>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Blast Paris Major 2023 (08.05-21.05)

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Poprzednia runda 5/8 podaję teraz suche typy bo jest bardzo krótka przerwa i nie ma czasu.

Monte win @1.85
Navi win @1.45
Heroic win @1.40
Vitality win @1.65

G2 win @1.25
GamerLegion +2.5 @1.8
Faze win @1.30
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja na jutro bym grał to: ( jutro jak zdąże z rana wrzuce analize)

Faze win @1.40
Polacy bardzo słabo na Majorze jutro byłaby szansa na win bo w końcu BO3 ale trafiamy na Faze i lecimy do domu z 0-3. Nie wierze ze Faze to przegra. Banują Vertigo, mocny Nuke i Ancient. Tyle.

NaVi win @1.50

Ence win @1.32

G2 win @1.48

Heroic win @1.40

Vitality win @1.37


Pozostałe dwa mecze imo bardzo wyrównane i ich nie gram na głownym kuponie. Jednak kminiłbym coś takiego jak już:

Apeks win @1.75 / powyżej 25,5 rund @1.48
Fnatic win @1.80 / powyżej 25,5 rund @1.52
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
9INE - FaZe
1mapa - wynik
FaZe @1,6

9INE Polacy wczoraj zaliczają słaby star w pewnym momencie był remis 6:6, ale poprzerwie i 25 rundach mecz zakończył się wynikiem 9:16. Pomimo wysokiej różnicy to były w tym meczu momenty. Szkoda że następna runda to FaZe zespół z 2 miejsca w rankingu.niestety ale nie widzę tu szans dla naszych. RAIN i spółka są zamocni.
 
E 1K

Eryk933

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Stawianie na Navi, G2 oraz Faze po tym co pokazali to jak dla mnie nieporozumienie. Szczególnie po takim kursie.

9nine - Faze

9nine wybierze pewnie Anubis, bo Faze da bana Vertigo. W związku z ich na prawdę słabymi występami uważam, że granie +1,5 na Polaków nie jest złym pomysłem, ale Ja odpuszczam, bo dla mnie obie ekipy dużo dużo poniżej oczekiwań.

Heroic - Liquid

Dla mnie najpewniejsze, najstabilniejsze ekipy to obecnie Heroic, Ence i Vitality. Liquid w pierwszej fazie zrobiło awans z 0-2, coś czuję, że teraz mogą mieć ciepło, aby dopiąć ostatni mecz w BO3. Heroic to dwa poziomy wyżej od ostatnich przeciwników drużyny z NA. Jak dla mnie warto nawet zagrać Heroic -1,5 mapy po kursie ~2.2.

Ence - ITB

Ence jest po prostu lepsze od ITB, które pokonało Faze. Stoczyli wyrównany bój z Vitality i prezentują się naprawdę solidnie. Według mnie Ence po prostu ich "wyklika". Mają strasznie duży potencjał aimowy i to przeważy szale.

Viatlity - Monte

Ekipa pszczółek ma serie 8 wygranych meczów. Pick z ich strony pójdzie na Nuke, gdzie mają 100% win. Czyli na dzień dobry raczej mają mapę "za darmo". Już sam ten fakt powoduje, że jak dla mnie wygrają ten mecz. Są bardziej doświadczeni, mniej podatni na stres, a do tego mają najlepszego gracza na świecie, który kręci absolutnie chore liczby. Wygrają.

Reasumując, według mnie dubel Heroic & Vitality po łącznym kursie ~1.9 (1xbet) to mocne połączenie, które powinno skończyć się wygranym kuponem. W zasadzie oczyma wyobraźni ciężko mi sobie wyobrazić, że oni przegrają swoje mecze. No, ale jak wiadomo... to tylko rywalizacja ;))

Dubel Heroic & Vitality z lekkimi nerwami, ale plus ✌✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +897
'Corek 216,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Apeks vs BNE
BNE +2.5 win @ 1,75 pinnacle

Przesadzają buki z faworyzowaniem Apeks. Ja to spotkanie widzę jako jedno z bardziej wyrównanych i ciężko pójść w którąś ze stron, jako że dla mnie to takie trochę 50/50 to idę w znacznie lepszy kurs zabezpieczając się przy tym lekkim handicapem.

Navi vs niP
Navi @ 1,51 pinnacle

Biorąc pod uwagę, że jest to Navi to kurs na prawdę dobry. Nip od dawna nic nie pokazał i do chwili obecnej się nic nie zmieniło. Grają w kratę, nie ma tam stabilności, gdyby wczoraj rywalem nie była Furia to pewnie by polegli. Obecnie te ekipy dzieli różnica klas i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Navi 1-1 więc dziś Simple prowadzi po zwycięstwo.

Faze vs 9INE
Faze 2:0 @ 2,20 pinnacle

Na szybko bo z pracy. Dorzucam Faze w dwóch mapach. 0:3 nasi? Do przewidzenia to było, bynajmniej dla mnie. Jesteśmy zdecydowanie gorsza ekipą, nawet jeśli Faze nie jest w swojej najlepszej dyspozycji to nadal jest to lepsza drużyna od nas.
Na każdej pozycji Faze ma lepszego grajka i nie muszą tutaj zagrać wybitnie, aby nas ograć. Był okres naszej świetnej gry, ale już go nie ma i osobiście uważam że nie będzie, zresztą...ile to ekip już miało takie chwile.
W dwóch mapach oczywiście jest ryzyko, ale ostatecznie nie wierzę, że będziemy w stanie to wygrać.

Furia wygra mapę @ 1,75 pinnacle

Ja zaryzykuję. FL przyniosła mi dwa minusy, oba dała niestety Furia a ja nadal się w nią pcham. To 2:0 dla G2 jest tutaj tak oczywiste, że coś musi pójść nie tak. G2 nie jest potężne obecnie, aby przejechać się łatwym 2:0. Uważam, że zobaczymy lepszą wersję Furii niż w ostatnich spotkaniach i jedną mapę po takim kursie jak najbardziej spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1127
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
NaVi vs NIP

Mam jakieś przeczucie, że Ukraincom może powinac się noga ale w bo1 muszą się spiąć i wygrać. S1mple będzie przewodził i zapewne zrobi różnicę przy słabo prezentującym się Ninjas. FURIA zawiodła mnie w 1 meczu fazy legend i podtrzymala słaba dyspozycję również w 2 spotkaniu.

NaVi @1.51
s1mple over 20.5 zabójstwa @1.85

ENCE vs ITB

Drużyna dychy prezentuje się naprawdę dobrze, wyrównana walka z Vitality wczoraj napawa optymizmem. Widziałem końcówkę meczy Into i bardziej niż oni wygrali to jestem skłonny powiedzieć że Faze jest pod forma i decyzję podejmowane przez nich były czytane jak z książki przez rywali.
Dokładam kolejny raz typ na madena, wczoraj wyłapać dobre value I dziś myślę że kolejny raz wykona więcej zabojstw niż hiszpański snajper. Wczoraj z BNE Czarnogorzec był lepszy, a z Vitality mieliśmy remis.

ENCE win @1.32
maden vs SunPayus- 1 @2.1
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Po wczorajszym dniu bilans 10/16, jest ok, próbujemy dalej. Od razu do Was pytanie: czy jakiś bukmacher oferuje zakłady na to jaka mapa będzie grana? Robiąc analizy przed meczem z reguły poprawnie przewiduję wybory drużyn i fajnie by było coś takiego grać.

Fnatic - GamerLegion - 2 +3.5 @1.67 ggbet

Nie jestem fanem Fnatic i mnie ta druzyna nie przekonuje. GamerLegion, cały czas przy życiu, wczoraj przegrali z Navi co było wkalkulowane, ale później dali radę z 9ine. Może to być bliski mecz, myślę że zobaczymy Overpassa bo jest to ulubiona mapa obu ekip. Stawiam na młodzież, podpierając się handicapem.

Navi - NiP - 1 @1.55 unibet

Navi wczoraj bardzo słabo po stronie CT na Inferno z Liquid gdzie do przerwy było 1:14, potem trochę podgonili, ale i tak wynik zaskaujacy. Dzisiaj powinni grać Mirage którego już grali i wygrali z GL. NiP ma potencjał żeby tutaj sprawić kłopoty, ale jednak stawiam na lepszą drużynę i traktuje mecz z Liquid jako wypadek przy pracy.

Ence - ITB - 1 @1.35 Unibet

Ence wczoraj w koncu przegralo, ale grali z Vitality w dodatku w będącym w bardzo dobrej formie Vitality a i tak ten mecz był bardzo bliski. Wcześniej bez problemów poradzili sobie z BNE które cenię wyżej niż ITB. Rallen i spółka wczoraj niespodziewanie poradzili sobie z Faze, ale Faze jednak jest trochę bez formy i to widać. Wydaje mi się że Dycha z kolegami dadzą radę

Apeks - BNE - 1 @1.88 ggbet

Apeks to dla mnie w tym momencie lepsza drużyna. Aimowo bardzo dobrze, ale i taktycznie mi się podobają. Kuben świetnie ich prowadzi. Na tym turnieju mają bilans 4-2 a te dwie porażki to mecze z G2 i wczorajsza z Heroic którym i tak postawili ciężkie warunki. BNE wczoraj pokonalo G2, zrobili swietny comeback, ale jakoś mnie nie przekonują. Zresztą kilka godzin wcześniej wyjaśniło ich Ence. Oczywiście to może być bliski mecz ale na ten moment bardziej podoba mi się Apeks.

Vitality - Monte - Monte wygra mapę @1.85

Chociaż dzisiaj mam największe wątpliwości, bo Vitality jest w formie to spróbuję jeszcze raz zaufać Monte bo do tej pory dali mi sporo zarobić. Oj kibicuje tym chłopakom. Młodzież prowadzona przez doświadczonego sdy naprawdę daje rade. Z przyjemnością się ich ogląda, grają agresywnie, bez kompleksów a co najważniejsze ciągle wygrywają. Obawiam się dzisiejszego meczu bo Vitality to obok Heroic chyba w tym momencie główny faworyt , a do tego wczoraj grali bardzo dobrze, natomiast obie drużyny mają bilans 2:0, Monte może podejść do tego meczu z luźna głową, bo w razie niepowodzenia będą mieli jeszcze dwie okazje. Apex i spółka czasami mam wrażenie że lekceważą rywala jak w przypadku meczu z RMR z 9ine gdzie postawili na dwie najlepsze mapy Polaków i się na tym przejechali. Być może Vitality wygra gładko, są lepszą drużyną, ale ja jeszcze raz zaufam Monte bo do tej pory mnie nie zawodzili. Jedna mapę na pewno są w stanie urwać

Heroic - Liquid - 1 @1.43 pinnacle

Ten bet polecam najbardziej. Ok Liquid stanelo na nogi, odkąd wyciągnęło mecz z Fluxo potem wygrali wszystkie mapy, ale prócz Navi nie byli to rywale nawet podobnej klasy do Heroic. Zresztą do tego meczu z Navi też nie przywiązuje dużej wagi, po prostu była to bo1 gdzie Navi fatalnie weszło w mecz i potem mimo że próbowali to było już za późno. Dzisiaj grają już bo3 i ja ich nie widzę w tym meczu. Nie z takim Heroic. Dunczycy wyglądają wybornie, dla mnie są głównym faworytem do wygrania tego Majora. Lubię grać Heroic bo praktycznie nie zdarzają im się gorsze mecze, przegrywają tylko wtedy jeśli rywal gra naprawdę kosmicznego csa. Niespodziewanie tego po Liquid, dla mnie Hero to bierze.

G2 - Furia 1 @1.33 pinnacle

Mecz o pozostanie w turnieju. Zacznę od tego, że Furia we wczorajszych dwóch meczach nie wygrała żadnej rundy po stronie TT a mieli ma to 17 szans. Czy trzeba dodawać coś więcej? Tragiczna dyspozycja. Dzisiaj grają z G2 które najpierw przegralo w równym meczu z Vitality a wypuściło wygrany mecz z BNE. G2 nie grało wczoraj wyśmienicie, ale też nie było aż takiej tragedii, po prostu mieli przestoje na początku meczu z Vita i na końcu BNE co wykorzystali rywale. Dzisiaj bo3 I z będącymi w takiej dyspozycji Brazylijczykami G2 powinno sobie poradzić

Faze - 9nine - 1 @1.40 unibet

Na deser spotkanie naszych orłów. Nie odbieram szans chłopakom, bo Faze ewidentnie pod forma, ale dziewiątki również nie pokazały jeszcze nic szczególnego. Faze miało pecha że w pierwszym meczu grali z Heroic. Później przegraloli z ITB co było dla mnie spory zaskoczeniem, ale dzisiaj z nożem na gardle sądzę że poradzą sobie z Polakami. Obie drużyny pod forma, ale mimo wszystko Faze to dużo lepszy zespół i stawiam dzisiaj, że wyjdą obronna ręka i to oni pozostaną w turnieju kosztem niestety naszych rodaków
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
T 4

thelukasz2

Użytkownik
Na szybko, 10 min przed meczem, polecam wszystkim zagrać na nip, nie rozumiem dlaczego wy wszyscy widzicie w navi faworyta, bo co? 16;10 z gamer legionem i ostro na dziure na liquid.

Dla mnie nip to bierze, 2.50 betclic
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Na szybko, 10 min przed meczem, polecam wszystkim zagrać na nip, nie rozumiem dlaczego wy wszyscy widzicie w navi faworyta, bo co? 16;10 z gamer legionem i ostro na dziure na liquid.

Dla mnie nip to bierze, 2.50 betclic
Mógłbyś następnym razem napisać jakikolwiek argument za swoim typem ?
Podważasz grę na Navi która tutaj chłopaki polecają - bo tak ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
6/8 dziś, całkiem nieźle, chociaż ITB mnie zaskoczyło mocno.

Szkoda 9ine, ale głowa nie dojechała. Każda mapę zaczynali od kilkurundowej straty i mimo że potem starali się wracać to już było za późno. Marnym pocieszeniem jest to że nie byliśmy najgorsi. Furia nawet nie wyszła tutaj na zadnej mapie z 8 punktów i jest to dla mnie zaskoczenie bo na IEMIE wyglądało to obiecująco. Generalnie odpadły dwie najgorsze ekipy, czasami można mówić o pechu, ale nie w tym przypadku. Zarówno my jak i Furia wyglądaliśmy najsłabiej.

W playoffach też całkowicie zasłużenie Heroic i Vitality. Obie formacje super forma. Dunczycy dzisiaj mieli problemy z Liquid I mogłobyc różnie ale dali radę.

Już zacieram rączki na jutro..
 
'Corek 216,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs NiP
Ence win @ 1,61 pinnacle

Nie do końca zadowala mnie ten kurs na Ence, ale trzeba zagrać. NIP dziś zgodnie z planem przegrał i jak już wspominałem, tam jeszcze nie wszystko gra dobrze. Ence to zdecydowanie lepsza drużyna, bardziej zgrana i w bo3 widzę ich zdecydowane zwycięstwo. Kilka dni temu Ence ograło ich do dziewięciu, jutro może lekko nie będzie, ale zbyt dużo błędów jest u konfiga i spółki.

Apeks vs GamerLegion
Gamer Legion @ 2,20 pinnacle

Zagram na siuhego bo kurs jest na prawdę dobry.
GL udowodnił tutaj, że nie są chłopcami do bicia i jak widać za chwilę mogą grać dalej bo Apeks należy zdecydowanie do grona ekip, które GL może spokojnie ograć. Obie ekipy nadal pozytywnie zaskakują, ale ja widzę zdecydowanie więcej nieprzewidywalności po stronie drużyny Polaka a to jutro może zaważyć.
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Ence vs NiP
Dla mnie wyraźnym faworytem jest tutaj Ence, które po dwóch świetnych mapach zaliczyło potknięcie z ITB. Kluczowy będzie to wybór map, Ence najprawdopodobniej wybierze nuke albo ancienta, jesli pod słabą przeciwnika to powinni ancienta, jeśli “pod siebie” to nuke. Tak czy tak mappool fajny pod 2:0.

Bezpiecznie Ence win 1.60
Ryzykowniej Ence 2:0 2.80


fnatic vs g2
Tutaj również jest dla mnie jeden możliwy zwycięzca - G2. Pechowo zaczęli z tym 0:2, z Vitality przegrali głównie przez przegraną rundę 5 na 2 i 4 na 1 - Zywoo grał kosmicznie. Z BNE jak to w BO1 bywa wypadek przy pracy tak samo jak Faze, ale już dzisiaj w BO3 gładko wygrali z Furią. G2 to jeden z moich faworytów majora i nie ma opcji, że nie zobaczymy Niko i M0nesyego w playoffach! Mappool sympatyczny pod 2:0.

G2 wygra 2:0 2.0 unibet

Liquid vs ITB
Kończy się faza BO1 i widzę tutaj tylko jednego możliwego zwycięzce - Liquid. Idę w drużynę, która odblokowała swój potencjał, wygrywając 5 meczów z rzędu i grając jak równy z równym z Heroic. Into the breach znacznie powyżej oczekiwań, wygrali na dwie mocne ekipy, ale mecze BO1, a BO3 to całkiem inne granie. Mappool fajny pod 2:0 - Liquid zbanuje vertigo, ITB zbanuje nuke, a wszystkie pozostałe mapy ekipa amerykańska grać potrafi.

Liquid wygra 2:[email protected] pinnacle

Apeks vs Gamerlegion
Ja mocno niedoceniałem i GamerLegion i Apeks. Drużyna Kubena mnie już przekonała do siebie, natomiast ekipa siuhego absolutnie nie. Z navi planowo przegrali, ale z kim wygrali? - po wyrównanym meczu z tragicznym tutaj 9ine i fnatic ze średniej półki. Oprócz ima i sihuego, który dobrze fraguje jako prowadzący to nie widzę żadnych atutów GamerLegion. Ostatnio te drużyny grały ze sobą miesiąc temu na RMR, gdzie Apeks wygrało 16:8. Dzisiaj również idę w ich zwycięstwo.

Apeks wygra @1.70 pinnacle

Pozostałe typy na mecze z 11:30
ropz lepszy od twistza 1.50 betfan
nertz lepszy od dychy 1.60 betfan
headtr1ck lepszy od brollana 1.60 betfan
 
Ostatnia edycja:
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Radzę wam uważać na g2 bo fnatic ma potencjał żeby wysłać ich do domu a już nieraz pokazywali że w roli underdoga z lepszymi drużynami graja lepiej niż w roli faworyta. Drugi mecz który bym ustawił w kolejce za tym to liquid które też nie jest niczym pewnym. Faze wyglądało wczoraj dość pewnie strzelecko i decyzyjne i myślę że dziś kosovo nie wygra po raz 3. Wczoraj siadły wszystkie mecze po kursach z bo3 więc dzisiaj na pewno jakieś zaskoczenie będzie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Na razie Major daje dobrze zarobić więc podrzucam kolejne propozycje

Ence - NIP - ENCE WYGRA @1.60 pinnacle

Wczoraj ENCE według mnie popełniło błąd przy banowaniu map. Zamiast zbanować Vertigo i zostawić Mirage to zdecydowali się zostawić Vertigo a to przecież ulubiona mapa ITB. Efekt, gładka porażka i dzisiaj są pod ścianą. Natomiast dzisiaj już gramy B03 i z pewnością ENCE będzie miało większe pole do popisu, bo będzie mogło sobie picknąć Nuke albo Ancienta a na obu tych mapach powinni sobie poradzić. Kolejne dwie mapy to będzie coś z trójki Mirage/Vertigo/Overpass gdzie Ence również nie jest na straconej pozycji. Zresztą patrząc już na samą dyspozycję, mimo, że obie ekipy przegrały już tu dwukrotnie to drużyna ,,dyszki" wygląda zdecydowanie lepiej od NIP-U i ja śmiało wchodzę w ten zakład

Faze - BNE - 1 @1.30 pinnacle

Tak jak przewidywałem Faze poradziło sobie wczoraj z naszymi rodakami. Dalej mam jednak obawy co do tej formacji bo 9ine nie podniosło poprzeczki za wysoko. Jednakże, dzisiejszy ich rywal mnie kompletnie nie przekonuje. Ok, pokonali G2 w bo1, ale przynajmniej dla mnie to G2 wypuściło ten mecz i nie przywiązuje do tego większej wagi. W systemie B03 myślę że ekipa karrigana da sobie radę i dalej zachowa szansę na udział w playoffach.

G2-Fnatic - 1 @1.30 pinnacle

W zasadzie podobne argumenty jak wyżej. G2 przegrało dwa mecze w b01, ale w takiej formie z Vitality to nie jest jakaś ujma (zresztą ten mecz był bliski). O porażce z BNE już wspominałem więc nie będę się powtarzał. To nie jest jeszcze zabójcza forma Niko i spółki, ale na Fnatic powinno wystarczyć. Fnatic według mnie powyżej pewnego poziomu już nie przeskoczy.

Apeks - GamerLegion - 1 @1.75 GGbet

Dla mnie to bardzo dobry bet. Apeks mi się naprawdę bardzo podoba. Drużyna dobrze przygotowana taktycznie, aimowo też dają sobie radę. Na tym majorze porażka tylko z G2 i Heroic a więc ze ścisłą topką. GamerLegion ostatnio też coraz lepiej, ale obserwując obie te ekipy to zdecydowanie wyżej sobie cenię drużynę której trenerem jest Polak.


Spotkania NAVI z Monte oraz Liquid z ITB nie ruszam. W teorii faworyci powinni dać radę, ale minie jeszcze trochę czasu zanim się przekonam do Liquid, a ITB pokonując Faze i Ence pokazali, że są groźni.
Prędzej grałbym Navi, ale Monte to jedna z moich ulubionych drużyn, umiejętności strzeleckie mają na bardzo wysokim poziomie. Wczoraj nie dali rady fantastycznej na tym majorze ekipie Vitality, ale nie jest to powód do wstydu. Navi już tak mocarnie nie wygląda, Monte ma w sobie duży potencjał i nie odważę się grać na simpla i spółkę po @1.35
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Po raz kolejny pójdę w stronę ENCE, NIP nadal nie przekonuje i myślę że dziś nie wygrają w bo3.
Jednak oprócz samego zwycięstwa polecam grać pojedynek Nertza z SunPayusem. Następny mecz i kolejny raz przeciwko snajperów z Hiszpanii. Nie mamy zakładu na Betfanie maden vs Payus dlatego szukamy innego rynku. Wczoraj remis z maden'em dał zwrot, dziś zmieniam rywala. Izraelczyk tylko w 1 meczu przeciw OG przegrał w tym pojedynku. Ma więcej możliwości do zabójstwa grając z karabinem. SunPayus wydaje mi się dalej szuka formy w Paryżu i przegra z kolegą z drużyny.

Nertz vs SunPayus- 1 @1.50
ENCE win @1.56
Betfan

2. Monte vs NaVi

Dziś myślę że skończy się zabawa Monte, już wczoraj zweryfikowalo ich Vitality, a miałem nadzieję na 3 mapowy pojedynek. Dziś powtórka z rozrywki I szybkie 0:2. NaVi po wpadce szybko uporali się z Nipem I widać większe skupienie w ich grze.
Spróbuję Borosa w pojedynku z s1mplem. Ukrainiec zdobywa ponad 20 killi na turneiju na kazdej mapie, a jego rywal potrafi zagrac na podobnym poziomie, jeśli nie bedzie stopmu na szanse powalczyc z najlepszym zawodnikiem NaVi.
NaVi -1.5 mapy @2.14
Boros vs s1mple - 1 @2.55
 
Ostatnia edycja:
Ivanov112 202

Ivanov112

Użytkownik
Hej, to i ja dołożę swoje dwa grosze.
Zapewne żaden ze mnie ekspert, raczej pasjonat ;)

Zdecydowałbym się tylko na dwa kursy:

Apeks vs GamerLegion
Apeks @ 1,70 np w STS ❌ (Głowy Apeks chyba nie dojechały na ten mecz, szkoda… GL zrobili na mnie dziś ogromne wrażenie, pięknie grali szczególnie aimowo 👏🏻)
Oglądam ich mecze od jakiegoś czasy, nie jest to oczywiście zespół z TOP5, ale w mojej ocenie pod każdym względem są poukładani i wyglądają bardzo dobrze na tle drużyn zbliżonych rankingowo. Wydają się być bardzo kompletni i bardzo przyjemnie się ich ogląda. A kursy w granicach 1,70 też zachęcają.
Jeśli chodzi o zespół GamerLegion, to wyglądają oni oczywiście też bardzo dobrze, można by rzec,, że nawet powyżej oczekiwań (to moje zdanie ;) - nie trzeba się z nim zgadzać).
Nie mniej jednak uważam, że w związku z tym iż jest to BO3, to całokształt zespołu Apeks, bardziej do mnie przemawia i tak też wchodzę :) a wynik końcowy zweryfikuje.

Fnatic vs G2
Fnatic +1.5 mapy @ 1,92 np w fortuna ✅
Fnatic lubie osobiście, więc pewnie tym też się troszkę kieruje. Nie są w szczytowej formie, a raczej w swojej dobrej średniej ;) ale Oni nieźle wyglądają na dużych turniejach (w sensie lubią zaskoczyć). Nie twierdzę, że wygrają ten mecz ;) bo G2 to potężny zespół, ale coś czuje, że uda im się wytargać jedną mapę, a kurs 1.92 też przekonuje.

Miłego oglądania.
Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Wczorajszy dzień tragiczny dla mnie, ale jest jeszcze trochę funduszy z poprzednich dni majora także próbujemy, chociaż dzisiaj ostrożnie

Navi - Faze - FAZE wygra @1.85

Wielkie formacje, które na tym majorze nie zachwycają. Stawiam na Faze, bo mimo, że nie porywają swoją grą to jednak wygrali ostatnie dwa mecze, a Navi może siedzieć w głowie wczorajsze lanie od Monte. Przegrany odpada z Majora, liczę na większe doświadczenie po stronie graczy FAZE. Nie wiadomo jak udźwignie taki mecz npl który może być słabym punktem zespołu simpla.

Apeks - NIP - Apeks wygra minimum jedną mapę @1.60

Po tym co wczoraj widzieliśmy ten typ wydaje się być ryzykownym, ale ja nie zamierzam wymazywać z pamięci ostatnich dni/tygodni w wykonaniu obu ekip. Apeks wcześniej grało naprawdę solidnie. Wczoraj totalnie nie wyszedł im mecz z GL, ale ja dalej wierzę w tę drużynę. NIP nie jest drużyną która potrafi utrzymać dobrą dyspozycję, lepsze mecze przeplata gorszymi i ja właśnie liczę, że na przestrzeni całego meczu zdarzy im się moment gorszej gry co wykorzysta APEKS i zgarnie tę minimum jedną mapę.

Fnatic - ITB

Myślałem nad FNATIC, ale jednak te 1.40-1.50 nie do końca mnie przekonuje. ITB już na tym majorze pokazało, że grać potrafią, wczoraj im Liquid zbanował Vertigo na którym wyglądali świetnie. Dzisiaj Fnatic pozwoli im picknąć tę mapę więc tutaj istnieje spore prawdopodobieństwo, że tę jedną mapę mogą zabrać a w deciderze to już różnie może być. Fnatic prezentuje się lepiej niż myślałem, oczywiście słusznie są faworytem, ale ja nie mam zaufania do tej ekipy i absolutnie nie zdziwi mnie jeśli będą mieli tutaj problemy.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Dziś pójdę w statystyki zawodników i druzyn bardziej niż w zwycistwa. Turniej obfituje w zaskoczenia i myślę, że jeszcze możemy się zdziwić spoglądając na tabelce wyników.

1. Apeks vs NIP

Myślę że wygra to NIP ale zakład na pojedynek REZA z k0nfigiem bardziej mnie przekonuje. Procent HS, bo tego dotyczy rynek, różni obu zawodników i to około 10% w ostatnim miesiącu, a i w całej historii meczy wygląda to korzystnie na korzyść duńskiego przedstawiciela Ninjas. Kurs nie porywa ale do trebla wydaje się dobry.

rez vs k0nfig (%HS) - 2 @1.40
NIP wygra @1.56
Betfan

2. faze vs NaVi

b1t vs rain - to drugi pojedynek, który wybrałem i tutaj również chodzi o całowanie w glowy przeciwników. Tutaj dysproporcja jest jeszcze większą bo 17%. Celność ukrainca to ponad 70% w całej karierze I dodatkowo nie dużo spadła w ostatnim czasie. Norweski zawodnik osiąga poziom ok 55%, a kurs lepszy niż poprzednia propozycja i również dokładam do swojego kuponu.

rain vs b1t - 2 @1.55
Faze win @1.85

3. Fnatic vs ITB

Tutaj idę w under 3.5 rundy wygranej przez rozbrojenie bomby. Przesledzilem ostatnie spotkania i tylko raz w spotkaniu z dogrywka przekroczyli ta linię zawodnicy fnatic. Myślę że mapy które zagrają będą faworyzowaly stronę ct I nawet nie będą musieli rozbrajac paczki, bo nie zostanie położona :p

under 3.5 rundy wygranej przez rozbrojenie bomby 1.mapa @1.65

AKO: 3.58

Dodatkowo duża dysproporcja w %HS w przypadku par
- FASHR VS Volt - na korzyść tego drugiego z kursem @2.20
- Krimz vs rallen - na korzyść Krimza kurs @2.10
 
Otrzymane punkty reputacji: +213
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom