dla mnie jest to drużyna która w 2022 zajdzie wysoko, zwróciłem uwagę że Eternal dość często potrafi oddać mapę. Xanti mega silny skillowo jak wiemy sam może ugrywać rundy, oby był jutro wyspany mecz o 13;0. Nie przewiduje niespodzianki. Ostatnie dwa spotkania w grudniu gładko wygrało EF do 7 i 5

Jak wystarczy czasu pojawi się coś na jutro na Blasta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +436
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Nigdy jakoś turniej Blasta do mnie nie przemawiał pograłem jakieś taśmy na czuja i h2h . W ogóle kiedyś oferty esport były o niebo lepsze. Teraz każdy buk się afiszuje esportem robią oddzielne zakładki esport w nawigacji, a oferty są bardzo kiepskie. U jakich buków gracie cs'a.
Ja osobiście gram w betfanie i totalbecie na ewinnerze mnie zablokowali bo chyba miałem za wysoka skuteczność, i to właśnie ewinner miał dla mnie najlepszą ofertę csa
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: CS GO. Blast
Godzina: 19:30
Spotkanie: astralis- big
Typ: win big
Kurs: 2.05
Bukmacher: betfan
Widzę kursy poleciały w dół i to nawet sporom. Wczoraj zagrała dobre spotkanie, pierwsza mapa słabo, ale dwie pozostałe potrafiły wypracować przewagę i spokojnie ja dociagneli do końca. Syrson co wczoraj strzelał to głowa mała, na prawdę wielka klasa l. Dzisiaj liczę że wygrają na astralis- które na papierze wygląda lepiej. Ale w tym składzie nie prezentują się super l, takie moje zdanie, blamef nie jestem takim killerem do którego nasz przyzwyczaił w complex, konfig po przerwie drużynowej od ence nie błyszczy, astralis- się posypało odszedł device już wcześniej później magisk z duprim. Stawiam na zwycięstwo Niemców
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +561
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: CS GO Blast
Godzina: 16:30
Spotkanie: OG - NIP
Typ: win NIP
Kurs: 1.88
Bukmacher: betfan
Kursy również poleciały w dół w stronę NIP. Ja natomiast dzisiaj zacznę od OG, w sumie to trochę wielka nie wiadomo, nowa formacja a wyniki zadawalajace. Dwa razy wygrana na słabe moim zdaniem Astralis, i jedna na MIBR. Ja dziś pójdę w stronę NIPU które pokonało wczoraj NAVI grając 3 mapy na ostatniej pojechali sobie po składzie ukraińsko rosyjskimi. Doświadczenie i gra w zespole przemawia za Szwedami. Cieszy fajna dyspozycyjność REZA. Agresywna gra i próba podejmowania ryzyka który się opłaca. Estag trochę odstaje od formacji ale w OG mamy falemza który jest moim zdaniem najsłabszym graczem. Wracają do OG mają coś do udowodnienia że da się w krótkim czasie zbudować fajny zespół na który ciąży presją od dłuższego czasu, z drugiej strony pidżamy które kilka lat temu stawały na górze turniejów. Idę tutaj w teamplay gdzie jest zgranie i drużynowosc. Na tej płaszczyźnie wygląda lepiej NIP plus to że wczoraj ładny mecz na NAVI pokunjac ten zespół może dodać im skrzydeł
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Dziwny te eliminacje BLASTa, G2 przegrywa jeden mecz i musi grać decidera. Navi przegrywa 3 i jest na tym samym poziomie, ale do rzeczy:

G2 Esports to win 2-0 @1,35 unibet
Natus Vincere to win 2-0 @1,9 unibet

Astralis to win @2 unibet

AKO: 5,13 ❌

Astralis to Win 2-1 @4 Unibet ❌

Kurs na G2 i 2-0 jaj nie urywa ale po mapach nie widzę innego rozwiązania, potencjalny pick MIBR dust 2 to też dobra mapa G2. Widzieliśmy co się działo jak MIBR grał z Vitality i tam wyszło podobnie. Navi z NIPem po rewanż za ostatnią porażkę. Perfecto i electronic zagrali kupę, jeśli zagrają ciut lepiej to skończy się 2-0. Oglądałem wczoraj NIP z OG i w deciderze mieli 14-8, 15-11 i przegrali 17:19. Nie udało im się domknąć meczu na mirage po ct. Dramat. Nie wiem gdzie mieli głowy, ale widać było że nie wierzą że to dociągną i tak się stało. W poprzednim spotkaniu z Navi wchodziło wszystko, wystarczy że nie wyjdzie ponownie mecz życia i będzie 2-0 dla s1mple'a. Creme de la creme dzisiejszego dnia. Rewanż za "wpierdol" z przed dwóch dni gdy BIG zmiotło w dwie mapy Duńczyków.
Nie sądzę by to było łatwe spotkanie dla Astralis. Nie sądzę też że dadzą radę zagrać równie źle co ostatnio, stąd typ w drugą stronę. Nie przekonuje mnie BIG w ogóle. Wczoraj udało im się zagrać perfekcyjnie z FaZe na overpassie (ich mapie) i wygrać 16:2 by następnie dostać 16:1!!!! na Nuke na deciderze. Syrson zdobył przez całe 17 rund 6 fragów. Jak dla mnie dzisiaj szykują się trzy mapy w tym spotkaniu i zwycięsko wyjdą Duńczycy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +305
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
NIP wygra przynajmniej jedna mape @1.80

Dziwi mnie znowu tak niski kurs na Navi ja jestem w stanie zrozumieć że w poprzednim roku zdominowali scenę csa ale patrząc na nowy sezon nie jest już tak ciekawie i widać jak na razie ze to nie jest już tak samo rozpędzona drużyna na 4 mecze w tym roku przegrali aż 3 na początku niespodziewana przegrana z Mibr później kolejna porażka tym razem z Astralis, wygrana z Liqiud 2:0 choć mogło to się skończyć inaczej ale liquid trzeba powiedzieć oddało ancienta bo tylu rund przegranych po głupich wychyleniach/bledach w TT dawno nie widziałem no i piątkowa porażka właśnie na NIP. Szwedzka drużyna rok zaczęła dobrze 2 wygrane z BIG, 2 mecze przegrane z g2 jeden do zapomnienia w drugim już nawiązali walkę wygrana z navi no i wczorajsza porażka z OG gdzie tak naprawdę powinni wygrać to spotkanie ale jak to w csie bywa czasami myślisz ze już masz mecz wygrany a tu nagle rywal się budzi albo Ty się rozluźniasz i są kłopoty. Jeszcze odnośnie składu NIPU gdzieś czytałem wypowiedz jednego z zawodników ze bardzo się cieszą ze Phzy dołączył do drużyny bo bardzo dobrze się wkomponował taktycznie. Podsumowując tak jak już pisałem kurs na Navi jest śmieszny i wystawiany przez buki chyba dlatego ze maja w swoim składzie s1mpla a widać że z początkiem roku coś się zacięło i nawet mając najlepszego gracza na świecie w swoim zespole nie wszystko idzie tak jak by się chciało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Dzisiaj odbywają się eliminacje do PGL Major Antwerp 2022 Europe. W dniu wczorajszym były zamknięte eliminacje, do tej fazy doszła tylko Wisła Kraków i w związku z tym:

BIG - Wisła Kraków - 2 - @2,8 unibet - 2/10 brawo Wisła!

Wisła przeszła wczoraj eliminacje ze standinem w postaci rallen'a i wyszło to całkiem nieźle bo przeszli do kolejnego etapu. W dniu dzisiejszym jedqr powinien już grać więc cała 5 gotowa na niemiecką maszynę. Gramy w formacie Bo1 więc 1,4 na BIG nie ma sensu więc próbuje w drugą stronę. Format jednej mapy powoduje brak możliwości błędu a ekipa z Krakowa jest wstanie spiąć się mocniej, z kolei BIG często w mecze proste wchodzi gorzej w mecz. Nie wiem czy to dekoncentracja czy zbyt duży luz.

Team Dignitas - Benched Heroes - 2 - @3,1 unibet - 1/10

Drugie spotkanie które proponuje to wygrana mixu nad zasłużonymi Dignitasami. Ten mecz będzie obserwowany przed wielkie grono ze względu na to kto jest w benched heroes. Mix złożony z EspiraNto, Aunkere, gear'a, juho oraz... smooya. Największa niespodzianka to ten ostatni gracz, Brytyjczyk został przestawiony na ławkę w Fnatic zaraz po IEM, sam na transmisjach mówił że podczas samych spotkań w turnieju wiedział że zostanie zastąpiony i aktywne poszukiwania snajpera za jego osobę były jawne jeszcze przed turniejem. Posypał się Fnatic chociaż jeszcze niedawno przechodzili okres miesiąca miodowego i grali naprawdę fajnie. Do tego wszystkiego Brollan zostanie wykupiony prawdopodobnie przez NIP i z Fnatic zostaje 3 z 5 graczy... słabo, ale do brzegu. Benched Heroes wczoraj grało z PandaS9 i zgromadzili na twitchu podczas oglądania meczu 17 tyś widzów!! Dodatkowym smaczkiem jest fakt iż wygrany z tych dwóch spotkań prawdopodobnie spotka się w w półfinale z... Fnatic :D Czy do tego dojdzie, długa droga, ale mecze z takimi smaczkami w formacie Bo1 przyciągają uwagę widzów i powodują większą presje. Oczywiście Dignitas to zespół zasłużony, prezentujący bardzo wysoki poziom i równie dobrze może skończyć się to 16:4 dla szwedów, ale czy nie za to kochamy csa i takie mecze ze smaczkiem ?

Z pozostałych par w 1/16 pewne wydają się zwycięstwa GamerLegion + OG dające @1,64 na unibecie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +693
E 6,5K

elan96

Użytkownik
NIP -1,5 @2.22 Sts

krimz z covidem za którego wchodzi zawodnik z Akademi, uważam, ze nawet z krimzem warto byłoby zagrać ten typ gdyż NIP jest poziom wyżej,mecz na lanie w ważnym turnieju wiec nie odpuszcza. Map pool tez mocno faworyzuje NIP. Wg mnie warto to grać, oglądałem Fnatic w meczu z Wisła i w mojej ocenie to Wisła zagrała bardzo słabo a nie Fnatic dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +702
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Czwartek - ESL PRO LEAGUE SEZON 15
1646852247977.png



G2 WIN @ 1.40 w końcu nie gra Aleksib, przejrzeli na oczy jak słaby to był transfer i po co on tam się znalazł. Raczej szybkie 2;0, chodź MOUZ trochę postraszyło na IEMIE, nie grali officali po za turniejem więc to będzie ciekawy mecz do obejrzenia i zapoznania się z formacją MOUZ.

W meczu z fnatic poszukałbym mapy dla fnatic nie wszystko musi być 2:0 dla G2, mapę mogą przegrać.
G2 @1.8 wyjdzie z pierwszego miejsca jak dla mnie value, nie widzę by ktoś mógł im zaszkodzić, chyba że oddadzą jakieś spotkanie, co nie sądze.
Poczekałbym na kursy Looking for Org - przyznam szczerzę że nie wiem co to jest, ale może doga warto poszukać na takie słabe fnatic.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Spekulacje były takie że to jeden z najlepiej prowadzących w Europie. Ale opórcz tego musi strzelać, bo graniem 4V5 daleko nie zajada. Pokazało teraz jak nexa sobie radzi w OG na pewno plują sobie w brodę, lub amanek dla mnie o klasę lepsza niż finczyk.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Fnatic 2:0 @2,15 STS
Niestety dd2 oddany

ja rozumiem, ze Fnatic słabe bez krimza, brollana itd no ale szanujmy się… grają na drużynę która ostatnio przegrywa z każdym - po więcej szczegółów odsyłam do hltv.org gdzie możecie sprawdzić z jakimi potęgami dostawali baty :) wyjściowe kursy były po 1.08 na Fnatic i tego bym nie grał, ale teraz uważam ze warto. Chłopaki z Akademi będą chcieli się pokazać, alex mezi i poizon pociągną ten wózek i myśle ze mapy nie stracą :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom