>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Takie gierki będą mieć znaczenie przy bardziej wyrównanych pulach (jutrzejsze ENCE - NaVi - tam to może mieć znaczenie), ale nie przy takiej dysproporcji map jaka jest w tej parze. Nawet gdyby NiP mogło zbanować dwie to Duńczykom zostaje komfortowe inferno ;)
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Takie gierki będą mieć znaczenie przy bardziej wyrównanych pulach (jutrzejsze ENCE - NaVi - tam to może mieć znaczenie), ale nie przy takiej dysproporcji map jaka jest w tej parze. Nawet gdyby NiP mogło zbanować dwie to Duńczykom zostaje komfortowe inferno ;)
To też napisałem na końcu, że mappool Astralis jest bardzo szeroki, a jednocześnie taktycznie bardzo dobrze to rozegrali (to, czyli mappool)
  • nie muszą grać nuke, wszyscy się boją grać z nimi nuke, dla wielu drużyn to permaban i nawet mimo idealnego wyniku bodajże 28-0 od kilku dobrych turniejów wybór nuke oznacza start po Terro
  • ogarnęli bardzo dobrze d2, gdzie rundy rozkładają się +/- 50/50 (tak, wiem, nie na tej mapie przed chwilą, ale wciąż to chyba jedyna mapa do spółki z cache, gdzie augi aż tak mocno nie robią różnicy)
  • pokazali że najsłabszy mają mirage, dzięki temu mogą go zaczynać po CT, a tam łatwo odjechać z wynikiem (mimo potknięć jak z RNG)

Kurs w półfinale będzie w okolicach 1.25~, ciekawe czy Astralis odrzuci tam traina zamiast mirage, bo cache Brazylijczyków wcale fenomenalne nie jest, a train owszem.
edit: już są pierwsze kursy 1.22-1.24, expected.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Patrząc na dzisiejsze mecze to wydaje mi się, że właśnie dust (jeśli Astralis pozwoli) byłby dobrą opcją jako wybór dla MIBR. Train może i niezbyt, ale jednak mapa mocno CT, na mirage w CT Astralis też jest mocne. A wybierając swoją mapę to jednak zaczną po trudniejszej stronie. A na duście to raz, że jednak Astralis nie pokazali się mega mocno. A MiBR przyznało, że chcieli zagrać d2 na Renegades (spodziewali się raczej inferno od Kangurów). Oczywiście to nie jest gwarancja mapy, ale mirage czy train przeciwko Astralis, zwłaszcza mając w pamięci start w T nie jest czymś o czym marzą.
A co do cache&#39;a to ciężko stwierdzić co pokażą. W tym w pełni brazylijskim składzie MIBR odżyło po fatalnym 2018, nie wiem co do końca przygotowywali. Więc ban train/mirage przy braku wiedzy o tym jak MIBR gra cache to będzie lekki gambling. Ale bez &quot;mindgames&quot; się nie obejdzie.
Jedyne czego jestem pewny na 100% jutro to ban nuke. Zakładam też mimo wszystko ban cache od Astralis. Co do wyborów - d2, inferno i overpass/mirage (?) jako mapa decydująca tak bym widział ten półfinał. Astralis miewa przestoje, zobaczymy jak się spiszą - pierwszy poważny test przed tą drużyną, bo ani coL ani C9 ani Rene ani nawet NiP to nie są jakieś niesamowicie mocne ekipy. Mam nadzieję że będą 3 mapy.
W drugim półfinale też mimo wszystko będę szukał czegoś w stronę ENCE. Nie lubię tego zestawienia NaVi - niby są w dobrej dyspozycji, ale mam nadzieję że przynajmniej 1 mapę (inferno?) spróbuje ENCE wygrać, a może i sprawią gigantyczną niespodziankę i zagrają w finale? Pula podobna, zobaczymy jak pójdzie odrzucanie - to może mieć tam kluczowe znaczenie.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Według mnie za mocno kombinujecie z mapami mordeczki. Tutaj nawet jeśli przewidzicie mapy, to nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak zagrają drużyny. Trenerzy mogą mieć inne wizje, jak np. trenowanie do bólu map na których nie wychodzi, albo pomysły na bany. Moim zdaniem liczą się umiejętności, doświadczenie i przede wszystkim determinacja (Mowa o ENCE, dla większości &quot;czarny koń&quot;), bo na turnieju dzieją się różne rzeczy. Typów jeszcze nie podaję, zerknę na nie pewnie w nocy/ewentualnie jutro do południa i dorzucę też coś od siebie. Dziś mega plus, bo mecze nie były mega trudne. Aczkolwiek miałem ciepło przy comebacku NiP na d2 XD
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Zachodzę do głowy skąd wytrzasnąłeś pomysł pasek że Astralis zbanuje Mirage albo Train. W drugiej połowie zeszłego roku grali z mibr 7 razy, 7 razy zawsze banowali pierwszego Cacha. Jutro nie będzie inaczej na 100%. Zawsze banują Cacha jako pierwszą mapę, chyba że zdarzy się drużyna, która również nie gra tej mapy to wtedy warto ją zostawić otwartą, ale zdarzyło się tak raz i było to w meczu z Navi. Tak to jest to permaban od Duńczyków zawsze i wszędzie. Także NIE MA TUTAJ ŻADNEJ INNEJ OPCJI niż ban cache i nuke.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
W sumie nie wiem co myśleć o meczu Natus Vincere - ENCE. Ja raczej pchałbym się w stronę NaVi, bo jednak wydaje mi się że ENCE udowodniło już dość wystarczająco że też potrafią, a NaVi łatwym przeciwnikiem nie będzie. Liquid łatwa droga do ćwierćfinałów, w ćwierćfinałach 0-2 i do domu. Nie powiem, że NaVi gra jakoś świetnie, ale jednak nie należy ich lekceważyć, bo w porównaniu do zawodników z ENCE to przewyższają ich doświadczeniem kilkakrotnie. A Wy co myślicie o meczu ENCE?
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Według mnie za mocno kombinujecie z mapami mordeczki. Tutaj nawet jeśli przewidzicie mapy, to nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak zagrają drużyny. Trenerzy mogą mieć inne wizje, jak np. trenowanie do bólu map na których nie wychodzi, albo pomysły na bany. Moim zdaniem liczą się umiejętności, doświadczenie i przede wszystkim determinacja (Mowa o ENCE, dla większości &quot;czarny koń&quot;), bo na turnieju dzieją się różne rzeczy. Typów jeszcze nie podaję, zerknę na nie pewnie w nocy/ewentualnie jutro do południa i dorzucę też coś od siebie. Dziś mega plus, bo mecze nie były mega trudne. Aczkolwiek miałem ciepło przy comebacku NiP na d2 XD
W takim razie jakakolwiek analiza nie ma znaczenia, bo przecież nie wiemy jak zagrają drużyny ????
Zachodzę do głowy skąd wytrzasnąłeś pomysł pasek że Astralis zbanuje Mirage albo Train. W drugiej połowie zeszłego roku grali z mibr 7 razy, 7 razy zawsze banowali pierwszego Cacha. Jutro nie będzie inaczej na 100%. Zawsze banują Cacha jako pierwszą mapę, chyba że zdarzy się drużyna, która również nie gra tej mapy to wtedy warto ją zostawić otwartą, ale zdarzyło się tak raz i było to w meczu z Navi. Tak to jest to permaban od Duńczyków zawsze i wszędzie. Także NIE MA TUTAJ ŻADNEJ INNEJ OPCJI niż ban cache i nuke.
Stąd. To mecze MiBR na cache, polecam spojrzeć na daty. To pokazuje jak chętnie MiBR gra cache.
Powiesz pewnie &quot;no tak, ale obecny skład jest inny, 100% Brazylii&quot;. Fakt, dlatego tutaj ostatnie cache w wykonaniu tego lineupu co teraz, gdy grali jeszcze w barwach SK.

Ja wiem, że dawno, ale MiBR ma tę &quot;przewagę&quot; że grało mało oficjali po zejściu się z powrotem, przez co drużyny mają mało danych do analizy.
Mówisz, że Astralis banowało coś innego niż cache tylko na Navi, to prawda, permbanem Navi jest cache, dlatego też znając sytuację jak &quot;chętnie&quot; MiBR/ex-SK grywało cache mogą się o taki ruch pokusić.
Traina Brazylijczycy grają dobrze, powiedziałbym nawet że bardzo dobrze. Astralis ostatnie dwa Trainy wygrali do 0 na C9 i do 2 na Ghost, ale wcześniejsze 3 mecze przegrali gdy przyszło się mierzyć z lepszymi (znacznie) drużynami: do 8 z Liquid, do 11 z NiP i do 19 z... MiBR.
W poprzednim poście oczywiście powinno być &quot;ciekawe czy Astralis odrzuci tam traina zamiast cache&quot;
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
W takim razie jakakolwiek analiza nie ma znaczenia, bo przecież nie wiemy jak zagrają drużyny ????
No, a nie? Pasek, nie wystarczy Ci wygrana niespodziewana ENCE? Cloud9 które pojechało do domu? Tutaj nic nie jest pewne. Kursy są wystawiane dość śmiesznie, nawet Astralis 2-0 nie było dziś łatwe. Analizę można zrobić jedynie z ostatnich meczy, aczkolwiek pewnie drużyny przygotowują się pod przeciwnika... W kwestii map poolu można zostawić dużo do życzenia, bo dziś mapy jakie zostały wybierane to jest kosmos ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
No, a nie? Pasek, nie wystarczy Ci wygrana niespodziewana ENCE? Cloud9 które pojechało do domu? Tutaj nic nie jest pewne. Kursy są wystawiane dość śmiesznie, nawet Astralis 2-0 nie było dziś łatwe. Analizę można zrobić jedynie z ostatnich meczy, aczkolwiek pewnie drużyny przygotowują się pod przeciwnika... W kwestii map poolu można zostawić dużo do życzenia, bo dziś mapy jakie zostały wybierane to jest kosmos ????
Ence to niespodzianka, nie ma dyskusji. Jak wysoko by nie byli rozstawieni to pokonanie top2 to jest wyczyn i niespodzianka. C9? A nie byli rozstawieni z #13? Co to za niespodzianka, skoro awansowały drużyny 1,2,3,4,5,8,9,11?
W mojej ocenie map pool i eye-test jest kluczowy, nowej mapy nie nauczysz się grać w ciągu tygodniowego bootcampu, dlatego tyle dywagacji jest o mapach które będą grane. Ostatnia forma to już cięższa kwestia, bo jednego dnia FaZe nie ma dnia i prawie odpada z coL, następnego rozjeżdża walcem (choke na cache nie liczę) C9, Astralis jednego dnia przegrywa mapę z RNG od stanu 15-8 bodajże, a dopiero potem się dowiadujemy, że połowa składu (a szczególnie devve) jest przeziębiona. RNG przechodzi jak burza przez Szwajcara, żeby dzisiaj dostać lekcję CS:GO od MiBR, tego samego MiBR, które prezentowało się koszmarnie w Szwajcarze.
Dzień dniu nierówny, dlatego jeżeli mamy szukać przewagi po naszej stronie w nierównej walce z bukmacherem, to ta szansa leży w analizowaniu map poola, nie bez powodu po wybraniu map kursy się zmieniają - oni też to wiedzą, tylko Ty chcesz to negować ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Tak jak bany są oczywiste w meczu astralis - mibr, tak ciekawy jestem jak to będzie wyglądać w przypadku NaVi - Ence, oba teamy instaban Cache. Raz grali ze sobą i Cache zbanowali jednak Ukraińcy. Myślę, że tym razem będzie podobnie. I myślę że ze strony Finów zobaczymy ban Overpass a pick Nuke, zwłaszcza że Navi gra tam bardzo mocno podstawy. A ze strony NaVi? Nie mam bladego pojęcia.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Tak jak bany są oczywiste w meczu astralis - mibr, tak ciekawy jestem jak to będzie wyglądać w przypadku NaVi - Ence, oba teamy instaban Cache. Raz grali ze sobą i Cache zbanowali jednak Ukraińcy. Myślę, że tym razem będzie podobnie. I myślę że ze strony Finów zobaczymy ban Overpass a pick Nuke, zwłaszcza że Navi gra tam bardzo mocno podstawy. A ze strony NaVi? Nie mam bladego pojęcia.
nuke, mirage, d2 wg mnie,
ence odrzuci ovp, navi cache, potem navi odrzuci inferno, ence odrzuci traina, bo musieliby go zaczynać atakując, na d2 strona po której zaczynasz nie ma aż takiego wielkiego znaczenia
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
nuke, mirage, d2 wg mnie,
ence odrzuci ovp, navi cache, potem navi odrzuci inferno, ence odrzuci traina, bo musieliby go zaczynać atakując, na d2 strona po której zaczynasz nie ma aż takiego wielkiego znaczenia
Navi równie dobrze moze wjechać w traina ze swoim pickiem. Finowie i na Mirage i na trainie graja dobrze więc tak naorawde to już tylko Navi wie co spickuje i czym bedzie sie kierować przy wyborze
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nie chcę nic negować, po prostu lekko się uśmiałem gdy usiłowaliście za wszelką cenę przewidzieć mapy w meczu z Astralis, a koniec końców i tak się zdziwiliście XD
Jak 90% użytkowników na tym forum, którzy smarują analizy na 2 strony, a wynik wychodzi przeciwny do typu. Nic nowego.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Jak 90% użytkowników na tym forum, którzy smarują analizy na 2 strony, a wynik wychodzi przeciwny do typu.
To akurat fakt, muszę się z Tobą zgodzić. Aczkolwiek nie wrzucajmy 90% ludzi do jednego worka, bo są na tym forum użytkownicy którzy wiedzą co jest 5 ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie chcę nic negować, po prostu lekko się uśmiałem gdy usiłowaliście za wszelką cenę przewidzieć mapy w meczu z Astralis, a koniec końców i tak się zdziwiliście XD
Dust of Astralis, Mirage/Train od NiP. Decider? Overpass
Bardzo zdziwiony byłem....
pasek porównywanie występów na cache z 2017 do teraz .... Serio?! Nie ma to sensu. Nie twierdzę że MIBR ma super cache, ale nie grali tego ani razu a jeśli chcieli to mogli to poprawić. A Astralis cache właściwie nie gra.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja spróbowałem - ENCE win na pierwszej mapie. Kursy w okolicach 2,30. Nie jest to żaden pewniak, ale kurs znacząco wyższy niż ~1,50 na +1.5. A to raczej ENCE będzie zaczynać jako pierwsze (przy czym RACZEJ a nie na pewno). Podobała mi się ich gra drużynowa. Co do map to nie wiem - jeśli ban cache od NaVi to pewnie nuke, ale może być i inferno. Na żadnej bym ich nie skreślał. Generalnie mecz zapowiada się bardzo równy - podobna pula. Starcie aima z zespołowością. Nawet jeśli to bedzie jednak mapa NaVi (mniej prawdopodobne wg mnie) to jeśli odrzuca overpassa to nie musi to być wcale łatwa potyczka dla Ukraińców.
ENCE - 1 mapa @2.35 Uni ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom