>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

creditwagering.com 1000$ bez depozytu

Status
Zamknięty.
wer890 300

wer890

Użytkownik
rejestrujac sie tam potiwerdzasz regulamin i oni by cie wysmiali jak bys im nie oddal to by ci telewizor zabrali lepiej w to nie wchodzic .
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
rejestrujac sie tam potiwerdzasz regulamin i oni by cie wysmiali jak bys im nie oddal to by ci telewizor zabrali lepiej w to nie wchodzic .
Jest też kwestia tego, że internetowe zakłady w Polsce są nielegalne, a prawo suwerennego kraju jest ważniejsze od zaakceptowanego regulaminu - zawarcie umowy (akceptacja regulaminu) już na starcie jest w konflikcie z polskim prawem, więc umowa jest nieważna.

Druga sprawa to fakt, że polskie prawo surowo karze graczy zawierających zakłady przez internet.

Można spierać się godzinami o to czy mają jak ściągnąć kase z &#39;dłużników&#39; czy nie, ale napewno nie dają za frajer 1000$ tylko po to, żeby liczyć ewentualne straty. Nie ma nawet na to co liczyć! Napewno mają swoje sposoby aby narobić ludziom sporo nieprzyjemności (wystarczy, że w ramach nadgorliwości podeślą dane osobowe i dowody zakładów do prokuratury, dla nich minutka roboty, a smrodu co nie miara).

Najlepsze podejście jest takie: nie masz kasy - nie graj. Weźmie się u nich kredycik 1000$, pogra się troszke, nie uda się wyjśc na plus, sprawa przycichnie, a później z kosztami windykacji, % i wszystkimi nieprzyjemnościami, będziemy przeklinać dzień kiedy zobaczyliśmy link do tej stronki ;).
 
K 0

kondziuthc

Użytkownik
Jest też kwestia tego, że internetowe zakłady w Polsce są nielegalne, a prawo suwerennego kraju jest ważniejsze od zaakceptowanego regulaminu - zawarcie umowy (akceptacja regulaminu) już na starcie jest w konflikcie z polskim prawem, więc umowa jest nieważna.

Druga sprawa to fakt, że polskie prawo surowo karze graczy zawierających zakłady przez internet.

Można spierać się godzinami o to czy mają jak ściągnąć kase z &#39;dłużników&#39; czy nie, ale napewno nie dają za frajer 1000$ tylko po to, żeby liczyć ewentualne straty. Nie ma nawet na to co liczyć! Napewno mają swoje sposoby aby narobić ludziom sporo nieprzyjemności (wystarczy, że w ramach nadgorliwości podeślą dane osobowe i dowody zakładów do prokuratury, dla nich minutka roboty, a smrodu co nie miara).

Najlepsze podejście jest takie: nie masz kasy - nie graj. Weźmie się u nich kredycik 1000$, pogra się troszke, nie uda się wyjśc na plus, sprawa przycichnie, a później z kosztami windykacji, % i wszystkimi nieprzyjemnościami, będziemy przeklinać dzień kiedy zobaczyliśmy link do tej stronki ;).
widzę że jesteś na za bardzo zorientowany, Polskie prawo nie może ukarać gracza grającego przez internet, i nie słyszałem żeby kogokolwiek ukarali, z prostej przyczyny, w Polsce obowiązuje prawo Unii Europejskiej, druga sprawa byoby to niezgodne z konstytucją, wszędzie tylko dużo szumu, a tak naprawde nie mogę nikogo ukarać...
 
G 0

greg9872

Użytkownik
No ija cos dodam od siebie buk jest podejrzany ,wczoraj nier poszło mi najlepiej i mam juz tylko 880$ ,ale kiedy zapytałem sie czy wystarczy ,zebym ugrał 120 i zrezygnuję z gry ,gosciu powiedział ,ze nie 600$ wię c sie wkurwił** i opwiedziałem ,mu ze wziołem tysiąc i oddam tysiąc i jak nie to zrobie szum o próbe wyłudzenia pieniedzy wiec zapytał sie ,czy zamknąc moje konto i ,ze nie nie musze nic im placic ,na wszelki wypadek zapisałem sobie czat.zresztą jak zaczniesz się o coś mocniej dopytywać to zaraz zamykaja czat????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Większość grających z tego Forum jest nieletnich więc nie róbcie problemów później swoim rodzicom.Kto akceptuje ich regulamin podlega od razu prawu w danym kraju np. malta itp zależy gdzie ta Firma ma swoją siedzibę...wszem jesteśmy w Unii i dlatego bez problemu ściągną kasę z każdego ...zdecydowanie nie polecam -odpuście,Więcej można stracić niż zyskać.
 
E 0

eltoro1982

Użytkownik
wypowiem się i ja-omijajcie tą&quot;promocję&quot;szerokim łukiem...
szczególnie Ci ,którzy nie mają funduszy na gre i liczą ,że szybko zarobią ,zwiną pieniążki i spokojnie będą konsumować owoce;)
każdy kto ma jako tako poukładane w głowie musi zdawać sobie sprawę jaka to może być pułapka..
nie twierdzę ,że nie da się tego rozsądnie rozegrać,ale gra jest nie warta świeczki zważywszy na konsekwecje jakie może za sobą pociągnąć..
chyba niewielu z tutaj obecnych może sobie pozwolić na strate kola papieru...
szczególnie apel do młodych użytkowników forum,którzy się na to napalają...
nie róbcie błędu..
ja mógłbym sobie pozwolić na wtopę w tej promocji,bo pracuję i w razie niepowodzenia mam z czego to spłacić..
a nastoletni typerzy są &quot;skazani&quot;jednak na łaskę rodziców;)

podsumowując -z promocji skorzysta ten co ma skorzystać i moje zdanie nic do tego...
ja nie zamierzam nikomu do portfela zaglądać..
ale czasami warto dwa razy coś przemyśleć i zastanowić się nad ewentualnymi konsekencjami...
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
ciekawe promo , ale czy wypłaca ta ugrana kase ?
szkoda ze nie ma opcji wypłaty na moneybookers .
moim zadniem nie bedzie trudno ugrac w ciagu tygodnia 400$ , wiecie czy ustalone jakies limity stawek i minimalne kursy ?
panowie wiecie czy w tym buku bedzie oferta tenisa i hokeja?
bo jak narazie starszanie słaba ta oferta
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ąńąpąłą przeciez Ty masz z 15 lat i w takie cos chcesz sie ladowac? Zapytaj sie najpierw mamy czy zgadza sie zebys wzial 1000$ pozyczki ktora ona w razie niepowodzenia bedzie splacac (napewno bedzie to ciekawa rozmowa).
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja odpowiadam na te promo krótko: nie pracuje jeszcze i nie mam na koncie zabezpieczenia pienieznego aby w razie czego splacic tą kase dlatego w zadnym razie w to nie wchodze.
 
S 11

support75

Użytkownik
a mnie sie wydaje ze to bedzie dzialac w ta strone
1. jak wygrasz, to takiego wala nie wyplaca
2. jak przegrasz, to juz oni sie postaraja by to od Ciebie sciagnac.
3. pierwszy raz slysze o takiej mozliwosci poki nie wprowadza tego remonowane firmy na pewno z tego nie skorzystam
4. juz wyobrazam sobie ile dzieciakow przez ta strone w przyszlosci bedzie mialo problemy ????
 
G 0

gerber255

Użytkownik
oszusci
|posuchajcie podjełem się tego i obstawiałem nba ok wtopiłem mam -400 ale co dziwne nie moge juz obstawiac mimo ze mam jeszcze 590$ na obstawianie tak jka była umowa wyskakuje mi jak chcem wniesc zakład ze prosze zrobic depozyt w wysokosci 50$ inaczej nie wniose zakładu tylko dziwne ze wczoraj puki miałem 600$ na plusie to nie wyskoczył taki komunikat tylko teraz jak mam -400$ i nie dadzą się odegrac a czas leci mam tydzien i co teraz panowie mam zrobic poprostu oszusci spacjalnie tylko czekają jak cos wtopisz byle -100$ odrazu wyskoczy ci jak bedziesz chciał sie odegrac załuz depozyt a jak mam złozyc jak niemam nawed karty visy i co czas leci i bede musiał oddac hehe smiechy sam ich podam do sądu jednym zdaniem mówiąc zablokowali mi wnoszenie zakładu to tylko naciągacze
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Rejestrowałeś się ,zatwiedzałeś regulamin ogólny i regulamin kredytu? teraz niech każdy ma pretensje do siebie...kredyt to kredyt tak jak w banku trzeba spłacać nie ma zlituj się:kwasny4565:.No w końcu ktoś wpadł na dobry pomysł żeby naiwnym Polakom trochę tyłek przetrzepać -bo Polacy przyklejaja się do każdej promocji jak mucha na lep...a ta promocja czyli kredyt dużo będzie Polaków tych którzy sa naiwni kosztować.Ludzie patrzcie na oczy!!!!
 
D 152

damian0012

Użytkownik
skasujcie najlepiej ten temat bo juz setki nastolatkow zapewne sie &#39;zadluzylo&#39; u tego pseudo buka
albo nie zamykajcie jezeli polska mlodziez taka bogata ze bedzie im miala z czefo oddawac po jakies 2000zl haha
 
L 72

loozer21

Użytkownik
to prawie jak provident hehe pewnie juz w hu* ludzi sie zarejestrowalo na rodzicow(rodzica) i potem wasza najblizsza rodzina bedzie miala tylko nieprzyjemnosci z waszego powodu. Nie macie kasy wiec nie grajcie a nie kombinujecie jak mozna( tak samo jak w bah wysylaja skan dowodu wplaty a potem ja anuluja w weekend). Dla mnie smiech na sali i gra nie warto swieczki ale tak miroslawl2 napisal nie macie co z 3tysiacami zrobic to bedziecie mieli i jestem pewien ze tego nie podarują. Przyjedzie firmya windykacyjna i wam zabierze komputer hehe i bedzie spokoj.
 
T 10,8K

termii

Użytkownik
Smieszne te teksty, ze oni beda sciagali kase jak sie przegra..

To co.. zaloze konto na Lecha Kaczynskiego, postawie kupon, przegram i beda go scigac? haha ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom