>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Heh szkoda, że się plusikami nie podzieliłeś :p
Yup, Ancient przegrało, ale na oba mecze leciały minimalne sumki po prostu były warte zagrania imo.
Za chiny bym nie grał G2 to win vs CLG za @1.35, inferno właśnie ugrywają więc 1:1 ale bez rozpisywania się - CLG to praktycznie najlepsza drużyna NA na cbble. G2 16:6 na C9 wczoraj wieczorem, ale z rana mieli problemy. Imo CLG wygra:
http://puu.sh/mXXAx/8bfee2ceda.png
małe sumki bo na pinnaclu dużo nie mam.
Dyscyplina: eSports | CS:GO Global eSports Cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: Astralis vs EnVyUs
Typ: Over 2,5 maps
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Pojedynek dwóch topowych teamów w ramach półfinału. Najbardziej prawdopodobny scenariusz, obstawianie zwycięzcy po takim samym kursie jest nieopłacalne, lepiej póki co wyglądało Astralis ale to jest naprawdę 50:50. Oczywiście, może się zdarzyć wynik 2:0 z wynikami 16:14/dogrywkami, ale to będzie epicki mecz i jestem przekonany, że dojdzie do 3 mapy. inferno, mirage, cache, kolejno przewagę imo mają envy, 50:50 i cache duńczyków. Ale obie drużyny mogą wygrać każdą mapę bo są na topowym poziomie, polecam !
ps:
imo oddsy envy vs c9 byly bardziej 80:20.
powodzonka ;)
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Typy podałem w analizie ???? C9 przegrało, fakt jednak przez własną głupotę. Wygrywać 12-3, przegrać 13-16... Dzisiaj na minus, jednak malutki bo mecze ryzykowne i samymi groszami obstawiałem. Trudno. Jutro odrobimy ????
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
tzw &quot;pewniak&quot; :
CS:GO GameShow
dignitas przynajmniej 1 mapa @ 1.25 bet365
polecam $$$$$$ !
Warto dołożyć do jakiegoś dubela, 99% szans na powodzenie.
Troche wyższy kurs powyżej 3,5 mapy po kursie 1.33 - WARTO! ????
Jak ktoś ma za dużo $$ to warto spróbować wygraną Envy 3-1 po kursie 3.25
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Panowie, co myślicie nad tymi dzisiejszymi meczami :
fm-e Sports vs Temp.no na 1
YP vs RCTIC na 1
DenDD vs nerdRage na 1
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Mało opłacalne kursy przy takich teamach i formacie bo1 - bardziej bym rzucał małe sumki na rywali w tym turnieju.
bet na RCTIC godny uwagi
DenDD raczej nie powinno mieć problemu w tym bo1 ale nie ryzykowałbym.
Lepiej poczekać do jutra na mecze w ramach ESL ProLeague.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
99Damage Masters
dignitas - SK - dignitas wygra 2:0 @2.25 bet365
Obie drużyny ostatnio w formie. Pokonują swoich przeciwników w dość fajny sposób, ale zdecydowanie klasa tych przeciwników nie jest taka sama. Dignitas pokonuje najlepszych, wygrali z Envy, Flipsaid, mousesport czy CLG nie tracąc żadnej mapy co bardzo dobrze o nich świadczy. Ostatni ich mecz to przegrana z wyżej wymienionym EnVy, ale był to finał w którym według mnie nie poradzili sobie z presją. SK również ostatnio gra fajnie, ale pokonuje dużo słabsze drużyny i wydaję mi się, ze dziś w starciu z dignitas nie będą mieli wiele do powiedzenia. Analizując wsystkie mapy ciężko znaleźć taką na której SK jest faworytem, może jedynie Overpas na którym SK jest silne, ale na ostatnim Lanie dignitas fajnie grało na tej mapie. Warto również dodać, ze drużyny w meczach oficjalnych spotkały się 4 razy( BO5, BO3 i 2xBO1) i dało to wynik mapowy 7:0 na korzyść dignitas. Wydaję mi się, że dziś nie zobaczymy żadnej niespodzianki i dignitas łatwo pokona rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miri0 936

miri0

Użytkownik
Co myślicie o turnieju w Katowicach ???? ? Kto będzie rozczarowaniem, a kto pozytywnie zaskoczy?
Moim zdaniem rozczarowaniami będą Envyus i Navi. Mimo dużej sympatii do Tempo Storm, to jednak nie uważam żeby sprawili tutaj jakąś sensacje. W ważnych momentach zabraknie im po prostu doświadczenia.
Wysoką formę na tym turnieju zaprezentuje Fnatic oraz Astralis. Uważam też, że nie należy skreślać NiP i Virtus Pro, którzy pomimo bardzo słabej formy, mocno powalczą na tym turnieju. Mam mieszane uczucia co do Luminosity, bo jest to moja druga ulubiona drużyna na równi z Renegades i jeśli zagrają oni na takim samym poziomie jaki prezentowali przed przerwą to o dojście do fazy pucharowej jestem spokojny. Są teraz na długim bootcampie, ale też nie grają za dużo oficjalnych meczy także nie wiadomo w jakiej będą dyspozycji.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Ciężko przewidzieć kto tym razem okaże się najlepszy. Krąg faworytów do zdobycia 1 miejsca na każdym turnieju jest dość szeroki i wszystkim znany. Bardzo bym sobie i wszystkim Polakom życzył, by po kompletnie nieudanym początku sezonu Virtus.Pro wreszcie zagrało na miarę swojego potencjału i zajęło wysoką lokatę, a może nawet zwyciężyło. W chwili obecnej nikt na nich nie stawia i fajnie by było, gdyby Polacy okazali się tym czarnym koniem. Drugim czarnym koniem może okazać się Faze. Chłopaki wskazują w wywiadach, że współpraca z ich nowym trenerem, Robbanem, układa się świetnie i będą chcieli zaskoczyć.
 
N 0

ninsu

Użytkownik
17:00 Mousesports - YP 16:1 Wynik: ⛔⛔
Kurs: 5.7 - Betsafe
Team YP ma dwóch stand-inów - Polaków z teamu CSGL (innocent, szpero), więc może okazać się to trafiony bet.

18:00 Flipsid3 - Selfless 16:13 Wynik: ✅✅
Kurs: 1.40 Betsafe
Oczywiście, ze Flipsid3, jednak jest to mecz BO1, więc istnieje większe ryzyko niż przy meczu BO3.

19:00 G2 - Tempo Storm 16:13 Wynik: ⛔⛔
Kurs: 1.40 Betsafe
Ten mecz to wielka nie wiadoma, jednak brazylyjscy gracze potrafią zaskoczyć.

22:00 SK Gaming - Vexed
Kurs: 1.24 Betsafe
Polska drużyna, gra w zastępczym składzie, na ESL Barcelona nie pokazali maksimum swoich umiejętności, więc wydaje mi się, że ze stand-inem nie wiele więcej ugrają.

23:00 Counter Logic Gaming - SPLYCE
Kurs: 1.34 Betsafe
Spylace na swoich ostatnich 5 spotkań wygrali zaledwie 1, CLG nieco lepiej, osobiście ten mecz bym skipował, chyba, że lubisz ryzyko ????

Jest to tylko moja opinia, stawiasz na własne ryzyko.
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
G2 vs. Tempo Storm
Typ: G2 (-3,5) ⛔
Kurs: 1.862
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Oczywiście w zależności od mapy będziemy oglądać mniej lub bardziej zacięty pojedynek. G2 ostatnio nie świeci, ale tutaj już się zepną. Jedynym problemem może być boltz, świetny aimer lecz sam tego ugrac nie może.

Wynik 16:13, za dużo błedów. Kilka oddanych rund ze względu na brak komunikacji.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
MLG Columbus 2016 Main Qualifier

Renegades - Gambit 1.757 Pinnacle ⛔ /11-16 Fajne spotkanie. Wiele rund na styku i niestety większość na korzyść Gambit. Szkoda.

Mecz o zajęcie pierwszego miejsca w grupie, co przypieczętuje awans na lanowe finały jednego z najważniejszych turniejów w roku. Stawka ogromna, dlatego też idę w kierunku Australijczyków, którzy potrafili już niegdyś przejść kwalifikacje na turniej rangi Major. Jakiś czas temu Renegades dokonali jednej zmiany w swoich szeregach i jest ona niewątpliwie na plus. W miejsce Havoca pojawił się Ustilo. Wczoraj Australijczycy uporali się z Dignitas wynikiem 16:9 na Inferno, którzy na papierze byli faworytem do wygrania grupy D. Drużyna Gambit również sprawiła niespodziankę, odprawiając z kwitkiem Cloud9 takim samym rezultatem, jednak na mapie de_cache. Na mnie większe wrażenie robi wygrana Renegades. Jeżeli powtórzą dyspozycję z wczorajszego dnia, to sądzę, że zobaczymy tą drużynę na lanowych finałach.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
MLG Columbus 2016 Main Qualifier

CLG - Vexed 1.418 ✅
CLG (-1,5 mapy) - Vexed 2.560 ⛔

Pinnacle

Ciężko mi sobie wyobrazić zwycięstwo polskiego teamu nad Amerykanami w systemie Bo3. Zacznijmy może od początku. Po pierwszych spotkaniach w grupie lepszy wynik zanotowali Polacy, którzy dość nieoczekiwanie odprawili SK Gaming na Trainie. W drugim spotkaniu CLG również nieoczekiwanie uległo Splyce na mapie Cache wynikiem 14-16. Wczorajszy dzień pokazał jednak prawdziwy rozkład sił w tej grupie. Drużyna Splyce z łatwością odprawiła Polaków na Miragu, prezentując bardzo dobrą dyspozycję i tym samym awansując na lanowe finały. W meczu o utrzymanie się w zawodach CLG pokonało SK Gaming na Overpassie.
Dzisiaj idę w stronę Amerykanów z kilku powodów. Po pierwsze drużyna CLG jest zwyczajnie lepsza od Vexed. Po drugie należy pamiętać, że Polacy nie grają na tym turnieju w najsilniejszym zestawieniu. Hypera tymczasowo zastępuje Oskarish. Na dodatek Repo w moim odczuciu nie zastępuje na tyle dobrze Peeta, którego nie ma już w zespole. Po trzecie jedyne dwie mapy, na których Vexed może cokolwiek ugrać, to Train i Overpass. Jeżeli Amerykanie mają trochę oleju w głowie, to zbanują pierwszą z wymienionych map. Wczoraj CLG grało na Overpassie, więc mają tą mapę ograną.
Podsumowując - liczę na końcowe zwycięstwo CLG i mam przeczucie, że starcie to zakończy się po dwóch mapach.
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Turniej: MLG Columbus 2016 Main Qualifier
Mecz: Cloud9 vs. Renegades
Best of 3.
Typ:Cloud9 wygra: ✅
Kurs:1,833
Bukmacher: Pinnacle

Mecz o wyjście z grup D, szacowane rozpoczęcie 20:40. Pojedynek dobrej ekipy ze Stanów, kontra jedyna &quot;licząca się&quot; w świecie drużyna z Australii. O tych drugich nie ma za bardzo się nad czym rozwodzić, są dobrzy, ale na swoim podwórku. Na arenie międzynarodowej nie stanowią żadnej siły. Co prawda wygrali z Dignitas , jednak to było mapa inferno, kula u nogi dla Duńczyków.
Co do Cloud9, znana drużyna bez żadnych znaczących osiągnięć od dłuższego czasu, jednak jest to marka i nie wyobrażam sobie by nie pojechali na tak znaczący turniej jakim jest MLG.
Statystycznie rzecz ujmując 60\40.


Mecz: FlipSid3 vs. Tempo Storm
Best of 3.
Typ:Tempo Storm (-1,5): ⛔⛔
Kurs:2,230
Bukmacher: Pinnacle

Mecz rozpoczynamy o 16:00. Brazylijczycy powinni sobie gładko poradzić z formacją Ukraińską, która już swoje najlepsze czasy ma za sobą, chodź ostatnimi tygodniami potrafiła zaskoczyć. Teraz jednak chłopaki są bez formy, co było widać podczas meczu z Selfless (16:13, Amerykanie mogli to ugrać, jednak zabrakło im doświadczenia i nerwy zrobiły swoje przy końcówce meczu). Po kursie ponad 2 na drużyne boltza warto zagrać.
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Mecz: SK vs. Astralis
Best of 1.
Typ: Sk +4,5
Kurs:2,090
Bukmacher: Pinnacle

Będzie grany Train. Mapa na której Sk czuje się pewnie. Ostatnio świetnie się u nich spisuje Magiskb0Y. Jakieś parę tygodni temu pokonali tutaj NaVi, więc liczę, że i tutaj sprawią niespodziankę i wygrają
Kurs dla odważnych 3,620

Mecz: FlipSid3 vs. G2
Best of 1.
Typ: FlipSid3 wygra
Kurs:3,220
Bukmacher: Pinnacle

Tutaj zagramy Overpassa. Wszystko zależy w jakiej formie będzie WorldEdit. Będzie to druga grana mapa przez te drużyny, więc będzie można ocenic to. Jednak co przemawia za tym betem, jest to, że to mapa na której FlipSid3 czuje się znakomicie i jest wstanie podnieść rękawice przeciw G2, drużynie która nie należy do ścisłej czołówki.

Mecz: mousesports vs. fnatic
Best of 1.
Typ: mousesports +5,5
Kurs:1,934
Bukmacher: Pinnacle

Mapa lubiana i często grana przez drużynę niemiecką. Świetnie szło im na IEMie, niestety dużo błędów taktycznych sprawiło, ze przegrywali istotne rundy. Tutaj mous gra o honor, jeżeli nie ich standardowej mapie to gdzie?
Kurs na zwycięstwo mouse, na wszystkich bukach ponad 4.
 
shizun 0

shizun

Użytkownik
G2 Esports - FaZe 2 ⛔⛔⛔
Kurs: 2.25

Mapa do dust2, oby dwie drużyny grają na niej dobrze, lecz jednak wydaje mi się, że FaZe wygra tą mapę. Dużo zależy od solowych akcji tych skillowych graczy. Ostatnio snajper drużyny G2 jednak nie grał zbyt dobrze, z drugiej strony Fox też gra w kratkę z tą snajperką. Myślę, że G2 spokojnie zdobędzie minimum 10 rund, ale przegra tą mapę.

FaZe - G2 Esports 2 ✅✅✅
Kurs: 1.66

Mapa to cache. Tutaj również jedna jak i druga drużyna lubi tą mapę. Ostatnio G2 grało z SK i zrobiło mega comebacka po stronie Terro. FaZe za to przegrało z SK po dogrywce 23-25, ale nie przez to idę w stronę G2.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
NiP - Virtus Pro
Mapa 1 - de Cache
Zwycięzca - NiP
Kurs: 1.44 - Bet365 ⛔ 12:16

Na szybko, bo mecz niedługo się zaczyna. Każdy kto interesuje się cs&#39;em wie jak wygląda gra Virtusów przez internet (szczególnie w tym roku). Bilans 3-17 w ESL mówi sam za siebie. Z kolei NiP na drugim biegunie z bilansem 18-2.
Na mapie de Cache NiP jest niezwykle mocny. Ostatnio wygrywali na niej między innymi z EnVyUs, Virtusami (na dreamhacku Malmo), czy Astralis. Na początku marca jeszcze w ESL zmietli Virtusów na de Cache 16-2.
Przedwczoraj oglądałem Virtusów jak grali na tej mapie z Mousesports, gdzie zostali rozgromieni 16-5. Każdy inny wynik niż łatwa wygrana NiPu będzie dla mnie zaskoczeniem.
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Nie ma tematu nt. majora w Kolonii to tutaj napiszę.
Jak dla mnie warto grać na Virtus Pro w meczach jak jutro z mouse . Widać, że super się odbudowali i wiadomo są jeszcze nie pewni ale myślę, że kurs przeciwko jutrzejszemu przeciwnikowi przesadzony.
Myślę, że gładko jutro wygrają i polecam ich grać, gdy grają na słabszego przeciwnika, kursy i tak będą wysokie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom