>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

creditwagering.com 1000$ bez depozytu

Status
Zamknięty.
L 72

loozer21

Użytkownik
No i gadaj z wami jak wy swoje. Chlopie to po co tak robisz a jak wygrasz co nie bedziesz mogl wyplacic logiczne . Jak ktos chce wygrac i wyplacic to raczej na prawdziwe dane zaklada konto ale skoro ty masz takie podejscie do sprawy to powodzenia w dalszym twoim niepełnoletnim zyciu
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Jeśli oszukiwałeś na dane itp to Cię namierzą po IP, albo jeszcze innymi sposobami.

A co do BAH to oni nielegalnie dopisuja kase do kont ...niby na podstawie jakies świstka(screen).Nie maja niczego takiego w regulaminie itp. robią to trochę na własne ryzyko.
 
G 0

greg9872

Użytkownik
Dobra juz spokój wywalczyłem ,dzisiaj ich przycisnołem ,ze jesli nie zamkną kont i nie wycofają swojej ofert ,która polega na naciąganiu ludzi załoze im pozew grupowy ze znajomymi o próbe wyłudzenia kasy ,odpisali mi ze otwarcie konta u nich było błedem oprgramowania Polacy nie mogą brac udziału w ich ofercie ,bla bla i wszyscy którzy przegrali lub wygrali są na 0.ale najlepsze jak im pojechałem ze na innych forach zachodnich piszą ze są oszustami.takze ci co wtopili i ci co nie niech podziękuja bo Credit Wagner to naciągacza jakich mało????
 
G 0

greg9872

Użytkownik
Bodi masz rację ,że przy takich okazjach trzeba uwazac ale poradziłem sobie z naciągaczami i jest ok.spokój w każdym razie nie polecam więcej takich &quot;przyjemności&quot; bo potem tylko kupa nerwów.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dla mnie to ta przygoda z tą firmą skonczy sie dla wszystkich tak: kto wygral to nie zobaczy kasy na swoim koncie, a ci co przegrali to mogą sie spodziewac zapewne kilku maili wzywających do splaty zobowiązan. Firma pewnie chce zarobic na naiwnych ludziach, gdyz moze ktos sie wystraszy konsekwencji i splaci przegraną kwote ale jak by wygral to i tak by mu nie wyplacili. A odnosnie sciągania dlugów, to przeciez to jest smieszne, bo na jakiej podstawie oni maja to robic? Przeciez kazdy przy rejestracji podal tylko dane i zatwierdzil regulamin i tyle, nikt nie skladal zadnych podpisow ani nic. Nawet przy zalozeniu konta w mbanku nie mozna zatwierdzic umowy przez internet tylko trzeba zlozyc odreczny podpis, po prostu takie zatwierdzenie regulaminu przez klikniecie jest nie wazne. Jakby by nawet chcieli sciagnąc ode mnie kase to moglbym powiedziec ze nic nie podpisywalem i ktos pewnie sie za mnie podszyl, nie mają dowodow ze to bylem ja (jezeli chodzi o ip to mozna zmienic sobie maca karty i mam inne ip). Tak wiec nic nie mogą nam zrobic (choc sam nie zakladalem tam konta bo tak firma jest dla mnie niewiarygodna)
 
K 0

konkol

Użytkownik
Dobra juz spokój wywalczyłem ,dzisiaj ich przycisnołem ,ze jesli nie zamkną kont i nie wycofają swojej ofert ,która polega na naciąganiu ludzi załoze im pozew grupowy ze znajomymi o próbe wyłudzenia kasy ,odpisali mi ze otwarcie konta u nich było błedem oprgramowania Polacy nie mogą brac udziału w ich ofercie ,bla bla i wszyscy którzy przegrali lub wygrali są na 0.ale najlepsze jak im pojechałem ze na innych forach zachodnich piszą ze są oszustami.takze ci co wtopili i ci co nie niech podziękuja bo Credit Wagner to naciągacza jakich mało????
szczerze wątpię :p nie wysusza przecież źródła dochodów. Może usuną tylko tobie konto, ja nie chce zeby mi usuneli, mam 1300, jeszcze tylko 100, (ciekawe czy wyplacą ??)
 
G 0

greg9872

Użytkownik
konkol jak uwazasz ja wiem bo rozmawiałem na czacie i mam zapis czatu ,jak zwykle znajdzie się jakis mądrala ,chyba wiem lepiej bo mam zapis z rozmowy.A ty zapomnij o pieniądzach będziesz je widział jak &quot;świnia niebo&quot;
 
K 0

konkol

Użytkownik
Fuck you not washed pussy!!
you did not chat with them definitely, but now you imitate hero.
We will see, but they closed my account, I regives you honor and I gives you 10 zl to MB.
Do you understund? ( czy rozumiesz? )
 
G 0

greg9872

Użytkownik
super cwelu ale w realu zlisciował bym cie sekundowo blady hujku rozumiesz idz sie przespij bo jutro znowu must lic evrybody ass!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom