>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike

tomek5 0

tomek5

Użytkownik
ja w to gralem przez 2-3 lata z czego ponad rok mój dzien wygladał tak: szkoła-&gt;counter-&gt;krótki sen
Jakoś wyrwałem się z tego rok temu w lutym(przez miesiac nie wiedzialem co ze soba zrobic w wolnym czasie:jezora ????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Panowie a musze sciągnąc tylko patch bo musiałem odinstalować cs przed chwilą ???? Ma ktoś patch żeby grac przez net bo ja zgubiłem ????

Jak zrobie z tym podam ip serwa na którym gram ????
 
K 18

klakson

Użytkownik
Grałem 4 lata ???? przestałem :p zawsze miałem problemy w szkole jak grałem na ostro w CS 1.6 :p Co do mixa to mogę pokaleczyć trochę jak wrócę ????
 
xael 83

xael

Użytkownik
kolego Kubota , na nsie raczej nie pograsz sobie mixów , bo z tego co widze wiekszosc co sie wypowiedziala to maja steam ;]

oczywiscie na mixa sie pisze :spokodfhgfh:
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Ja również grałem dosyć długo w popularnego &quot;Ce-e-sa :p&quot; grało się od samego początku więc nie wiem ile lat :p ... przestałem z hmm rok temu ? ... ale na mix&#39;a również się piszę ????
P.S Oczywiście grałem i mam nadal konto STEAM (oryginalne) :]
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
O co chodzi z tym steamem? Dopiero co zacząłem grać, także nie wiem o co kaman. tyle co ze współlokatorami na jednym serwerze albo z BOTAMI i tyle. Na necie jeszcze nie grałem:p
 
Do góry Bottom