>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Blast Paris Major 2023 (08.05-21.05)

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Pewnie chodziło Ci o pick Anubisa? Bo dobrze napisałeś, że pomiędzy tymi dwiema mapami, gdzie Liquid ma 100% WR, a 20% WR to Apeks powinno pójść w Ancienta, z tym że to też mój kierunek 😁
Tak przepraszam, przeczytałem, że grasz Anubis po 1.50, dopiero potem się zorientowałem, że grasz Ancient. Dobre typy, ale też bym nie przesadzał z bardzo dużą stawką, bo po tym jak Apeks zagrało na Anciencie z GamerLegion mogą myśleć nad Anubisem. Tam oczywiście Liquid ma 100% ale znowuż bardzo rzadko tam grają. Raczej to będzie Ancient, ale ręki bym se nie dał uciąć.

Generalnie bardzo dobre propozycje (zwłaszcza ten Nuke po 7.50 złapać to była petarda), ale niestety kursy już zdążyły mocno spaść
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Tak przepraszam, przeczytałem, że grasz Anubis po 1.50, dopiero potem się zorientowałem, że grasz Ancient. Dobre typy, ale też bym nie przesadzał z bardzo dużą stawką, bo po tym jak Apeks zagrało na Anciencie z GamerLegion mogą myśleć nad Anubisem. Tam oczywiście Liquid ma 100% ale znowuż bardzo rzadko tam grają. Raczej to będzie Ancient, ale ręki bym se nie dał uciąć.

Generalnie bardzo dobre propozycje (zwłaszcza ten Nuke po 7.50 złapać to była petarda), ale niestety kursy już zdążyły mocno spaść
A tu się z Tobą w pełni zgodzę i dorzuciłem lekko jak kontrę Anubisa na którego de facto jest jednak value - kurs 5.
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Moim zdaniem nie. Mam GL win i zastanawiam się czy nie dołożyć ich na drugiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +353
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Pograłem to co HelpBet i overpasik GL już siedzi ;)
Na ancient już 1.25, ale @myron_bolitar trafnie zwrócił uwagę na Anubisa, który wcześniej był banowany przez przeciwników. Powinni pójść w ancienta, ale ja kontrowałem lekko tego anubisa po kursie 5. Value też jest w picku Inferno przez Liquid.

edit: mamy Ancienta, siedzi 🤑
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Heroic vs GamerLegion
Eliminacje H2H
cadiaN vs TeSeS 1 @2.03 betfan

Czysto statystycznie - na całym majorze mieliśmy tylko jeden mecz, w którym ten typ by nie wszedł i był to mecz z Apeksem. W pozostałych meczach więcej fragował cadiaN.
Wg mnie po takim kursie trzeba to przyatakować.
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
myślicie generalnie że Ci underdodzy ugrają mapkę jutro w 1/2? ja to raczej szedłbym w 2-0 Vita i ewentualnie, że GL ugra overpassa, ale to też nie jest jakaś słaba mapa dla Heroic, dla mnie się wydaje, że Heroic to za bardzo zorganizowana drużyna i zwycięstwa vs tier 2 na overze nie robią na mnie wrażenia, zapraszam do dyskusji
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Na tym etapie Majora kursy w stronę Vitality oraz Heronić są śmieszne i nie warte gry.. Oglądam ten Major od fazy Legend i jestem pod ogromnym wrażeniem zespołów Apeks oraz GamerLegion jak umiejętnie i mądrze rozgrywają swoje spotkania pod względem taktycznym. Z każdym meczem wyglądają coraz lepiej i widać że wzajemne nakręcanie się daje efekty. Uważam że dzisiaj nie będą to spotkania jednostronne jak pokazują to kursy u bukmacherów. Jeżeli szukać czegoś do gry to zdecydowanie w stronę właśnie Apeks oraz GamerLegion ewentualnie pobocznych zakładów na H2H zawodników lub ilości zabójstw.

Ja dziś zagrałem trzy kuponiki :
#1. Apeks wygra min 1 mape + GamerLegion wygra min 1 mape @ 3.24 STS
#2. codiaN over34.5 eliminacji ( mapa 1 i 2 ) + nawwk over32.5 eliminacji ( mapa 1 i 2 ) @ 3.33 BetFaN
#3 STYKO & jkaem zdobędą min. 30 eliminacji ( mapa 1 i 2 ) + IM over35.5 eliminacji ( mapa 1 i 2 ) @ 3.93 Betclic
 
Ostatnia edycja:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Moim zdaniem granie dubla, w którym mapę uhrywa GamerL jak i Apeks mija się z celem. Heroic lub Vitality wygra swojej spotkanie 2:0, więc nie grajcie +1.5 w obu, odradzam.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
GAMERLEGION WYGRA MAPĘ @1.95 UNIBET


Uważam, że jeśli w którymś z dzisiejszych meczów mogłaby paść niespodzianka to jest to tylko to spotkanie, a o dziwo bukmacherzy ciut większe szanse dają Apeks niż GL. O GamerLegion pisałem wczoraj i chłopaki tylko potwierdzili, że na tym Majorze rosną z meczu na mecz. Overpass w ich wykonaniu wygląda imponująco. No właśnie Overpass... Zastanawiam się czy Heroic nie zdecyduje się na zagrywkę żeby zbanować im tę mapę. Dla obu ekip first banem jest Anubis, więc tutaj duńczycy nie powinni się obawiać wybrania tej mapy przez GL, a widzimy jak świetnie sobie radzi ekipa siuhego na Overpassie. Gdybym to ja był trenerem Heroic to pewnie optował bym za takim rozwiązaniem :).

Jeśli nie zobaczymy Overpassa to na pewno będzie to argument przeciwko temu typowi, ale wydaje mi się, że GamerLegion jest w tym momencie w takiej dyspozycji, że są w stanie nawiązać walkę na każdej mapie, nawet tej wybranej przez Heroic.

Team Vitality - Apeks

Tutaj nie decyduje się na żaden typ, ale skrobnę kilka zdań. Moim zdaniem Vitality to weźmie no ale kursy ~1.25 nie zachęcają do gry. Handi w stronę Apeks? Nie jestem przekonany. Ok, Apeks poza jednym meczem z GamerLegion wygląda bardzo solidnie, ale jednak do tej pory nie udało im się nawet urwać mapy drużynom pokroju Vitality. Wczoraj zagrali bardzo dobrze, mieli sporo ciekawych zagrywek, ale też Liquid tak jak się obawiałem wróciło do swojej słabej dyspozycji i nie postawiło wysoko poprzeczki.

Ja zasiądę i będę trzymał kciuki za Kubena, ale sądzę że gospodarze niesieni przez swoją publiczność powinni ten mecz spokojnie ogarnąć.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
GAMERLEGION WYGRA MAPĘ @1.95 UNIBET


Uważam, że jeśli w którymś z dzisiejszych meczów mogłaby paść niespodzianka to jest to tylko to spotkanie, a o dziwo bukmacherzy ciut większe szanse dają Apeks niż GL. O GamerLegion pisałem wczoraj i chłopaki tylko potwierdzili, że na tym Majorze rosną z meczu na mecz. Overpass w ich wykonaniu wygląda imponująco. No właśnie Overpass... Zastanawiam się czy Heroic nie zdecyduje się na zagrywkę żeby zbanować im tę mapę. Dla obu ekip first banem jest Anubis, więc tutaj duńczycy nie powinni się obawiać wybrania tej mapy przez GL, a widzimy jak świetnie sobie radzi ekipa siuhego na Overpassie. Gdybym to ja był trenerem Heroic to pewnie optował bym za takim rozwiązaniem :).

Jeśli nie zobaczymy Overpassa to na pewno będzie to argument przeciwko temu typowi, ale wydaje mi się, że GamerLegion jest w tym momencie w takiej dyspozycji, że są w stanie nawiązać walkę na każdej mapie, nawet tej wybranej przez Heroic.

Team Vitality - Apeks

Tutaj nie decyduje się na żaden typ, ale skrobnę kilka zdań. Moim zdaniem Vitality to weźmie no ale kursy ~1.25 nie zachęcają do gry. Handi w stronę Apeks? Nie jestem przekonany. Ok, Apeks poza jednym meczem z GamerLegion wygląda bardzo solidnie, ale jednak do tej pory nie udało im się nawet urwać mapy drużynom pokroju Vitality. Wczoraj zagrali bardzo dobrze, mieli sporo ciekawych zagrywek, ale też Liquid tak jak się obawiałem wróciło do swojej słabej dyspozycji i nie postawiło wysoko poprzeczki.

Ja zasiądę i będę trzymał kciuki za Kubena, ale sądzę że gospodarze niesieni przez swoją publiczność powinni ten mecz spokojnie ogarnąć.
Też myślę, że Heroic zbanuje Overpassa. Kurs, że GL picknie Inferno jest 2.75, ale jest jeszcze opcja Vertigo 3.50.
Ja osobiście próbuje Ancient po kursie 10.00. Jeśli faktycznie pójdzie ban na Overpassa, ze strony Duńczyków, to moim zdaniem kurs 10 jest zdecydowanie za wysoki. Kurs 10 SIEDZI

PS. Bez jaj. Niesieni przez publikę to byli Virtusi w Krakowie czy Katowicach, a także FURIA w Rio a nie Vitality w Paryżu. Przecież tu jest dramat z jakimkolwiek dopingiem na trybunach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja dziś dorzucam do ako win Heroic i Vitality kursy po 1.27 nie wyobrażam sobie w finale Apeks lub GL.

Gram do tego pick Heroic - Mirage 2.05 B betfan

Patrząc na forme graczy dorzucam AKO:

Stavn więcej eliminacji od jabbiego 1.70@ BETFAN

IM więcej eliminacji od Acora 1.40@ BETFAN

siuhy więcej eliminacji od isaka 1.50@ BETFAN

Cadian więcej eliminacji od Teses-a 2.00@ BETFAN

Spinx więcej eliminacji od dupreeh-a 1.38@ BETFAN

Zieloności.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Ja dziś dorzucam do ako win Heroic i Vitality kursy po 1.27 nie wyobrażam sobie w finale Apeks lub GL.

Gram do tego pick Heroic - Mirage 2.05 B betfan

Patrząc na forme graczy dorzucam AKO:

Stavn więcej eliminacji od jabbiego 1.70@ BETFAN

IM więcej eliminacji od Acora 1.40@ BETFAN

siuhy więcej eliminacji od isaka 1.50@ BETFAN

Cadian więcej eliminacji od Teses-a 2.00@ BETFAN

Spinx więcej eliminacji od dupreeh-a 1.38@ BETFAN

Zieloności.
Uważałbym na wybór Mirage przez Heroic z tego względu, że GL może to zbanować na starcie. Obie ekipy w teorii nie powinny się obawiać, że rywal wybierze ich perm bana czyli Anubisa i ten może zostać wyrzucony na samym końcu, z tego też względu bardzo prawdopodobne jest, że Heroic zbanuje Overpassa, a GL Mirage. Generalnie wybór map w tym meczu do dla mnie jedna wielka niewiadoma, więc jeśli bym się miał decydować na granie czegoś to wybierałbym te wyższe kursy. Propozycja użytkownika vaas na Ancient po stronie GL po kursie 10.00 wydaje się ciekawą opcją
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Apeks ukłony za wczorajsze spotkanie. Jaka to jest drużyna kompletna to głowa mała. Kto by pomyślał. Wiem może nie mieli najtrudniejszej drabinki, ale dla mnie to jest drużyna która gra takiego niestandardowego csa, że przeciwnicy po prostu mentalnie siadają. Desperackie ustawienia, nietuzinkowe po stronie broniącej, a w ataku klasyczny czysty łatwy cs. To na prawdę drużyne przeciwna może wprowadzić w zakłopotanie. Spójrzmy na liquid na overpasie, gdzie Liquid na prawdę ma tak silnego overpasa. Niby wracali, za duży deficyt rund był po pierwszej polowie. Chciałbym bardzo by drużyna kubena sCzytowala na wielkich turniejach, szkoda że już pod koniec csa go, bo przed nami nowa era kantera. Aimowo silni, w drużynie doświadczenie, świeżość oraz statyczny styl gry i zwariowany jak wcześniej pisałem. Pięknie się to ogląda. Z drugiej strony ekipa Vitality. No tutaj myślę że to oni są faworytem całego majora i jego nie oddadza. Wiem jak vitality dochodzi do półfinałów i finałów jak żyje tym Apex a publiczność z nimi. Dziś trybuny na pewno po stronie pszczółek. Myślę że nie dadzą nawet mapy. Chociaż chciałbym żeby finał wyglądał Apeks - Vitality.


Dwa słowa o drugim spotkaniu:
Są stabilni forma, alee aleee wiemy że Heroic lubi zagrać w najważniejszych meczach piach. Gamer legion kolejna szatańska drużyna, czarny koń, tutaj czutka pod GamerLegion, albo chociaz mapa dla nich. Weźmy pod uwagę jak GL sobie lekko jechało po rywalach, są w gazie również.


Jeśli dojdzie do finału Heroic - Vitality .
Piękne spotkanie. Dwóch moich ulubionych prowadzących cadian i Apex. Dwóch wariatów przed publicznością to też będzie mega widowisko. Przed odbiorniki i do oglądania.

Heroic - GL
Powyżej 2.5 mapy @ 2.35 Betfan

Vitality - Apeks
1 mapa win Vitality @ 1.40 Betfan
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
To tak luźno ode mnie - ja trochę inaczej widzę dzisiejsze mecze niż koledzy wyżej i zdecydowanie bliżej mi do 2:0 2:0, niż do ugrania mapy przez GamerLegion/Apeks.
IM już na Heroic nie zrobi 1.90 ratingu jak z Monte, oni dobrze podwajają pozycje i skutecznie potrafią wykluczyć najlepszego gracza z drużyny przeciwnej.
Dla mnie inny wynik niż 2:0 Heroic będzie zaskoczeniem.

Bardzo ciekawy będzie natomiast mappool o czym wspomniał @myron_bolitar - anubis to first ban obu drużyn, pytanie czy będą go chcieli zmarnować w pierwszej kolejce, wiedząc, że rywal go i tak nie wybierze? Jakie wtedy alternatywy?
Ban overpass od Heroic realny (biorę pod uwagę jeszcze ban vertigo) wtedy mamy 3.75 na inferno i 4.50 vertigo znośne
Ban nuke/mirage od gamerlegion(?) - bliżej mi do tej pierwszej mapy, GL zdecydowanie lepiej czuje się na mirage i to pewnie tam wolą zagrać.

Moje typy z tego meczu to
2:0 Heroic @1.95
i gram jeszcze lekko GamerLegion wybierze vertigo @4.50 betfan
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Myślę, że żadna ze stron nie zbanuje w pierwszej rundzie anubisa. Ale mimo to raczej nikt nie będzie ryzykował picknięcia go, nie w półfinale majora. Ja idę w over 26,5 rundy po 1,85, blowoutu nie widzę, a to pokrywa większość spodziewanych wyników.
Edit:
csgoleak - z reguły wiarygodne źródło podaje mapy:
GL - Ancient Heroic - Inferno Mirage
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Też myślę, że Heroic zbanuje Overpassa. Kurs, że GL picknie Inferno jest 2.75, ale jest jeszcze opcja Vertigo 3.50.
Ja osobiście próbuje Ancient po kursie 10.00. Jeśli faktycznie pójdzie ban na Overpassa, ze strony Duńczyków, to moim zdaniem kurs 10 jest zdecydowanie za wysoki. Kurs 10 SIEDZI

PS. Bez jaj. Niesieni przez publikę to byli Virtusi w Krakowie czy Katowicach, a także FURIA w Rio a nie Vitality w Paryżu. Przecież tu jest dramat z jakimkolwiek dopingiem na trybunach
Świetny kierunek!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom