>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
C 26

cvp

Użytkownik
Optic Hellraisers 



HR win 2,25



Ja też uważam, że Hellraisers pokona Optic. Optic nie pokazało niczego ciekawego wczoraj w meczu z polakami. Podobała mi się gra HR w meczu z Fnatic i uważam, że skillowo są lepsi od zawodników Optic. Widzę tutaj duże value. 
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik


Powyżej 2,5 mapy w mezcu HR - Optic.@1,9 Uni



Jedni i drudzy powinni wziąć swoją mapę - HR mirka, Optic pewnie inferno bo dusta im wyrzucą. Indywidualnie jedni i drudzy podobnie, potrafią zagrać solidnie jak i potrafią nie dojechać na mecz (szczególnie duńczycy). HR cały czas bez solidnego mappoolu po zmianach, dlatego over 2,5 wygląda ok.
 
U 81

ukaszf9

Użytkownik
Na razie bezbłędnie w temacie to jedziemy dalej :)

FAZE CLAN VS G2 1.84

Tylko i aż - Valiance wygrało na G2 totalnie ich kompromitując (albo pisząc dosadnie tyle niewykorzystanych szans i okazji co miało g2 się nie powtórzy). Dodatkowo wchodzą ambicje - w końcu w valiance gra brat niko, myślę że niko będzie dzisiaj błyszczał + neo jako nowo prowadzący, który przegrał na drużynę Snaxa też ma coś do udowodnienia. Co do pozostałej trójki - zagrali na Virtusów stabilnie, w końcu to niko i neo zamykali, a ci jak pisałem powinni mieć motywacje. IGL mający coś do udowodnienia + top3 według hltv.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 424

lykke

Użytkownik
cytat z dnia 21 maja 2019 11:29 przez ukaszf9
Na razie bezbłędnie w temacie to jedziemy dalej :)

FAZE CLAN VS G2 1.84

Tylko i aż - Valiance wygrało na G2 totalnie ich kompromitując (albo pisząc dosadnie tyle niewykorzystanych szans i okazji co miało g2 się nie powtórzy). Dodatkowo wchodzą ambicje - w końcu w valiance gra brat niko, myślę że niko będzie dzisiaj błyszczał + neo jako nowo prowadzący, który przegrał na drużynę Snaxa też ma coś do udowodnienia. Co do pozostałej trójki - zagrali na Virtusów stabilnie, w końcu to niko i neo zamykali, a ci jak pisałem powinni mieć motywacje. IGL mający coś do udowodnienia + top3 według hltv.





 


Ten mecz jest chyba o nic. Jedynie Avangar i NiPy mają szanse na kwalifikacje. Reszta drużyn albo się już zakwalifikowała albo nie ma już szans.

Skąd taki kurs wyciągnąłeś? Ja tu widzę 1.65-1.7 max. A co do typu, to zgadzam się, FaZe ma coś do udowodnienia, nawet jeśli ten mecz jest o pietruszkę to im powinno zależeć bardziej na wygranej.

ps. hunter to kuzyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2

salako_officia

Użytkownik
cytat z dnia 21 maja 2019 11:52 przez lykke



Ten mecz jest chyba o nic. Jedynie Avangar i NiPy mają szanse na kwalifikacje. Reszta drużyn albo się już zakwalifikowała albo nie ma już szans.

Skąd taki kurs wyciągnąłeś? Ja tu widzę 1.65-1.7 max. A co do typu, to zgadzam się, FaZe ma coś do udowodnienia, nawet jeśli ten mecz jest o pietruszkę to im powinno zależeć bardziej na wygranej.

ps. hunter to kuzyn.


FaZe gra o utrzymanie w lidze, także nie tak do końca o nic.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Czyli jednak im zależało :p Wczoraj poszedł zakład na wygranie 2 mapy przez G2. Faze mimo zawirowań to dalej topka.

Na dzisiaj krótko i niedbale. W ESL jest powtórka GG Ice Bet Challenge więc radzę uważać.

North Heroic 1 1,6   

Ciężki typ, jednak zgadzam się z opinią buków. North wygląda lepiej indywidualnie i drużynowo IMO mimo odejścia cadiana. W Heroic widać więcej niedoskonałości.

Fnatic - AVANGAR 1 1,92   

Fnatic męczyło się z VP a Avangar jako spory underdog wygrało z mousesports. Wg mnie jest value i warto pograć.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Moja propozycja na dzisiaj to zakład składający się z dwóch meczów ESEA.

Pierwszy to Sprout vs x-kom. Niemcy na mapie de_nuke są uznawani za faworytów. Moim zdaniem słusznie. Generalnie kurs na nich w polskich bukach wynosi około 1.60 a totalbet ma wygraną Sprout po 1.75

Drugi mecz to forZe vs Valiance na mirage. Odnosze wrażenie, że forZe gra ostatnio kiepskiego CS'a. Dowodem na to może być wczorajsza porażka ze Spilit aż 16:0. Na dodatek w h2h Valiance wygląda lepiej od swoich dzisiejszych przecinków. Ostatni mecz na tej mapie pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 16:5 dla Valiance



Sprout + Valiance

AKO: 2.40 totalbet

  
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Na dzisiaj

Faze - Optic Gaming 1 1,52   

Tak jak wyżej napisano, Faze to wciąż czołówka i zmiana jednego gracza tego nie zepsuła, a nawet wydaje mi się, że NEO godnie zastąpił Adrena, który IMO za dużo nie wnosił. Poza tym rain już od dłuższego czasu w mega formie, nie to co wcześniej gdy razem z karriganem raczej byli osłabieniem, a grę ratowali Guardian i Niko. Teraz znowu odpalił olof i wydaje mi się, że na Optic to wystarczy.

Poza tym przegrany pick mapowy przez NIP jak dla mnie całkowicie niezrozumiały. Raczej nie powinno się pickować najlepszych map rywala, gdzie Optic ostatnio wciąż dla siebie tego Nuke'a wybierało.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nordavind - Nemiga
Start - Godzina 12:55
Przed DreamHackiem proponuje jeszcze obstawić coś w tym meczu. Jest to turniej UCC Summer Smash. Faworytem bukmacherów jest białoruska ekipa Nemiga. Absolutnie się z tym nie zgadzam. Widząc składy obu drużyn, szanse oceniam na co najmniej wyrównane.  Proszę spojrzeć na skład Norwegów, fani CS'a powinni doskonale kojarzyć RUBINO oraz TENZKIego. Według statystyk z ostatnich meczów Ci Panowie robią świetną robotę. 
Kursy spadają więc radzę się pospieszyć. Lvbet chyba zawiesili to spotkanie.  W stsie  z 2.13 spadek na 1.95. Jeszcze na Totalbecie trzyma się powyżej 2.0.
Zaznaczam, że to żaden pewniak, aczkolwiek warto spróbować. 

Typ: Nordavind  wygra @2.05 Totalbet 
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
X-kom vs Epsilon
Kolejna propozycja ze sporą szansą na powodzenie. Tym razem kwalifikacje do europejskiego miniora.  Polacy są tutaj faworytami. Nie trudno zauważyć, że ostatnio ta ekipa jest w formie. Pewnie za sprawą innocenta i reatza. Ci gracze są bardzo zmotywowani do odnoszenia sukcesów. Na przeciw nich zasiądzie drużyna która jest kompletnie wymieszana jeżeli chodzi o narodowości. Myślę że na dłuższą metę ich skład nie wypali.  Gra tam dwóch Bułgarów, Brytyjczyk,  Szwed i Łotysz. Już raz zmierzyli się z naszą ekipa w BO3 i przegrali 2:1. Ta przegrana mapa to był dust2, którego z pewnością nie zobaczymy w tym spotkaniu. 

typ: x-kom wygra @1.73 lvbet 
  
 
U 81

ukaszf9

Użytkownik
Grayhound Gaming vs Genuine Gaming
Faworytem zdecydowanie Grayhound ale czy będą w stanie w systemie bo3 zagrać bezbłędnie i pokonać genuine do 4 na jakiejkolwiek mapie? Żaden dotychczasowy pojedynek tych ekip nie skończył się do 4 i dzisiaj też nie widzę ku temu powodów + pierwsza mapa to powinien być pick Genuine.

typ: Mapa 1  - handicap Genuine Gaming (+11.5) (1.76) lvbet
 
Ciekawostka: Spadło do 1.38 :)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Valiance - GamerLegion 
godz. 19:00


W dzisiejszym meczu ligi ESEA zagrają drużyny GamerLegion i Valiance. Obie ekipy w tych rozgrywkach radzą sobie bardzo dobrze. Ci pierwsi mają na koncie 6 wygranych i 1 porażkę,  co daje im 3 miejsce natomiast serbski zespół na 4 mecze ma 4 wygrane. 
Głównym powodem dla którego typuje tutaj wygraną GamerLegion jest mapa. Valiance praktycznie w ogóle nie gra tej mapy. Jak mogą to  ją banują. Według hltv - overpassa zagrali tylko raz. Faktycznie wygrali wówczas ze  Sprout ale to raczej przez fatalną postawę niemieckiej ekipy. Dla porównania GamerLegion ma już 12 rozegranych meczów na tej mapie, z czego dwa ostatnie pojedynki to wygrane w lidze esea. Liczę na podtrzymanie dobrej formy przez ekipę Ex6TenZa.

typ: GamerLegion  @2.15 forBet
  

@edit: UWAGA! niestety zaufałem hltv. Jeszcze kilkanaście minut temu był overpass ale zmienili na mirage. To zmienia nieco postać rzeczy. Ja już obstawiłem i zakładu nie cofnę.
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 17:18 przez husarz22Valiance - GamerLegion 
godz. 19:00


W dzisiejszym meczu ligi ESEA zagrają drużyny GamerLegion i Valiance. Obie ekipy w tych rozgrywkach radzą sobie bardzo dobrze. Ci pierwsi mają na koncie 6 wygranych i 1 porażkę,  co daje im 3 miejsce natomiast serbski zespół na 4 mecze ma 4 wygrane. 
Głównym powodem dla którego typuje tutaj wygraną GamerLegion jest mapa. Valiance praktycznie w ogóle nie gra tej mapy. Jak mogą to  ją banują. Według hltv - overpassa zagrali tylko raz. Faktycznie wygrali wówczas ze  Sprout ale to raczej przez fatalną postawę niemieckiej ekipy. Dla porównania GamerLegion ma już 12 rozegranych meczów na tej mapie, z czego dwa ostatnie pojedynki to wygrane w lidze esea. Liczę na podtrzymanie dobrej formy przez ekipę Ex6TenZa.

typ: GamerLegion  @2.15 forBet
Nie wprowadzaj ludzi w błąd, od kilku godzin na twitterze było pisane że będzie Mirage a nie Overpass.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
cytat z dnia 3 czerwca 2019 17:50 przez gram_dla_beki

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, od kilku godzin na twitterze było pisane że będzie Mirage a nie Overpass.

ojj widzę ale jeszcze pół godziny temu na hltv był overpass. Dopiero chyba niedawno zmienili. Musiałem to przeoczyć. Przepraszam za to zamieszanie. Analizy już nie edytuje bo to było by bez sensu bo ja już i tak zagrałem myśląc, że jest overpass
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Co myślicie o derbach Polski: Virtus Pro vs AGO?
moja pierwsza myśl była na AGO. Moim zdaniem VP już się nikt nie boi. Każdy wie,  że są do ogrania. VP awansowali co prawda do zamkniętych kwalifikacji  EU Minora ale bez jakiejś większej dominacji. Myślę, że AGO ma coś do udowodnienia, jako underdog zagrają bez jakiejś większej presji. Ich trener Minirox  robi kawał dobrej roboty przygotowując się pod danych przeciwników a Virtusow już też na pewno przeanalizował. Z całym szacunkiem do kubena myślę, że AGO wygrywa w kwestii trenera.
trzymam kciuki za ekipę Furlana i do lepszego oglądania gram:
AGO @2.20 lvbet   
opcjonalnie polecam również over 2,5 map
 
L 424

lykke

Użytkownik
Rozruszajmy ten temat z powrotem.

Vega Squadron - DreamEaters 11:00
Typ: Vega Squadron @1.47
Vega Squadron po przebudowie, grali już na DreamEaters po tych zmianach i wygrali dosyć gładko 2-0 (16-4,16-7), był to wtedy bodajże ich trzeci oficjalny mecz. Dziś, jako już bardziej doświadczona i lepiej zgrana drużyna powinni sobie poradzić równie dobrze.

Gambit Youngsters - Se7en 14:00
Typ: Se7en @2.80
Wczoraj złapałem ładny kurs na jedną mape se7en w meczu w pro100, który ostatecznie Kazachowie wygrali 2-0, oglądałem ten mecz i grali naprawdę ładnie, a comeback na duscie był imponujący.
Moim zdaniem młodziaki z youngsters zostali za bardzo wypompowani po dobrym zaprezentowaniu się bodajże WESG, od tamtej pory kiepskie wyniki. Gram w tym meczu na Kazachów, bo widzę w nich większy potencjał, a po wczorajszej wygranej z pro100 ich apetyt i morale na pewno się zwiększyły.

BIG - Sprout 15:00
Typ: over 2.5 map @2.0
Nie sądze żeby, któraś z drużyn wygrała tutaj wynikiem 2-0, BIG już długo nie widzieliśmy, ale nie można ich lekceważyć, na pewno dużo trenowali i wrócą silniejsi, oby wreszcie udało im się wykorzystać potencjał xantaresa w całości. A co do sprout myśle, że ostatnia dobra forma poskutkuje wygraną przynajmniej jednej mapy w tym meczu. Gdybym miał stawiać dokładny wynik w tym meczu to dałbym 2-1 BIG

IzakoBoars - Virtus.Pro
Typ: Wygrana IzakoBoars w handicapie +6.5 @1.47
Virtusi grają godzine później kwalifikacje do majora, prawdopodobieństwo, że odpuszczą sobie ten mecz jest bardzo duże.
Wysoki kurs jak na taki handicap, a wystarczy zaledwie 10 rund. Dotychczas grali tylko raz przeciwko sobie i to izaczki wyszły zwycięsko 16-8.


 
 
U 81

ukaszf9

Użytkownik
IzakoBoars vs Virtus.pro
Tak jak kolega wyżej napisał grają później kwale ale to nie zmienia faktu, że ostatnio izaki nie prezentują się dobrze ze strony taktycznej jak i przede wszystkim aimowo, przebłysk który mieli wydaje się zanikać jeżeli juz nie zanikł, a VP po wczorajsze porażce na Taza i spółkę na pewno nie powinni sobie pozwolić na kolejną porażkę z polską drużyną tym bardziej, że godzinę później są kwalifikacje więc raczej stawiałbym na pojedynki aimowe.
typ: Mapa 1 - Zwycięzca, Virtus Pro (1.33) lvbet   

mousesport vs Virtus.pro
Virtusi powinni być rozgrzani po meczu z Izakami i dodatkowo ten handicap na pierwszej mapie to powinna być formalność jeżeli poważnie myślą o top10 hltv.
typ: Mapa 1 - Handicap, Virtus Pro (+10.5) (1.33) lvbet   

Heroic vs Tricked
Kursy całkowicie zrozumiałe i wg. mnie też faktycznie Heroic powinno wyjść z tego meczu zwycięsko ale zważywszy na wagę tego spotkania polecę najwyższy handicap na Tricked - myślę, że będą chcieli zaskoczyć od samego początku. [Zapomniałem dodać, że mają też więcej materiałów do analizy z h2h :)].
typ: Mapa 1 - Handicap, Tricked (+7.5) (1.37) lvbet   

AKO: 2.42   
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 38

mikael14

Użytkownik
G2 - Liquid 

Finał finałów ESL Pro League w Montpeliier. Najlepsza drużyna tego roku, amerykańskie Liquid, podejmie francuskie G2. Obie drużyny mierzyły się nie tak dawno, bo w miniony poniedziałek w finale kwalifikacji do ESL One Cologne. Faworytem oczywiście Amerykanie. Jak może wyglądać odrzucanie? W Bo5 raczej dość łatwe do przewidzenia - ban train, ban mirage i gramy 5 pozostałych map: d2, overpass, nuke, vertigo, inferno.Przewaga puli na tyle mocna, że raczej o wygranie serii będzie Francuzom trudno, ale trochę krwi napsuć mogą. Nuke wczoraj - niby fajne CT, ale mouz jakoś niespecjalnie z pomysłem, a atak raczej bez szału na tej mapie. D2 też może być równy. Na overpassie i vertigo raczej sukcesu nie wróże, inferno raczej też w stronę Amerykanów. Trochę życzeniowo, ale liczę na 5 map - Liquid gra ostatnio w kratkę - niby są mocni wtedy kiedy trzeba, ale HR tutaj czy Spirit w GG:Bet pokazywało że zdarzają im się gorsze chwile. Jeżeli shox i kennyS zagrają dobry mecz to możemy być świadkami nawet meczu na pełnym, 5 mapowym dystansie

Liquid wygra @1.29
Liquid - 1. mapa @1.60 (1x2) 
Liquid (-3.5) - 1 mapa @1.76

G2 - 2. mapa @2.50 
Liquid - 3. mapa @1.51 LVBet
Dokładny wynik: 2:3 @4.60


Jeżeli nie wskazano inaczej - kursy Betfan

E. (po mapach) Do bani - mapy odwrotnie niestety :( 
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Proponuje dziś zagrać AKO

SJ + NEMIGA + X-COM

KURS: 4,88 TOTALBET


SJ VS FRENCHFROGS
Tutaj Francuzi ze stand inem. W kompletnym składzie słabo sobie radzili.


Sharks vs Nemiga

Nemiga jest u szczytu swojej formy.

AGO - X-COM

Gra AGO ostatnio nie zachwyca. X-com wygrał ostatni mecz z AVANGAR. Ogólnie w nowym składzie dobrze sobie radzą.
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Witam, czy moderacja przewiduje założenie tematów na ESL One w Kolonii, które zaczyna się jutro i na Blast Pro Series w Los Angeles, czy typy wrzucać w temat ogólny? 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom