>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Blast Paris Major 2023 (08.05-21.05)

Status
Zamknięty.
T 4

thelukasz2

Użytkownik
Natus vincere dziś wygrywa, Simple jest potężny na tym turnieju i uważam że jego drużyna wyjdzie zwycięsko i wyeliminuje słabo spisujące się faze, ropz bardzo słabo wygląda, snajper brokuły również cienko. Kardigan odkąd ma założoną obrączkę na palcu to gra słabiej, mało elektrycznie, widać że ona mu przeszkadza. Kupe złota.
Simple nie odpada z takich imprez. Robią to.

Navi kurs 2 betclic
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Nie wiadomo jak udźwignie taki mecz npl który może być słabym punktem zespołu simpla.
Udźwignie? Nie przesadzajmy, jeszcze jakiś czas temu, gdy wchodził do drużyny było widać gołym okiem, że odstaje ale od kilku dobrych tygodni jest znaczny progres. Przypominam że miesiąc temu Navi ograło Faze 2:0 i to npl był najlepszym graczem, najlepszym, więc dla niego spuszczanie lania graczom Faze to już żadna nowość. Jeszcze rok i młody będzie ścisła topka.
Osobiście dziś odpuszczę grubsze granie, wczoraj GamerLegion mocniej wszedł, ale dziś...osobiście gram jak w przypadku Gamer Legionu na przeciw wszystkim i idę w Navi. Obie ekipy poniżej oczekiwań, obie w kratkę, ale u Karigana i spółki ten mały "kryzys" trwa dłużej i oni jeszcze przed tym Majorem były momenty że grali piach.
Mecz jak najbardziej równy, a w takim przypadku idę w większy kurs i najlepszego zawodnika na świecie.

Navi win @ 2,00 pinnacle
Navi wygrało ale przegrało, 15-9
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Udźwignie? Nie przesadzajmy, jeszcze jakiś czas temu, gdy wchodził do drużyny było widać gołym okiem, że odstaje ale od kilku dobrych tygodni jest znaczny progres. Przypominam że miesiąc temu Navi ograło Faze 2:0 i to npl był najlepszym graczem, najlepszym, więc dla niego spuszczanie lania graczom Faze to już żadna nowość. Jeszcze rok i młody będzie ścisła topka.
Osobiście dziś odpuszczę grubsze granie, wczoraj GamerLegion mocniej wszedł, ale dziś...osobiście gram jak w przypadku Gamer Legionu na przeciw wszystkim i idę w Navi. Obie ekipy poniżej oczekiwań, obie w kratkę, ale u Karigana i spółki ten mały "kryzys" trwa dłużej i oni jeszcze przed tym Majorem były momenty że grali piach.
Mecz jak najbardziej równy, a w takim przypadku idę w większy kurs i najlepszego zawodnika na świecie.

Navi win @ 2,00 pinnacle
Npl z reguły jest najgorszą postacią Navi. To, że zdarzają się wyjątki i czasami wyjdzie mu jakiś mecz nie świadczy, że tak nie jest. We wszystkich meczach na tym majorze miał najgorsze staty z drużyny. Navi zagrało 6 map tutaj i na 5 z nich miał spory minus w stosunku K/D. Ten jedyny plus to z NIP gdzie wygrali gładko a on i tak miał tylko +1, więc uważam, że zasadne jest zastanawianie się czy tym razem udźwginie presję w meczu decydującym o pozostaniu w turnieju z taką drużyną jak Faze. Póki co ma z tym problem, bo na overpassie zrobił 10-20. Takie statystyki jeszcze są zrozumiałe dla prowadzących bo oni mają inne zadania, ale npl nie jest prowadzącym. Na szczęście dla niego Faze nie potrafiło tego wykorzystać na pierwszej mapie
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Apeks vs NiP
NiP win @ 1,61

Za nami piękne spotkanie, czy zobaczymy lepsze? Obawiam się, że nie. Choć jest Heroic, Vita czy Faze. Obym się mylił.
Gram nip. Znów nie mogę zgodzić się z typami na Apeks. Oczywiście nadal nie można powiedzieć, że NIP jest stabilny i można liczyć, że zagrają dwie mapy na wysokim poziomie, ale nie wygląda to już tak źle jak w ostatnich tygodniach, gdzie nawet fleszzze były w złym tempie dorzucane...nie powinno to dziwić, bo grając już dłuższą chwilę razem, należy mieć wobec nich pewne oczekiwania. Apeks zagrał dobrze, choć nie przekonywał mnie i wczoraj mnie w tym utwierdził. Jeśli chodzi o Apeks to pozytywne zaskoczenie i pewnym sukcesem jest ich obecność tutaj. Prawda jest taka, że Apeks tutaj już nic nie musi, tylko może. Oczywiście motywacja przeogromna do chłopaków to nie podlega dyskusji, ale jeśli przegrają to nikt nie będzie mieć do nich pretensji. Uważam konfiga i koleżków za zasłużonych faworytów i tak też gram.
 
Ostatnia edycja:
sza 73,3K

sza

Użytkownik
18.05.2023 - 15:00 - Heronic 1.69 - 2.14 FaZe - BO3
18.05.2023 - 19:00
- Into The Breach 5.60 - 1.14 Team Vatality - BO3
19.05.2023 - 15:00
- GamerLegion 2.18 - 1.61 Monte - BO3
19.05.2023 - 19:00
- Team Liguid 1.46 - 2.55 Apeks - BO3

Kilka nieoczywistych drużyn dostało się do tej fazy rozgrywek..

Jak widzicie te pary ??
Gdzie szukać kolejnej niespodzianki, a może tym razem planowo awansują druzyny "teoretycznie" mocniejsze ??
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
No i po raz kolejny zobaczymy finał Vitality vs Heroic. Ciekawe czy tym razem ekipa Cadian-a w końcu wygra czy dalej będzie klątwa.

Warto łapać juz teraz kursy na Heroic.

Heroic w finale @1.90 BETFAN
Heroic win Majora @3.80 BETFAN


Liquid z Monte powinny wejść do półfinałów. Lecz potem już bedzię czekać na nich odpowiednio Vitality i Heroic.

Podsumowując moje typy na ćwierćfinały:

Heroic win @1.68
Monte win @1.62
Liquid win @1.52
STS
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
A ja mam bardzo mieszane uczucia, po RMR mówiłem sobie, że już w challengers nie ma opcji na takie niespodzianki. Po challengers to samo myślałem o fazie legend, a tu pierwszy raz w historii mamy 4 teamy, które nawet w rankingu nie są w TOP20 na świecie.

Logiczne wydają się kierunki na Heroic, Monte, Liquid i Vitality, ale poziom absurdu został na tym turnieju już tak przebity, że nie zdziwi mnie żaden wynik, nawet ITB, czy Monte w finale. Dojdzie scena, dojdzie publiczność i presja, której większość zawodników jeszcze nie doświadczyła. Jednych to motywuje innych paraliżuje.
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Heroic vs Faze
over 2.5 @ 2,10 pinnacle
Heroic @ 1,62 pinnacle


Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się być prosta jak drut, czyli zwycięstwo Heroic. Osobiście jednak to odpuszczę jako główny bet. Faze ostatnie tygodnie nie na poziomie do którego nas przyzwyczaili, ale z meczu na mecz jak to oni na wielkich turniejach, wyglądają coraz lepiej. Osobiście nie lubię grać przeciwko faze bo Karigan to cwany gość i potrafi w takich spotkaniach poprowadzić ich do zwycięstwa i wielokrotnie to udowodnił. Jeśli chodzi o spotkanie z Navi to głównie z własnej głupoty to przegrali, ale nie można odmówić Faze pięknego powrotu bo do tego trzeba mieć przede wszystkim głowę. Wielokrotnie pisałem odnośnie Heroic i w ich przypadku się nic nie zmienia, są bardzo mocni, ograli ich tutaj bo1, ale Liquid potrafiło urwać mapę, czy Apeks zagrać przyzwoicie. Heroic głodne zemsty na Vitality, w końcu to ostatni Major, u Karigana pewnie zobaczymy łzy, bez znaczenia na wynik.
Mam prograne również zwycięstwo Heroic, ale głównie idę w over mapowy. Nie widzę tutaj szybkiego 2:0, obyśmy mieli równej dobre spotkanie co ostatnie obu ekip.

Vitality vs ITB
Pierwsza mapa over 24.5 @ 1,52 pinnacle

Początkowo liczyłem na to, że dorzucę sobie Vitality do jakiego dubelka, po 1,35/4, ale to 1,15 jest lekkim nieporozumieniem. Już mieliśmy podobne kursy z Faze czy Ence, jak się skończyło wszyscy wiemy. Oczywiście nie twierdzę, że Vitality to przegra, bo pewnie tak nie będzie, ale gram moim zdaniem lepszą opcję nzi 2:0. Pierwsza mapa to wybór ITB i jeśli chcą na cokolwiek liczyć w tym spotkaniu to trzeba na niej powalczyć i uważam, że 9 rund są jak najbardziej w stanie ugrać. Jak będzie to się przekonamy, najważniejsze aby to były dobre dla oka spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1220
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Faza Legend za nami. Turniej póki co daje zarobić więc próbujemy dalej.

Heroic - Faze - 1 @1.65

Podziwiam Faze za to jaką drogę przeszli żeby się tu znaleźć. Wrócmy do RMR zaczęli bardzo dobrze, wygrali 2 mecze, później się coś zacięło i skończyli z bilansem 2-3, musząc walczyć w dodatkowym turnieju gdzie bilet dostawał tylko zwycięzca. Udało się, pokonując w finale Cloud9. Challengers przeszli dosyć gładko z bilansem 3-1, natomiast w fazie legend znów ostre tarapaty bo stan 0-2 i znowu każdy mecz już o życie. Poradzili sobie łatwo z 9nine, ale ostatnie dwa mecze to już jazda na krawędzi. Ostre tarapaty z BNE, ostatecznie udało się wyciągnąć drugą mapę po dogrywce i finalnie wygrać. Natomiast to co zrobili z Navi to już był naprawdę high level. Przegrywali 9-15 na Anubisie grając po stronie CT, na mapie która najmocniej faworyzuję stronę atakującą, gdzie pamiętamy jak oddali mecz z VItality z 14-1 grając właśnie po tej stronie. Tym razem jakimś cudem to wyciągnęli, Karrigan świetnie poprowadził chłopaków, tam nie było paniki, wykorzystali swoją szansę w 100% z chłodną głową.

Nie ukrywam, że mam lekkie obawy, ale jak nie brać Heroic po @1,65 skoro w tym momencie jest to najlepsza drużyna na świecie? Grali tydzień temu ze sobą i w bastionie Faze czyli na Inferno, Heroic nie pozostawiło im złudzeń wygrywając mapę do 7. Oczywiście dzisiaj B03 i może to być zupełnie inny mecz, ale ja mimo wszystko decyduje się zagrać Cadiana i spółkę, bo na przestrzeni ostatnich tygodni prezentują stałą wysoką formę czego na pewno nie możemy powiedzieć o Faze Clanie

Vitality - ITB - ITB mapa swojego wyboru +5.5 handi @1.80

Próbuję taki zakład. Również chciałem grać Vitality, ale jednak te @1,14 mnie odstrasza. Dlatego idę w drugą stronę, bo liczę, że ITB na mapie swojego wyboru mocno powalczy i ugra te 11 rund. Ciężko powiedzieć która to będzie mapa. ITB tutaj najlepiej wygląda na Vertigo, ale jest to też mocna mapa Francuzów, więc może spróbują Overpassa gdzie przegrali po dogrywce z Liquid i ograli z łatwością Fnatic które uwielbia tę mapę? Może to będzie Inferno które ITB też często gra a tutaj udało się nawet ograć Faze? Ciężko przewidzieć czy wybiorą mapę na której się najlepiej czują czy jednak spróbują coś ustawić pod rywala. Niemniej jednak ITB wygląda tutaj naprawdę bardzo dobrze. Sądziłem, że po pierwszych 3 meczach pojadą do domu, a tu proszę, mamy ich w ćwierćifinale. Dzisiaj grają już na paryskiej scenie z publicznością do czego ITB na pewno nie jest przyzwyczajone, ale jeśli tylko nie zje ich stres to patrząc na to jak się do tej pory prezentowali na swojej mapie powinni chociaż rzucić rękawice.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Heroic vs Faze

Powtórka sprzed tygodnia gdzie pewnie wygrali zawodnicy Heroic. Myślę że dziś nie będzie zaskoczenia i Faze po powrocie z 0:2 będzie się jednak musiało pożegnać z turniejem. Wygraną nad NaVi będę dyskredytować, bo jakoś nie przekonali mnie do siebie na tym turnieju. Wczesniej wygrana nad 9ine ktora wgl nie biore pod uwage z racji tego co zaprezentowali Polacy. BNE pokonane 2:1, z którym na pierwszej mapie dostali stopma, później dogrywka i zacieta walka, wkoncu wywalczone zwycięstwo.
Heroic po dwóch łatwych stosunkowo wygranych, podejmowalo Liquid, która się rozpedzilo po słabym starcie. Zacięta trojmapowa walka dała awans Heroic i myślę że finał to minimum co osiągną na tym turnieju.
Heroic win @1.66


H2H Headshoots - stavn vs sjuush 2 @2.00
H2H Headshoots- Cadian vs brooky - 1 @2.40

stavn dziś dużo lepsza forma, Candian tylko 1 zabojstw przegrał :(

Pierwsza propozycja ma dużo większe szanse na powodzenie. Sjuush ma dużo lepszy hs% i nawet jeśli wykonuje polowe mniej zabojstw niz kolega to i tak wyprzedza go w statystyce hs (poprzedni mecz na Liquid zabójstwa: stavn 69 (22 hs), a sjuush 41(27hs)). 5 poprzednich meczu to 3 wygrane drugiego z zawodników Heroic oraz dwa remisy. Kurs zachęcający i pobieram w ciemno.
Druga propozycja raczej dla emocji. Cadian podobnie jak kolega z przeciwnej drużyny dzierży snajperke i oboje mają niski hs%, bo grana przez nich broń ma wystarczający DMG na zabicie poprzez trafienie w cialo. Szansy na powodzenie widzę w dużo większej ilości zabojstw po stronie gracza Heroic.
 
Ostatnia edycja:
M 2,1K

maciek2510

Użytkownik
Broky więcej HS niż karrigan @2,50

Broky w tym turnieju średnio robi 8 HS na mapę, a jego rywal niecałe 6. I tutaj robi nam się ogromne value. Dodajmy do tego fakt, ze gdy Faze wygrywa to Broky robi mniej HS bo częściej może sięgać po snajperke, a dziś zdecydowanym faworytem jest duńska drużyna - ostatni wynik 16:7 już na tym turnieju.
W ostatnich czterech mapach pomiędzy tymi drużynami broky 89eliminacji, a karrigan tylko 43.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2026
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Mam pytanie. Czy do tych zakładów o liczbę Hs liczą się tylko zabójstwa poprzez HS czy ogólna ilość trafień głów np. z M4 która nie eliminuję jednym strzałem przeciwnika w głowę?
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
GamerLegion - Monte - GamerLegion wygra minimum jedną mapę @1.50 GGBET

O Monte pisałem wiele razy. Od dłuższego czasu prezentują bardzo równą wysoką formę i to nie jest przypadek, że mamy ich w ćwierćfinale paryskiego turnieju. Nie będę się powtarzał, każdy może przeczytać poprzednie analizy, bo za wiele się nie zmieniło prócz tego, że zdążyli się jeszcze przejechać po Natus Vincere.

Czemu więc typ w stronę GL? Niesamowite, jaką metamorfozę przeszła ta drużyna podczas tego turnieju. Przypomnijmy, że zaczęli od dwóch porażek z Complexity i Mongolz czyli z przeciętnymi ekipami które jako jedne z pierwszych poleciały do domu. Czy ktoś się spodziewał, że po takim starcie się podniosą i dzisiaj będziemy ich oglądać w walce o półfinał majora?

Od tego czasu wygrane z Mouz, Og, Forze, 9nine, Fnatic, Apeks oraz porażka z Navi w B01. Ok, spora część z tych drużyn przyjechała do Paryża bez formy, ale takie mecze też trzeba umieć wygrać i GamerLegion zdał ten egzamin. W ostatnim meczu z Apeks wyglądali naprawdę solidnie. Od początku do końca zdominowali drużynę prowadzoną przez Kubena i grali bardzo dobrego pewnego CS-a.

Monte oczywiście słusznie jest faworytem tego meczu, ale GamerLegion się rozkręca i mam przeczucie, że to wcale nie będzie łatwy mecz dla ukraińskiej formacji. Jedno jest pewne - w półfinale na pewno zobaczymy Polaka. Czy to będzie siuhy czy krasnal? Zobaczymy, ja kibicuje Monte, ale liczę na wynik 2:1

Team Liquid - Apeks - Apeks wygra jedną mapę @1.57 GGBET

Apeks nie wyglądało dobrze w meczu z GamerLegion, ale zdołali się podnieść po tym spotkaniu pokonując w meczu o awans NiP i zagrają w playoffach. Apeks od dłuższego czasu wygląda po prostu dobrze. Nie są to jakieś fajerwerki, powiedzmy, że z drużynami z niższej i podobnej półki nie mają w ostatnim czasie żadnych problemów i wszystko wygrywają. Jeśli spojrzeć kto ich pokonywał w ostatnim czasie to jest to: ASTRALIS, HEROIC, G2, MONTE i ostatnio GAMERLEGION. Powód do wstydu? No chyba nie...

Czy Liquid w tym momencie to poziom wyżej wymienionych ekip? Można się spierać. Pewnie GL i Astralis tak, reszta nie. Liquid od wymęczonej porażki z Fluxo zaczeli grać sporo lepiej - to fakt, ale przynajmniej mnie ta ekipa nie przekonuje. Bardzo dużo zależy tam od Yekindara. Jeśli Łotysz ma gorsze chwilę, Liquid ma spore problemy.

Na pewno przewagą Liquid jest doświadczenie. Oni już wielokrotnie grali przed tak wielką publicznością, czego nie można powiedzieć o Apeks. Jeśli chłopaki tylko wytrzymają ciśnienie to powinni tę jedną mapę ugrać i na to liczę.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Dziś bez kombinacji, nie widzę jakiś perełek w h2h zawodników dlatego wracamy do typowania zwycięstwa.
GL vs Monte

Jeszcze na początku fazy Legend nie spodziewałem się chiazby wygranej na Furie czy w bo3 z NaVi. Fnatic nie pokazało nic szczególnego na turnieju dlatego zwycięstwo nie uważam za aż tak wielkie osiągnięcie, szczególnie że potrzebowali do tego dogrywki. Porażka z Vitality musiała być wliczona w bilans więc nie rozlosujemy się. Dziś jestem już bardziej przekonany do Ukraińskiego zespołu i nawet zagrałem ich obecność w finale w Paryżu. Dziś zadanie dosyć proste w porównaniu do Jutrzejszego pojedynku z Heroic. Zapewne tam już nie podolaja ale patrząc na wyniki innych underdogow moim zdaniem warto było spróbować.

Monte @1.66

Liquid vs Apeks

Liquid po słabym początku teraz jest niesione przez Yekingara do tej fazy. Czasami pomaga mu Osee czy NAF. Z drugiej strony za wyjątkiem NaVi to nie mieli jakiegoś trudnego zadania. 9ine, Fluxo, Complexity czy Greyhound to żaden top CS'a.
Ta parę już oglądaliśmy na tym turnieju gdzie właśnie Apeks był góra ale wt3dy wydaje się że Lotysz w barwach amerykańskiej formacji nie rozgrzal się jeszcze wystarczająco. Osee i NAF nie zdolali zrobic wystarczajacej roznicy. Na bo3 większe szanse upatruje w Liquid i dlatego też widzę ich w dalszej części tego turnieju.

Liquid win @1.48 Betfan
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Betfan szaleje z ofertą na e-sport i dodał również "wybór map" drużyn z bardzo ciekawymi kursami

GamerLegion wybierze overpassa 1.55 betfan

Czy ktoś wyobraża sobie tutaj innego picka? Monte bez wątpienia zbanuje Inferno, a Overpass to zdecydowanie najlepsza mapa GamerLegion, mają tam 92% win ratio i zawsze jak mają możliwość to wybierają overpassa. Na tym turnieju jeszcze tam nie przegrali, mają serię 5 wygranych spotkań pokonując tam OG, Mouz, Apeks, Fnatic i Forze (a wcześniej na Brazy party Ence). Realnie dałbym na to kurs max 1.15.


Apeks wybierze Ancient 1.50 betfan

Ban Verito, Nuke i Sytuacja podobnie jak wyżej, Ancient to na tym turnieju ZAWSZE jest pierwszy wybór Apeks w formacie BO3. Mają tam najwięcej spotkań i najwyższy % WR. Co więcej, jest to po veritgo druga najsłabsza mapa Liquid, gdzie mają 20% WR (1 wygrana na meczów). Drużyny te grały ze sobą w poprzedniej fazie mecz BO1 i tam również Apeks wygrało na Anciencie (decydowało Liquid czy tam, czy Overpass). Szanse oceniam na 90%.

Sam gram bardzo mocno takiego dubla @2.33

1684486657952.png


Dodatkowo ogromne value
Monte wybierze nuke @7.50 (podczas pisania spadło do 5.50)
1684486719297.png

Ich first pickiem jest Anubis, który na 100% zbanowany.

Bukmacherzy faworyzują tutaj mirage, ale czy słusznie?

Po pierwsze nuke to druga najrzadziej grana mapa przez GamerLegion, ostatnio grali tam w kwietniu gdzie przegrali 16:3 na Ence, a reszta meczów jest online z marca.
Po drugie Monte na tym majorze zagrało nuke 4 razy i za każdym radzili sobie rewelacyjnie. Porażka 16:13 z Vitality, co było akurat do przewidzenia, ale wygrali 16:2 z Navi i 16:1 z Pain(!).

Są podstawy, żeby spróbować 👮‍♂️
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1539
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom