>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Blast Paris Major 2023 (08.05-21.05)

Status
Zamknięty.
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
1683320930225.png
CS:GO Blast Paris Major 2023 (08.05-21.05)

1 faza Challengers Stage - 16 drużyn, 8 awansuje

1683321212607.png


2 faza Legends Stage - 16 drużyn (8 już jest, 8 dojdzie z Challengers) i z tego 8 awansuje do playoffów

1683320485378.png

i Playoff Stage - klasyczna drabinka od ćwierćfinałów

System w jakim grają drużyny jest dosyć skomplikowany, ale w dużym skrócie 3 wygrane dają awans, 3 przegrane i wypadasz z turnieju. Ze sobą grają tylko drużyny z tym samym bilansem 🙂 O tym kto gra z kim decydują seedy i jest to wszystko wcześniej ustalone - nie ma tam żadnej losowości. Spotkania decydujące o awansie/odpadnięciu są BO3, wszystkie inne BO1.

Tutaj link do bardzo fajnego symulatora drabinki https://major.ieb.im/23paris


Pierwsza kolejka już 08.05
1683320629717.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +1086
'Corek 206,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Faze win + paIN win @ 2,18 pinnacle

Witam, jako że mogę nie mieć czasu przed rozpoczęciem to piszę już dziś. Rozpoczynamy piękny turniej z udziałem polskiej ekipy, która jest mocno faworyzowana na ten turniej w eksportowym świecie. Czy słusznie? Niestety moim zdaniem nie, ale nie o tym.
Bardzo fajny dubelek z fajnym kursem. Faze które ostatnio sobie, że tak powiem pobimbało wraca do gry i na początek czeka ich spotkanie z Monte, które tutaj będzie występować bez trenera, jeśli ktoś ma zamiar pisać, że trener nie gra, to proszę....nie odzywaj się. Na pewno jest to dla nich spory minus. Faze nie pozwoli sobie, aby znów mieć gorąco i takie spotkanie trzeba wygrać. Drugim betem jest zwycięstwo paIN, których już nie do końca można wrzucać do jednego worka z brazylijskimi średniakami. paIN powoli przestaje odstawać od świątek czołówki, natomiast fluxo na ten moment jest to ekipa półkę niżej i nie chce mi się wierzyć, że paIN które stoi przed życiową szansą, zaprzepaści ją głupimi porażkami.

OG vs Ence
OG win @ 1,97 pinnacle

Bardzo dobry kurs na OG. Oczywiście bez szaleństw, ponieważ musimy mieć na uwadze, iż to bo1. Często gram OG i rzadko mnie zawodzą, tutaj liczę na podobny scenariusz. OG troszkę w kratkę, ale są to spotkania z czołówką, z ktorą nawet jeśli czasem nie wygrywają to zawsze mocno się stawiają. Widziałem trzy ostatnie spotkania Ence i nadal tutaj nic mnie nie przekonuje. Porażka z Astralis, jakim Astralis, jaka porażka....przejechali się po nich. Wymęczyli z GL czy potrafili przegrać z saw. Nie gra mi to wszystko w Ence i uważam, że lekkimi faworytami powinni być kumple Fika. Po takim kursie jak najbardziej spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1873
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Fluxo zakończy fazę z bilansem 0:3 @3.55 betfan

1683372157491.png

Potężne value, nie wiem co oni mieli w głowach wystawiając takie kursy. Fluxo to zdecydowanie najsłabsza drużyna na tym turnieju. Zarówno w pojedynku z Grayhound i Mongolz byliby underdogiem. Inni bukmacherzy mają poprawne kursy oscylujące od 1,80 do 2,20. Polecam łapać bo na 100% spadnie. Pierwszy mecz grają z Pain, gdzie na faworyta jest 1.45, a kolejny będą najprawdopodobniej grali z Monte i kursy będą podobne (jak nie niższe).

Niedługo dodam kolejne bety.
 
Ostatnia edycja:
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Większy IMPACT: k0nfig>felps @2.3 betfan
Większy IMPACT: SunPayus>Woro2k @2.1 betfan
Większy IMPACT: Elige>Biguzera @1.75 betfan

Nie będę się rozpisywał bo myślę że każdy kto siedzi w temacie widzi w tych betach ogromne value. Statystyki felpsa i woro z meczów online gdzie jeden gra na marnych brazoli a drugi na t2/t3 i pokazał na co go stać w RMR. Co do ostatniego beta to Elige jest po prostu lepszym graczem z lepszymi statystykami pomimo tego że biguzera dobrze klika ostatnimi miesiącami. Liquid powinno osiągnąć lepszy wynik co dodatkowo zwiększa szanse na tego beta. Tyczy to się także nip-fluxo gdzie każdy skazuje fluxo na 0-3.

Edit: Piszcie co o tym myślicie bo może jestem w błędzie ;D planuje dać grubo na te 3 bety
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Flux już spadło do 2.60, a ja podrzucam jeszcze jeden bet ze sporym value, kurs wysoki, ale na pewno warty spróbowania.

Apeks zakończy fazę z bilansem 0:3 @15 betfan
1683469448048.png

Dla porównania inni bukmacherzy - STS kurs 4, Betclic kurs 4, zagranicznie też w okolicy 4-5.
1683469494469.png
1683469514578.png

Jak widać dysproporcja jest ogromna, kurs 15 to mocne przestrzelenie. Szanse nie są duże, ale za drobne warto rzucić. Pierwszy mecz grają na Liquid, a w kolejnym w większości przypadków wychodzi Mongolz, tam Apeks oczywiście będzie faworytem, ale podejrzewam, że w okolicach ~1.40-1.45.

A tutaj podrzucam jeszcze jedną analizę do typu, jest tam sporo screenów i danych statystycznych-> (Twitter)
W dużym skrócie - nieumiejętnie wystawione kursy, co turniej takie same. Ancient kiedyś owszem, był mapą bardzo mocno CT, ale meta się bardzo mocno zmieniła.

Mapa z największym % wygranych po stronie TT Ancient @15 betfan


Edit:
Finalnie Ancient miał 2 miejsce 😁
1683832669849.png
 
Ostatnia edycja:
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Średnie obrażenia na rundę: Hades- powyżej 64.5 @1.85 Lvbet
Na betclicu to samo zdarzenie z linią 69.5 więc chyba więcej nie muszę nic mówić. Moim zdaniem pewniak, na rmr miał 79. Ale niestety nie da się tych betów z niczym łączyć więc narazie nie korzystam, napisałem do lvbet żeby ogarnęli to łączenie bo to śmiech na sali.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Większy IMPACT: k0nfig>felps @2.3 betfan
Większy IMPACT: SunPayus>Woro2k @2.1 betfan
Większy IMPACT: Elige>Biguzera @1.75 betfan

Nie będę się rozpisywał bo myślę że każdy kto siedzi w temacie widzi w tych betach ogromne value. Statystyki felpsa i woro z meczów online gdzie jeden gra na marnych brazoli a drugi na t2/t3 i pokazał na co go stać w RMR. Co do ostatniego beta to Elige jest po prostu lepszym graczem z lepszymi statystykami pomimo tego że biguzera dobrze klika ostatnimi miesiącami. Liquid powinno osiągnąć lepszy wynik co dodatkowo zwiększa szanse na tego beta. Tyczy to się także nip-fluxo gdzie każdy skazuje fluxo na 0-3.

Edit: Piszcie co o tym myślicie bo może jestem w błędzie ;D planuje dać grubo na te 3 bety
SunyPaus fajny kierunek, ale bardziej bym w mniejszy DPR szedł celując w więcej wygranych rund. Elige też fajny bet, w k0nfiga bym nie szedł. Felps mocno się wyróżnia, a Impact i ADR to takie statystyki, które można łatwiej nabić nawet wysoko przegrywając. Główną statystyką, którą fajnie rozgrywać pod lepsza vs gorsze drużyna to DPR (im więcej rund przegranych, tym jest wyższy)
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
SunyPaus fajny kierunek, ale bardziej bym w mniejszy DPR szedł celując w więcej wygranych rund. Elige też fajny bet, w k0nfiga bym nie szedł. Felps mocno się wyróżnia, a Impact i ADR to takie statystyki, które można łatwiej nabić nawet wysoko przegrywając. Główną statystyką, którą fajnie rozgrywać pod lepsza vs gorsze drużyna to DPR (im więcej rund przegranych, tym jest wyższy)
Po części się zgadzam ale nie jestem taki pewny tego że ence osiągnie lepszy wynik od monte. Takich brazoli z dobrymi statystykami na hltv było setki a potem jak przyszło granie na najlepsze teamy zazwyczaj zamykali. Zastanowię się nad zmianą na mniejsze DPR Konfiga (pewnie podzielę beta na pół) ale reszte zostawiam tak jak jest.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Średnie obrażenia na rundę: Hades- powyżej 64.5 @1.85 Lvbet
Na betclicu to samo zdarzenie z linią 69.5 więc chyba więcej nie muszę nic mówić. Moim zdaniem pewniak, na rmr miał 79. Ale niestety nie da się tych betów z niczym łączyć więc narazie nie korzystam, napisałem do lvbet żeby ogarnęli to łączenie bo to śmiech na sali.
Gdzie później szukac info ile tych obrażeń rzeczywiście mial?
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Ostatnie długoterminowe zakłady na zawodników, rozliczenie będzie za tydzień

Oferta z etoto na zakłady od najpewniejszych

torzsi lepszy od JDC 1.60 etoto

IEM RIO 76 do 59
RMR 151 do 119
ESL 218 do 201
Katowice 122 do 109

Każdy z ostatnich większych turniejów to spora przewagą torzsiego.

k0nfig lepszy od brollana 1.65 etoto

Iem Rio 167 do 123
Dallas 157 do 144
RMR 143 do 130

Sytuacja jak wyżej, k0nfig w Nipie gra bardzo agresywnie, ma całkiem inną rolę niż Brollan, która sprzyja fragom.

im lepszy od acora 1.57 etoto

Brazy Party 90 do 76
RMR 172 do 157
Dallas 57 do 56 dla acora
CCT 207 do 180 im

Tutaj również zazwyczaj jest przepaść między tymi zawodnikami. Dodatkowo acor to sniper, a nie wróżę GamerLegion na tym turnieju zbyt dobrego wyniku. Większa liczba przegranych rund=rzadziej acor gra ze swoją główną bronią. Detal, ale czasami ma znaczenie.

Pozostałe typy na h2h
yekindar lepszy od nafa 1.60
r3salt lepszy od shalfeya 2.0
m0nesy lepszy od niko 2.0
ropz lepszy od twistza 1.85

Typy z betfana i gotowe kupony wrzucę zaraz w moim temacie (link w stopce)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Ostatnie długoterminowe zakłady na zawodników, rozliczenie będzie za tydzień

Oferta z etoto na zakłady od najpewniejszych

torzsi lepszy od JDC 1.60 etoto

IEM RIO 76 do 59
RMR 151 do 119
ESL 218 do 201
Katowice 122 do 109

Każdy z ostatnich większych turniejów to spora przewagą torzsiego.

k0nfig lepszy od brollana 1.65 etoto

Iem Rio 167 do 123
Dallas 157 do 144
RMR 143 do 130

Sytuacja jak wyżej, k0nfig w Nipie gra bardzo agresywnie, ma całkiem inną rolę niż Brollan, która sprzyja fragom.

im lepszy od acora 1.57 etoto

Brazy Party 90 do 76
RMR 172 do 157
Dallas 57 do 56 dla acora
CCT 207 do 180 im

Tutaj również zazwyczaj jest przepaść między tymi zawodnikami. Dodatkowo acor to sniper, a nie wróżę GamerLegion na tym turnieju zbyt dobrego wyniku. Większa liczba przegranych rund=rzadziej acor gra ze swoją główną bronią. Detal, ale czasami ma znaczenie.

Pozostałe typy na h2h
yekindar lepszy od nafa 1.60
r3salt lepszy od shalfeya 2.0
m0nesy lepszy od niko 2.0
ropz lepszy od twistza 1.85

Typy z betfana i gotowe kupony wrzucę zaraz w moim temacie (link w stopce)
Również skorzystałem z tej oferty ale wybrałem totalnie inne h2h;D Moim zdaniem opłaca się to zagrać bo o ile w 1 meczu może nie wejść to im więcej map tym większa szansa wejścia. Ja zagrałem takie h2h(bez patrzenia w statystyki bo byłem pewny swojej pamięci ;D)
Sico<Vexite 1.9
NEOFRAG>F1KU 1.55
degster>flameZ 1.57
broky>rain 1.52
skullz>biguzera 1.65
Tak jak pisałem, nie patrzyłem w statystyki ale każdy z tych gości wygrywa większość meczów nad tym drugim. Jedyny gość którego jestem mniej pewny to vexite ale pamietam że na ostatnim dużym turnieju dużo lepiej mu szło niż Sico.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Również skorzystałem z tej oferty ale wybrałem totalnie inne h2h;D Moim zdaniem opłaca się to zagrać bo o ile w 1 meczu może nie wejść to im więcej map tym większa szansa wejścia. Ja zagrałem takie h2h(bez patrzenia w statystyki bo byłem pewny swojej pamięci ;D)
Sico<Vexite 1.9
NEOFRAG>F1KU 1.55
degster>flameZ 1.57
broky>rain 1.52
skullz>biguzera 1.65
Tak jak pisałem, nie patrzyłem w statystyki ale każdy z tych gości wygrywa większość meczów nad tym drugim. Jedyny gość którego jestem mniej pewny to vexite ale pamietam że na ostatnim dużym turnieju dużo lepiej mu szło niż Sico.
Vexite świetny bet, też go miałem, ale usunęli z oferty to nie dodawałem - tutaj masz na potwierdzenie 4/4 turnieje lepszy
Melbourn 104 do 88 dla Vexite
ESL Australia 166 do 139 dla Vexite
RMR 100 do 96 dla Vexite
Dallas 133 do 95 dla Vexite

pod degsterem też się podpisuje :)
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Vexite świetny bet, też go miałem, ale usunęli z oferty to nie dodawałem - tutaj masz na potwierdzenie 4/4 turnieje lepszy
Melbourn 104 do 88 dla Vexite
ESL Australia 166 do 139 dla Vexite
RMR 100 do 96 dla Vexite
Dallas 133 do 95 dla Vexite

pod degsterem też się podpisuje :)
Miałem to zagrane już z tydzien temu chyba bo jak zobaczyłem że na całą faze to odrazu wiedziałem że się bardziej opłaca dać przed na całą faze niz codziennie zgadywać czy ten gośc wygra 3 raz z rzedu czy może dzisiaj ten drugi xD. Z twoich też zrobiłem jeden kupon i potem jeszcze dowaliłem jeden łączony z tych najbardziej pewnych ;D Szkoda że na Lvbecie nie da się nic łączyć bo tam też jest kilka promo kursów. Jeżeli chodzi o te twoje propozycje to nie podoba mi się shalfey, uważam że jest tam najlepszym graczem u nich i może spokojnie z mopem wygrać oraz twistzz ropz to takie 50/50 zależy czy twistzzowi siądzie turniej;)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Miałem to zagrane już z tydzien temu chyba bo jak zobaczyłem że na całą faze to odrazu wiedziałem że się bardziej opłaca dać przed na całą faze niz codziennie zgadywać czy ten gośc wygra 3 raz z rzedu czy może dzisiaj ten drugi xD. Z twoich też zrobiłem jeden kupon i potem jeszcze dowaliłem jeden łączony z tych najbardziej pewnych ;D Szkoda że na Lvbecie nie da się nic łączyć bo tam też jest kilka promo kursów. Jeżeli chodzi o te twoje propozycje to nie podoba mi się shalfey, uważam że jest tam najlepszym graczem u nich i może spokojnie z mopem wygrać oraz twistzz ropz to takie 50/50 zależy czy twistzzowi siądzie turniej;)
Co to za perełki na lvbet?
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Complexity - Gamer Legion
Win complexity @ 2.14

Jestem zaskoczony kursem na formacje amerykańska, więc wchodzę w to. Był moment że Complex totalnie grało piach, nie dało się tego oglądać i na poziomie wyglądali jak EG Black. W mojej ocenie cos tam ruszyło i grają. Grim może nie jest tak stabilny jak był kiedyś, ale za to hallzerk gra fajnego csa, gdzie nie raz niósł Complex. Drużyna doświadczona, grają sporo w tym składzie, co prawda meczowo na przełomie końcówki I kwartału i początku II nie zagrali za wiele officiali, więc też ciężko określić obecną dyspozycję. Gamer Legion drużyna młoda świeża i głodna, ale wiemy jak kończy się to często na wyjazdach. GL na drużynach z top 20 zazwyczaj grali w formacji bo3 gdzie większości meczów przegrywali. Wczoraj poczytałem trochę amerykańskie fora csowe i każdy zaskoczony kursami które buki dały na to spotkanie - jestem również. Pamiętajmy że to bo1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1386
jaroslav_ 326K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Wrzucam jako ciekawostkę.
Czy ktoś zakupił przepustkę i obstawiał w CS:GO PICK'EM? Jeśli tak to pochwalcie się swoimi typami :)
U mnie wygląda to tak:
1683534610406.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +989
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Do pierwszej rundy trzeba podchodzić ostrożnie, raczej większość meczów do obserwacji.

Jeśli chodzi o kursy, to szczególnie podobają mi się dwa spotkania:

Kompletnie nie czuje OG na tym turnieju. Nie podoba mi się ich styl gry, tracą bardzo dużo głupich rund i nawet mam wątpliwości, czy awansują dalej. Grają ze sobą już tyle czasu, a czasami cały czas wygląda to jak mixowy team - każdy sobie. Bardziej podobali mi się z nexą. Całościowo ENCE jest dla mnie lepszą drużyną pod każdym względem. Ostatni turniej słabszy, ale zawodnicy potem wspominali, że Nertz miał problem z pingiem, tutaj nie będzie tego problemu ;)

Ence wygra 1.80 unibet

Mouz to typowo turniejowo/lanowa drużyna, po której można spodziewać się solidnego przygotowania. W RMR wyszli z bilansem 3:2, ale odstrzelili 2:0 Virtus Pro i w decydującym meczu wygrali z Faze(!). NiP z drugiej strony ma cały czas sporo "dziwnych" momentów podczas meczów. Potencjał mają, ale brakuje im z mojej perspektywy zgrania. Jak ktoś będzie oglądał dzisiejsze spotkanie, to zwróćcie uwagę na grę między innymi k0nfiga, który indywidualnie jest świetnym zawodnikiem i robi liczby, ale tragicznie współpracuje z drużyną (nie wróże mu tam długiej kariery).

Mouz wygra 1.80 ps3838

W Bo3 grałbym to mocniej, jednak trzeba wziąć poprawkę na pierwszą rundę i spotkanie BO1 i mocno zredukować stawkę.

Inne kierunki
G2 vs Mongolz over 22.5 1.50
Forze vs Grayhound over 25.5 1.70
Liquid wygra (ale nie ruszam)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +892
jaroslav_ 326K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Swoją drogą czy wydaje się Wam, że pamiątki z ostatniego Majora w CS:GO będą szły w górę po wejściu CS2? Wiadomo, że jak jakaś mapa wypadnie z puli to ceny skoczą do góry. Pytanie czy traktować pamiątki z tego Majora jako inwestycję, czy jednak te ceny nie będą jakieś super wygórowane. Patrzyliście na to z tej perspektywy?
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Pamiątki pamiątkami, ale obiło mi się o uszy że teraz inwestycje w skiny i skrzynie przed CS 2 to dobra sprawa. Wartości mają wzrastać, wyglądy skinów też będą inne niż te co są w go. Wiemy że teraz inaczej będą pokazywane skiny, skiny tanie szit w cs2 mogą okazać się fajne w wyglądzie. To tak na marginesie odnośnie przejścia na na nowego cantera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom