>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Natus Vincere - ENCE

(Mapa 1) Zabójstwa Zeus: (14.5+) @1.95 Unibet ✅
Dlaczego wchodzę w najsłabsze ogniwo Natus Vincere? Chłopak musi się w końcu przełamać bo wszyscy wieszają na nim psy, a 15 zabójstw w moim odczuciu na tak wyrównane spotkanie powinno wpaść.
 
uzytkownik-24118 2,1K

Historia meczów Zeusa. Linia jest 14.5, na screenie jest 28 map. Linię przekraczał 9 razy. Ale dziś się przełamie ;) Poza tym 1. mapa to będzie pick ENCE (raczej) i wcale nie musi być wyrównana, a już niemal na pewno nie grą teamową NaVi. Jeśli szukałbym overów to raczej wśród starplayerów Natus Vincere - jeśli ma być wyrównana gra albo wygrana Ukraińców to simple, electronic i flamie powinni raczej błyszczeć.
Za ostatnie 3 miesiące Zeus ma 0.49 fraga na rundę. Czyli na granicy tej linii przy pełnym spotkaniu. Oczywiście to jakieś uśrednianie, ale czemu z tej dość szerokiej oferty na dziś akurat ten typ?
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
ale czemu z tej dość szerokiej oferty na dziś akurat ten typ?
Kocham grać na zawodników i drużyny które skazane są z góry na tych najgorszych i te najgorsze. Myślę że dziś będzie wyrównana mapa z wysokim wynikiem, i czas na zabójstwa będzie spory. ENCE to nie Astralis, zastanawiałem się również nad zabójstwami na gracza Flamie, ale jednak postanowiłem uwierzyć w Zeusa. Weźmy pod uwagę ten turniej, bo mecze sprzed Katowic średnio mnie interesują. Tak samo dziś mogę mieć formę, a za tydzień zamykać tabelę. To też kwestia przeciwników i samego stylu gry gracza. Wracając do Katowic to w ośmiu ostatnich meczach Zeus potrafił przekroczyć linię 14.5 zabójstw 5 razy, co daje wynik 5/8 (62.5%). Przyznaję że typ bardziej na wiarę, aczkolwiek wydaje się być prawdopodobny ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Natus Vincere - ENCE
(Mapa 1) Zabójstwa Zeus: (14.5+)
@1.95 Unibet
Dlaczego wchodzę w najsłabsze ogniwo Natus Vincere? Chłopak musi się w końcu przełamać bo wszyscy
wieszają na nim psy, a 15 zabójstw w moim odczuciu na tak wyrównane spotkanie powinno wpaść.
Zeus się przełamuje już kilka lat, a nawet wygrywając majora zaliczał jedynie 16,27 fraga na mapę.
pasek porównywanie występów na cache z 2017 do teraz .... Serio?! Nie ma to sensu. Nie twierdzę że MIBR ma super cache, ale nie grali tego ani razu a jeśli chcieli to mogli to poprawić. A Astralis cache właściwie nie gra.
Widzę, że nie przeczytałeś uważnie mojego posta. Tak, występy z 2017 nie są żadnym argumentem, ale są jedyną bazą danych dla tego lineupu.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
ENCE aimowo stoi na takim poziomie, że typ mega ryzykowny. Może i przekraczał te linie dość często w Katowicach. Ale w takim FaZe bardzo często jest jakiś zawodnik co zasysa konkretnie, praktycznie nie ma gry żeby ktoś nie miał problemu z aimem. Ostatnio był to przede wszystkim Niko czy Adren. W ENCE nie widzę by ktoś miał tak ewidentnie słabe gry, sporych szans należy imo upatrywać jedynie w jakichś eco fragach, rzecz w tym że on rzadko po takiego goni. Dlatego dla mnie under jak najbardizej do gry i to na 1 mapie. Chyba że to będzie Nuke, to połapie z tego auga może albo autopompy na kurniku, bo to jego pozycja i stamtąd praktycznie zawsze 1 się zdobędzie. No ale bet na pewno mocno ryzykowny, ja tu nie widzę żeby miał przekroczyć te linie mimo wszystko. Nie vs ENCE, młodziany go zjedzą.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Historia meczów Zeusa. Linia jest 14.5, na screenie jest 28 map. Linię przekraczał 9 razy. Ale dziś się przełamie ;)
Zeus się przełamuje już kilka lat, a nawet wygrywając majora zaliczał jedynie 16,27 fraga na mapę.
Dlatego dla mnie under jak najbardizej do gry i to na 1 mapie.
No ale bet na pewno mocno ryzykowny, ja tu nie widzę żeby miał przekroczyć te linie mimo wszystko. Nie vs ENCE, młodziany go zjedzą.
Troszkę denerwuje mnie negowanie moich typów, ale wiadomo każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ????
Tak czy inaczej typ wszedł, dzięki wyrażenie swojej opinii!
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Troszkę denerwuje mnie negowanie moich typów, ale wiadomo każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ????
Tak czy inaczej typ wszedł, dzięki za podważanie i wyrażenie swojej opinii!
To nie jest podważanie. To jest dyskusja, rozmowa. Zadawanie pytań i oczekiwanie odpowiedzi. Na tym właśnie polega FORUM ???? Widać, że ogarniasz temat CS&#39;a, zwłaszcza te low tiery, za co cię podziwiam, nie raz już grałem z tobą. O to tutaj chodzi, żeby właśnie poddawać w wątpliwość i dociekać dlaczego tak a nie inaczej.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ciężko będzie Finom o coś dziś. Astralis sobie wyrzuci traina, zostawiając ENCE chyba jedynie mirage. Natomiast od Astralis nuke albo inferno lub cache. Zależy czy Finowie zaczną od wyrzucenia cache (wtedy pewnie nuke), czy jednak wyrzucą nuke - wtedy albo inferno (bardziej logiczne) albo cache - które byłoby pickiem tylko dlatego, że to teoretyczny perm ban ENCE. Dalej - nie wiem. Overpass raczej zostanie odrzucony przez Astralis. Zostaje d2 na którym Astralis czuje się ok, albo cache (perm ban ENCE) lub inferno (też mocna mapa Astralis). Nie widzę kompletnie szans dla Finów -wszystko przemawia za Astralis - doświadczenie, umiejętności. Mają zawodników mogących wejść na wysoki poziom w każdej chwili. ENCE - dotąd super występ, wyeliminowali zespół nr 2 i 3 na świecie, ale dziś wyzwanie duuużo większe, nie bardzo widzę szansę na choćby mapę, chociaż chciałbym żeby mirage zgarnęli. Realnie patrząc może być o to ciężko, bo jednak CT side od Astralis jest tam mega mocne. Trochę się boję o handicapy
Astralis -3.5 (1.mapa) @1.80 Totalbet Tak, wiem to będzie pick ENCE
Astralis -1.5 @ 1.65 Unibet
 
K 61

kotwica1223

Użytkownik
Ja dzisiaj stawiam Magisk ze zdobędzie najwiecej fragow w finale warto zaryzykować po tym kursie, patrząc na jego formę i wczorajszy mecz powinno wejść, dev1ce i dupreeh mogą mu zagrozić, nie wierze żeby ence miało jakiegoś jednego lidera który będzie zagrażał Astralis ????
Kurs 4 z sts pobieram ????
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
ENCE - Astralis
(Mapa 1) Handicap rundy: ENCE (+6.5)
@1.50 Unibet ✅
Łączna liczba map: (+2.5) @2.25 Unibet ⛔
Dokładny wynik: 1-2 @3.50 Unibet ⛔
Gdybym miał pójść w któryś z tych typów, to pewnie byłby to pierwszy typ. Drugi i trzeci to tylko i wyłącznie wiara w ENCE, bo pokazują klasę na turnieju. Mam nadzieję że nie zobaczymy dwóch szybkich map, tylko zaciętą wojnę Fińsko-Duńską :eek:kay:​
Miałem napisaną analizę aczkolwiek stwierdziłem że jednak się nie nadaje i podaję typy na sucho. Za dużo wylanej wody i bezsensownych informacji. Kto będzie chciał, ten zagra.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
ENCE - Astralis
(Mapa 1) Handicap rundy: ENCE (+6.5)
@1.50 Unibet
Łączna liczba map: (+2.5) @2.25 Unibet
Dokładny wynik: 1-2 @3.50 Unibet
Gdybym miał pójść w któryś z tych typów, to pewnie byłby to pierwszy typ. Drugi i trzeci to tylko i wyłącznie wiara w ENCE, bo pokazują klasę na turnieju. Mam nadzieję że nie zobaczymy dwóch szybkich map, tylko zaciętą wojnę Fińsko-Duńską :eek:kay:​
Miałem napisaną analizę aczkolwiek stwierdziłem że jednak się nie nadaje i podaję typy na sucho. Za dużo wylanej wody i bezsensownych informacji. Kto będzie chciał, ten zagra.
Nie lepiej pograć over 25.5 po kursie @1.85? Chyba że wierzysz że ENCE wygra z Astralis na Train/Mirage dając im zacząć po ct do 9 ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Na tej samej zasadzie co Quinty to albo +1.5 po 2.25 (bo wchodzi też abstrakcyjne 2-0 ENCE), zawsze to bezpieczniej. Albo jeśli już to w ogóle ENCE - 1 mapa po 3.10. Bo jeśli coś mają wygrać to raczej swój niż rywala wybór (Astralis pewnie picknie inferno lub d2, jeśli zbanują nuke), albo nuke jeśli ban cache od ENCE.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Nie lepiej pograć over 25.5 po kursie @1.85? Chyba że wierzysz że ENCE wygra z Astralis na Train/Mirage dając im zacząć po ct do 9 ????
Wy nigdy nie wierzycie w nic, a ENCE wczoraj ładnie cisnęło z Natus Vincere na Trainie. Jest to ostatni raz kiedy odpowiadam na podważanie typów. Bez spiny ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Wy nigdy nie wierzycie w nic, a ENCE wczoraj ładnie cisnęło z Natus Vincere na Trainie. Jest to ostatni raz kiedy odpowiadam na podważanie typów. Bez spiny ????
????? przede wszystkim Astralis to nie Navi. To raz, a dwa jedyną osobą którą spinasz jesteś ty i nikt inny. I jeszze zamiast napisać analizę to dajesz suche typy. Które najzwyczajniej w świecie są bez sensu i słabe. +1.5 na ENCE a zwłaszcza ENCE 1 mapa jak napisał mikael czy over na 1 mapie to dużo lepsze opcje, praktycznie na taki sam zakład jak podałeś ty a z dużo wyższym kursem.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Wracamy do cache. Ence banuje pierwsze, czy Astralis zbanuje cache czy overpassa, gdzie Finowie mają 80% w 3 miesiące?
Ence nie grało cache, Astralis grało z NaVi, które też cache nie gra - 16:9 dla Duńczyków.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja się spodziewam raczej traina jako ban od Astralis. Cache raczej zostawią, bo nawet jeśli ENCE to wybierze, to się to sprowadzi do aimowego pojedynku a tu przewagę mają zdecydowaną. ENCE imponowało tu teamplayem a wątpię żeby mieli przygotowane coś fajnego na perm banie. Overpass też mi się średnio widzi jako ban od Astralis bo jednak ENCE na tym overpassie grało z rywalami słabszymi. Znaczy inaczej - moim zdaniem Astralis odrzuci sobie overpassa ale w drugiej turze odrzucania - w pierwszej train/ względnie mirage.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ja się spodziewam raczej traina jako ban od Astralis. Cache raczej zostawią, bo nawet jeśli ENCE to wybierze, to się to sprowadzi do aimowego pojedynku a tu przewagę mają zdecydowaną. ENCE imponowało tu teamplayem a wątpię żeby mieli przygotowane coś fajnego na perm banie. Overpass też mi się średnio widzi jako ban od Astralis bo jednak ENCE na tym overpassie grało z rywalami słabszymi. Znaczy inaczej - moim zdaniem Astralis odrzuci sobie overpassa ale w drugiej turze odrzucania - w pierwszej train/ względnie mirage.
pick train od Ence to strona CT dla Astralis. Duńczycy wybiorą inferno albo d2, bo że startowanie po T na inferno ich nie boli widzieliśmy już wczoraj. Ciężko przewidzieć mapy, ale skłaniam się ku 2:0 Astralis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom