>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO DreamHack Masters Las Vegas 2017

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial






4 grupy - dwie drużyny z każdej bawią się dalej w Play Off. Zobaczymy, czy Astralis utrzymali formę z Majora, SK w nowym składzie z Felpsem zamiast Foxa, nowe - stare, groźne fnatic i rzecz jasna Naszych rodaków - Virtus Pro.

Kilka ciekawostek:

Niko z mousesports -&gt; FaZe (w Las Vegas nie zagra, jkaem za niego)
Do mousesports wraca ChrisJ, który był odsunięty od składu. (Niko nie zagra)
SK z felpsem z Immortals. Ma być już na stałe, nie jak fox stand in.
W North nie ma już Rubino. Teraz mamy całą duńską formację, dołączył aizy.
Do Optic dołączył Hiko, który zastąpił stanislawa.
Powrót na turniej w Las Vegas w TyLoo, zagra Attacker.

Zapraszam do dyskusji.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Ninjas in Pyjamas - Cloud9 2 2,20 @BET365
Szwedzka drużyna ostatnio bardzo dołuje. Online przegrywali z dość przeciętnymi drużynami, wcześniej wpadka w elimkach do majora. Cloud9 ostatnie swoje mecze wygrywało, podobała mi się gra autimatica, który dobrze wszedł w ten zespół. Plusem jest także to, że grają u siebie i nie muszą się zmagać z tzw. &quot;jet lagiem&quot;.
Reszta meczy:
Astralis - compLexity 1 1.07 @BET365
North - Optic 1 1,50 @BET365
Virtus.pro - Misfits 1 1.08 @BET365
Fnatic - Gambit 1 1,40 @BET365
SK - TyloO 1 1.10 @BET365
FaZe - Renegades 1 1.22 @BET365
NaVi - mousesports 1 1.22 @BET365
Faworyci powinno te mecze wygrać. Jeśli miałbym tutaj szukać jakiejkolwiek niespodzianki to w meczu FaZe - Renegades lub North - Optic
 
columbo 17

columbo

Użytkownik
Kilka ciekawostek:
Niko z mousesports -&gt; FaZe (w Las Vegas nie zagra, jkaem za niego)
Do mousesports wraca ChrisJ, który był odsunięty od składu. (Niko nie zagra)
Niko zagra w mouz, po tym turnieju odejdzie do FaZe, a ChrisJ wróci dopiero po Las Vegas do pierwszego składu.

/Vidal. Racja, dzięki za sprostowanie.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Fnatic - Gambit
Fnatic -3.5 rundy @1.80 b365
BO1,
fnatic jak już wspomniałem w mocnym zestawieniu z JW, Flushą, Olofem, Krimzem i Denissem. Gambit na majorze bardzo pozytywnie zaskoczyli, ale nie sądzę, by tutaj mieli zagrozić jednemu z faworytów do zwycięstwa. fnatic na pewno będzie bardzo zmotywowane, bo porażka może oznaczać, że odpadną, bowiem w grupie jest jeszcze VP.
SK Gaming - TyLoo
SK -6.5 @1.72 b365
SK już w lepszym składzie niż na majorze. Felps mocno się wyróżniał w Immortals, więc nie dziwi jego &#39;awans&#39; do najlepszej brazylijskiej ekipy. Chińczycy raz na jakiś czas zaskoczą.
VP - Misfits
Misfits +6.5 rundy @2.00 b365
Wiadomo, jedna mapa więc trzeba ogrywać pistole, które zazwyczaj nie są mocną stroną Polaków. Misfits to dość ciekawa ekipa i mogą zaskoczyć.
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Fnatic - Gambit
Fnatic -3.5 rundy @1.80 b365

BO1,
fnatic jak już wspomniałem w mocnym zestawieniu z JW, Flushą, Olofem, Krimzem i Denissem. Gambit na majorze bardzo pozytywnie zaskoczyli, ale nie sądzę, by tutaj mieli zagrozić jednemu z faworytów do zwycięstwa. fnatic na pewno będzie bardzo zmotywowane, bo porażka może oznaczać, że odpadną, bowiem w grupie jest jeszcze VP.

SK Gaming - TyLoo
SK -6.5 @1.72 b365

SK już w lepszym składzie niż na majorze. Felps mocno się wyróżniał w Immortals, więc nie dziwi jego &#39;awans&#39; do najlepszej brazylijskiej ekipy. Chińczycy raz na jakiś czas zaskoczą.

VP - Misfits
Misfits +6.5 rundy @2.00 b365

Wiadomo, jedna mapa więc trzeba ogrywać pistole, które zazwyczaj nie są mocną stroną Polaków. Misfits to dość ciekawa ekipa i mogą zaskoczyć.
Dlaczego fnatic ma byc zmotywowane? Bo VP jest w grupie? Dopiero co wrócili do starego składu i już myślisz, że wszystko będą wygrywać jak dawniej? Dla mnie Gambit to czysty value bet.
 
R 0

robredoo

Użytkownik
Pierwszy underdog odpalił Optic (Choć North to nie jakaś potęga). Widzicie gdzieś jeszcze niespodziankę pierwszego dnia?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Mecz: NaVi -Mousesports
Typ: NaVi win @1.28 7/10 ⛔
NaVi -4.5 @1.72 4/10
⛔ 12:16 To co zrobił dzisiaj NiKo jest nieprawdopodobne. One man army...
37 killi, 10? Mvp... przecież to jakaś kpina... Zostaje sam na 5 i zabija wszystkich... Po prostu niewiarygodne

Analiza:
Pierwszy mecz obu zespołów w turnieju, gramy w USA w związku z czym spokojnie ze stawką, jutro będziemy mądrzejsi, dlatego też za dużo tu nie grałem.
NaVI w genialnej formie, na pewno bardzo duży niedosyt po Majorze, gdzie ulegli zaraz po znakomitej fazie grupowej późniejszym zwycięzcom czyli Astralis. S1mple oraz flamie ciągną zespół, widać u nich chęć wygrywania, co na pewno cieszy to fakt że także GuardiaN wraca do swojej optymalnej dyspozycji. Mousesports z kolei na Majorze wypadli bardzo słabo, czego można było się spodziewać, nie ma co mówić, spotyka się zespół 1 tierowy z zespołem 2 tierowym i niespodzianek nie przewiduje. Nie ma absolutnie żadnych argumentów za mousesports. po pierwsze gramy na LAN-ie, gdzie navi czuje się jak ryba w wodzie, z kolei mousesports lepiej gra online co potwierdzają wyniki na Esl pro league. Mappool także po stronie navi, Mousesports tak naprawdę nie ma szans na żadnej z map, nawet na ich mirage&#39;u, jeżeli flamie i s1mple będą grali przynajmniej w 50% tak jak na Majorze. Dodatkowo w mousesports szykuje się zmiana, odejdzie NiKo i myślę że niekoniecznie będzie się on spinał żeby się dobrze pożegnać. Już wcześniej drużyna grała pod niego a on i tak częściej grał słabo niż dobrze. Jedyna nadzieja mousesports to fakt że navi się nie zaaklimatyzowało jeszcze po podróży i słabo wejdzie w turniej, innych argumentów nie widzę

Mecz: Renegades-FaZe

Typ: Renegades win @3.50 2/10 ⛔ 16:14 szkoda bo było bardzo blisko, przy 13:12 dla renegades, chyba się rozluźnili i przegrali 3 kolejne rundy, a potem cały mecz
Renegades +4.5 @2.00 4/10 ✅ 16:14
Analiza:
W renegades nie wystąpi Rickeh (zamiast niego zagra atter) natomiast w faze nie będzie aiziego (zamiast niego zagra jkaem).
Renegades bardzo dużo ćwiczyli w ostatnim tygodniu przed dreamhackiem (ich public konta pokazują 80-100 godzin w ciągu tygodnia) ostatnia forma renegades pozostawiała dużo do życzenia, nawet na swoim cobblu nie potrafili wygrać z lg. Jednakże znowu, gramy na lanie w związku z czym będzie to inna gra. Bootcamp także zrobi swoje, strata rickeha to lekkie osłabienie, chociaż atter pokazywał że także potrafi grać w csa i to jeszcze za czasów gry z meikelele. Z drugiej strony mamy faze, po turnieju ma dołączyć do nich NiKo, do tego dochodzi brak aiziego ( chyba obecnie ich najlepszego gracza) co będzie bardzo odczuwalne, nie ćwiczyli oni zbyt dużo przed turniejem więc myślę że po fazie grupowej szykuje się powrót do domu. Kursy jak dla mnie bardzo przesadzone i próbuje tutaj zagrać w stronę doga. Spodziewam się wyrównanego meczu, zwycięstwa renegades lub zbliżonego wyniku. Mappool może być ciekawy i ciężko mi przewidzieć mapę, normalnie bym stawiał na dusta ale dust poszedł do przeróbki więc ciężko mi powiedzieć cokolwiek, liczę na cobblestone&#39;a i tam renegades ma największe szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crazer 39

crazer

Użytkownik
Ninjas in Pyjamas - Cloud9 2 2,20 @BET365 ✅
Szwedzka drużyna ostatnio bardzo dołuje. Online przegrywali z dość przeciętnymi drużynami, wcześniej wpadka w elimkach do majora. Cloud9 ostatnie swoje mecze wygrywało, podobała mi się gra autimatica, który dobrze wszedł w ten zespół. Plusem jest także to, że grają u siebie i nie muszą się zmagać z tzw. &quot;jet lagiem&quot;.

Reszta meczy:
Astralis - compLexity 1 1.07 @BET365
North - Optic 1 1,50 @BET365
Virtus.pro - Misfits 1 1.08 @BET365
Fnatic - Gambit 1 1,40 @BET365
SK - TyloO 1 1.10 @BET365
FaZe - Renegades 1 1.22 @BET365
NaVi - mousesports 1 1.22 @BET365
Faworyci powinno te mecze wygrać. Jeśli miałbym tutaj szukać jakiejkolwiek niespodzianki to w meczu FaZe - Renegades lub North - Optic
Edit: Cloud9 prawie throwowało ten mecz, ale jednak na plus ????
Optic tak jak mówiłem też może wejść, został jeszcze mecz Renegades. Meczy powyżej nie obstawiałem, bo kursy do tego nie zachęcały ???? W sumie dobrze zrobiłem.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Navi zrobiło wyjebkę i odebrało trochę kasy, na całe szczęście cloud 9 ugrało i gambit!
Dzisiaj już cięższe mecze.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
No szczerze mówiąc po NaVi się tego spodziewałem, ale to był typowy mecz NO BET!

Z dzisiejszych meczy obstawiam dzisiaj na FaZe. Nie zagrali źle w pierwszym meczu, Renegades postawiło opór, ale jak przyszedł decydujący moment to pokazali na co ich stać. Mouz hajpowane zwycięstwem nad NaVi, ale jak wiadomo to Niko sobie wykręcił 37 fragów i wygrał praktycznie samemu gierkę. Dzisiaj już tak może nie być, bo zawodnicy FaZe są mocniejsi aimowo niż NaVi. Dochodzi też pytanie czy bośniak będzie chciał utrzeć nosa swoim nowym kolegom z teamu? ????

FaZe - mousesports 1 1,72 @bet365 ⛔


Co do reszty pojedynków możliwe, że zagram jeszcze jakieś ako. Myślę tutaj nad:
TyloO - NiP 2
Virtus.pro - Gambit 1
SK - Cloud9 1

2,29 @bet365 ⛔


Aaa i zapomniałbym o możliwych niespodziankach ???? Myślę, że Optic może powalczyć po kursie 3,25 oraz Misfits 5,00
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Mecz: NaVi- Renegades
Typ: Renegades +6.5 @1.83

Analiza:
NaVi wczoraj pokazało że źle weszli w turniej, dzisiaj muszą wygrać i zapewne wygrają, ale handi 6,5? według mnie za duża linia, nawet mimo że początkowo buk wystawił linię 7,5! Renegades jak widać nawet bez rickeha daje radę, atter naprawdę grał wczoraj bardzo dobrze. NaVi myślę że weźmie to spotkanie, ale litości, linia 6,5 albo 7,5? nie będzie tutaj pogromu, zwłaszcza że Renegades to nie jest zespół do bicia jak complexity czy tyloo... Grają naprawde solidnie i gdyby nie kilka błędów wczoraj to by spokojnie z FaZe wygrali. 10 rund jak najbardziej do ugrania, Jeżeli będziemy grać na cobblu to z palcem w nosie renegades te 10 rund ugra, jedynie martwiłbym się o ugranie tych rund na overpassie, trainie,lub Mirage&#39;u... ale tych map na 99% nie zobaczymy ????

SK Gaming ✅ + Virtus Pro ⛔= AKO 2.05 ⛔ Bet365 O ile SK rozgromiło to virtusi kompletna klapa i to na cobblestoni&#39;e
SK Gaming w mega formie, doszedł do nich felps, więc według mnie będą oni grali dużo lepiej niż z foxem, Forma z majora na pewno nie wyparowała, co pokazał mecz poprzedni, Dodatkowo lubią oni grać z cloud9 zwłaszcza na LAN-ie. 2 mecz virtusi z gambitem. Gambit bardzo niewygodna i niedoceniana drużyna. Są bardzo groźni zwłaszcza na LAN-ie przez co nie wiadomo czego się spodziewać, jednakże polacy chyba
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Dobra, wchodzimy w format BO3 co zmniejsza szansę na jakieś wielkie niespodzianki i w końcu można wejść do gry większymi stawkami. Wszystko z bet365.

North - Optic

Nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę fanem North. Nie przekonuje mnie ich gra w żadnym aspekcie i jestem skłonny stwierdzić, że na tym meczu skończy się ich przygoda z Vegas. Natomiast jeśli chodzi o Optic to przyjście Hiko z Liquid dużo im dało i ich forma od pewnego czasu zaskakuje in plus, zresztą już tu w Vegas wygrali z Duńczykami na nowym inferno. Natomiast na pewno nie spodziewam się pogromu i myślę, że będą 3 mapy ;)
Optic @2.10 ⛔
over 2.5 @1.72 ⛔
________________
Virtus.Pro - fnatic

I tutaj mam największy ból głowy. Rozczarowali mnie wczoraj Virtusi w meczu z Gambit dosyć mocno, znowu zbyt indywidualne granie na takim poziomie wychodzi im bokiem. Poza tym w pierwszym meczu z Misfits też niczego wielkiego na tym cobblu nie pokazali i pytanie jest proste, brak formy czy lekceważenie przeciwnika. Fnatic w nowym-starym składzie, jeszcze tryby w maszynce nie do końca załapały jak powinny, ale jak ktoś oglądał ich wczorajszy mecz z Misfits to widział, ze były momenty starego fnatic, gdzie grali CS&#39;a na mega wysokim poziomie. I też nie widzę tutaj pogromu, więc tylko jeden typ.
over 2.5 @1.72 ⛔
________________
NiP - Cloud9

Z kolei w tym meczu mam swojego faworyta i nie będzie to Krzysiu Getrajt. Grali już ze sobą w Vegas i mimo, że skończyło się 16-14 dla C9, to ten, kto oglądał wie, że powinno się skończyć dużo szybciej, ale Amerykanie sobie pokpili sprawę przy 13:10 i sami sobie winni takiej nerwowej końcówki. Ale to nie zmienia faktu, że aimowo, skillowo i w lepszej formie jest Cloud i oni wg mnie biorą ten mecz.

Cloud9 @2.0
⛔
__________________
NaVi - FaZe
I na koniec perełka z punktu bukmacherskiego. NaVi i tylko NaVi. Nie ma takiej opcji, żeby takie słabe FaZe wygrało z Ukraińcami, po prostu nie widzę takiej możliwości. Owszem, przegrali z mouse w pierwszym meczu ale szczerze? To jeszcze lepiej! Kubeł zimnej wody i wczoraj z Renegades przy stanie 2:6 włączyli 6 bieg i 14 rund z rzędu na ich konto. Mimo, że Australijczycy to nie jest jakiś wybitny poziom, to mimo wszystko wygranie tylu rund pod rząd robi wrażenie.
NaVi 2:0 @2.0 ⛔
under 2.5 @1.80
⛔
__________________
A na koniec jeszcze taka taśma, jak dla mnie - musi wejść. Ale to się dopiero okaże :grin:
Optic +1.5 @1.33 ⛔
Fnatic +1.5 @1.40 ⛔
Cloud9 +1.5 @1.30 ✅
NaVi @1.25 ✅
AKO @3.03
⛔
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
  • fnatic - VP @1.61 ✅✅✅ Łatwe sianko, 0-2 i fnatic do domu. Szwedasy ten mecz przegrali już podczas banowania map.

Gdyby to było te same fnatic co kiedyś to nawet bym się nie zastanawiał i ładował w Szwedasów, ale widać że po powrocie JW i flushy jeszcze nie wszystko do końca trybi i nie jest to ta sama drużyna, która totalnie dominowała i wszystkich niszczyła. Mogę się mylić, ale fnatic chyba jeszcze nigdy nie odpadło z turnieju w fazie grupowej, a dzisiaj VP będzie miało idealną okazję by stało się to po raz pierwszy. Z drugiej strony Virtusi, którzy dotychczas nie zachwycają - dwa mecze na cbble - jeden średni i drugi tragiczny. Jak wcześniej wspomniałem, w poprzednich dwóch meczach VP niczego szczególnego nie pokazało, ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że Polacy już teraz pożegnają się z Las Vegas. Jeżeli patrzeć na obecne możliwości to mappool jest po stronie VP. Jedyne mapy na których fnatic może coś ugrać to cache, może overpass i nie wiem jak obydwie drużyny grają na nowym inferno, ale ta mapa zostanie raczej z miejsca zbanowana. Reszta map jest pod VP i myślę, że jak dobrze pójdzie veto to będą w stanie zamknąć mecz 2-0. Całoroczny.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Typy:
Over 2.5 North-Optic @1.72 4/10 ⛔
Optic Gaming win @2.20 2/10 ⛔
Optic Gaming wygra 2-1 @4.00 1/10 ⛔
Optic tragiczna gra, tak samo jak fnatic, szybki gwałt, zero walki, mecz zakończony 2 mapami...
Over 2.5 Virtus Pro-Fnatic @1.72 5/10 ⛔ Virtusi wygrali zgodnie z planem, jednak Fnatic całkowicie zawiodło i był to gwałt w biały dzień, zakończony 2 mapami...
Virtus Pro wygra 2-1 @3.40 2/10 ⛔
Virtus Pro win @1.61 5/10 ✅ 2:0 (16:9, 16:2)
Over 2.5 Cloud9-NiP @1.72 6/10 ✅
NiP wygra 2-1 @3.40 2/10
NiP win @1.72 3/10
NaVi wygra 2-0 @2.00 4/10
Analiza:
W końcu wchodzimy w fazę BO3. Gramy do 2 wygranych, każdy z zespołów wybiera swoją mapę a w razie konieczności gramy decidera -&gt; mapę która pozostanie.
North-Optic
Oba zespoły grały już ze sobą na tym turnieju, wygrał optic gaming. North od czasu zmiany nazwy gra jakoś inaczej -&gt; słabiej... Mnóstwo błędów, nieprzemyślanych zagrań, bardzo dużo przestojów w grze. Jeżeli zagrają tak jak w pierwszym spotkaniu to nie mają co myśleć o zwycięstwie. Wystarczy że zdarzy im się przestój na początku meczu, optic im odskoczy i już mogą nie wrócić. Mecz w mojej ocenie 50/50 chociaż patrząc na to jak grają oba zespoły z lekkim wskazaniem na Optic. Po całkowicie nieudanym majorze Team Optic ma wiele do udowodnienia, widać że chłopaki mocno trenowali przed tym turniejem zarówno aimowo jak i taktycznie. Domyślam się że znowu będą chcieli zagrać Inferno -&gt; widać że są bardzo dobrze przygotowani do tej mapy, a mapa ta jest w sumie po raz pierwszy na dużym turnieju od czasu reworka. Jedno jest pewne, będzie wyrównany mecz i myślę że zobaczymy 3 mapy.
Virtus Pro - Fnatic
Można ten pojedynek nazwać Gran Derbi CS-a. Polska złota 5-tka przeciwko staremu Fnatic, które wraca po dłuższej przerwie do ponownego wspólnego grania. Mecze te zawsze były bardzo widowiskowe i wyrównane. Okej Fnatic już nie wzbudza strachu na samą myśl, ale myślę że z czasem będzie coraz lepiej. Olof i spółka zawsze grając z polakami mają dodatkową motywację, to samo polacy. Na tym turnieju Virtusi nie wyglądają tak dobrze jak na majorze. Porażka z Gambitem w dniu wczorajszym nie była przypadkowa, Już z team mistifs było widać że coś nie współgra. Jednakże Virtusi są jak wino im dalej i dłużej są w turnieju tym lepiej grają, a zwłaszcza jeśli jest to BO3, nie zdziwiłoby mnie gdybyśmy zobaczyli dzisiaj ich najlepszą wersję a mecz zakończył się po 2 mapach. Co do fnatic, powrót do starego składu, dobra gra, lecz jeszcze nie wszystko gra tak jak kiedyś, panowie potrzebują czasu na dotarcie swojej gry. Z mistifs wygrali bez większych problemów, a przegrali znacznie z Gambitem. Z polakami stawka jest wysoka, a mecz ma charakter klasyku, jednak 1 mapa to max co szwedzi mogą tu ugrać.
NaVi-FaZe
NaVi kontra osłabione FaZe. FaZe najpierw wymęczone i szczęśliwe zwycięstwo nad Renegades, potem zasłużona porażka z Mousesports które nie było aż tak dobre jak dzień wcześniej. NaVi w 1 meczu miało ogromnego pecha... Trafili na GODmode NiKo który w zasadzie w pojedynkę wygrał mecz robiąc aż 37 fragów i ugrywając samemu połowę rund. Z renegades po słabym początku wreszcie się obudzili i nie oddali już ani jednej rundy australijczykom. S1mple i Flamie grają dalej na wysokim poziomie i ciągną zespół, problemem ponownie jest Guardian który stracił lata swojej świetności. Jednakże FaZe gra osłabione, nie ma Aiziego co widać gołym okiem w ich grze. Stracili 50% swojej &quot;aimowej&quot; przewagi nad innymi. Veto map zdecydowanie po stronie NaVi. Train, Overpass, Mirage, Nuke te mapy w 100% idą dla NaVi. Zostaje Inferno oraz Cobblestone. Na temat inferno nie wiemy za wiele, bo zespoły te nie grały tej mapy od bardzo dawna i ciekawe jak się przygotowały. Z kolei Cobblestone -&gt; NaVi nie przepada za tą mapą, jednakże nawet tutaj powinni dać sobie radę z Duńczykami o których pisałem w 1 kolejce że po fazie grupowej najprawdopodobniej odpadną z turnieju.
NiP - Cloud9
Typując ten mecz miałem ciężki orzech do zgryzienia. Będzie to bardzo wyrównany pojedynek. Gramy na LAN-ie więc przewaga po stronie szwedów. Jednakże ostatnio oni nie zachwycaja, pyth to nie wiem co robi w tym zespole, przez tego gościa NiP gra jakby we 4... Zgranie, aimowo, time&#39;owo gość odstaje od reszty i widać to gołym okiem. Get Right i spółka co prawda przegrali z Cloud9 , ale mecz był bardzo wyrównany i zdecydowały detale. Najbezpieczniejszy dla mnie w tym meczu jest over 2.5 map. Ciężko mi wytypować tutaj faworyta ale jeśli już miałbym wybierać to w stronę szwedów, którzy mają bardzo dużo do udowodnienia po całkowicie nieudanych, wręcz katastrofalnych kwalifikacjach do MAJOR-a. Widać że panowie ćwiczyli bardzo dużo, jednak czegoś im ciągle brakuje. Myślę że tym razem szczęście uśmiechnie się do nich i wygrają 2-1. Spodziewam się map Cobblestone-&gt;NIP, Overpass-&gt;Cloud9 . Na pewno nie zobaczymy Nuke&#39;a czy Mirage&#39;a, jako decider widzę traina lub Inferno, z większym przekonaniem dla Traina
Bez analizy:
AKO @2.43 7/10 ⛔
NIP +1.5 @1.25
NaVi win @1.25
Optic Gaming +1.5 @1.33
Virtus Pro +1.5 @1.16
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Wczoraj kompletna wtopa, praktycznie wszystko na odwrót, dzisiaj gorzej już być nie może, więc próbujemy tak. Oczywiście bet365.
Gambit - North
North przejechało się wczoraj po Optic, ale to bardziej zasługa beznadziejnego CS&#39;a Amerykanców niż Duńczyków. Nie mniej jednak wyglądali bardzo dobrze i myślę, że sporo osób zaskoczyli swoją grą i przede wszystkim takim gwałtem, bo inaczej tego meczu nie można nazwać. Ale Gambit to nie Optic i nie ma szans, żeby im się przytrafił aż taki pogrom, więc nie widzę innej możliwości niż 3 mapy (Cobble - Gambit, Nuke - North i decider) A nawet jeśli musiałbym typować kto wygra, to idę w stronę Gambit, bo jeden taki mecz jak wczoraj przeciwko mega słabym Optic nie zmienia mojej opinii na temat ex-Dignitas ;)
over 2.5 mapy @1.72 ⛔
Gambit @1.80 ⛔
Gambit 2:1 @3.60
⛔
_________________
mousesports - Virtus.Pro
No i tutaj biję się w pierś. Bardzo wysoki poziom CS&#39;a zagrali chłopaki przeciwko Fnatic. Jasne, to nie jest jeszcze to Fnatic co kiedyś, ale mimo wszystko, pięknie rozegrany mecz, dobre picki map pod Virtusów i szybkie 2:0. Mouse mega zaskoczenie jak dla mnie na tym DH, Niko przed odejściem do FaZe chyba chce się pokazać z jak najlepszej strony bo to co chłopak zagrał przeciwko NaVi i razem z Oskarem przeciwko FaZe to głowa mała. No ale właśnie, na Polaków granie jednym czy nawet dwoma zawodnikami nie wystarczy, jeśli chociaż zagrają 70% tego co wczoraj z Fnatic, ale powalczyć powalczą na pewno, są w formie.
Virtus.Pro @1.36 ✅
over 2.5 mapy @1.83
⛔
_________________
Astralis - NiP
Szacun dla NiP&#39;u, że się wczoraj podnieśli z tego 2:16 na swojej mapie, ale kto oglądał wie, że równie dobrze mogłoby tu być Cloud9 zamiast NiP. Ja wiem, że zapis w regulaminie jest taki czy siaki, ale restart takiej rundy przy 1 na 3 to jest nie fair. Mniejsza z tym. Od połowy 2 mapy zaczęli grać Forest z Krzyśkiem i od razu ta ich gra wyglądała lepiej. O dziwo, nawet pyth nie grał tragicznie ???? Ale tutaj ich przygoda z Vegas się kończy. Takie Astralis vs taki NiP? 2:0. Duńczycy z gla1ve&#39;m zamiast Karrigana nie do przejścia dla drużyny z takimi problemami.
Astralis @1.30 ✅
Astralis 2:0 @2.20
✅
_________________
SK - NaVi
No i perełka na zakończenie 1/4. Aż szkoda, że jedna z tych drużyn odpadnie tak szybko. Zwycięzcy typować nie będę , chociaż gdybym musiał, to bardziej w stronę SK. Natomiast z tego meczu to tylko 3 mapy. No nie chce mi się wierzyć, że jedni lub drudzy wygrają ten mecz 2:0. Dwie równe ekipy, bardzo mocny CS, obydwie ekipy przepełnione gwiazdami sceny CS:GO, dwóch piekielnie mocnych snajperów!
over 2.5 mapy @1.72 ⛔
 
S 7

sprzedam88

Użytkownik
Gambit - North 1 @1.70 ⛔

Gambit gra bardzo dobry turniej. Grają dynamicznie, pewnie i skutecznie. Doszli już daleko, nie mają nic do stracenia i nie ciąży na nich żadna presja. North nie zachwyca na tym turnieju. Wysoka wygrana nad Optic jest spowodowana fatalną grą drużyny przeciwnej. Liczę, że jest to turniej Gambit.

Virtus.pro - mousesports 2 @3.10 ⛔
Virtus.pro - mousesports 2 +1,5 @1.62 ⛔


Mousesports jest bardzo dobrą drużyną aimowo, virtusi niestety nie. Wystarczy, że Neo i Snax nie będą nic strzelać i virtusów nie ma. Snax gra pewnie na tym turnieju, ale czuje, że dziś osłabnie po kilku pojedynkach z Niko. Myszy wiedzą, że po odejściu Niko będzie im ciężko nawiązać grę z najlepszymi drużynami. Ta drużyna mało osiągnęła na arenie esportowej i jest to ostatnia szansa. Tutaj wszystko może się zdarzyć, a kurs na myszy przekonuje na granie właśnie na nich.

Astralis - NiP 1 -1,5 @ 1.85 ✅✅✅✅

To, że NiP znalazł się tu gdzie jest to zwykły przypadek i szczęście tych zawodników. Jestem pewien, że gdyby nie wczorajsza powtórzona runda z C9, to by przegrali. Podziwiam, że się podnieśli po wysokiej przegranej tj. 16-2 na swojej mapie, ale to C9 na train grał bez pomysłu, a NiP miał przebłyski byłego NiPu. Astralis miało czas na przygotowanie się do tego meczu i uważam, że odrobili lekcję. Liczę na skilla Device&#39;a i płacz &quot;Bot_Righta&quot;. (NiP to dla mnie drużyna bez honoru, która po tak długim stażu w csie potrafi kłócić się o powtórzenie PRZEGRANEJ rundy i to się dziś na nich zemści i odpadną 2:0)

Navi - SK Gaming 2 @1.57 ✅✅✅
Navi - SK Gaming +2.5 mapy 1.8
⛔

SK Gaming to drużyna, która spokojnie sobie poradzi z temperamentem S1mple&#39;a. Guardian bez formy, a SK gaming gra na dobrym poziomie, bez rewelacji, ale poradzi sobie z Navi. Myślę, że pierwsza mapa dla Navi, pozostałe dla SK gaming.

AKO @5.28 ⛔⛔
Gambit - North 1 @1.70 ⛔
Virtus.pro - mousesports 2 +1,5 @1.62 ⛔
Astralis - NiP 1 @1.22 ✅
Navi - SK Gaming 2 @1.57
✅

STS
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.Mecz: Gambit gaming - North
Typ: Gambit gaming @1.80
Over 2.5 map @1.72
Gambit wygra 2-1 @3.60
Analiza:
2.Mecz: Virtus Pro - Mousesports
Typ: Virtus Pro @1.36
Virtus Pro 2-0 @2.20
Virtus 1 mapa -3.5 @1.90
Virtus 2 mapa -3.5 @1.90
Analiza:
3. Mecz: NaVi- Sk gaming
Typ: Sk gaming @1.57
Sk wygra 2-1 @3.25
Over 2.5 mapy @1.72
Analiza:
4. Mecz: Astralis- Ninjas in Pyjamas
Typ: Astralis @1.30
Astralis 2-0 @2.20
Astralis 1 mapa -3.5 @1.83
Astralis 2 mapa -3.5 @1.83
Analiza:

Analizy napisze później, bo jadę autobusem, napisałem 3 analizy co zajęło mi prawie godzinę, po czym strona mi się sama odświeżyła jak straciłem internet i cała analiza poszła w...
 
P 9

plokin

Użytkownik
Co do Gambit, to cieszę się, że ukraiński dinozaur tej sceny odnalazł się w nowym zespole. North jako młodzi aimerzy grają nierówno, ale powodem tego może być brak doświadczenia.
Liczę, że jest to turniej Gambit.
Dla mnie Gambit, to nie jest ta liga, ale i tak życzę im dobrze.
Kiedyś doceniłem Myszy i się na tym srogo przejechałem. Z drugiej strony VP i golden rule ????
Mousesports jest bardzo dobrą drużyną aimowo, virtusi niestety nie. Wystarczy, że Neo i Snax nie będą nic strzelać i virtusów nie ma. Snax gra pewnie na tym turnieju, ale czuje, że dziś osłabnie po kilku pojedynkach z Niko.
Kto tam jest taki bardzo dobry aimowo oprócz niko, który czasami potrafi aż zaskoczyć swoją złą grą? Rozumiem, że ostatnio załączył GOODmode, ale nie można argumentować swojego typu postawą zawodnika z BO1. Oskar potrafi się dotkliwie pomylić przy 100% okazji (widziałem takie chociażby na matrixie na cobble). Najlepszy snajper z niego nigdy nie będzie, inni się na nim poznali, już nie robi wielkiego wow, jak zaraz po wejściu do fpl&#39;a. Myszy potrafią też z łatwością złapać choke w kluczowych spotkaniach.
Serio uważasz, że dobra gra VP tak bardzo opiera się na strzelaniu neo? Dla mnie ten zawodnik nie zaskakuje ostatnio niczym, ale dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu wciąż trzyma poziom.
Co do snaxa, to dla mnie on jest obecnie geniuszem polskiej sceny. Wyczucie gry na najwyższym poziomie światowym. Wszyscy wiedzą, że kryje sam a na cobble, a jednym flashem potrafi porobić dwóch gości z maga.
VP świetnie się rozumie w grze i ciężko jest ich pokonać taktycznie. Ja nie wierzę w dwóch aimerów w myszach, chociaż tego spotkania i tak nie obstawię ????
Astralis bardzo lubię jako drużynę i uważam, że są dobrym typem na podbicie do ako. Miałem ostatnio krótką przerwę i dopiero na majorze poznałem grę gla1ve&#39;a i faktycznie dobrze uzupełnia zespół. Powinni wygrać do 0 w mapach, ale ninje na lanie się nigdy nie poddają ????
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Weźcie pod uwagę mapy Mous i mapy VP. Mous w zasadzie grało tylko Dusta ( odpadł z map) i Cache ( Vp zbanuje pewnie). Na innych mapach Vp bez problemu może grać, czego nie można powiedzieć o myszach. VP dla mnie to pewniak w tym meczu, a i 2-0 powinni ugrać
Ja dzisiaj gram
VP
Gambit
i zastanawiam się nad SK
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Według mnie najpewiejszy bet dzisiejszego dnia :
Gambit - North over 2,5 mapy bet365 @1,72
Według mnie ekipy na podobnym poziomie w tym momencie, mecz będzie wyrównany. Zespoły raczej różnorodne pod względem dominujących map, myślę, że każdy rozstrzygnie swój pick na swoją korzyść i zadecyduje ostatnia mapa. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy dzisiaj i tak też gram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom